Някой ще ме светне ли за EBAY?- тема 2

  • 40 025
  • 808
  •   1
Отговори
# 195
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Има ли сайт с цените на френските пощи?
Разглеждах немските, но не ми се отвори ценоразписа.

# 196
  • Мнения: 3 416
някоя от вас мами може ли да ми даде страницата на евау и повече разяснения за нея за първи път ще я ползвам   честита к Hug Peaceоледа
www.ebay.com

# 197
  • Мнения: 7 605
Има ли сайт с цените на френските пощи?
Разглеждах немските, но не ми се отвори ценоразписа.

Немски поЩи http://www.dhl.de/dhl?tab=1&skin=hi&check=&lang=de_D … p;xmlFile=3001685
Френските http://www.laposte.fr/particulier_envoyez_recevez_colis_international_243.html

# 198
  • Мнения: 13 512
някоя от вас мами може ли да ми даде страницата на евау и повече разяснения за нея за първи път ще я ползвам   честита к Hug Peaceоледа
www.ebay.com
Съвети за ebay i Paypal

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Има ли сайт с цените на френските пощи?
Разглеждах немските, но не ми се отвори ценоразписа.

Немски поЩи http://www.dhl.de/dhl?tab=1&skin=hi&check=&lang=de_D … p;xmlFile=3001685
Френските http://www.laposte.fr/particulier_envoyez_recevez_colis_international_243.html
Hug
Много благодаря

За доставката от Франция, означава ли, че е минимум 15Е  newsm78

# 200
  • Мнения: 4 202
Случайно се зачетох днес, в тази и в старата тема, защо ли ми трябваше  ooooh!

Ot кой ибей най-често поръчвате?

# 201
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Случайно се зачетох днес, в тази и в старата тема, защо ли ми трябваше  ooooh!

ами.. така е, като редута ни прецака - няма доставки, няма за четене...
И аз направих същата грешка  Mr. Green

# 202
  • Мнения: 7 605
Има ли сайт с цените на френските пощи?
Разглеждах немските, но не ми се отвори ценоразписа.

Немски поЩи http://www.dhl.de/dhl?tab=1&skin=hi&check=&lang=de_D … p;xmlFile=3001685
Френските http://www.laposte.fr/particulier_envoyez_recevez_colis_international_243.html
Hug
Много благодаря

За доставката от Франция, означава ли, че е минимум 15Е  newsm78

Да, то4но така  Peace         

# 203
  • София
  • Мнения: 1 890
Mousy , часовникът беше 6 $, доставката 17 $, прати ми го от Гърция, може би затова и дойде толкоз бързо. Други неща, които съм платила по-рано, още ги няма.  Thinking
А от американския ли го спечели?
  Да !  Peace Както и един парфюм, който вече си мислех, че няма да дойде. Току що една от чужбинските форумки, с която  имахме уговорка, ми писа, че е при нея във Флорида и тя ще ми го прати по нейни познати, които си идват до Бг за Нова година. Дълга история, с успешен край слава богу.  Sunglasses Да е жива и здрава, тя си знае коя е.   bouquet

# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Момичета, харесах нещо от немския сайт. Там, обаче каквото ида отворя не ми дава Пей пал, а някакъф трансфер.
До колкото разбрах, като се прави банков превод взимат някаква такса... колко е горе-долу?
Четох също за някакъв превод през Пей пал... как се прави и изобщо мога ли да го ползвам в такава ситуация?

# 205
  • Мнения: 205
Да се включа и аз тук...включ!
Много се извинявам, ако задавам вече дискутирани въпроси, но се регистрирах в пейпал и картата стои unverified соред това което четох с този статус мога да пазарувам до определена сума, а после трябва да платя 1,5 Е за expanded акаунт или каквото е там. А този баланс какво ще показва - плащанията минали само през пейпал ли?  newsm78 Не вярвам да изкара и салдото на картата
Благодаря ви!
Честита Коледа и много успешни покупки!

# 206
  • Мнения: 3 457
Амен ме лъжат с доставка от ибей. Става въпрос за една поръчка направена на 11.11. от Австрия тогава и платих,поръчах 4 лъвчета за една обща поръчка на мами тук от форума.четирите лъвчета са от Ибей,а останалите играчки от сайта на продавача .на 30.11 ни изпратиха част от поръчката ,а останалото още го чакаме SadПуснах диспут в Ибей и в Пейпал,но за Ибей не съм много сигурна дали докрай съм го завършила от там ме прехвърли в Пейпал и там и до днес си водим разговорите.Диспута изтича на 29.12 и доколкото разбирам аз най-късно на 28.12 трябва да уведомя Пейпал ,че продавача нищо не е направил-така ли  е?След поредния ми въпрос към продавача ,кога ще ми изпрати лъвчетата и останалите неща -днес той ми отговаря ,че ги бил пратил с номер на пратка ......лъвчетата -общо тегло 14,3кг,.Тази пратка я получих преди няколко дена ,но в нея бяха неща от другата ни втора поръчка и нищо от първата SadИначе на кг. си отговаря.Какво ще ме посъветвате newsm78 Много ще съм ви благодарна за съвети ,защото имам 2 дена преди да уведомя Пейпал.  bouquet

# 207
  • Мнения: 5 790
Амен ме лъжат с доставка от ибей. Става въпрос за една поръчка направена на 11.11. от Австрия тогава и платих,поръчах 4 лъвчета за една обща поръчка на мами тук от форума.четирите лъвчета са от Ибей,а останалите играчки от сайта на продавача .на 30.11 ни изпратиха част от поръчката ,а останалото още го чакаме SadПуснах диспут в Ибей и в Пейпал,но за Ибей не съм много сигурна дали докрай съм го завършила от там ме прехвърли в Пейпал и там и до днес си водим разговорите.Диспута изтича на 29.12 и доколкото разбирам аз най-късно на 28.12 трябва да уведомя Пейпал ,че продавача нищо не е направил-така ли  е?След поредния ми въпрос към продавача ,кога ще ми изпрати лъвчетата и останалите неща -днес той ми отговаря ,че ги бил пратил с номер на пратка ......лъвчетата -общо тегло 14,3кг,.Тази пратка я получих преди няколко дена ,но в нея бяха неща от другата ни втора поръчка и нищо от първата SadИначе на кг. си отговаря.Какво ще ме посъветвате newsm78 Много ще съм ви благодарна за съвети ,защото имам 2 дена преди да уведомя Пейпал.  bouquet

Escalate dispute - мисля, че такава беше опцията. Обясняваш там точно това, което си написала тук.
Фактура има ли в пратката, която вече си получила? Какво пише в нея - какви артикули са изпратени?
Дано Монда се включи, тя вероятно знае най-добре какво се прави в такъв случай.

# 208
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Какво ще ме посъветвате newsm78 Много ще съм ви благодарна за съвети ,защото имам 2 дена преди да уведомя Пейпал.  bouquet
На 28-ми затваряй диспута със следното: "въпреки дългата кореспонденция до днес не съм получила  ... и .... Играчките бяха за Коледни подаръци и съм много разочарована. Бих искала да ми върнете парите за неполучените артикули: .... евро или долара." И пращаш за разглежадане от страна на ПейПъл.  Peace На мен днес така ми върнаха парите за една рокля, която бях поръчала на 13-ти ноември и която до този момент не съм получила!  Peace

# 209
  • Мнения: 1 111
Момичета, харесах нещо от немския сайт. Там, обаче каквото ида отворя не ми дава Пей пал, а някакъф трансфер.
До колкото разбрах, като се прави банков превод взимат някаква такса... колко е горе-долу?
Четох също за някакъв превод през Пей пал... как се прави и изобщо мога ли да го ползвам в такава ситуация?
Аз направих трансфер през Пей Пал.Допълнително пари не са дръпвали.

Общи условия

Активация на акаунт