английски за бебешоци

  • 3 772
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте,  знаете ли нещо за този езиков център в Лозенец, в който учат на английски бебета още от три месечна възраст /www.helendoron-bg.com
Много моля, рекламни агенти да не ми отговарят.

# 1
  • Мнения: 2 885
Здравейте,  знаете ли нещо за този езиков център в Лозенец, в който учат на английски бебета още от три месечна възраст /www.helendoron-bg.com
Много моля, рекламни агенти да не ми отговарят.

Купуваш си сателитна антена и намираш канала BabyTV. Моето момче сега се учи да говори и вече знае няколко думи на английски език.

Погледнах статията и информацията за д-р Сузуки - Стефан ходи на музикална анимация от 9 месечен и наистина има невероятен ефект.

# 2
  • Мнения: 2 818
Хубаво и скъпо:)

Купуваш си сателитна антена и намираш канала BabyTV. Моето момче сега се учи да говори и вече знае няколко думи на английски език.
Гледането на телевизия и "ученето" на живо изобщо не могат да се сравняват.  Но BabyTV e хубава тв  Peace (не трябва сателитна антена, а просто кабелна, освен ако не живееш някъде, където няма такава..)

# 3
  • Мнения: 2 885
Кое му е скъпото? BabyTV не знам да ги има по кабелната? ITV го имат, но ти трябва сателитка.
Според мен ако двамата родители са българи, знаят и използват неанглийски езици по служебен път, не е необходимо да ползват английски вкъщи само и само заради детето. Поне при нас е така. BabyTV е страхотна бебешка телевизия и не съжалявам и грам.
За мен засега е единственият начин да учи английски, без да го водя на уроци, курсове и прочие на тази възраст.
По-скъпо е записването в ДЗ с английски от яслата, защото има само частни такива.

# 4
  • Мнения: 941
ние имаме сателит, цял ден се гледат разни детски канали на английски и френски, отделно любимите бебета айнщайн дискове се въртят в детската стая нон стоп, сега и в яслата сме занесли, не знам дали ще има ефект но на детето му харесва да гледа на друг език филмчета, още не е почнала да говори на английски но повтаря думи от филмчетата, затова мисля че имат ефект, но пък чак от три месечна възраст рано ми се вижда,

# 5
  • Мнения: 3 423
ние имаме baby tv в пакета цифрова телевизия
но не очаквам да научи така английски

# 6
  • Мнения: 2 818

Курсовете на Хелен Дорон са скъпи, но добри доколкото знам  Peace

# 7
  • Мнения: 3 161
Не съм рекламен агент на Хелен Дорон, но се познаваме с водещата - именно покрай курса й впрочем, за който прочетох тук м.г и посетихме един урок с моите деца (не ги записах, защото на мен английският ми е професия и си ги занимавам у дома). Много е добър курсът. Казвам го като специалист по езиково обучение, това работя. Ето тук съм описала наблюденията си: http://naturalmom.multiply.com/reviews/item/2. Но и BabyTV не е за изхвърляне Wink. Както и всякакви други начини да запознаете детето си с чуждия език - възможностите са неограничени. Хубаво е децата да са изложени на чужд език/езици от най-ранна възраст. Така "ученето" е значително по-лесно на по-късен етап.

# 8
  • Мнения: 205
И какъв е смисълът от цялото това нещо newsm78

# 9
  • Мнения: 2 885
ние имаме baby tv в пакета цифрова телевизия
но не очаквам да научи така английски

Сега се полагат основите - чрез слушане, не толкова чрез гледане на ТВ. В детската от сутрин до вечер е пуснат този канал най-вече като фон....На 3 години в градината вече ще има достатъчно богат речник в сравнение с другите деца, които не са или в двуезична среда или нямат такава ТВ. Не разчитам така да се научи език, но познавам много деца на които това им е помогнало и се вижда резултата /не само от гледане на ТВ, а от слушане на музика примерно/.
Искам да кажа, че не е задължително ходенето на курсове или специалното внимание от родителите...

# 10
  • Мнения: 3 161
И какъв е смисълът от цялото това нещо newsm78

Смисълът е да стимулираш развитието на детето, да направиш ученето на език на по-късен етап по-леко и неусетно.... и не на последно място, смисълът е да правиш нещо много приятно с детето си и да се срещаш с група други майки и деца на същата възраст. Но ако не виждаш смисъл, значи не е за теб.

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 2 437
Бейби ТВ може да се гледа и он-лайн  от сайта им  Wink

# 13
  • Мнения: 267
Здравейте, и аз съм от търсещите английски за бебешоци! малката гледа с голям кеф Липи и Меси.Няколко пъти се опитах да изтегля от Замунда бебе Айнщайн, но като го изтегля и опитам да ги отворя ми дава, че уйндоуз не може да отвори този файл.някой може ли да ми каже какво става, или да ми дадете линк от другаде да го изтегля?

# 14

Общи условия

Активация на акаунт