МНОГОДЕТНИ МАМИ 28

  • 18 867
  • 396
  •   1
Отговори
# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Момичета, искам да ви кажа огромно благодаря за организацията!!!! Свършили сте невероятна работа!!!!
Оказа се че през цялото време сме забравяли да снимаме - така че имам само няколко снимки
Могат да се видят ето тук http://picasaweb.google.bg/rkaynarova/PraznikNaMnogodetniteSemejstva
Искам всички рецепти на вкусотиите, които си хапнахме!!!!!!
Щом са приготвени от многодетни мами и техните деца - трябва и ние да можем да се справим!
Обаче много мами ми се губеха.. Джейн..., Червената шапчица..., Дидка и Наталия.....
А  както и предполагах не успях да видя много от дечицата... Но нагушках Станимърко, Дивнето и Йоан!!!
Другите.... не можеше да ми мине номера - имаха си клоуни за гледане и къщи за влачене - особено Яни...!!!!
Момичета съжалявам че неможахме да помогнем за почистването, но... път ни чакаше... а и не познавахме никак София, но с една карта се справихме супер.

Ей да знаете Пловдив е по-хубав град - изобщо няма такива задръствания....
Друг път ще пиша повече отзиви!

# 166
  • Мнения: 188
Като се качихме в колата Деян каза,,Това беше най хубавата ми вечер!"Сърдечно благодарим!

# 167
  • Мнения: 3 479

Ей да знаете Пловдив е по-хубав град - изобщо няма такива задръствания....


Е, какво ми остава освен да призная, че си права Sad Навалицата в София ми идва в повече, добре поне, че си седя в къщи и не ходя на работа. Като имам излизане, винаги когато е възможно го правя извън пиковите часове. А в центъра много често ходя без кола, предпочитам трамвая за няколко спирки, вместо да по половин час да обикалям и да не намирам място за паркиране
Тези дето ходят на работа и висят по задръстванията направо не мога да ги мисля #Crazy

# 168
  • Мнения: 3 479
Пиги, аз лично не успях да разбера коя си ти и коя е щерка ти - БРАВО. Изглеждаш страхотно!!!!!!!!!!

Обаче всъщност истината е, че ти приличаш на по-голямата им сестра  bouquet

АЗ нещо не схванах  newsm78


Всъщност исках да кажа, че Пиги изглежда толкова добре, че не прилича на майка на големите си дъщери, а на тяхна по-голяма сестра Blush

# 169
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Гледам и немога да ви се нагледам!  Stop обаче,защо по снимките с близнаците не се вижда мама Цоци да се снима с тях за нишан  newsm78 чудна работа   bouquet

# 170
  • София
  • Мнения: 353
Моите деца също останаха доволни. От кулинарните изкушения, Цвети най-много хареса саламките на Кардам, Бори хареса коледните сладки, Дани- тортата на Каишка, а аз еклерчетата на Пиги и едно много интересно нещо( не знам как се казва) с царевица и други допълнения в него. Много изненадани бяха децата от пожеланията на Дядо Коледа. Аз се запознах с много мами, макар че имах чувството, че ви познавам от много време. Ние си забравихме фотоапарата и не можахме да снимаме, но си свалих някои снимки от вашите.
Да не забравя да честитя рожденния ден на Сузи! Да си здрава и щастлива и много обичана!

# 171
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Нели,мерси за рецептата ,твоите снимки са страхотни,доста по-изчерпателни от моите,но нали закъсняхме Tired,дори си успяла да ги надпишеш Hug



# 172
Момичета,мнооооого се радвам,че се запознах с всички,с които досега не се познавахме.Беше ми изключително приятно!Цялото ни семейство е много щастливо от празника.
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ,КОИТО ДОЙДОХА!А другите ще ги чакаме следващия път! Hug Hug Hug

Пак съм от името на Пепи,но вие вече си знаете.  Joy

# 173
  • Мнения: 3 323
Ей, Теди - уби ми радостта... Таман си викам - Перето ква четка ни прасна "момичета"... Joy

# 174
  • Мнения: 1 069
Вълшебна, дали не са моите коледни сладки дето са се харесали на Бори???????? Ако е така да го нацелуваш многоооооооооо от мен....

Някой опита ли тортата ми? Какво стана с нея в крайна сметка?

# 175
  • Мнения: 524
Мнението на семейство Шопови и семейство Гошеви е,че...Празникът мина страхотно! Всички са доволни, децата много, да знаете Перка посреща страхотно и са едни сладкодумни......Изкарваме си страхотно! Децата са много щастливи, играят и вдигат къщата на главите си!

Утре повече от мен!Поздрави и поздравления за всички организатори!

Шефке - всичко мина перфектно!Ти от самата организация не усети нищо, но...вярвай ми всичко си бе много, много хубаво! Благодаря и на всички софиянки,които направиха Празника възможен - няма да изреждам за да не пропусна някой!

Обичам ви!

# 176
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Нели,при нас е тортата,аз затова питах за рецептата и вкуса е страхотен,за фасона не коментирам,то се вижда Peace

Ей, Теди - уби ми радостта... Таман си викам - Перето ква четка ни прасна "момичета"... Joy
hahaha Joy

# 177
  • Мнения: 1 069
Нели,при нас е тортата,аз затова питах за рецептата и вкуса е страхотен,за фасона не коментирам,то се вижда Peace

СУПЕР, много се радвам - да ви е СЛАДКО  Hug Hug Hug

# 178
  • София
  • Мнения: 191
Хъм, направо завидях на Пиги за тортата с Дядо Коледа, ама да й кажа сега, че на място не успях - аз съм върл фен на еклери по принцип - ям до пръсване - нейните бяха страхотни!!! Ако не ме беше срам, щях да изям сама едното подносче, обаче...
Другото сладко, от което си хапнах, беше тортата на Каишка - супер свежа и вкусна. Забелязах, че точно двете неща, на които се спрях, бяха определени за победители - значи имам вкус!!! Гордея се със себе си тая вечер.
Все пак и аз донесох нещо, приготвено с мерак от мен - беше най-проста баница, но пък беше от сърце. Вече наистина лека нощ, до скоро  Hug

# 179
  • Мнения: 1 069
Мими, твои ли бяха малките парченца банички??????????? Влади налетя само и единственот на тях

А на мен ужасно много ми харесаха едни солени кифлички - лелееееееееееее страхотни бяха, аз понеже сладко не ям само на тях налетях

Общи условия

Активация на акаунт