6 дена на режим , на седмия потоп

  • 42 943
  • 497
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 242
Даниелка1, успешен старт!
Хубав ден на всички!

# 136
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
За един ден, вчера, съм свалила 200 г. Това, защото имам кантар  Laughing Пак казвам, не знам от колко съм започнала първия ден, но предполагам, че поне 1 кг съм смъкнала.

# 137
  • Мнения: 239
privet nepukistka i predvaritelno se izviniavam za latinicata - vchera preinstalirahme windowsa i oshte ne sme opravili ezicite Simple Smile kraj na spora, az sushto poddurjam moiata versia Simple Smile inache sum napulno suglasna s teb za aktiviata - nikoga ne bih ia preporuchala, dori bez da znam za laboratornia analiz. za men kolkoto po-neestestvena hranata, tolkova po-nepolezna e. i taka, uspeh s rejima! Simple Smile

# 138
  • Мнения: 1 599
Здравейте,

Този начин на хранене е супер...но това трябва да ви стане начин на живот. Аз не миналото лято а по миналото 2006 г. отидох на диетолог Ипократ и започнах диетата април месец за 2 месеца бях - 8 кг. (от 57 на 49 ...като в свободният ден ядех..... няма да ви казвам как.....което беше голяма грешка). След това се отдадох на страхотно хренене ... единственото което спазвах е редовното ядене... качих 4  кг. и въобще не се харесвах .... Сега пак я започнах диетата и съм супер доволна. В момента съм 51 и ми оставят още  2 кг. да сваля.

Моят съвет е дори и в свободният ден да ядете умерено.... а не като за последно.  Аз съм много доволна от Ипократис и въпреки , че изглеждам добре си го посещавам редовно. Общо взето той след определен период ви слага на свободно хранене... и дава добри съвети. Много много важно е да се наливате с вода... непрекаснато..поне на мен ми убива апетита.
Аз имам позната която за 10 месеца е вече - 25 кг. и то с този начин на хранене

П.С. Аз съм много против глада ...поне аз не издържам! Поне в тази диета се яде по 6 пъти....   

# 139
  • Мнения: 239
здрасти Aia и добре дошла! А ти  като си ходила при Ипократис преди стигала ли си до задържащ режим? Тук търсим под дърво и камък задържащия режим на Ипократис. Ако го имаш, можеш ли да ни го дадеш?

Поздрави Simple Smile

# 140
  • Мнения: 231
Aia, за колко време свали два килограма? Любопитно ми е, защото имаш малко да сваляш, пък нали тогава става доста бавно...

# 141
  • Мнения: 1 599
здрасти Aia и добре дошла! А ти  като си ходила при Ипократис преди стигала ли си до задържащ режим? Тук търсим под дърво и камък задържащия режим на Ипократис. Ако го имаш, можеш ли да ни го дадеш?

Поздрави Simple Smile

Аз бях на диетата си въпросните месеци и свалих желаните кг. после трябваше да започна свободното хранене което означава да не гледате по диетата какво трябва да се яде а вие да решавате какво да ядете.  Хубавото е че като ходите на консултациата той като следи мерките ви започва да увеличава храната... например от 1 филия хляб ви казва 2 ... от 1 плод минавате на 2. Целта му е не само да отслабнете а да ви научи как да се храните и не като мен после да отпуснете края и да ядете всичко по много.

При свобоното хранене важното е да се запазят 5те хранения  ранна закуска ( ако ставане рано) закуска - обяд - следобедна закуска- вечера....ако стоите до късно трябва и по кусно пак 1 плод да хапнете... въобще през 3 - 4 часа. Да се спазва Пилешко=телешко=шунка=филе бяла риба=консерва риба тон=черен дроб и да се храниме умерено. Да не изпускате и свободният ден.  Въобще редовното и умерено хранене е много важно!!
Поздрави

# 142
  • Мнения: 1 599
Aia, за колко време свали два килограма? Любопитно ми е, защото имаш малко да сваляш, пък нали тогава става доста бавно...

много е важно и как се храниш... аз обичам повече да хапвам и не я спазвам на 100%. Важното е да се научиш как да се храниш...и това да стане нормалният ти начин на хранене. Когато огранизма ти свикне, че ти ще му даваш на всеки 3-4 часа и че ще се храниш по 5 пъти.... тогава не трупа в запаси и изгаря повече ... Аз когато искам 2 кг. мога и за 4-5 дни да ги сваля...
Другото което е не е хубаво да ядеш само плодове или само нещо друго...ето и защо диетите на Ипократис са супер...аз имам 3 негови...

# 143
  • Мнения: 1 599
А някой друг ходи ли при Ипократис???

# 144
  • Мнения: 1 610
Карол, мерси. аз карам с пулс 100/110. Повече не мога, ще умра Laughing Според акушерката ми е малко множко да карам и 30 минути, понеже съм родила преди месец, но аз се чувствам добре. Постепенно ще увеличавам времето.
Да разбираме ли, че. няма определен задържащ режим.Аиа, ако имаш желание можеш да дадеш и другите диети Peace

# 145
  • Мнения: 224
Привет, момичета!
Добре дошли на новите симпатяги  Hug
Аз съм ЗА отчитане на килцата тук веднъж седмично. Много добра идея, пък и стимулираща...
Днес за мен е ден Втори от втори сезон (вторите 6 дни)  Grinning
Хапнах си салатката със сиренце на обед, сега ще изпапам и кис.мляко с мюсли, приготвено от снощи.
Витамини не пия, но след приключване на първа серия (6+6 дни) май ще се наложи.
Добре съм, вече пъхам в панталоните и ризи  bowuu - имам място.
Не съм гладна, мнооого съм се заинатила, абе, ще го направим този път, нали? И в тази компания хич не ми е трудно  Heart Eyes
Към момичетата, "пациентки" на Ипо - още веднъж благодаря, че споделяте с нас опита си!
 

# 146
  • Мнения: 1 599

Аз съм ЗА отчитане на килцата тук веднъж седмично. Много добра идея, пък и стимулираща...
 

А само да ви попитам колко често се мерите???? Аз например всеки ден...а това е доста вредно.... Също така хубаво е ако си измисляте ден за мерене да е преди почивният ден..... защото ако е точно след него... кантара няма да отчита правилно...
Отворете една таблица за всички... и с колко смъкват

# 147
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Днес си купих вит.А и Е, Неуробекс и Лкарнитин. Започвам да ги пия. Мъжът ми в момента сглобява велоергометъра  Grinning
Когато не съм вкъщи, ми е много по- лесно да спазвам диетата. Вкъщи ли съм... само се чудя къде да се ухапя, че да не изям нещо. Увеличих цигарите по този случай  Tired
Тегля се вденъж дневно, сутрин на гладно, след тоалетната. Знам, че е вредно, но не мога да се удържа. Досега като нямах кантар, беше ок, ама...
Утре завършвам първи сезон  Mr. Green

# 148
  • София
  • Мнения: 242
Ох, Тарталетке, и аз съм така. Когато съм вкъщи мога да изям всичко, което е пред очите ми. Но с напредване на диетата сякаш по-рядко мисля за храна. Не си внушавам, наистина е така.
А за цигарите не ми се говори, че и аз съм един комин... smile3546
Rien, та ти си родила съвсем скоро, пази се и слушай акушерката! Погледнах снимката и ми стана едно миличко smile3522, боже какво сладко бебенце си имаш, да ти е живо и здраво!
 По този повод се вгледах и в аватарите. Много хубави дечица има в темата ни. А тази кукла на Тарталета Hug
Аia, добре дошла! Би ли казала какъв е горе-долу твоя хранителен режим?
Saga, супер, продължавай все така, скоро ще сменяш гардероба!

# 149
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
По този повод се вгледах и в аватарите. Много хубави дечица има в темата ни. А тази кукла на Тарталета Hug

Благодаря ти  Hug

Общи условия

Активация на акаунт