Календари вече принтят начинаещите Фотошоп-ки...(5)

  • 27 136
  • 416
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 336
Медовинка на календарите не ми харесва панделката с която си обхванала по двойки хората, не знам дали не разбра.
mimival какъв размер правиш календара както цяло newsm78 за да можеш да вмъкнеш 4 снимки и токова елементи и на колко голям ще го разпечатваш?

# 106
  • Мнения: 179
Момичета чакам критики и съвети Simple Smile
опитах се да я осветля , но ако прекаля й се губи красотата , става бледа , като през оризова хартия все едно я гледаш . Та стигнах до тук Simple Smile Вие сте

 надявам се са в един дух с другата страница  . Така като гледам, тук им се разминават размерите , но това вече е поправено Simple Smile Има още една грешка , та да кажа да не се ръководите от датите ми ... не са верни Simple Smile ще бъде поправено , но с следващата страница Simple Smile

# 107
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте момичета! Честит ти рожденник, Ани-  да ти е здрав и много да  се гордеете с него!  bouquet
Пижулина и аз се присъединява към мнението на момичетата, и първата ми допада повечко. Аз от вчера насам се опитвам да се справя с инсталацията на CS3 и затова имам застой, но започвам пак да творя... Hug

# 108
  • София
  • Мнения: 7 242
Axrax, добре е, харесва ми. Ако не си пробвала, опитай евент. да изсветлиш фона - от Оптикали, долу вдясно, си намали прозрачността - поиграй си как ще е при различните проценти. Звездичката и рибката как направи, че този урок съм го проспала май - не се сещам как става /къстъм шейпс, може би/? Браво за рибока /Немо/ - много интересно направен  bouquet И изобщо имаш голям напредък.

# 109
  • Мнения: 179
Лекси ето по този начин  http://photoshop-bg.com/index.php?nav=read_tut&id=2026 и после филтър , но кой точно не знам ........вече 30 мин пробвам и не мога да попадна на този който ми е необходим
Много моля някоя учителка ако знае от къде съм го изсмукала нека каже .... моля моля моля , защото луднах Simple Smile  Joy

# 110
  • Мнения: 2 336
момичета имам проблем- при самото очертаване на обекта, който искам да изража с Pen Tool обекта се оцветява в определен цвят зависи какъв е зададен. Нещо не правя както трябва ли  newsm78

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
момичета имам проблем- при самото очертаване на обекта, който искам да изража с Pen Tool обекта се оцветява в определен цвят зависи какъв е зададен. Нещо не правя както трябва ли  newsm78
Отметнато ти е в менюто с опции на Pen Tool-a, Shape layers, а трябва да е второто - Paths.

# 112
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси,  Axrax  bouquet сега ще го разуча.
Нещо не особено сполучливо /но малката ще му се израдва сигурно/, затова го пускам малко:
И мисля вече да минавам на коледна тематика - елхички, дядо Коледовци, подаръци.... Mr. Green



Как мога да си направя албума публичен? Т.е. кгато пратя линк на някой, той да го вижда?

# 113
  • Мнения: 2 035
 newsm59 Честит Рожденник на Ани   bouquet Нека е жив и здрав и мноооого да ви радва!   bouquet

Аууу Лекси, що ме караш да се цъкля толкоз бе слънце  Mr. Green Еми че пусни го по едричко де, бива ли така  Crazy

Иначе отиваш на албума които желаеш да е публичен, даваш му едит и най-отдолу под снимките където пише достъп има изброени варианти маркираш публичен  и готово Peace


Аз до сега правих това, но явно урока с тифецването на косата съм го пропуснала  Embarassed Определено ще трябва да я оправя  Simple Smile А снимката пак е много блесната от светкавицата  Rolling Eyes

http://valstef.multiply.com/photos/hi-res/8/33?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F8%2F33


Axrax, календарите ти ми харесват  Hug

# 114
  • Мнения: 1 400
Лекси, дай да я видим тая гимнастичка малко по-голямшка дее Praynig Laughing

Valstef, много е хубава Hug Опитай се да намалиш яркостта на чевената дрешка на малката сладурана. Ако не е ясно как става- кажи да опиша Peace И върху цветята има от другите...червените цветя - що тъй? newsm78

# 115
  • Мнения: 2 035
Мерси Вейдър  Hug И помагай, че не се знае аз какво знам и има да се мотам  Mr. Green А цветята са един цвят само съм им задала прозрачност и прозират фона под тях  Simple Smile

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 16:52 от val_stef

# 116
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аз правя нещо за подарък.

Кажете си мнението

# 117
  • Мнения: 1 400
Хубаво тогава. Тъкмо малко време има сега.
Значи - ето как става номера с промяната на цвета на само едно нещо от снимката. Прави се селекция само на това, което ще видоизменяш цветово . С пен тул примерно. А ако работите с маска - и с него става. Нека е селектирана само червената дрешка - да не влиза черната презрамка в този случай. След като селектираш си го копираш в нов слой - само дрешката. (layer>new>layer via copy) И тъй като тук само леко ще потъмняваме червеното - обезцветяваш новият леър и му даваш някакъв вид смесване - така, че да ти хареса. Туй то. Иначе можеш и изцяло в нов цвят да си я направиш - с hue, saturation и каквото още се сетиш. Ето тук как съм им направила дрехите с цвета на цветето. http://images.gabulinka.multiply.com/image/83/photos/1/500x500/3 … q2gt3q5jmMQsPZDTA (ама фибата съм забравила Mr. Green Mr. Green)Това се сещам за момента. Надявам се другите да ме допълнят Peace

tatyana_77, много е хубаво Peace

# 118
  • Мнения: 2 035
tatyana_77, много ми харесва, чудна е, браво!   bouquet

Вейдър, златна си, мерси!   bouquet По късно ще тествам, че сега ще храня малката  Mr. Green

# 119
  • Мнения: 11 607
момичета имам проблем- при самото очертаване на обекта, който искам да изража с Pen Tool обекта се оцветява в определен цвят зависи какъв е зададен. Нещо не правя както трябва ли  newsm78

И аз го имах този проблем!

Вейдър, полезно нещо! Ще го тествам!

Аз да питам нещо... - напр. пъпки и бръчки как се поправят? Май ретуш му се казва, ама...помагайте и вие. С инструмента над гумата ли се прави(първият бе ако не се лъжа).

Благодаря!

Все по-хубави и хубави неща виждам! За мен всяка рамка моя е безценна - защото аз съм я направила! леле...как съм се зарибила.....А като си помисля,че все още нищо не знаем от фотошопа......

Анастасова...честит ти празник и само хубави неща на Анастасов - от младшите - по-старшия!

Общи условия

Активация на акаунт