След сесията, идва и семестъра с уроци нови за Фотошоп....(10)!

  • 13 618
  • 329
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 099
Румка прекрасна рамка, както винаги. На теб просто ти идва от вътре, аз все незнам кое къде да сложа и вечно има нещо, което ме дразни.
Лекси радвам се, че не ме послуша и си си преправила рамката, станала е много хубава.
tatyana_77 интересно се е получило. Мен лично ме притеснява малко пеперудката, много бие на очи, но по-добре другите да се изкажат.
muzka1 рамката ти е хубава, но изцяло подкрепям коментара на Вейдър. Peace

Много ви благодаря за критиките относно рамката ми, напълно съм съгласна с вас и ще я преправя, но днес не ми се занимаваше с нея, че ми се въртяха едни рамки със снимки със свекърва ми и Вики и цял ден ги мислех. Ето какво направих и отново има нещо... newsm78  Embarassed

Увеличи

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Мимивал, харесва ми , но имам малко забележки: ако може да увеличиш снимките, че така са много малки , а те са  основното в една рамка. Иначе фона ти много ми харесва...ааа и дръго, не ми харесват тези лилавите цветя как стоят върху главата на жената. нека и други кажатм но на мен лично не ме кефи така. Иначе е добре като цяло Hug

# 47
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
запис да следя

# 48
  • Мнения: 1 531
честито на най-дорите в контролното  Party едва ли и за там ще смогна, та: успех в конкурса Hug

# 49
  • Мнения: 167
Моля помогнете, търся си ето такива неща. Принципно ми трябва цвят хартия ама приемам всякакви предложения.

# 50
  • Мнения: 203
moni-boni какво по точно означава цвят хартия и потърси ли в библиотеката, там има много неща.Момичета - чудесни рамки....Завиждам Ви благородно за свободното време.Ако може и мама Цоци, да ми прати рецептата на лични...мммм вкусно изглежда.Bushkata провери ли си пощата?Имаш поща.....

А ето и линк за желаещите да си направят завъртулки в сутрешната чаша кафе....
http://demiart.ru/forum/index.php?showtopic=25208

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 01:18 от dilmi

# 51
  • Мнения: 156
Ето и поправката, пак нещо не е както трябва, но за тази снимка се изчерпих откъм идеи.
http://images.zelenika.multiply.com/image/3/photos/9/600x600/2/1 … amp;nmid=79013794
Tatyana 77, получило се много свежо и приказно, аз нещо не мога да използвам такива цветове, все ме влече към по- убитите, а пробва ли да видиш как ще е, ако цветята не минават върху главичката на детето?

# 52
  • Мнения: 167
Ето нещо такова, ама не се смейте щото хич ме няма в рисуването.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Момичета, момичета, много съм натоварена напоследък и незнам дали изобщо скоро ще се включа с нещо  Sad Освен да се помоля да ми удължат денонощитето на 30 часа?!

# 54
  • Мнения: 167
Добре все пак рисувана, но и аз да покажа моя втори опит. Критикувайте смело   Simple Smile



Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 02:16 от moni-boni

# 55
  • Мнения: 854
Ето пък аз какво направих ... (то за тук ли е? newsm78) - моят прозорец, снимки през определен перод, чакам пролетта и лятото:




http://www.picvalley.net/u/380/94970_247.GIF


п.п. dilmi , сега ще погледна, много ти благодаря   bouquet

# 56
  • Мнения: 2 270
Лекси извинявай,че не съм те разбрала за рисуването,но аз под рисуване във фотошопа разбирам това


http://demiart.ru/forum/index.php?showtopic=13264
или това


другото" рисуване"-което прилича по скоро на векторно може да направиш по най различни начини,но принципа е горе долу един.
Правиш си контур.
    1.първия начин за направата на контур е като използваш четката.Променяш и параметрите на твърда четка ,леко сплескана,малък пиксел.Увеличаваш и внимателно рисуваш,като не ти хареса триеш и така.
    2.втория начин е да рисуваш с пен тула и когато си готова ,за да завършиш контура ,вместо мейк селекшън даваш stroke path-и си избираш четка/предварително си си направила четката-малка,твърда/тогава четката се нанася по контура който си си начертала с пен тула.
След като си направиш всички контури започваш да оцветяваш.Четка,гума,градиент.....зависи от случая

# 57
  • София
  • Мнения: 7 242
Ани, мерси много Grinning  bouquet Наистина това имах предвид. С пен тула предполагам, че ще ми е по-лесно. Ще опитам. За съжаление не мога много да рисувам  Wink
mimival, фона ми харесва много, особено ъгълчето вдясно  Grinning, но и на мен снимките са ми малки и ми идват вповече.
moni-boni, раздвижи нанякъде тага и пеперудката. може би и без най-външната трапоска, че стават много. Снимката и самата рамка си пасват много добре  Grinning
bushkata, много сладурско. И аз искам такъв изглед  Grinning
Zelenika, така е много по-добре  Grinning
tatyana_77, мнооого ми харесва. Браво! Единствено пеперудата ми се струва, че трябва да е друга.

# 58
  • Мнения: 2 099
Какво ще кажете за този вариант?

Увеличи
Румка опитах се да махна цветята от главата, но става много едноцветно и на мен лично не ми хареса.
Лекси послушах те и оставих две снимки и на мен много ми харесва десният ъгъл.

# 59
  • София
  • Мнения: 7 242
mimival, така е много, много по-добре  Grinning Браво  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт