Фолклор за отслабване и спорт - 7

  • 31 962
  • 553
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 021
Името е Мира!
От няколко дена се бях шашнала, че ни ми достига кърма и направо  smile3511 имам желание да я кърмя поне до 1 годинка и направо не ми се вярваше, че ми се случва. От вчера май нещата започват да се оправят, но още ми е притеснено. Опитвам се да съм спокойна, ям сурови орехи, пия течности, ям по-често (колкото и да не ми се яде) майка ми и Мишо само ме контролират какво и колко съм яла и така....  Убеждавам се, че човек не трябва да си прави предварително планове за нищо. Бях сигурна, че ще раждам преди термина - не се получи, после че съм напълно запозната с кърменето и няма какво да ме изненада, а преди няколко дни си мислех какво адаптирано мляко да взимам  ooooh! Та такива драми около мен. Знам колко ви е далечно това, но такива са ми терзанията в момента.
Кажете нещо за вас. Пишете как сте.....
Нещо по темата Фолклор за отслабване и спорт все пак за това сме се събрали  Wink

# 286
  • Мнения: 16
Привет на всички! Поздравявам новото бебе и неговата майка. Да сте живи и здрави, щастливи и кьсмета да е с вас навсякаде.
Искам да Ви попитам - кьде ходите на танци? Искам и аз, ама сам сьвсем начинаеща! И тьрсиа удобно място за живееща като мен в Дружба. Благодаря предварително! Grinning

# 287
  • Мнения: 1 063
Деси дано всичко да си дойде на мястото, не мога да ти дам съвети с кърменето, но мога да стискам палци Heart Eyes

По темата за фолклора, следим я редовно, информираме се къде има танци, цени  и прочие и чакаме подходящия момент, за да тръгнем отново Mr. Green

aleicha това което аз знам е зала Универсиада, по-близо не съм чувала. Това е от мен!

За всички  Hug

# 288
  • Мнения: 2 950
Деска, направи всичко възможно преди да включиш АМ. Или ако го включиш, направи го само за някои хранения и то за дни, после веднага махай.  В кърмаческия можеш да намериш Айла - благодарение на нея изкърмих близнаците до 6 месеца, иначе още на първия месец щях да се откажа. Тя кърми близначките си 2 години без дохранване с АМ. А сега чака трето. Много подробно обяснява и е много мила. Помоли я за помощ, ако имаш нужда.  Hug И щом си мотивирана, давай често кърма. Аз съм стигала до кърмене на 20 мин. Много е трудно, но кърмата идва.  Peace

Цвети, 12-и март ли имаш предвид?  newsm78 Има време, ако е за тогава, ще се уговорим. Аз съм на съседната улица на посолството и мога и друг ден в обедната ти почивка, ако имаш такава.  Hug

Иве, и аз само си следя следяяяяя, и си забравям хорцатааааа....  ooooh!

# 289
  • Мнения: 1 021
Деска, Айла пише и в нашата отчетна тема. Наистина обяснява много подробно на мамите, които имат проблем. Има сащо и една мама февруарка Яна, която също много помага. Аз до момента само чета и мисля, че нормализирах положението ( поне за сега).
Браво, че си успяла да кърмиш близнаците до 6 месеца.  Hug Според теб по-малко ли боледуват и също каката успяваше ли да ги зарази докато бяха на кърма? На мен сега дилемата ми е колко още да задържа Мишо да не ходи на детска  Thinking

# 290
  • Мнения: 277
Цвети, 12-и март ли имаш предвид?  newsm78 Има време, ако е за тогава, ще се уговорим. Аз съм на съседната улица на посолството и мога и друг ден в обедната ти почивка, ако имаш такава.  Hug

Да, Деси, 12 март. Аз съм на обяд на лекар. Но може и друг ден, все тая - никой не ме следи къка и къде ходя, понеже аз обикновено никъде не ходя. До скоро и на обяд не ходих, ама сега ходя. Ще ти пиша служебен тел на лични - когато ти е удобно да се видим. Simple Smile Ще е добре и с децата де, ама да се постопли, че в парка.

# 291
  • Мнения: 2 950
Деска, аз не спрях Йоана от градина. Докато ги кърмех, се разболяха веднъж. Тогава се бях отчаяла и взех да отричам ползите от кърменето, но определено беше само това и то мина бързо.  Wink Всъщност, каквото и да ти говорят, кърмата си е най-доброто за детенце и за теб, разбира се, ако се чувствате комфортно и двете. Защото при мен Христо в един момент просто пищеше от мен, искаше си шишето  Sad Аз го карах, той не искаше, аз се изнервях и то кърменето стана нервна работа, не удоволствие. Но ако си прекарвате спокойно времето за папкане с принцесата, давай смело - това е най-хубавото. Hug А и с тях се научих да кърмя навън - определено беше много по-лесно. Една приятелка ме изнуди да се престраша. С Йоана се прибирах по 5-6 пъти на ден.  #Crazy Но беше зима и нищо не се виждаше от дрехите.  Wink Сега, като вида мама, кърмеща на някоя пейка, много ми става мило, ....въпреки, че това има много противници.  Confused

Цвети, записах си тел. С децата още малко и всеки ден ще сме в Южния парк.  Hug

# 292
  • Мнения: 634
Аз да сменя малко темата  Rolling Eyes  Laughing Laughing  Laughing
Записах се в тазгодишното надиграване и апелирам към стискане на палци
знам, че някои ще си стискат за техния ансамбъл  Wink но поне индивидуално да не се издъня  Joy
И моля, опитните да ме светнат за какво иде реч, че малко необмислено стана, да се подготвя психически поне  Laughing

# 293
  • Мнения: 1 021
Невидимка  Hug,
то темата си е точно за това.
Ще стискам палци за теб! Кога ще бъде тази година надиграването? Миналата година си изкарахме страхотно..... как ми се иска и тази година пааак Sad , ама ще пропусна. Сега като каза и си спомних емоциите миналата година, няма да съжаляваш, независимо как се представите.  Hug Heart Eyes

# 294
  • Мнения: 16
А кога и кьде е това надиграване? Аз не мога и право хоро да играя, но искам да видя другите. така ме вдьхновяват!

# 295
  • София
  • Мнения: 157
А кога и кьде е това надиграване? Аз не мога и право хоро да играя, но искам да видя другите. така ме вдьхновяват!
Надиграването ще е на 21 март в спортна зала "Триадица",все още не знам точния час на началото,но миналата година беше около 10 сутринта и продължи до 17 часа.Атмосферата е невероятна! Simple Smile

# 296
  • Мнения: 634
Тази година откриването е в 11ч.

Момичета, гледах разни видео материали пуснати..просто не знам...дано да ми е весело и да не мисля за това как ще се издъня. Научих хората, но аз имам голяма сценична треска и все нещо оплитам  Laughing Най-много се притеснявам за второто хоро, което не стига че е адски бързо, ама все когато си мисля "е сега свършва-дишай!" и то забързва още повече..дано не припадна след него от емоции  Joy
Като мине ще пусна мат'рял ако не ме е срам  Blush

Деси как сте вие с малката и баткото?
Друга Деси Simple Smile, как мина операцията, всичко наред ли е вече?
Хайде и другите- пишете нещо... Heart Eyes

# 297
  • Мнения: 2 950
Ще стискаме палци, бе, споко!  Hug Ще се справиш... знам, виждала съм те, ще издържиш.  Hug

Ние сме добре вече, благодаря, че питаш.  Hug

После пиши обезателно, ако имаш сили...  Joy Hug

# 298
  • София
  • Мнения: 2 530
Здравейте и от мен. От доста време не съм писала, но влязох да проверя, ще има ли конкуренция от тук пишещите на 21- ви.
И аз ще съм там, на хорото  Party .
Невидимка , не се притеснявай. Това все пак е надиграване за аматьори и изискванията не са толкова големи. Важното е, да изпитваш удоволствието от танца и да играеш за публиката. А имаш ли усмивка на лицето и непрекъснато да бъркаш, никой няма да обърне внимание. Важното там е да създадем настроение на нас и публиката  Peace .

# 299
  • София
  • Мнения: 1 462
Момичета, имам един въпрос. Някоя от вас ходила ли е или ходи на народни танци на ул. Оборище при Филип Кутев( в школата на алианса за чужди езици) , доволни ли сте?

Благодаря ви придварително и хубав ден.  Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт