Гоблени-14

  • 48 575
  • 514
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 803
mai4eto_27, разкажи моля те от кои комплекти не си доволна и защо ?

# 301
  • Мнения: 2 336
момичета за колко време ви идва поръчката, от сайта на Милена стил, поръчах си два гоблена дано успея да се справя , а да не ги събирам само , но те не са големи Hug

# 302
  • Мнения: 2 116
Ето това е окончателното приложение на Ариел http://mai4eto.multiply.com/photos/photo/13/1
(кой ще познае за какво служи, а? Има и награда Laughing Laughing Laughing)
И сега една молба - след всичките ми неуспешни покупки на готови комплектовки сега съм решила сама да си окомплектовам Коне на водопой. И горещата ми молба е, ако някой има схемите и ключа, да ми ги изпрати на mai4eto_27@abv.bg. Предварително много благодаря.

Юрганче за кукла!  Party Искам си наградата!!!  Joy Joy Joy

И на мен ми е интересно от кои фирми не си доволна и защо!  Thinking

ted_ имаш поща!  Hug

# 303
Здравейте момичета и за много години!
От доста време чета постовете ви и не се решавах да ви пиша.Много красиви неща сте сътворили.
И аз шия гоблени.Малко!   EmbarassedНо с голямо желание.
Ако може бих желала да се присъединя към вас.Скоро ще покажа моите творения.

# 304
  • sf
  • Мнения: 10 205
аз днес поръчах от Милена стил. пише, че доставката е от 5 до 10 работни дни, ама така и не разбрах колко точно ще ме оръсят за нея  newsm78

исках и конци ДМЦ да поръчам, ама не ми се отваря. та тях ще ги взема от Гоблените.ком

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 19:47 от donsyy

# 305
  • Мнения: 2 926
Има ли някой схемита на гоблена "Пътя към църквата".
яз я имам, но на Милена стил.
Не гарантирам как ще изглежда крайният резултат- не знам как са подбрали цветовете.
Но иначе самата схема е ок- прекопирана е 1 към 1 от оригиналната на Вилер.
Ако я искаш ще ти я пратя.

Здравче, не съм те пренебрегнала нарочно:)
Ама боговете чуват най-вече тия , които ги споменават и в мислите си Mr. Green

# 306
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 206
Ето това е окончателното приложение на Ариел http://mai4eto.multiply.com/photos/photo/13/1
(кой ще познае за какво служи, а? Има и награда Laughing Laughing Laughing)
И сега една молба - след всичките ми неуспешни покупки на готови комплектовки сега съм решила сама да си окомплектовам Коне на водопой. И горещата ми молба е, ако някой има схемите и ключа, да ми ги изпрати на mai4eto_27@abv.bg. Предварително много благодаря.

Юрганче за кукла!  Party Искам си наградата!!!  Joy Joy Joy
newsm78 има качки и зашитото сякаш са джобчета  newsm78 нещо като несесерче за стена?

# 307
  • Мнения: 7 803
да ви се похваля. сдобих се с лампа за шиене на гоблени  bowuu голям кеф
богът на свинете го споменавам често, да не кажа ежедневно, докато готвя неговите подчинени Mr. Green

# 308
  • Мнения: 2 116
TaVaMiDi добре дошла при нас!  Hug Ще чакаме снимки!  Wink

Хипатия олекна ми!  Laughing Помислих, че си ме забравила!  Flutter

Дъмпер дай да го видим това чудо!  newsm78

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 22:05 от Здравка79

# 309
  • Мнения: 101
Ето това е окончателното приложение на Ариел http://mai4eto.multiply.com/photos/photo/13/1
(кой ще познае за какво служи, а? Има и награда Laughing Laughing Laughing)
И сега една молба - след всичките ми неуспешни покупки на готови комплектовки сега съм решила сама да си окомплектовам Коне на водопой. И горещата ми молба е, ако някой има схемите и ключа, да ми ги изпрати на mai4eto_27@abv.bg. Предварително много благодаря.

Юрганче за кукла!  Party Искам си наградата!!!  Joy Joy Joy
newsm78 има качки и зашитото сякаш са джобчета  newsm78 нещо като несесерче за стена?
Браво на Goody. Позна! За шкафчето в детската градина е. Сега остана да дам наградата Embarassed
А по въпроса за комплектите - всичките са на световно неизвестни комплектовачи, не знам дали да ги нарека и фирми. Не съм пробвала Милена стил, така че няма да навлизам в забранената тема. Общо взето най-си харесвам голата мацка, щото сама си я комплектовах. Останалите просто не се получават като на картинката. Резултатът винаги е по-лош. Затова сега съм решила пак да се пробвам сама.

# 310
  • Мнения: 7 803
TaVaMiDi  добре дошла  Hug
здравче, тя самата лампа не е кой знае какво. важното е да дава дневна светлина, демек светлината да е бяла, а не жълта като обикновените крушки. за тази лампа съм много, ама много благодарна на мъж ми  Hug
mai4eto_27, темата за милена стил не е забранена  Peace кажи все пак кои са тези фирми, от които не си доволна

# 311
  • Мнения: 2 116
mai4eto_27 виж моите коне! Те са на Милена стил с Пупетс!  Peace И както и преди съм казвала, от тази комплектовка излязоха 1 голям, 3 малки, и имам още конци.....  #Crazy

Дъмпер дай снимка деееее!  Wink

# 312
# 313
  • Мнения: 2 336
не е никак лоша , дори мисля че е много добра придобивка Peace

# 314
  • Мнения: 2 116
Катенце миличка, малко днес отшумях  Embarassed , ама още не е много късно!  Wink

Да ти е жива и здрава принцесата и само радост да ти носи!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт