Хайде скиорки, свиря сбор!

  • 20 826
  • 568
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 2 530
Ако сте навити може и абсолютно начинаещи.

# 196
  • Мнения: 3 835
Ако сте навити може и абсолютно начинаещи.

Сигурна ли си, да връщам процентите? Laughing Ох, това мойто диване, де да го знам дали ще иска да ходи със ските............. Joy Заболя ме корема от смях.  Последно, какво се иска от диванетата като база умения?

# 197
  • София
  • Мнения: 2 530
Желание да кара ски.

# 198
  • Мнения: 3 835
Желание да кара ски.

Ама тя може (ако питаш нея), желание да ходи (със ски) = 0, да кара и да се спуска - имааа, значи ставаааа! Twisted Evil Joy  100% Mr. Green

# 199
  • Мнения: 4 371
Привет и от мен. Ски аз не карам, причината да се разпиша тук е, че искам да пусна Пепи на ски училището. Единствено ме притеснява, че няма подходящи дрехи, пък трябват и два екипа ooooh!
Според мен трябва отделна тема за децата да се пусне Peace

# 200
  • Мнения: 3 835

Според мен трябва отделна тема за децата да се пусне Peace

Дуцка, ето тема за децата. Доста подробно са обсъждали облеклото и всичко останало. Тея няма два екипа. Един добър екип е достатъчен според мен. newsm78

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=60917.0

# 201
  • Мнения: 2 751
Честит имен ден, на Калоян на Лили и Калоян на Кали!

Да са им живи и здрави именяците! Heart Eyes  bouquet


Мерси, Тео    bouquet  bouquet  bouquet

С това ски у-ще за Калоян много се чудя  newsm78 Като го знам какъв е ревльо, да не намрази съвсем тоя спорт  Rolling Eyes
Отиваме на Витоша, взимам му ските, шейна и всичко, а той цял ден пълзи в снега и се въргаля-никакво желание да кара  newsm78
Кумът ми каза да го оставя да стане на 5, тогава да го пришпорвам  newsm78

# 202
  • Мнения: 6 496
Тео,спешно ми трябва каска за малката,казвай вашата от къде я купихте или въобще някаква информация от къде,колко струват и т.н.  Praynig

# 203
  • Мнения: 4 371

Според мен трябва отделна тема за децата да се пусне Peace

Дуцка, ето тема за децата. Доста подробно са обсъждали облеклото и всичко останало. Тея няма два екипа. Един добър екип е достатъчен според мен. newsm78

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=60917.0

Къде ме прати в архива, бре Laughing Имах предвид тема, от която още майки ще видят за ски училището и ще запишат децата си Simple Smile

# 204
  • Мнения: 3 861
Аз за това ски училище съм пас.
Причини много...

1. Много говорихме с баща му и не сме убедени, че Калоян е дорасъл за нещо подобно.
2.Той няма добра двигателна култура все още. И двамата с баща му го насърчаваме към всякакви други дейности, но не и към спорт и той милия като реши топка да рита не може да я уцели, камо ли ски да кара, иначе иска, но това е нормално предвид факта, че не е наясно за какво става въпрос всъщност. Опасявам се, че без тренинг няма да издържи и на физическото натоварване, което е голямо и ефекта от ските ще бъде обратен.
3.Моето голямо-малко момче все още спи следобяд. Може и да не спи, но става много кисел и ще побърка народа...
4.Не на последно място е липсата на каквато и да е екипировка.
Няма нито грейка, нито ръкавици нито каска нито нищо.
В съчетание и с цената на курса, ще ми дойде малко солено накуп.

...но мисля да го запиша на някакъв спорт, Раде, какво стана с айкидото???

# 205
  • Мнения: 2 751
Привет и от мен. Ски аз не карам, причината да се разпиша тук е, че искам да пусна Пепи на ски училището. Единствено ме притеснява, че няма подходящи дрехи, пък трябват и два екипа ooooh!

Дуци, според мен един достатъчно добър екип стига  Peace
За Калоян предпочитам цял костюм, непромокаем. Не му влиза сняг никъде, колкото и да се въргаля.
Иначе какъв да е също е въпрос на средства.
с повече средства отиваш в магазина на SLS и купуваш оттам доста подходящи дрешки. Също препоръчвам и OUTLET-a в бившия Кореком в Младост, магазина на Rucanor  Peace
Ски-оборудване най-добре да се вземе от Юнак, но това също е въпрос на пари. Може  и от SLS или друг спортен за доста повече пари.
Ние взехме чисто нови ски, които ще може да ползва няколко години (2-3 предполагам), хубави автомати, не нови, но много запазени и обувки, които да са му удобни. (всичко от Юнак)
Всичко излезе към 100-110 лв.
Грейки си имам от братовчедите, но от Юнак също могат да се вземат хубави детски дрехи на добри цени.
Много е важно ръкавиците да са добри-от непромокаем плат, че ръчичките им мръзнат.
Взехме на разпродажба от SLS, много са добри, мисля, че бяха към 15-20 лв.
Каски мисля, че не им трябват още.
Взехме и ски-очила, понеже на Калоян много му пречи слънцето и на планина без слънчеви очила не ходи.

Ами, това е мисля.
За грейки може и в магазините секънд-хенд. Има много добри и запазени грейки за около 15 лв. Калоян има една на H&M, която не я заменям за нищо. Мисля, че е от някой братовчед, но има и такива в секънд-хенд магазините.
Но тук въпросът е до средства  Peace

ЗА друго не се сещам.

# 206
  • Мнения: 2 751
Аз за това ски училище съм пас.
Причини много...

...3.Моето голямо-малко момче все още спи следобяд. Може и да не спи, но става много кисел и ще побърка народа...
....

И аз така  Thinking

# 207
  • Мнения: 4 371
Кали, мерси за инфото. В Корекома имаше преди Коледа, но скоро ходих и се е поопразнил Sad

Относно спането - Пепи може да спи, може и да не спи. Определено обаче щом се качи в колата след всичкото това натоварване ще успея да го събудя чак на другия ден Simple Smile
Лили, Пепи е с астма и от болницата ме посъветваха да го запиша на ски и плуване. Казаха, да избягвам спортове в зала. Относно културата - децата ни се стягат пред чужди хора и изпълняват каквото им се каже. И се справят учудващо добре с новите неща. Имай вяра в детето си Simple Smile
Тео, твойта госпожица колко е голяма?

# 208
  • Мнения: 1 426
oo скиорки привет
започнах да се настройвам за ски, другия месец, защото ме е обзело някакво нежелание тази година за ски, по скоро апатия
има ли на Юнак избор на дамски ски обувки, че нещо мойте много ме дразнят и искам да ги продам или заменя (ако е възможно) за такива които са ми по-мярка - проблемът е че кракът ми (по-точно ходилото) ми е много тясно и почти всички обувки са ми широки, макар стегнати до край. имa обувки които сa "narrow" точно като за мен и си търся такива. Не ми се дават пари пак за нови обувки.

# 209
  • Мнения: 3 835

Каски мисля, че не им трябват още.

Бифана каза, че искали да са с каски, от ски у-щето. Ние имаме вече прекрасна каска на розови котета, продължавам да се хваля. Grinning Обещавам да я снимам с неяи да я пусна да й се възхищавате.
Обаче и аз си мисля, че начинаещите дечица, няма да ги върнат, ако са без каски, защото нали ги в началото се започва с леки неща. Ходене, падане, съвсем бавничко спускане на рало. newsm78

Дуци, Тея е на 6г. Миналата година я екипирах, ама се лигави и пропуснахме ски у-щето в градината, че беше болна. Затова сега мисля да наваксваме. И аз като кума на Кали, реших да не бързам и да не я насилвам, да изчакам да порасне малко. Обаче да ти кажа, .........

след малко ще довърша, че видях спешния апел на Нези........

Общи условия

Активация на акаунт