д-р Калчева- Бургас

  • 48 080
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
Здравейте момичета,искам да ви попитам дали знаете каква е цената на прегледа при д-р Калчева с 4Д видеозон?

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 347
magdalena_bs, за ФМ ми взе 70 лв., мисля че когато не е при бременност е 50..., но... не ми се ще да те излъжа, най-добре се обади и питай Simple Smile

# 32
# 33
  • Мнения: 343
Аз лично съм с много смесени чувства спрямо "д-р" Калчева!

При първата ми бременност тя беше млад лекар, който се раздаваше за пациентите си. Затова й се доверих и при втората си бременност, но явано слуховете, които бях чула и разбира се не им бях обърнала внимание се оказаха верни. Три пъти ходих при нея. Всичко беше добре, всичко с бебето беше наред, кръвообръщението му какво било, сърцето му и т.н., докато не родих. Преди 2 месеца на моето бебче му направиха много тежка сърдечна операция. Благодарение на лекарите в София - 3-та градска то живее втори живот, за което ще ги благославям цял живот. Всички ми казаха, че това се вижда на ехограф - до един, а повярвайте ми, много бяха.
Да не говорим, че бебчето ми се роди и със Синдром на Даун, за който също има индикации при преглед с ехограф, стига разбирасе да знаеш какво да гледаш. А междувременно за БХС ми каза, че е изключително неточно изследване и много пъти показвало наличие на Синдром на Даун без бебето да го има и обратно, като ме увери, че бебко е добре.
Иронията е, че съм щастлива, че не разбрах за проблемите и родих моето момченце. То ме прави безкрайно щастлива и някак по-добра. Но.. това е друга тема..

Та.. сами си правете изводите и заключенията!!!

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 347
alexa-smile  Hug

# 35
Интересувам се при д-р Калчева колко струва един обикновен преглед,профилактичен предглед.

# 36
  • Мнения: 84
Сега ми изкочи тази тема в публикациите Cry
Гледам че съм писала март месец миналата година , когато бях щастливо бременна и още по "щастливо" заблудена от "компетентността " на 'д-р" Петрова.
Много е приказлива , ДА , много е подробна , ДА ............. НО ДО ТАМ...........
Няма смисъл повече да говоря , малките букви в подписа ми говорят сами по себе си за нейната "компетентност" Cry Cry Cry


Вдигам две ръце за това което си написала и по-скоро за "компетентността" на Петрова. Момичета, не се залъгвайте по сладкодумната и устичка. Говори, говори и нищо съществено, добре че се усъзнах  още в 11г.с. и спрях да ходя при нея. ТЯ МИ ОБЪРКА СЕДМИЦИТЕ, ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ И ТО С ЦЕЛИ 2. Освен това ме накара да спирам фолиевата киселина точно тогава, божеее, боже, ама дори и да не си спец. се знае до кога се пие тя - до 16г.с. най-късно.
Само гледа да ти вземе 20-те лева.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Аз също съм от разочарованите от д-р Калчева. Преди 3 години, когато бях бременна с дъщеря ми в 5ия месец отидох на преглед на ехограф. Бях със запазен час. След като чаках повече от час и тъкмо дойде моя ред нахлуха от вратата 2 жени, явно някакви нейни познати и най безцеремонно ме прередиха, без час, без нищо (преди това, жената, която записва ме успокояваше, че вече е дошъл моя ред). Чаках още 20 мин да се хилят вътре и когато най-после влязох прегледа ми продълбжи точно 3 мин, в който най-безцеремонно ми заяви, че бебето ми не се развива и че иска да отида след 2 седмици да види какво точно става!

Щях да припадна! На следващата сутрин, не спала цяла вечер от притеснение и  без да кажа на никого заминах за София при моя приятелка, която специализираше по това време гинекология в Майчин дом! Изредиха се 3 човека- специалисти да ме гледат на ехограф и тримата бяха категорични, че по-нормална бременност не са виждали!
От тогава се чуствам толкова огорчена като чуя името й, че даже не ми се коментира!

# 38
  • Мнения: 2
Zdraveite momicheta,az sam v ranna bremennost i se 4udq pri koi lekar da po4na pregledi,cial jivot sam hodila pri dr.Shik no ne sam sigurna dali i sega da ostana pri nego.Iska mi se niakade kadeto aparaturata e po nova i po dobra.Daite mi niakakvi predlojenia?

# 39
  • Мнения: 3 016
Zdraveite momicheta,az sam v ranna bremennost i se 4udq pri koi lekar da po4na pregledi,cial jivot sam hodila pri dr.Shik no ne sam sigurna dali i sega da ostana pri nego.Iska mi se niakade kadeto aparaturata e po nova i po dobra.Daite mi niakakvi predlojenia?
Съни ,хубаво е да се сменят лекарите и да се изслушва повече от едно лекарско мнение ,но не се заблуждавай , в  лекарите с добра техника .Аз лично съм потърпевша от Калчева и не ти я препоръчвам.

# 40
  • Мнения: 17
Аз лично съм много доволна от нея и знам за хиляди доволни и родили при нея след много усложнения. Не ми се иска да коментирам майките с проблеми, но малко преувеличават. Сега е с най-новия апарат.  Страхотен специалист е, но разбира се не е господ и съм сигорна, че има случаи, на които не може да се помогне.
 ....на една мама от предишен пост, която казва, че била "от Варненската школа е, тя лично ми го е казала".... бъркаш. Завършила е в Добрич Wink виждате какви разминавания се получават..... слухове, слухове и накрая развален телефон. В момента не работи в болницата, само на частно и си направи нов - Медецински център - до 5Д киното, но тел. и си е 056 840808. Пожелавам на всички мами да раждат живи и здрави бебета, независимо при кой ходят.....
   п.п. винаги е добре да има второ мнение

# 41
  • Мнения: 343
Аз лично съм много доволна от нея и знам за хиляди доволни и родили при нея след много усложнения. Не ми се иска да коментирам майките с проблеми, но малко преувеличават. ..

Много ми е интересно какви ще са коментарите ти ако недай си Боже нещо се случи с теб или детето ти?  Thinking
Като искаш - сподели мнение, впечатления, но да ми пишеш, че не искаш да коментираш и след това веднага да го правиш..
Да, винаги има доволни и недоволни от даден лекар, затова и пишем случаите си - всеки да си направи изводите сам за себе си. Като си толкова доволна можеш да напишеш конкретно от какво - от любезен тон и усмивка, може би?

# 42
  • Мнения: 17
Казах: "не ми се иска да коментирам".... не отивам при конкретен лекар заради любезния тон или усмивка, е би било добре да ги има. Благодаря ти за пожеланията отправени към мен или детето ми.... иска ти се да видиш нали???  дано всичко е нормално, а не така както ти се иска на тебе.
И с тези подробности около проблемните раждания само притеснявате бъдещите майки.

# 43
  • Мнения: 343
Това какво казваш и какво вършиш са две съвсем различни неща и ти си го доказала. Лично мен ме подразни коментара ти относно това, че жените, които са имали проблеми преувеличават.
И не, за разлика от злобата, която лъха от твоя пост, аз не искам да се случва нищо лошо нито на теб, нито на който и да било, а още по-малко искам да се раждат дечица с проблеми. За съжаление едва ли можеш да разбереш това..

П.п. Пожелания към теб не съм отправяла - чети внимателно и не се вкарвай в излишни драми и филми!

# 44
  • Мнения: 723
Казах: "не ми се иска да коментирам".... не отивам при конкретен лекар заради любезния тон или усмивка, е би било добре да ги има. Благодаря ти за пожеланията отправени към мен или детето ми.... иска ти се да видиш нали???  дано всичко е нормално, а не така както ти се иска на тебе.
И с тези подробности около проблемните раждания само притеснявате бъдещите майки.
Момиче,успокой хормоните Stop,
пишещите са споделили своя опит,ти твоя....,
погледни подписите с полегналите цветенца на някои от  майчетата ,с които си в опозиция ,той говори сам по себе си какво им е на душата,
Лека оставаща бременност и още по-леко раждане ти пожелавам Simple Smile

Алекса,трето бебче ли чакаш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт