Вашите мъже, приличат ли по нещо на бащите ви

  • 4 765
  • 123
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 621
Знам че има много теми за мъжете и техните майки , дано не повтарям темата обаче ми е много интересно по какво си приличат мъжете ви и бащите ви, и  до каква степен бащата и отношенията ни с него определят какви мъже ще си изберем
Аз примерно много обичах баща си и бях в чудесни отношения с него , липсва ми страшно много , скоро установих че намирам много прилики между него и мъжа който обичам

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
хм, прилича на майка ми Joy

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нищо общо.

# 3
  • Мнения: 1 217
Ако го бях търсила с лупа сигурно нямаше да намеря мъж,който толкова много да прилича на баща ми.
Даже някой път се учудвам колко много мъжът ми прилича на татко. ooooh!

# 4
  • Мнения: 4 965
Ако моите родители му бяха майка и баща, нямаше толкова да прилича и на двамата. Има хубавите черти на баща ми и лошите черти на майка ми  Crazy.

# 5
  • Мнения: 2 722
Ако моите родители му бяха майка и баща, нямаше толкова да прилича и на двамата. Има хубавите черти на баща ми и лошите черти на майка ми  Crazy.

 newsm10
Физическата прилика с баща ми е толкова голяма, че на сватбата хората от персонала на заведението си мислеха, че това е свекър ми.
Обаче аз пък приличам на свекърва си  newsm62 newsm12

# 6
  • Мнения: 3 641
Тц, никак. А, много ми се иска. Много си го обичам баща ми Heart Eyes

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
имаше едно изследване от което се вадише извода, че ако бащата и дъщерята са в добри отношения, то има голяма вероятност тя да се омъжи за мъж като него. Ако са в лоши, ще е нещо много по-различно.....
логично.

# 8
  • Мнения: 3 641
Еми, нашите отношения са идеални, но не съм намерила мъж, който да прилича на него. Не,че съм търсила, ама Crazy

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Години наред се опитвах да "избягам" от характера на баща ми.Познайте .... почти идентични характери имат.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 965
Ама при нас приликата не е физическа /освен, че и баща ми, и мъжът ми имат много интересни на цвят очи и двамата са високи/л Приликата е в характера и в поведението.

А пък аз доста приличам физически на свекърва ми, а по характер - просто и двете сме инати и обичаме да "командваме парада", но сме много различни.

# 11
  • Мнения: 2 722
При нас приликата е и физическа - поразителна, и в характера.
Всъщност някъде бях чела че подсъзнателно /при добри отношения в семейството/ жените харесват мъже, приличащи на бащите им, а мъжете жени, приличащи на майките. Знам ли - може и да е така, вече 19-та година се чудя  newsm78

# 12
  • Мнения: 943
По характер - мъъъъничко(щото може би и двамата са раци),но иначе са коренно различни.важното е че са еднакво любящи и грижовни

# 13
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Нищо общо нямат....което е чудесно Mr. Green

# 14
  • Мнения: 6 993
По музикалния вкус и страстта да ремонтират Laughing
Ама много искам мъжът ми да си пусне брада като тати, обичам мъже с брада Grinning

# 15
  • София
  • Мнения: 397
 Пълна противоположност, но явно това съм търсила. Направо мразех баща си, когато бях "мома".

# 16
  • Варна
  • Мнения: 826
Не си приличат изобщо ....

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Има бегла прилика, но като цяло са много различни.

# 18
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не мисля че си приличат и не искам да си приличат Naughty

# 19
  • Мнения: 2
обичам баща си,но не търся прилика на мъжа до мен с него

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не си прилича с баща ми,но пък е копие по характер и поведение на дядо ми. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 669
Абсолютно са различни визуално, но като характер си приличат..
Но най-вече общото между тях е, че и двамата са страшно талантливи! Peace Ще останат в историята!  Blush

# 22
  • Мнения: 46 520
Не. Никаква прилика нямат, нито външно, нито като характер.

# 23
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Нищо общо. И двамата са много високи, но с това приключват приликите между тях. И физически, и по характер, са напълно различни. (от което съм много щастлива Wink )

# 24
  • Мнения: 2 197
По нищо не си приличат. Баща ми е прекрасен човек, но за компания. Има страхотно чувство за хумор, но е абсолютно безотговорен като родител. Никога не е изпълнявал обещанията си и общо взето не е и помнил кой знае колко много, че има дете (нашите са разведени от много време). Така че се радвам, че приятеля ми няма нищо общо с него. Той е чудесен баща и не намирам никаква прилика с моя.

# 25
  • Мнения: 2 498
Въобще не намирам прилика, освен, че и двамата са мъже Mr. Green....

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
По нищо не си приличат. Баща ми е прекрасен човек, но за компания. Има страхотно чувство за хумор, но е абсолютно безотговорен като родител. Никога не е изпълнявал обещанията си и общо взето не е и помнил кой знае колко много, че има дете (нашите са разведени от много време). Така че се радвам, че приятеля ми няма нищо общо с него. Той е чудесен баща и не намирам никаква прилика с моя.
И аз се радвам, че бащата на децата ми не е безотговорен като моя баща.

# 27
  • Мнения: 2 270
Не си приличат по абсолютно нищо - такъв си го търсих!

# 28
  • Мнения: 393
 Thinking  Май не-поне до сега не намирам прилики-различни външности,различни характери...Но има нещо общо-татко много ме обичаше,а сега съм много обичана и търпяна от съпруга ми(даже ми и готвиии) Mr. Green

# 29
  • Мнения: 331
Не съм го търсила такъв, но... така се получи Simple Smile По характер си приличат страшно много, по външност - не (освен, че и двамата си хапват добре, а хич не им се лепи, за което им завиждам страшно). Сестра ми искаше мъж като баща ми, ама на - нейният пък изобщо няма нищо общо с него...

# 30
  • Мнения: 417
Физически са пълната противоположност, по характер също много не си приличат но затова пък и двамата страшно ме глезят.

# 31
  • Мнения: 385
имаше едно изследване от което се вадише извода, че ако бащата и дъщерята са в добри отношения, то има голяма вероятност тя да се омъжи за мъж като него. Ако са в лоши, ще е нещо много по-различно.....
логично.
Не е точно така, ние с баща ми не сме били в добри отношения през повечето време,но моя мъж има общи неща с него.Сигурно за това и с мъжО често не сме в добри отношения? newsm78

# 32
  • Мнения: X
И визуално,и фактологически страшно много си приличат.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 555
Не, не прилича.

# 34
  • Мнения: 512
Невероятно, но факт!
Имат еднакво чувство за хумор, понякога майка ми казва за зет си - все едно баща ти слушам...  ooooh!
Но така и не проумявам как се случи това, бях се зарекла да не припаря до тая зодия - и на баща ми е същата (близнаци), и то именно, защо го знам какъв и като го прихванат... Crossing Arms

Обаче това си има и добрите страни - ясни са ми от години всички "механизми" за подръчкване, манипулиране, изнудване... Mr. Green Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 3 537
Не, с баща ми не си приличат, но със сестра ми да/е, не визуално де  Mr. Green/, а и са една зодия Crazy

# 36
  • Мнения: 2 161
Несъзнателно съм го избирала да прилича на баща ми-находчив,амбициозен,щедър и висок.

# 37
  • Мнения: 2 556
За първи път мнението ми съвпада напълно с това на Шанел Simple Smile

# 38
  • Мнения: 3 818
Не, изобщо не си приличат. Нито външно, нито по характер.
Баща ми е прекрасен, много го обичам и винаги сме се разбирали чудесно.
Същото мога да кажа и за мъжа ми, но имат коренно различни качества.

# 39
  • Мнения: 7 821
Има някой прилики между мъжа ми и баща ми, но те са малко ... така го избирах, че да не са много  Wink.

# 40
  • Мнения: 47
не и слава Богу много си обичам баща ми но се радвам че мъжът ми не прилича на него но пък аз приличам на мама свеки май Wink

# 41
  • Мнения: 409
Да! Приликата е в характера и в поведението. И двамата си боготворят семейството. Hug

Аз пък с Мама свеки нямам прилика, нито по характер, нито физически. Thinking

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 675
Освен, че и двамата са една зодия друго нямат общо.Но и двамата си ги обичам.

# 43
  • в Низината
  • Мнения: 705
По нищо не си приличат, но ми се иска понякога за някои неща да приличаше на баща ми.

# 44
  • Мнения: 1 172
Мъжът ми и баща ми нямат нищо общо. Съответно и отношенията ми с тях са коренно различни.

# 45
  • Мнения: 685
НЕ Thinking

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 17:33 от Cantariny

# 46
  • sofia
  • Мнения: 249
за жалост мъж ми и баща ми нямат нищо общо помежду си,но пък аз съм копие на майка упой точно на всичко което той не харесва в нея Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 292
По абсолютно нищо Naughty

# 48
  • Мнения: 1 047
И аз имам такова наблюдение.

# 49
  • Мнения: 13
Не си приличат по абсолютно нищо - такъв си го търсих!


Аз също  Peace

# 50
  • Мнения: 1 341
По нищо не си приличат, освен, че са мъже  Wink Joy

# 51
  • Мнения: 569
По нищо не си приличат,но и не искам да си приличат.

# 52
  • Мнения: 3 500
Приличат си по това, че и двамата са страшно готини хора. Приличат си по това, че ги обичам и двамата, разбира се, по различен начин. Приличат си по това, че и двамата са много приказливи, общителни и винаги "душата на компанията". Приличат си и по други неща, така като се замисля... Thinking

# 53
  • София
  • Мнения: 553
НЕ, не прилича! И Слава Богу!

# 54
  • ES
  • Мнения: 2 172
Нарочно го търсех да не прилича, а сега съжалявам, че съм постъпила така.

# 55
  • Мнения: 3 241
хехе, вчера си говорихме с една приятелка, че май мъжете ни приличат на бащите ни. Е, не напълно, но все пак. Няма лошо, щом нещата, по които си приличат са черти на характера, които ценя  Grinning

# 56
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
С баща ми не си приличат, но пък с брат ми, в профил може и да ги сбърка човек. Приликата е поразителна, а аз я забелязах едва на сватбата. Дори след това като гледахме снимки брат ми се чудеше кога е ходил да си сменя костюма, а в действителност на снимката беше съпруга ми. Явно подсъзнателно съм търсила тази прилика, пък и винаги съм казвала , че искам мъжа ми да прилича на брат ми. За протокола с баща ми сме в прекрасни отношения, но сме напълно еднакви като характери.

# 57
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не, слава Богу.
И двамата ги обожавам, но дотам с приликите между тях  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 6 167
Баща ми явно ми е оставил трайна подсъзнателна диря у мен, защото мъжът ми много прилича на него - скромен, детайлен, целеустремен, разумен, подкрепящ, чувствителен.
Разминават се по това, че татко имаше 'златни ръце", а на мъжа ми ръцете му са... да не казвам къде  Mr. Green А също така е и по-суетен.

# 59
  • Мнения: 919
Не,нищо общо нямат.Даже са много различни по характер и т.н.

# 60
  • Мнения: 54
Не просто, че НЕ си приличат...противоположни са.

# 61
  • Мнения: 366
До сега четох за едиповия комплекс, а сега за приликата между съпруга и бащата. Какво показва това, че подсъзнателно сме влюбени в бащите си и търсим  мъже, които да приличат на тях?  Rolling Eyes
Не, моите не си приличат нито външно нито по характер.

# 62
  • Мнения: 1 479
Не, и слава на бог!Чудя се на майка ми,как тьрпи баща ми толкова години.

# 63
  • Мнения: 1 080
Пълна противоположност .Мъжът ми прилича предимно на майка си .

# 64
  • Мнения: 1 558
Прилича. Дори и ние двамата си приличаме физически. Приличат си по професии, по това, че обичат работата си, а и по това, че обичат мен Wink! И двамата са синеоки, решителни, знаят какво искат.
Но пък иначе имат и страшно много разлики.

# 65
  • Мнения: 219
Изобщо не и слава богу,щях да се разведа иначе на втория ден!

# 66
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
До сега четох за едиповия комплекс, а сега за приликата между съпруга и бащата. Какво показва това, че подсъзнателно сме влюбени в бащите си и търсим  мъже, които да приличат на тях?  Rolling Eyes
Не, моите не си приличат нито външно нито по характер.
При момичетата се нарича Електра. Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 731
Не просто, че НЕ си приличат...противоположни са.

Аз такъв и го търсех .Изобщо не исках да прилича на баща ми . Crossing Arms Naughty

# 68
  • Мнения: 1 897
Изобщо не си приличат с баща ми, по-скоро са абсолютни противоположности.
Може би е така, защото аз съм копие на баща си,а нали казват,че 'противоположностите се привличат'.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 381
Приятелят ми прилича на баща ми, Бог да го прости. И то с черти от характера, които не харесвам, но... Такъв съм си го избрала. Не се оплаквам.  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 928
Не, коренно различни са  Peace

# 71
  • Мнения: 3 622
Не просто, че НЕ си приличат...противоположни са.

 Peace

# 72
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Не просто, че НЕ си приличат...противоположни са.
Peace

# 73
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
имаше едно изследване от което се вадише извода, че ако бащата и дъщерята са в добри отношения, то има голяма вероятност тя да се омъжи за мъж като него. Ако са в лоши, ще е нещо много по-различно.....
логично.

Мда, не че съм в лоши отношения с баща ми, но никак не го одобрявам като съпруг. Съответно мъжът ми е коренно различен, почти противоположен е ... поне засега!

# 74
  • Варна
  • Мнения: 25 242
имаше едно изследване от което се вадише извода, че ако бащата и дъщерята са в добри отношения, то има голяма вероятност тя да се омъжи за мъж като него. Ако са в лоши, ще е нещо много по-различно.....
логично.

Ама не задължително вярно. В отлични отношения съм с баща ми, много си го обичам, но мъжът ми няма нищо общо с него.
п.п. И мъжа си обичам Grinning

# 75
  • Бургас
  • Мнения: 891
не

# 76
  • Мнения: 28
От психологична гелдна точка жените търсят подсъзнателно прилика с баща им,а мъжете-с майките им.Не винаги,разбира се се получава,но в повечето случаи е така.Аз не търсех мъж като баща ми,но уви до известна степен попаднах точно на такъв като него.Но не се оплаквам!

# 77
  • Мнения: 209
Аз не търсех мъж като баща ми,но уви до известна степен попаднах точно на такъв като него.Но не се оплаквам!


Това все едно аз съм го писала Wink

# 78
  • Мнения: 274
Аз не търсех мъж като баща ми,но уви до известна степен попаднах точно на такъв като него.Но не се оплаквам!


Това все едно аз съм го писала Wink
О, Боже!  Shocked И аз. На всичкото отгоре с мъжа ми също си приличаме и честичко ни питат дали не сме брат и сестра.... #Crazy

# 79
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Чак е притеснителна приликата  Mr. Green
Той прилича на татко (по характер и на външен вид го докарва) , а аз приличам на майка му (по характер само)   Mr. Green

# 80
  • Мнения: 782
На външен вид не си приличат, но пък имат  доста общи черти от характера Simple Smile

# 81
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
абе като се замисля...  Thinking
Хем са добри, по своему, хем са различни, по своему.
Ама това е полУжението.

# 82
  • Мнения: 812
изобщо не си приличат Simple Smile

# 83
  • Мнения: 221
Съпругът ми е пълната противоположност на баща ми Mr. Green Иначе просто няма шанс Confused

# 84
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Съпругът ми е пълната противоположност на баща ми Mr. Green Иначе просто няма шанс Confused
и при мен така!!! bowuu
единствената  прилика между тях е страстта към компютъра

# 85
  • Мнения: 132
И при мен са в пълна противоположност!

# 86
# 87
  • Мнения: 6 703
Не съм го търсила съзнателно, но много си приличат във възприятията си за живота.

# 88
  • Мнения: 67
Слава богу, не си приличат. Баща ми е тежък характер, а със съпруга ми се общува много лесно.

# 89
  • Мнения: 108
аз отначало си мислех, че са коренно различни.В последствие се оказа, че адски много съм грешала. Еднакви са на 90 %

# 90
  • София
  • Мнения: 39 771
Казвам на моя съпруг, че прилича на баща ми само когато много ме вбеси и не искам да му казвам нещо по-лошо.

# 91
  • София
  • Мнения: 376
Нямат никаква допирна точка, което е чудесно!!! Всеки си го обичам специфично  Laughing

# 92
  • София
  • Мнения: 1 529
Абсолютни противоположности са.Учудващо обаче си пасват за работа и пиене.Да са ми живи и здрави. Simple Smile

# 93
  • Мнения: 2 000
Само по мустака си приличат Simple Smile Иначе като характер са много различни.

# 94
  • Мнения: 211
Като изключим външния вид, направо съм се омъжила за "баща си".  Дори забелязвам , че се разбира с моя татко повече , отколкото със собствения си.

# 95
  • Мнения: 94
Приличат си само по добротата и по това че и двамата си ги обичам много.Е естествено мъжлето си повече Heart Eyes

# 96
  • Мнения: X
Ами май да, в смисъл еднакво грижовни и отдадени на семейството са Rolling Eyes

# 97
  • Мнения: 172
Приличат си и то много. Преди не ми правеше впечатление, но сега...
Музика, игри, пиене, ядене, коли... и сто неща още.
Отдавам го на това, че прекарват много време заедно, а това ме радва  Simple Smile
Е, ако трябва да съм съвсем честна, понякога ревнувам, но това е друга тема.

# 98
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Като характери въобще не си приличат. Като отношение към семейството, може би да-изповядват еднакви ценности, но като цяло бих рекла, че са абсолютно различни.
И слава богу-стига, че аз донякъде приличам на баща си  Whistling

# 99
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
приличат си ...по - скоро мъжа ми прилича на бащата на моя баща ...

# 100
  • Мнения: 2 908
Не си приличат изобщо...И слава богу Whistling

# 101
  • Мнения: 2 149
Имат една зодия Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 1 432
За сега не ми прили4а.....с напредване на възрастта може да открия нещо  Thinking

# 103
  • Мнения: 0
имаше едно изследване от което се вадише извода, че ако бащата и дъщерята са в добри отношения, то има голяма вероятност тя да се омъжи за мъж като него. Ако са в лоши, ще е нещо много по-различно.....
логично.
ех тоя лабрадор, на всяка манджа мерудия...за своя мъж нищо не казвош, прилича ли на татко ти не става ясно... Rolling Eyes

# 104
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Съгласна съм с Лабрадор - около себе си имам няколко примера за влюбени в бащите си жени, които избират съвсем подобни мъже за себе си. Общо взето семейството, където растем моделира до голяма степен бъдещето ни - начина на живот на родителите се взема за модел, по който се опитваме да живеем и ние... дори и подсъзнателно...
Има неща, за които адски се възмущавам на моите родители, но понякога се усещам как се стремя точно към тях... Mr. Green

Хе-хе, все пак както вече писах, при мен мъжът ми и баща ми са по-скоро противоположни... но... има черти от характера и същностт ан баща ми, които ми липсват у съпруга ми... абе пълно щастие няма...  Joy

# 105
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Съгласна съм, че семейството помага да се формира сексуалността и човек харесва вече познатото, както казват по филмите за серийни сексуални убийци  Laughing

Иначе аз цял живот съм се идентифицирала с баща си и съм харесвала мъже като майка ми, ниски отворковци и в крайна сметка се омъжих за човек като баща си - висок и див

# 106
  • Мнения: 14
Не ,за щастие Whistling

# 107
  • Мнения: 5 140
Намирам по нещо сходно с баща ми.

# 108
  • Мнения: 1 029
слава Богу,няма нищо общо с баща ми Praynig

# 109
  • Мнения: 1 526
Нищо, ама нищо общо. Нито като външен вид, нито като държание, нито като емоционалност.
Много са различни, но ги обичам и двамата.

# 110
  • Мнения: 71
ЗА ЩАСТИЕ НЕ !!!БАЩА МИ ( АКО МОЖЕ ДА СЕ НАРЕЧЕ ТАКА ЧОВЕК , КОЙТО НИКОГА НЕ МУ Е ПУКАЛО ЗА ТЕБ)Е НАЙ БЕЗОТГОВОРНИЯ ЧОВЕК , КОЙТО ПОЗНАВАМ , А МЪЖА МИ НАПРОТИВ НАЙ ГРИЖОВНИЯ СЪПРУГ И БАЩА ЗА КОЕТО МУ БЛАГОДАРЯ newsm51

# 111
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
ЗА ЩАСТИЕ НЕ !!!БАЩА МИ ( АКО МОЖЕ ДА СЕ НАРЕЧЕ ТАКА ЧОВЕК , КОЙТО НИКОГА НЕ МУ Е ПУКАЛО ЗА ТЕБ)Е НАЙ БЕЗОТГОВОРНИЯ ЧОВЕК , КОЙТО ПОЗНАВАМ , А МЪЖА МИ НАПРОТИВ НАЙ ГРИЖОВНИЯ СЪПРУГ И БАЩА ЗА КОЕТО МУ БЛАГОДАРЯ newsm51


Което още веднъж идва да докаже тезата на Лабрадор!  Peace

# 112
# 113
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
По лоялността, отзивчивостта, чувството за хумор...

Не се бях замисляла Simple Smile верно имат некои общи черти, което си е чисто съвпадение, естествено...  Crazy

# 114
  • Мнения: 4 187
За щастие не, не си приличат по абсолютно нищо !

# 115
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да намирам много прилики в поведението и уменията.

# 116
  • Мнения: 48
Да,  имат  нещо общо.

# 117
Нямат нищо общо,но и двамата много ги обичам.А обичат да си пийват Laughing

# 118
  • Мнения: 5 940
По нищо. Не е съзнателно търсено.

# 119
  • Мнения: 408
Ммммм, дааааа - по способността си да намират 1001 извинения, само и само да не свършат някоя къщна работа/такава, която аз не мога/.

# 120
  • София
  • Мнения: 44 122
По нищо не си приличат.
И по-добре...

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Баща ми и маика са разведени и ако мъжа ми прили4аше на татко-просто нямаше да ми е мъж!Там е работата,4е баща ми е супер женкар и ако и мажа ми беше такъв-тежко му!Аз сащо бих могла да изневерявам,нали...Недай си Боже.Просто са разли4ни като слънце и луна...което ме радва безкрайно!

# 122
  • Варна
  • Мнения: 552
По нищо не си приличат и се радвам,че е така. Мъжът ми приказлив, контактен с чувство за хумор,приятен за компания има доста приятели, любвеобилен и внимателен. Баща ми е сухар, няма приятели, саможив, не носи майтап, трудно си показва чувствата. Ужасно стиснат и скучен.Иначе е страшно работлив и всичко му се отдава.

# 123
  • София
  • Мнения: 4 884
Моят мъж въобще не прилича на баща ми...И слава Богу.

Общи условия

Активация на акаунт