Егати грозните обувки...

  • 18 267
  • 321
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 742




Бих носила и тези.

# 181
  • Мнения: 865
Зелените са уникални!Влюбих се!И ще съм поне 168 с тях.

# 182
  • ES
  • Мнения: 2 172
На мен пък ми харесват. Наистина ако бяха малко по-ниски и ако имаше малк аплатформа отпред. Приличат ми на онези обувки с платформите, които бяха модерни преди 15-тина години.

# 183
  • Мнения: 226
мале с тия зелените ще мязам на скакалец  Sick а я погледнете на моделката колко и е тънък глезена и колко грубо стои. иначе "рибките" ми харесват отпред тока е въз гадничък ама с определени дрехи и на определена фигура биха стояли добре

# 184
  • Мнения: 7 186
А тези как ви се виждат Grinning

# 185
  • Мнения: X
Кефят! И тези, които е показала  ellyst,  и тези, които е показала Lady Marmalade.
Но няма сила на света, която да ме накара да се покатеря на такъв ток.

# 186
  • София
  • Мнения: 7 800
А тези  Grinning



    newsm48

# 187
  • Мнения: X
Иля, тези вече не ме кефят. Naughty
Но за всичко си има хора, все ще се намери кой да хареса и този модел. Laughing

# 188
  • Мнения: 18 542
Много ми е интересно на тези  как се ходи  newsm78
Иначе на мен ми харесаха бежовките с големите катарами  Peace

# 189
  • Мнения: 7 186

Еее, не, взеха ни за мезе! В дизайна на вторите усещам замисъл за предумишлено убийство Laughing
А първите ми приличат на някаква хищна птица, остава нещо перушинесто да облечем нагоре и да сложим по една яка, дълга ноктопластика Wink

# 190
  • София
  • Мнения: 7 800

Еее, не, взеха ни за мезе! В дизайна на вторите усещам замисъл за предумишлено убийство Laughing

Lady Marmalade , много си права- статията за тези обувки е с името " Дизайнери- убийци или обувки- убийци ? "  Mr. Green

# 191
  • Мнения: 7 186
Lady Marmalade , много си права- статията за тези обувки е с името " Дизайнери- убийци или обувки- убийци ? "  Mr. Green

По скоро дизайнерите са гейове/женомразци и лека- полека се опитват да елиминират женското съсловие /конкуренцията Grinning/, уж со кротце, со благо, ама... Wink
Защо за мъжете не направят подобни неща? Модата е претърпяла толкова революции, мисля, че е време вече и те да се покатерят на високи обувки Crossing Arms

# 192
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Иля, тези вторите да не са с ток невидимка?   Simple Smile
Много ми харесват зелените, показани от ellyst.

# 193
  • Мнения: 3 094
Най-после и любимият ми зелен цвят се появи!!! Simple Smile Тия, зелените на тази страница определено са моите обувки.

# 194
  • София
  • Мнения: 7 800
Иля, тези вторите да не са с ток невидимка?   Simple Smile


А може, може както е тръгнало, ще предпочитаме накрая да ходим без обувки само живи да сме.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт