Засмяна НОРВЕЖКАТА дружина посрещна Новата година! - Norge 18

  • 15 876
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 062
Ще дам аз на теб един социопат Joy За какво ти трябваше да дърпаш дявола за опашката?

# 286
  • Мнения: 515
За времето поднасям най-искрените си извинения!   bouquet Виновна съм!
Ама не може в Афтен постен да пише, че ще вАли, а то слънце да ми грее!Подкопава ми се доверието в тоя вестник! Ще излезе после, че и норвежките зелени домати не са най-хубавите домати!

# 287
  • Мнения: 1 062
Аз кога съм твърдяла обратното за доматите? Joy

# 288
  • Мнения: 515
Та да ви пиша докато още не се ме екстрадирали от страната за гавра с норвежки граждани!
Днес бяхме на консултация. Освен дето мА застреляха с признанието, че 5-валентната ваксина се слагала на 1 годинка(а не като в БГ 3 последователни месеца) ми рекоха да не давам йогурт на дЕтето! Да ама мене сиренето ми свърши! Питам какво да даваме те ми връчват една брошура на норвежки - На чети!
Първоначалният ми план е да питам някой от норвежко говорещите ми приятелки (Роси и ти беше в списъка Wink ), но...  Срещам съседката..... Twisted Evil Заграждам периметъра да няма на къде да бяга, сгащвам я до стената и викам "Би ли ми превела тая част". Тя обаче жилава норвежка, не се дава! "Бързам", вика! А така ли.... "А кога ще е удобно да се видим, че ми трябва спешно превод?!"  Twisted Evil И тя сдаде багажа! Рече "Мини след 5"!
Аз може да съм социопат, ма съм културна! Та рекох "Не искам да те притеснявам...", а тя смотолеви "Не ме притесняваш".

Още не съм решила дали да ида! Обаче се гордея със себе си! Станала съм абсолютно перде!
А... и още не съм решила дали трябва да се лекувам!  Mr. Green

# 289
  • Мнения: 1 062
Отивай, отивай - откога го чакаш този момент Laughing А после пълен отчет, естествено Joy
Което не пречи да сканираш и да ми пратиш брошурката......

# 290
  • Мнения: 3 674
Та да ви пиша докато още не се ме екстрадирали от страната за гавра с норвежки граждани!
Днес бяхме на консултация. Освен дето мА застреляха с признанието, че 5-валентната ваксина се слагала на 1 годинка(а не като в БГ 3 последователни месеца) ми рекоха да не давам йогурт на дЕтето! Да ама мене сиренето ми свърши! Питам какво да даваме те ми връчват една брошура на норвежки - На чети!
Първоначалният ми план е да питам някой от норвежко говорещите ми приятелки (Роси и ти беше в списъка Wink ), но...  Срещам съседката..... Twisted Evil Заграждам периметъра да няма на къде да бяга, сгащвам я до стената и викам "Би ли ми превела тая част". Тя обаче жилава норвежка, не се дава! "Бързам", вика! А така ли.... "А кога ще е удобно да се видим, че ми трябва спешно превод?!"  Twisted Evil И тя сдаде багажа! Рече "Мини след 5"!
Аз може да съм социопат, ма съм културна! Та рекох "Не искам да те притеснявам...", а тя смотолеви "Не ме притесняваш".

Още не съм решила дали да ида! Обаче се гордея със себе си! Станала съм абсолютно перде!
А... и още не съм решила дали трябва да се лекувам!  Mr. Green

Joy  Марйо...разсипа ме от смях  Joy    Дааааа...денят ми започва добре... hahaha

ркб ...не са много светли финландките...  Grinning 

Датчанките и шведките са по-руси, като тукашните са..но финландките са други,по-тъмнички са  и с по изразени  черти ...  Hug

Е все пак те не са скандинавци,и затова са различни...нищо че и те са северен народ. Sunglasses

# 291
  • Мнения: 977
Аз може да съм социопат, ма съм културна! Та рекох "Не искам да те притеснявам...", а тя смотолеви "Не ме притесняваш".

 Joy  Joy  Joy

Marjo, моля те, не се лекувай!  Hug

И хич не се замисляй - бягай на гости при любезната норвежка. Може да си промениш малко мирогледа за норвежците, ама нищо... Пак ще намериш тема, с която да ни веселиш! Wink

# 292
  • Мнения: 249
Я ми елате на гости в 3 сутринта да видите пред-, след-, родилна и бебешка депресия   #Crazy. Тогава пак ще си говорим. Мойто мъж и без това е поканил къде кого види, по всяко време на денонощието, щотото то и без това не се спи и е хубаво с компания. Ей така, след диското, понаминете да се видим. Аз ще забъркам един gløgg, имам и стафиди и бадеми, че и вино  Hug
Аз изглежда официално се чувствам половин норвежка. Вчера излизам за взема колата - ще ходим с бебо да се теглим. И бързам към паркинга. Гледам съседката, която дойде на 3тия ден с подаръци за бебо от съседите, набира срещу мен за лаф. Аз обаче в дух на норвежка студенина засилвам скоростта и тя - Нямаш ли време, аз - Нямам. Ми какво - тук съм от 2001, простено ми е.

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 15:44 от Milva2003

# 293
  • България
  • Мнения: 1 090
Милва,другия път мислим да направим партито в Тьонсберг Wink,и после сме у вас,да  му мисли6,ей. Laughing

Марйо,ми и аз имам болест тогаз,ама мойта е противоположната,като видя съседи и бързам да се скрия. Blush Mr. Green Joy

# 294
  • Мнения: 3 674
Я ми елате на гости в 3 сутринта да видите пред-, след-, родилна и бебешка депресия   #Crazy. Тогава пак ще си говорим. Мойто мъж и без това е поканил къде кого види, по всяко време на денонощието, щотото то и без това не се спи и е хубаво с компания. Ей така, след диското, понаминете да се видим. Аз ще забъркам един gløgg, имам и стафиди и бадеми, че и вино  Hug
Аз изглежда официално се чувствам половин норвежка. Вчера излизам за взема колата - ще ходим с бебо да се теглим. И бързам към паркинга. Гледам съседката, която дойде на 3тия ден с подаръци за бебо от съседите, набира срещу мен за лаф. Аз обаче в дух на норвежка студенина засилвам скоростта и тя - Нямаш ли време, аз - Нямам. Ми какво - тук съм от 2001, простено ми е.

Joy Joy JoyОх,  днеска ша мЪ  разсипете  с вашите истории... Joy Joy Joy

# 295
  • Мнения: 3 674
Милва,другия път мислим да направим партито в Тьонсберг Wink,и после сме у вас,да  му мисли6,ей. Laughing

Марйо,ми и аз имам болест тогаз,ама мойта е противоположната,като видя съседи и бързам да се скрия. Blush Mr. Green Joy

Боже,  аз пък от един месец не мога да видя съсед бе хора... Crazy Да не са са евкуирали моите съседи  и само ние с мъжо да си живеем ... Rolling Eyes

Гледам да видя  тук съсед...там съсед...бре няма .. Joy Не се мяркят съседите нещо напоследък...  Joy Много странна работа... Mr. Green
:

# 296
  • България
  • Мнения: 1 090
Винце,и аз някой път се питам:Къде са хоратаааа? Rolling Eyes Shocked
Нали има една книга,ако сте чели,какво би било след атомната бомба,и така се чувствам доста често и аз?Луда работа е тук верно. Sad

Може ли така Rolling Eyes,в блока в бг,знаем винаги кога и кой е излязъл и се е прибрал Joy,а тук се изнесоха ком6иите до врата и дойдоха нови,аз без да разбера,едва онзи ден.

# 297
  • Мнения: 515
Как половин,бе Милва?! Аз отдавна съм те зачислила към целите норвежки!  Grinning

Съседката много корава,бе, не се дава лесно! Явих се аз на вратата с книга в ръка.Тя рече "Имам гости, давай да превеждам!" Е, екате, бебето по блуза и аз ще седя на снега да ми превежда! Обаче, кака ви е стар социопат (макар и с малко опит в тая сфера) и рече "Добре, да не те притеснявам! Ела утре сутринта, хем ще пием кафе!"
А да я видим дали утре ще се появи!

# 298
  • Мнения: 4 390
Момичета, време е за нова тема. Заключвам тази.

Общи условия

Активация на акаунт