СНБМ - инициативи - 17 част

  • 16 388
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 828
  Момичета това ли остава последно за място и час?
 
Току що говорих със Силвето. Тя е ок за неделя в 13 часа и нейния офис е на разположение.
Аз също съм ок за деня и часа. Адресът на офиса е:
Лозенец, ул. Кричим №25, вх. 5, ет. 2, ап. 17 (входа е откъм гърба на блока).
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=3c5fef6feb6cd44ee755ff0ce34d2d … x=0&start.y=0

Пак приканвам да дойдете подготвени и да прочетете стратегията, вътрешните ни правила и организационната структура. Каним и всички нови момичета, които имат възможност да дойдат, за да се запознаем. Който още няма достъп до пощата ни, нека ми прати на лични ел.поща и ще ви пратя документите. Стискам палци да се съберем повече хора.
Да, само е вход Б. Моя грешка при изписването.. Силвето ме беше поправила по-рано

# 61
  • София
  • Мнения: 12 291
Тези пък във вестниците, как веднъж точно не отразиха нещо....
Компютърна война за забавачките

Цитат
СОФИЯ. Родителска война ще пламне в интернет в 0 часа тази нощ. Битка е за записване онлайн в столичните детски градини. Истерията започна, след като от общината обявиха, че малчуганите ще се вреждат за забавачка не само според датата, но и според часа на записване в нета

# 62
  • Мнения: 2 388
момичета, бгмапс не работи. моя напомнете ми коя точно беше ул. кричим

# 63
  • Мнения: 3 336
С удоволствие бих дошла, но живея в Банско. Затова и мога да помагам с неща, които не изискват да съм в София.

Извини ме, не погледнах Laughing

Таня, и аз от вчера имам проблем с бг мапс, Мими ми обясни, че ако идваш по Черни връх, минаваш Джеймс Баучър и била следващата вляво. Дано да съм разбрала правилно. Ето аз се ориентирам по тази карта: http://www.map-guide.bg/more_sofia.htm

Наистина се пада първата възможна в ляво след Баучър, иначе реално е 3-та поред.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 708
И аз благодаря за стратегията, ще дойда на срещата със сигурност. Има доста неща, с които трябва да "влезна в час" Simple Smile Надявам се да има с какво да помогна

# 65
  • София
  • Мнения: 12 291
  Искам да помоля отново това което Доли каза днес на срещата. Всички членове на сдружението, които искат да взимат дейно участие е хубаво да има техните данни в документа org_struktura.xls  в папка СНБМ - вътрешно организационни. Моля да погледнете документа и който не е включен или информацията е непълна или неточна да ми пише например на ЛС, за да допълня информацията. Ако имате и кю вместо скайп може също да го посочите.

# 66
  • Мнения: 4 181
Момичета, обади ми се Камен Йорданов. Утре сутрин БТВ и Дарик радио ще отразяват кандидатстването. Покани ни, ако искаме да присъстваме.
Казах, му че най-вероятно няма да има кой да отиде, защото вече е доста късно да се разбираме.
Ако някой все пак има желание и възможност - за сградата на Московска става въпрос.

# 67
  • Мнения: 214
Момичета,
пожелайте ми успех с подаването на он-лайн заявлението за яслата ):

# 68
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Стискам палци, Ани! Praynig

# 69
  • София
  • Мнения: 12 291
  Момичета в договора с фирмата ангажирана със софтуера има ли клауза за наказания за несвършена работа.... Бозата  е пълна, точно както за съжаление песимистите очакваха... А сдружението се свързва сериозно с тази програма...

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 09:16 от Aila

# 70
  • София
  • Мнения: 3 524
на мен сайта ми блокира....
отново глупости на търкалета се получават....
звънях в одз-то до нас- там има хора които чакат но и при тях стои само на екрана за старт, а при мен и такова нещо вече не се появява
айла това не е основание за несвършена работа според мен, а един вид за пропуснати ползи- те на пракитка са си свършили работата, но ефект няма
ау бясна съм, спирам да пиша че не знам какво още мога да блъвна #Cussing out

ERROR
Service Unavailable

The requested service is unavailable.

Please try again later

# 71
  • Мнения: 2 388
момичета, сега се връщам от болницата и бързам да ви напиша, че новините са......добриииииии newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
хистологията не показа наличие на туморни клетки, слава на Бога. Ще ме наблюдават сега 1 година, но все пак....камък ми падна от сърцето. В петък съм на туморна комисия, за да потвърди, но хирургът ми е категоричен.

Сега малко работа.
Искам да благодаря на всички, които дойдоха на срещата в неделя и бяха така активни. На новите попълнения искам да кажа - щастлива съм, че видях ентусиазъм и желание за работа. Добре сте ни дошли и успех.

Ще напомня, че организационната ст-ра е в пощата. Моля всички да я видят, за да се знае кой за какво е отговорник. Тези отговорници, които са възпрепятствани за работят са длъжни да намират сами своите заместници за периода на отсъствието си и да информират своевременно за промяната. Моля обърнете специално внимание на правилата за работа, описани в стратегията ни. Те категорично трябва да се спазват без импровизации, защото са добре измислени и ще проработят, ако се спазват.
Силвето ще пусне протокола от срещата до края на тази седмица. Моля всички да се запознаят с него, за да можем веднага да започнем работа - видяхте, че има много.

За сега това е от мен. Хубав ден на всички

# 72
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
Относно достъпната среда си мислех, че това е приоритет и на организациите на инвалидите /може и да сте го обсъждали/. Та мисля добре е вероятно някакъв контакт с тях - нямам идея кои са тези организации.

Сетих се, че мога да направя среща с Деница Димитрова - момичето инвалид, депутат от Варна. Ако прецените, че си струва - казвайте.

# 73
  • Мнения: 3 336
Таня, честито за новината  bouquet Много се радвам Wink

Саня, определено такъв контакт ще ни е от полза, но нека да оформим документално нещата и да ги разработим, за да имаме какво да й представим. Иначе за организациите на хората с увреждания вчера говорихме с Доли, от ФРГИ могат да ни дадат много добри контакти. И определено трябва да ги включим наистина, нали и те ще имат полза от цялата работа Peace

Момичета, дано успеете с регистрацията в системата Praynig Това за съжаление се очакваше Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 1 828
Танче, много се радвам на добрите новини. Хайде сега така и за напред, само хубави работи да ти се случват.
 Hug  Моля те да ми пуснеш на лични контакт на Мишел, за да й звънна за Пазарджик.

Ето какво пише в БГ-Мамма за проекта на Еврофутбол. Звучи ми сериозна и интересна кампания и си мисля, че ще е полезно да се включим и ние. Вижте кой им е водещ.
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/1162/
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/1155/

И още нещо, ако ще правим Крум и Елена почетни членове добре ще е скоро да го измислим как подходящо да им го съобщим.. Да ги поканим някъде... Да спретнем някакакво мини събитие  newsm78

Сетих още нещо, което вчера изпуснахме да обсъдим по повод набирането на средства тази година. Едното ясно ще е детския празник, но трябва да помислим и за кампании за набиране на членове, по-късно през годината. Та въпроса е какво да представляват тези кампании - имам предвид като форма (интернет или чрез събитие), продължителност, брой  newsm78 Помагайте с идеи, че и това трябва да включим в плана.

Не но последно място. Изключително ми беше приятно да сме толкова нагъсто - поради големия брой дошли. Сега вече не се притеснявам, че ще можем да се справим.

Влади мила, сигурно са ти горяли ушите вчера, колко работа има за твоя "отдел"  Mr. Green Добрата новина е, че ще имаш помощник  Grinning

Саня, полезна информация, ще я имам предвид, но ще почна да мисля за достъпната среда, след като мине срока за оперативния план, че ми идва много (не обръщайте внимание на 1то лице - то е ясно че много хора ще действаме по въпроса)

Общи условия

Активация на акаунт