Сливен 21 - В очакване на Коледа

  • 11 927
  • 283
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 49
Само притичвам набързо да се запиша за срещата Wink Къде без мен?

# 91
  • Мнения: 1 040
И аз потвърждавам за срещата  Peace

Ще следя за евентуални промени в плановете. Засега остава уговорката за 28-ми за 18:00часа, нали? Ако има нещо ново ще се радвам ако някой ми каже. Телефонът ми е 0885/11 64 31.
Срещата е в 18.30, май  Thinking

Кате ... Cry Cry много ми е тъжно.Беше страхотен и много добър човек.Отиде си внезапно и още не мога да го проумея  Cry Даже си мислех за Малински тези дни...и тя лятото преживя загуба на приятелка  Cry А недай си боже да си иде детенце.....няма на света такава мъка  Cry Cry Cry

Нека се обичаме много и да бъдем добри хора!  Hug Hug Hug
Напълно разбирам как се чувствате  Sad Баба ми почина преди седмица и още ми едно такова криво  Cry А това, че са празници допълнително засилва тъгата  Confused

# 92
  • Мнения: 119
И аз потвърждавам за срещата  Peace

Ще следя за евентуални промени в плановете. Засега остава уговорката за 28-ми за 18:00часа, нали? Ако има нещо ново ще се радвам ако някой ми каже. Телефонът ми е 0885/11 64 31.
Срещата е в 18.30, май  Thinking

Кате ... Cry Cry много ми е тъжно.Беше страхотен и много добър човек.Отиде си внезапно и още не мога да го проумея  Cry Даже си мислех за Малински тези дни...и тя лятото преживя загуба на приятелка  Cry А недай си боже да си иде детенце.....няма на света такава мъка  Cry Cry Cry

Нека се обичаме много и да бъдем добри хора!  Hug Hug Hug
Напълно разбирам как се чувствате  Sad Баба ми почина преди седмица и още ми едно такова криво  Cry А това, че са празници допълнително засилва тъгата  Confused



Май тия празници са малко тъжни за повечето от нас. И ние днес бяхме на погребение на моя мъж на чичо му! Тази год.  ни дойде малко в повечко!

# 93
  • Мнения: 54
ЧЕСТИТА КОЛЕДА МОМИЧЕТА
Много щастливи мигове ви пожелавам
.
На срещата да прекарате страхотно и да пиете едно питие и заради мен.Аз вече почнах да стягам багажа за екскурзията в Турция.....неостана още 2 дни и тръгваме.
Рени кучето е много сладко.....но за тази порода съм чувала че изисква големи и специални грижи...трябва да се почистват всеки ден гънките.
Дидунчо съжалявам за това което ти се е случило....И аз снощи като бях на дискотека си мислех как ние се забавляваме а колко хора ги няма сред нас .....спомних си за моето предишно момче което сега не е сред нас а много му се живееше и си отиде от нас само на 27 години....сега щеше да е на 30 CryДано да е някъде на хубаво място и да се срещнем някой ден.
Хайде лека вечер.
П.П.Преди да замина ако ми остане време ще се включа пак.

# 94
  • Мнения: 7 430
....ей заради такива тъжни и мрачни събития човек трябва да осъзнае, че ЕДИН път се живее и не трябва да пропуска и секунда, в която да не се зарадва на усмивките на децата си, на погледа на любимия човек, на Слънчевия лъч, на дървото, до което минаваме, на това, че сме живи, здрави, на това, че имаме приятели, на които да казваме Обичам Те, на хляба сложен на масата ......

      Да се Усмихваме повече и да бъдем ведри, щастливи, радостни, доволни и оценяваме това, което имаме Peace

# 95
  • Мнения: 15 619
Записах се и тук!!!
Да сте живи и здрави всички мами, бебчета, каки и батковци!!!! Hug Hug Hug

# 96
  • Мнения: 7 430
Добро утро на всички Wink
Момичета, надявам се да не сте забравили за утре... Sunglasses

28 декември 2007, 18.30 часа - "Терасата" в Младост Peace


Лунка, много целувки от мен Two Hearts...да го изядеш тоя сладур, мамин сладък Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИчКИ ИМЕННИЦИ   bouquet

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 10:42 от ДиДКа КоджаБАШЕВа

# 97
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
честит празник на всички които празнуват днес много щастие здраве и късмет.  smile3525 А за утре сме готови Grinning

# 98
  • Мнения: 2 000
Честит имен ден на всички празнуващи.
Да са живи и здрави.

# 99
  • Мнения: 54
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ  bouquet
МНОГО ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ

# 100
# 101
  • Мнения: 2 000
Кате, приготви ли багажа вече? Хайде весело изкарване в Турция и да направиш снимки, че и ние да погледаме после.

# 102
  • Мнения: 7 430
Някой да знае къде продават продукти на Сваровски в Сливен newsm78

Иве, къде се изгуби Hug

# 103
  • Мнения: 54
Кате багажа ни е почти готов.........а за снимките няма проблем...днес си купих 1 gb карта за фотоапарата така че ще има много снимков материал. Wink
В Сливен не сам чувала да продават продукти на Сваровски......но в интернет може да се прави поръчка.....май  newsm78
Леки сънища

# 104
  • Мнения: 271
ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ! Пожелавам ви много здраве, любов и пари!

При нас празниците минаха весело, с много ядене и пиене и затова едва днес успявам да се добера до компютъра. За утре уговорката нали остава, дано да успея да дойда, че Гоги не е добре, на АБ е и е с Т. Но ще се постарая да дойда.
 

ЧЕСТИТО НА ИМЕННИЦИТЕ!

Общи условия

Активация на акаунт