Гоблени-14

  • 48 554
  • 514
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 7 803
Кате, да ти е жива и здрава мацката  Hug

# 316
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Дъмпи, чудесна е придобивката. Мъж ти наред ли подарява или.....  Blush

Аз конци и панама съм поръчвала от Гоблените.сом. От панамата нямам оплаквания, но последния път конците много ми се късаха, уж ДМЦ се водят  newsm78

Катенцееее, много ти е сладка момата, видях я в албума на Здравчето, да ти е жива и здрава, много да я слушаш и много да се радвате взаимно.   Hug Hug Hug Heart Eyes

# 317
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 063
mai4eto_27 виж моите коне! Те са на Милена стил с Пупетс!  Peace И както и преди съм казвала, от тази комплектовка излязоха 1 голям, 3 малки, и имам още конци.....  #Crazy

Дъмпер дай снимка деееее!  Wink
ключовата дума тук е Пъпетс, докато комплектоваха с тази марка се справяха добре - откакто минаха на Ариадна са  #2gunfire Не, че конците са лоши, напротив, но комплековчика явно няма опит с тях и ги набира по книга - резултата е плачевен  Crazy
я да си попитам, каква е наградата за позналия? потупване по рамото пред строя  Party

# 318
  • Мнения: 7 803
 Joy съмнявам се да подари и на теб, ама можеш да го питаш, ако искаш  Wink
аз конци вече само от ибей взимам  Peace хем са ми по-евтини от бг ДМЦ-то, хем ми ги носят у нас, хем се убеди в качеството  Peace доставят и до бг, едно чиле излизаше към 27 цента, сега има малко увеличение
Goody, тиквен медал  Joy ако много държиш да избродираме една тиква

# 319
  • Мнения: 2 116
Goody може да съм объркала, ама аз така си им викам!  Wink А от Ариадната съм много по-доволна от качеството!  Peace

# 320
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Joy съмнявам се да подари и на теб, ама можеш да го питаш, ако искаш  Wink
аз конци вече само от ибей взимам  Peace хем са ми по-евтини от бг ДМЦ-то, хем ми ги носят у нас, хем се убеди в качеството  Peace доставят и до бг, едно чиле излизаше към 27 цента, сега има малко увеличение
Goody, тиквен медал  Joy ако много държиш да избродираме една тиква

Ми ша взема да го питам.

Ама то наистина излиза по-евтинко, но аз съм пълен гьон и не разбирам как се поръчва по Ибей, как се плаща и т.н. Има ли цена за доставката, колко и пак т.н. Последна питанка, като се реша да поръчвам, би ли ми асистирала и помогнала един вид  Flutter Flutter Flutter

# 321
  • Мнения: 7 803
няма проблем с помощта  Hug даже бих ти ги платила оттук, да не плащаш такси на банката  Peace драсни на кюто или скайпа jumperche

# 322
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Да ви кажа и аз много се чудя понякога колко са оригинални ДМЦ. На някои чиленца пише Made in France , а на други  пак същото, но отдолу For sale only outside the European Union Naли вече сме в Европата от цяла година?

# 323
  • Мнения: 7 803
може да са остатъци от едно време. няма да ги хвърлят, я  Wink

# 324
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Аааааа, стоката няма да става зян. Mr. Green

# 325
  • Мнения: 141
Има ли някой схемита на гоблена "Пътя към църквата".
яз я имам, но на Милена стил.
Не гарантирам как ще изглежда крайният резултат- не знам как са подбрали цветовете.
Но иначе самата схема е ок- прекопирана е 1 към 1 от оригиналната на Вилер.
Ако я искаш ще ти я пратя.

Прати ми я.Няма значение фирмата щом схемите са хубави.
kg75@abv.bg

# 326
  • Мнения: 1 163
моя е на милена,виж цветовете  http://images21.snimka.bg/004247890.jpg

# 327
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241


Първо да почерпя за рождения ден на дещеря ми..и благодаря за поздравите...
късно черпя щото исках точно с нейната си торта да черпя,а докато мине партито пък да се приберем и най-важното да поманаля снимката ....то станало утре....
 hahaha
Както забелязавате и днес съм в настроение...като вчера...приповдигнато,така че никой не е застрахован.. Joy Joyднес съм на линия.

Сега ,аз ли не съм вред или от вчера нещо е променено по страниците на темата Thinking,
имаше една картинка на която все пак се харесвах,а сега не я откривам.
Да не би да  съм изпуснала нещо.. Flutter

Дж...крушката е Убавица....и аз си купих една ,ама е бая по проста от твоята... Confused

Искам да кажа и аз нещо по въпроса за "Пътят към църквата"-все пак я шия вече втора година,нали така...
че не мърдам е друг въпрос... Wink
Сега моята е на МИЛЕНА СТИЛ,с ариадна конци,и смея да твърдя че е много много красив цветово.
Ето вижте и вие...http://images19.snimka.bg/003658649-big.jpg,

Тука имам една схема на "АДИ"можеш да я погледнеш,ако искаш..
http://dump.ru/files/n/n473502496/

# 328
  • Мнения: 1 163
ketri ЧЕСТИТА ТИ РОЖДЕННИЧКА! малко е на патерици,АМА ОТ СЪРЦЕ,ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА!

# 329
  • Мнения: 7 803
ketri, завидях ти на тортата  Hug да кажеш къде я прави и какви пари е.
из страниците май е минал някой с метлата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт