Ако харесвате дървени играчки

  • 15 540
  • 75
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 686
Попаднах на едно магазинче (за София става дума), в което има страшно много дървени играчки - произвежда ги българска фирма, която обаче основно ги изнася.

Там може да намерите:
- дървени фигурки, които трябва да се слагат на поставчици;
- комплект с дървени инструменти - 9 лева;
- Камионче с фигурки - 9 лева;
- пожарникарска кола - мисля, че беше 17;
- кран, който с магнит събира много дървени части - към 15 лева;
- дървено влакче - 15 лева;
- нещо като поставка с дървени пръчки, които като се чукат с чукче излизат от другата страна, после се обръща и наново, същото го има и с топки - 9 лева;
- 2 вида кухни - с котлони и всичките му джаджи, някъде около 70 лева;
- къща със стаи - към 50 лева; висока поне 60 см, има си и мебели;
- легло за кукли - 26 лева; размери 60/40
- люлка за кукли - 26 лева; размери 60/40
- куклен театър - 29 лева;
- закачалка самостоятелно стояща имитираща кораб с платно;
- конче;
- комплект от 100 части най-различни форми кубчета;
- играчка, която представлява едни релси сложени една под друга - пускаш фигурка от най-горе и тя пада най-долу, като стигне края на релсата. В зависимост от центъра на тежеста всяка играчка пада по различен начин - 17 лева;
- дъска за писане с тебешир и т.н.

Ако и вие харесвате дървени играчки, магазинчето се намира на бул. Христо Ботев - вървите от Петте кьошета към пл. Македония от лявата страна на булеварда. Магазинчето се намира преди един железарски магазин, малко преди първата пряка, която пресича косо Христо Ботев. Надявам се да обясних правилно.


# 1
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Може ли информация колко струва горе-долу закачалката имитираща кораб?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 686
Е за нея не знам, съжалявам. Останалите си ги спомням, защото доста време умувахме какво точно да купим, а жената в магазина всичко ни показа.

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Къщата прилична ли е? Мебелировката за всички стаи ли е?

Бях намерила такава на една пазарджишка фирма, но в Хиполенд ме извозиха и чак вкъщи видях, че мебелировката изобщо не отговаря на макета в магазина. И я върнах.

# 4
  • Мнения: 547
Благодаря за информацията, задължително ще го посетим.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 845
Това не е ли ТСМ-ски магазин? Защото той е в района и предлагатя освен другите стоки, и дървени играчки.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 825
Близо да кръстовището с ул. Неофит Рилски ли е? Или по-надолу?

# 7
  • Мнения: 3 323
Ще го имам предвид, благодаря!

# 8
  • Мнения: 53
ТУК също има богат избор.Мисля част от Коледните подаръци да са дървени  Peace

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
сайт нямат ли за поръчки през нета?

# 10
  • Мнения: 53
Явно не сте видели поста преди да пишете  Laughing- тук има

# 11
  • Мнения: 2 232
Това не е ли ТСМ-ски магазин? Защото той е в района и предлагатя освен другите стоки, и дървени играчки.

Аз мисля, че е точно ТСМ там, наистина има много дървени играчки .Друг магазин в тази част на Кр. Ботев  с дървени играчки няма.

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Явно не сте видели поста преди да пишете  Laughing- тук има

Това сайта на БГ-фирмата ли е?

# 13
  • Мнения: 1 114
Fabio, реши да се възползваш от момента да си направиш реклама ли? Линкът ти на  май е на друга фирма, която ми се струва, че се е самозабравила с цените.
сънчо пише за къща от 50 лв. , а на този сайт е 150 лв. , щанд за магазин /най- обикновен/ е 150 лв. също. Айде, нема нужда.

Имаше тема  /на secretgarden/ за дървените играчки. Ще пусна линк за тези, които се интересуват.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227092.0

# 14
  • Мнения: 53
Fabio, реши да се възползваш от момента да си направиш реклама ли?
ooooh!
Цитат
Имаше тема  /на secretgarden/...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227092.0
Виждам, че сте писали и в споменатата тема, но не обвинявате авторката за реклама  Thinking
Защо сте толкова враждебни и мнителни към новаците newsm78

Няма угодия - жени на едно място  ooooh! Whistling Whistling Whistling

# 15
  • Мнения: 1 114
Тук се говори за един конкретен магазин, обсъжда се местоположението, цени... А ти изведнъж - хоп- и тук има, и тук има.... Идеята при другата тема е, да се съберат  на едно място всички магазини, които предлагат дървени играчки.
Защо сте толкова враждебни и мнителни към новаците newsm78

Няма угодия - жени на едно място  ooooh! Whistling Whistling Whistling

Предлагам всички мъже от форума да бъдат провъзгласени за мъченици. Вечните жертви...   hahaha
А и ти не си новак, като гледам.

# 16
  • Мнения: 865
и аз харесвам дървените играчки,но не ви ли притеснява боята или лакът в/у самата играчка. newsm78 като гледам как ги дъвчат... #Crazy

# 17
  • Мнения: 339
Мерси за инфото  bouquet Тъкмо съм на дървена вълна, ще намеря време да отида да го разгледам  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 686
bim_bam, не я разгледах подробно (мебелите бяха дървени), но предполагам, че е същата за която пишеш и ти, защото и тези играчки бяха изработени от пазарджишка фирма.

Да, точно стоки на ТСМ предлагат вътре. Мисля че се пада между Аспарух и Неофит Рилски.

Ние имаме конструктора от 100 части дървени фигурки, почти година си играе вече с него, не е мръднал, но не е български.
Имаме и влакче и магнитна дъска и дъска за писане с тебешир, обаче и двете мъжо ги купи от Кипър и изглеждат по-качествени.

# 19
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
bim_bam, не я разгледах подробно (мебелите бяха дървени), но предполагам, че е същата за която пишеш и ти, защото и тези играчки бяха изработени от пазарджишка фирма...

  bouquet
Само името на фирмата не знам.

Моля, ако някоя от вас ходи - да попита коя е фирмата. Пък се ангажирам да проверя от производителя директно дали няма разлика в цените /ще имам скоро служебно пътуване зо Пазарджик/.

Иначе вече пратих майка ми да види магазина  Wink

# 20
  • Мнения: 53
Labradorчаст от тези играчки видях миналата седмица в магазин на ТСМ /Руски паметник/. Може би е същата фирма  Peace

# 21
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
В Пазарджик има две по - големи фирми, които изработват дървени играчки.
Едната е ИРЕЛИ.
Другата е ЕТ "Катя Синапова“.
Най - вероятно в магазина има продукти на една от двете фирми. Въпросът е на коя?  newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 2 686
Досега си мислех, че не мога да ви кажа коя е фирмата, защото нещото, което купихме на Ивайла го оставихме при баба и и дядо и.
Но току-що ми хрумна, че кухипме още една играчка и това е сайта, който е даден: http://www.elka-toys.de/. В същност като гледаш кутията ще си кажеш, че става дума за чужда играчка, а не българска.
Пощенският адрес и имейлът също са в Германия, а най-отдолу пише Made in Bulgaria

# 23
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Много странно, наистина  newsm78 БГ фирма с немски сайт.

Да, ето тази беше къщата, която купих от Хиполенд преди няколко месеца:



Обзавеждането на макета, изложен в магазина беше точно такова /за всяка стая различни мебели, имаше дори банята, която е изложена в сайта/:



Само че като се прибрах вкъщи и отворих кашона, вътре имаше само два дивана и два стола с огромни размери, дори не влизаха в стаите  Confused И ги върнах.

# 24
  • Мнения: 84
Междудругото, забелязах че при повечето парти клубове в София се продават дървени играчки.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 686

И на витрината в магазина беше тази къщичка. Ако още я търсиш може да провериш.
А в Хиполенд защо не ти дадоха друг комплект или този изложен в магазина.

# 26
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Купих я късно вечерта и бях сама с малката, едвам замъкнах кашона до колата, защото доста тежеше. Чак късно вечерта видях разликата /исках да я сглобим и на сутринта да я изненадаме/ и като се върнах в магазина на другия ден, дори макета го нямаше вече  Confused били го купили, а нямало друга бройка.

Пратих майка ми да провери в магазина тези дни, защото ние сега сме в Пловдив. Но ако е същата, ми обеща, че ще я купи.

Аз ако разбера фирмата коя е точно, ще я потърся директно в Пазарджик. Защото за тази цена дървена къща + мебелировка, не може да се намери на друго място.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 686
Звъннах на свеки да я питам (защото това е коледен подарък от тях) и фирмата е:
RUDI ЕООД
гр. Пазарджик
00359 34/440249 - телефон

# 28
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  bouquet    Мерси!

# 29
  • Мнения: 1 547


Не зная какъв е този сайт, но цените са леко потресаващи. Доминото, което показах, го купих за 3.20 лв, а тук е 13.20.

Как ценообразуват не ми е много ясно.

# 30
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Смърфиета, кой сайт имаш предвид?

# 31
  • София
  • Мнения: 460
Според мен има предвид този сайт  http://SHOP.SPEEDNETBG.NET и този продукт
http://shop.speednetbg.net/product_info.php?cPath=129_131&products_id=872

И наистина цената е безумна, на борсата за канцеларски материали, играчки и други - СОФИЯ ПРЕС купувахме скоро за децата в детската градина на цена от 2.10.

# 32
  • Мнения: 255
Момичета, аз пазаря дървени играчки в склада на SIMBA в студ. град, до Зимния дворец. Продават немски дървени играчки на Eichhorn. Цените са много прилични. Снощи гледах немски сайтове за пазаруване, същите играчки бяха на почти двойни цени /бълг. цена, но в евро/. За съжаление зареждат много малка част от асортимента, но има влакчета, ферма, тезгях с инструменти, разни бебешки формички. Другите неща в склада също не са лоши, на SIMBA. Аз купих тезгях - 23лв., за бебето едни търкалящи се по улей топки към 15лв., имаме и голямата ферма към 27лв, не помня добре. Много съм доволна от дървените играчки, защото не се чупят.

# 33
  • Мнения: 847
Вклю4вам се във темата ви - за дървените игра4ки :
Тези в магазина на Хр.Ботев са на Елка Тойс ,която работи изцяло за Германия и има разни хора , които предлагат игра4ки по магазините в София ...
Във фирмата Руди ЕООД или Катя Синапова ( това е една и съща фирма) няма да ви дадат по едини4на бройки...Разликата в цената - естествено има .Когато един дистрибутор я вземе директно от офиса на фирмата тя струва 3-4 ,максимум 5 лв...Докато стигне в магазина цената става 9лв...-12 лв...
Игра4ките от немския сайт ,които ви се сториха много скъпи - ами това са игра4ки внос от Германия,Ханделхаус и Гюкел не работят ве4е с бг производители...Има ги и на сайта в Данет.
В Данет можете да намерите и игра4ките на Елка ...и други дървени игра4ки...
А за странноста ,4е е бг фирма с немски сайт -ами те работят на ишлеме, и по принцип нямат право да продават на бг пазара...
За мамите от Пловдив и Пазарджик ,а защо не и за Софийските - Елка или Руди ЕООД ще у4астват в Коледия Базар в палата 8 на Панаира ...на вторият етаж ще са...ина4е собствениците на пазарджишката фирма имат магазин за игра4ки в Пазарджик ,но не се надявайте цените да са като на дистрибуторите ,но може да са малко по евтини от тези в София...
За Ирели ,която спомехте- те работят изцяло за Икеа ,имат много хубави игра4ки,но е абсурд да продадат нещо на вътрешния пазар.
За Вели - във Велинград - те пък отдавна са назад с материала и ако продават нещо е остатък от някоя изостанала поръ4ка на Хандел хаус...
Що се отнася до боите и химикалите - вси4ките игра4ки са произведени по европейски изисквания , с безвредни бои и химикали .Нито една игра4ка не излиза от цеховете без да е проверена и т.н...
За любопитните и за тези които се заяждат- не правя реклама на никого.
Работя в тази сфера- за френска фирма която прави игра4ки в БГ-я и ги изнася за Фр-я, и които може да видите в Данет...и съответно работим с Ирели,Руди ,и много други производители...
Последно: не позволявайте на разни търговци да ви пробутват китайски дървени игра4ки - много 4есто срещано при домината , ...за тях няма гаранция за ка4ество и безвредност...
В Бг-я се правят от поне 80година дървени ка4ествени игра4ки...единсвтения проблем е ,4е производителите са обвързани с  договори с 4уждите клиенти и продават само някои изделия на бг пазар ...и като се вклю4ат и разни прекупва4и и цената става петорно висока...
Ина4е има страхотни игра4ки...нямате си на представа какво правят в Руди ЕООД -красоти...

# 34
  • Мнения: 3 479
Знаете ли къде мога да видя наживо ето такъв комплект от дървени кубчета? Този специално е от играчките.ком, но не е точно това, което търся. Искам да е в по-ярки цветове и с малко по-големи части.

# 35
  • Мнения: 4 181
Black Mamba, как да разбера, ако са китайски, пише си на кутията ли?

# 36
  • Мнения: 847
Black Mamba, как да разбера, ако са китайски, пише си на кутията ли?
По принцип си пише къде са произведени.Примерно Симба ве4е не правят дървени игра4ки в БГ ,а в Китай..има разлика и в дървото ....понякога китайците използват една пластмаса ,която прили4а на дърво ,боядисват я , и я предлагат в пъти по евтино от дървените истински игра4ки.....Ина4е китайското дърво е разли4но .
Гал4е, има такива строители ,но няма с по големи 4асти както ти искаш,не се правят по ред при4ини.В БГ са се произвеждали от този тип...А за цветовете , не може да са по ярки , тъй като нитро-боята прозира и не може да се полу4и блясък както при една полиуританова боя....В някой 4ужд сайт , може да намериш с по големи фигури...

# 37
  • Мнения: 847
Сега видях нещо фрапиращо:Аврора тезгяха на Елка в Данет е 9 лв ако не се лъжа и е същият като този на Симба ...Това ,4е е Симба , незна4и 4е са най-ка4ествени и т.н.....а и са правени в Китай...както и да е...

# 38
  • Мнения: 255
Сега видях нещо фрапиращо:Аврора тезгяха на Елка в Данет е 9 лв ако не се лъжа и е същият като този на Симба ...Това ,4е е Симба , незна4и 4е са най-ка4ествени и т.н.....а и са правени в Китай...както и да е...

Eichhorn имат 2,3 модела тезгяхи и по-малкия също струва към 9лв., този за който аз писах е по-голям като модел. Не казвам, че са най-качествени, просто подавам инфо за хубави дървени играчки на добри цени. Виждала съм всички модели предлагани в магазините на TCM и нищо не съм си харесвала за моето момче. Има по-интересни неща за момиченца. А колкото до Made in China, че те почти всички вече произвеждат там, включително и Чико.

# 39
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...
Във фирмата Руди ЕООД или Катя Синапова ( това е една и съща фирма) няма да ви дадат по едини4на бройки...Разликата в цената - естествено има...

Дават, даваааааат  Laughing Даже вече поръчах прословутата дървена къща и в понеделник трябва да ми я доставят. А разликата в цената наистина е фрапираща - в Хиполенд надценката е над 100%  Rolling Eyes

Сънчо, още веднъж ти благодаря   bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 2 686
Няма нищо, нали за това е форума.
Надявам се да останеш доволна като дойде.

# 41
  • Мнения: 255
bim_bam, по тел. ли им звънна? Къде мога да видя някакъв каталог на Руди?

# 42
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да, по телефона, който Сънчо писа. Сайта пак тя го даде - този на Елка тойс, там гледаш и харесваш и после ги питаш дали го имат в наличност и каква е цената. Доставката я калкулират спрямо килограмите на покупката.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 845
Да, по телефона, който Сънчо писа. Сайта пак тя го даде - този на Елка тойс, там гледаш и харесваш и после ги питаш дали го имат в наличност и каква е цената. Доставката я калкулират спрямо килограмите на покупката.
Колко горе долу беше къщата, коя точно харесахте?

# 44
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
marissha, аз поръчах по - малката, тази с червения покрив. Къщата + дървеното обзавеждане за всички стаи /тези мебели, които в каталога на Елка са на син фон/, струват 21лв. Доставката се калкулира спрямо килограмите на поръчката.
За сравнение - същата къща в Хиполенд е 37-38 лв. /но лятото ми я продадоха без цялото обзавеждане/, а в други магазини цената достига и до 50лв.

# 45
  • Мнения: 255
Гледах сайта на Елка и съм много разочарована, няма нищо /или почти/ за момчета. По чуждите сайтове има такива невероятни влакчета и какво ли не, а в България - само кукленски къщи. Що така? newsm78 Дали в сайта е даден пълния асортимент, който фирма Руди произвежда?

Вижте какви красоти харесах и поръчах да ми купят от амер. сайтове.



Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 17:04 от AvrorA

# 46
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да, малко неща има за момчета - основно работилници.
Но аз съм доволна от женските играчки  Wink И цените са наистина страхотни!

# 47
  • Мнения: 847
Да ,дават ,защото им показах темата в БГ Мамма и как има майки дето си търсят хубави неща за децата. Wink
А относно това ,4е нямали за мом4ета не е вярно...Има тезгях голям модел и малък модел като тези на Симба и аз незнаех ,но оня ден като бях там видях...
За Влак4етата - такива подобни се произвеждат за Икеа ,но производителите за съжаление нямат право на продажби в БГ ...аз купих такъв за сина ми от Икеа във Фр-я ,а на гърба пише ,4е е БГ производство...

# 48
  • Мнения: 3 479
Днес купих за Криси дървен строител точно какъвто търсех. Конструкторът е на Айххорн, вносител Симба. Купих го от един магазин за детски играчки и дрехи на Витошка, името не знам, но този магазин си го има отдавна и се намира точно до магазин Ел Градо (за бижута). Конструктор от 50 части струва 9 лв, а една къщичка (също дървена), в която се пъхат няколко формички, маха се покрива и може да се носи и в ръка като сандъче - 11лв. Имаше влакче, дървени инструменти, още нещо за дърпане с дървени части в него. Цените са все от този порядък. Надявам се, че са качествени, защото цените ми се видяха доста ниски. Ако някой се интересува, ще пусна снимки.

# 49
  • Мнения: 752
bim_bam, моля те сподели как се свърза с фирмата и след колко време ти доставиха поръчката. А цените само по телефона ли ти ги казват, че аз искам да взема повече неща. Благодаря ти предварително.

# 50
  • Мнения: 847
Само едно уто4нение ,но без някой да са сърди - Бим Бам ти си имала късмет , да си полу4иш къщата на тази цена ...дали заради това което работиш или поради настроението на шефа ,няма зна4ение ...къщите в Руди струват малко по -скъпо ...даже когато звънна  оня ден в офиса бях там и говорихме то4но затова ...тъй като се у4удих от цената която спомена и попитах...Цените ще ви ги кажат по телефона без проблем  и може да си пуснеш поръ4ката по телефона ...но побързайте , 4е по4ти не остават неща...

# 51
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
karrita, само по телефона казват цени. Но къщите специално май са свършили вече, защото други мами бяха опитвали да дадат поръчка, но от фирмата са казали да се обадят след Нова Година, тогава евентуално щели да имат пак.

Май наистина съм извадила късмет  Laughing

Black Mamba, цената май ми я казаха преди да спомена какво работя  newsm78 не помня вече. Но доставката наистина ми я направиха много бързо и бяха коректни момичетата - след това ми набавиха и точната мебелировка, че първоначално не беше комплектована къщата.

# 52
  • Мнения: 847
Бим Бам , да извадила си късмет голям Peace ,дано детенцето е доволно с къщата ...а ина4е мебелировката се продава отделно ...за някои модели къщи....и да нещата свършват бързо... ooooh!...

# 53
  • Мнения: 134
marissha, аз поръчах по - малката, тази с червения покрив. Къщата + дървеното обзавеждане за всички стаи /тези мебели, които в каталога на Елка са на син фон/, струват 21лв. Доставката се калкулира спрямо килограмите на поръчката.
За сравнение - същата къща в Хиполенд е 37-38 лв. /но лятото ми я продадоха без цялото обзавеждане/, а в други магазини цената достига и до 50лв.

утре ще им звъня, искам да поръчам къща за  Ивайла, нищо че поне след година ще играем с нея  Laughing. Стискайте палци да имат налични  Praynig
bim_bam, имаш ли снимки на вашата, да я видя с мебелите

# 54
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...
bim_bam, имаш ли снимки на вашата, да я видя с мебелите

Не, нямам снимка. Но са същите, като на линковете от сайта.
Дано да имат бройка, успех!

# 55
  • Мнения: 134
утре ще си имаме къща
и аз поръчах малката 73/70/35 см - 32 лв + 10 лв обзавеждане
има налични и големи 113/101/41 - 56 лв+20 лв обзавеждане
бим бам, а целите ли са дървени и най-вече здрава ли е конструкцията ? за какви кукли е ?кукла барби или по-малки ?

# 56
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Барби също влиза в стаите на малката къща /която ние имаме/, но със зор. Мебелите и размерите изобщо, са като за децата на Барби. Но пък ние имаме десетина от т.нар. малки принцеси, така че къщата е препълнена. Голямата май става за барбита, но не съм сигурна.
Всичко е от дърво, като изключим няколко възглавнички по леглата. Конструкцията е здрава, освен покривът. Той не се заковава, сваля се лесно и мойто диване редовно го буташе в началото.

Но така като гледам цените са доста по високи вече  newsm78

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
И аз да споделя за Пловдив: скоро случайно видях страхотни дървени играчки в едно малко магазинче за подаръци, намира се между кино "Фламинго и училището, на ул."Чаталджа" - свързва  ул. "Д. Николаев" и бул. "6- ти септември". Не знам дали успях да го обясня добре.   newsm78

За дървените играчки, които видях там: страхотни са! Мисля че, са немски, няма голямо разнообразие на място, но имат голям каталог и сигурно може да се поръчва оттам...Не знам на коя фирма са, но съм ги виждала на щанд по време на Пловдивския панаир, и не предполагах, че някъде другаде могат да се намерят.
Ето и къде точно се намира магазинчето:
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=869523e297134a08c2ee050cee82be … p;strcomplid=1008  Peace

# 58
  • Мнения: 1 650
bendji2710
според мен говориш за тези
http://www.kasidabg.com/le-coin-des-enfants.html
френски са
може и да греша разбира се

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Durango, точно за тези!   bouquet
Ама имаха и в магазинчето играчки, които тука не виждам. Пък в каталога имаше и много други.

# 60
  • Мнения: 1 650
bendji2710
различни търгорци, различни наличности, един продава едно друг друго ... а правителството обира всички

# 61
  • Мнения: 847
bendji2710
различни търгорци, различни наличности, един продава едно друг друго ... а правителството обира всички
Ей , Дюранго добре пак го каза Wink...ама мисля си ,4е и в магазина и в сайта има едни и същи неща... Peace

# 62
Здравейте,
най -хубавите играчки които видях са в http://www.nisawood.hit.bg
Имат невероятно голямо разнообразие на играчки.
Със сигурност това е най добрата фирма за производство
на дървени играчки в България.
Разговарях с фирми производителки на играчки, но всички имат по 5-10 модела на склад.
Обадих се на фирма Нaйси  http://www.nisawood.hit.bg ,имат над 200 модела дървени играчки на склад.


# 63
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Здравейте,
най -хубавите играчки които видях са в http://www.nisawood.hit.bg
Имат невероятно голямо разнообразие на играчки.
Със сигурност това е най добрата фирма за производство
на дървени играчки в България.
Разговарях с фирми производителки на играчки, но всички имат по 5-10 модела на склад.
Обадих се на фирма Нaйси  http://www.nisawood.hit.bg ,имат над 200 модела дървени играчки на склад.




и на мен ми харесаха, но къде се продават ?

# 64
  • Мнения: 29
Незнам това дали сте го писали www.pumpelina.eu Има интересни неща и някои неподходящи/дървени близалки,салами и черешки Sick/

# 65
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
...и някои неподходящи/дървени близалки,салами и черешки Sick/

Неподходящи за какво?

# 66
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119

Неподходящи за какво?

Как за какво? За ядене  Mr. Green


...най -хубавите играчки които видях са ...Имат невероятно голямо разнообразие на играчки.
Със сигурност това е най добрата фирма...


Не споделям възторга ти нещо...  Rolling Eyes В доста други магазини има страхотен избор и даже по - добро качество.

# 67
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Смея да твърдя, че дори за ядене са по-подходящи от зрънчото, да речем.
Стига детето да успее да ги сдъвче добре.

Да не забравяме, че това са играчки за деца над поне 3 години.

# 68
  • Мнения: 29
Kaзах го,защото преди време работех в магазин където имаше стериопорени плодове.Купуваха ги учителки от градините.Всяка седмица,защото децата са нагризали предните.То и там са деца над 3 год.Извинете че не е по темата,но исках да споделя

# 69
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Е, тези са дървени.
Наистина е трудно да се отхапе от тях.

# 70
  • Мнения: 678
Да аз много харесвам дървени играчки.
Скоро купих на дъщеря ми ето този влак :

много си играе с него , сглобява коловозите , гарите с покривите .....с часове
Другото , което ще й купя за Коледа е ето това :

сайта е немски : http://www.heros-toys.de/index.php?content=content/xml_vorlage/i … ion=&langID=1
имат страхотни дървени играчки , ето още някои :


# 71
  • Мнения: 1 114
Поли, страшни влакове има на този сайт. Ти откъде купи вашия? Директно от сайта или...?

# 72
  • Мнения: 1 114
Обаче защо не мога да видя цените?
Аха, разбрах. Изискват регистрация.

# 73
  • Мнения: 678
Поли, страшни влакове има на този сайт. Ти откъде купи вашия? Директно от сайта или...?
Аз купих влакчето от Швейцария , тук в БГ не съм виждала на тази фирма HEROS , в къщи след като се прибрах им открих сайта .
Играчките са много финни , леки и красиви .
Тук в БГ открих подобие на Eichhorn - китайски ( в Хиполенда ) обаче много груби , тежки и емитация на тези в немския сайт с който си плакна окото .

# 74
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Днес купих за Криси дървен строител точно какъвто търсех. Конструкторът е на Айххорн, вносител Симба. Купих го от един магазин .... Ако някой се интересува, ще пусна снимки.
Да, ако може! И аз мисля да взема дървен строител и тъкмо се чудех от къде!  Hug

# 75
  • Мнения: 3 479
Днес купих за Криси дървен строител точно какъвто търсех. Конструкторът е на Айххорн, вносител Симба. Купих го от един магазин .... Ако някой се интересува, ще пусна снимки.
Да, ако може! И аз мисля да взема дървен строител и тъкмо се чудех от къде!  Hug

Имай предвид, че го купих миналата година от магазинче на бул. Витоша. Намира се срещу детския Бенетон.

Общи условия

Активация на акаунт