как отслабнах с 10кг. за 10 дни(2-ра част)

  • 85 594
  • 671
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 13
seika в упътването пише 6 месеца   но , и аз съм решила  да не чакам  и смятам  че два месеца са достатъчно и от 1-2 април смятам да започна.
Притеснява ме факта че, вече струва около 100. 00 лева и е един  литър. Аз свалих с малката разфасовка от 0 500 мл 7 килограма за 8 пълни дни   а съм качила до днес 1 килограм  и не виждам защо да нямам избор каква опаковка да си закупя  понеже във  сайта може да си поръчаш само  от 1000 мл  http://www.madalbalbg.com/cgi-bin/s.cgi?lang=bg&act=online_request
но,аз потърсих и ето  тук направих лоръчка  http://garabitov.bg/index.php?option=com_performs&formid=2&Itemid=12   за 0.500 мл  остава сега да чакам и да видя дали ще я изпълнят newsm78

И аз си поръчах от то този сайт. Дали времето за доставка е същото, защото пише че такъв център има в Пловдив и в Банско само? Confused Аз съм от София така че се надявам да пристигне за един ден както на другите пък ще видим после след 10 дена пак ще пиша за резултатите. Успех на всички  Peace

# 376
Голяма тема голямо чудо тоя сироп.Докато изчета предната и тая тема ми се зави свят.Само не видях снимки на други слабеещи.Много мацки сте почнали да го пиете,много казвате че сте отслабнали,но никоя не сложи снимки да видим разликите.Хайде слабеещите да се покажете да видим за какво иде реч. Mr. Green

# 377
  • Мнения: 101
Моя сироп  дойде днес преди обяд  не очаквано бързо  Wink

# 378
здравейте на всички,от утре и аз мисля да почвам но имам въпроси.... Blush
понеже съм по младичка - 17 и тренирам баскетбол ( по 5-6 пъти в седмицата по час и половина) и се чудех дали това ще попречи на бързото отслабване...и също четох че 3-4 ден се усещала умора и главоболие,та исках да попитам дали са много силни,защото все пак уча за контролни и тн...
много мерсиии предварително  Hug

# 379
  • Варна
  • Мнения: 915
според мен по-добре недей
нагорнище ще ти дойде
но щом си решила така или иначе може да си го започнеш, а ако се почувстваш много отмаляла за една седмица преустанови тренировките

# 380
  • Мнения: 487
здравейте на всички,от утре и аз мисля да почвам но имам въпроси.... Blush
понеже съм по младичка - 17 и тренирам баскетбол ( по 5-6 пъти в седмицата по час и половина) и се чудех дали това ще попречи на бързото отслабване...и също четох че 3-4 ден се усещала умора и главоболие,та исках да попитам дали са много силни,защото все пак уча за контролни и тн...
много мерсиии предварително  Hug
Ох с тези тренировки,аз ходя в седмицата 3 пъти на фитнес и 2 пъти на тае бо,и като започнах сиропа не издържах,докато го пиеш не трябва да имаш такова натоварване,направо те убива,трябва да почиваш,но ти си знаеш,аз и за това го спрях Peace

# 381
  • Мнения: 757
здравейте момичета,първо искам да ви поздравя за добрите резултати които сте получели от сиропа.
искам да ви питам,дали може да си поръчам сиропа от Пловдив,дали ще ми го изпратят.
като чета какви добри резултати сте получили,явно е доста ефикасен.
еее мерси за отговорите bowuu,едвам прочетох всичко hahaha
е нищо,поръчах си сиропчето newsm78

# 382
  • Мнения: 13
Първи ден мина успешно и наистина въобще не ми се яде. Обаче по отношение на вкуса на сиропчето нямам думи  Sick Някъде четох в темата че било много приятно...едвам изпих три чаши с много мъки и усилия. По гадно нещо през живота си не съм пила. Обаче понеже съм голям инат ще си го пия 10 дена и после ще казвам резултатите... Crazy

# 383
  • Мнения: 2 492
Първи ден мина успешно и наистина въобще не ми се яде. Обаче по отношение на вкуса на сиропчето нямам думи  Sick Някъде четох в темата че било много приятно...едвам изпих три чаши с много мъки и усилия. По гадно нещо през живота си не съм пила. Обаче понеже съм голям инат ще си го пия 10 дена и после ще казвам резултатите... Crazy

Нали знаеш въпрос на вкус .  Grinning
Аз го понасях някак , но чак за ужасно не го намирах .
Тази лунна я пропуснах , а щях да го правя само на лунните фази .
Пак съм на режим , просто сутринта не се чуствах , като да гладувам .  Tired

# 384
  • Varna
  • Мнения: 321
http://life.dir.bg/2008/03/30/news2831480.html

Светльо отслабнал с 8 килограма!

Аз не съм пробвала- сега го видях в нета та викам да разуча Simple Smile

# 385
  • Мнения: 13
Нали знаеш въпрос на вкус .  Grinning
Аз го понасях някак , но чак за ужасно не го намирах .
Тази лунна я пропуснах , а щях да го правя само на лунните фази .
Пак съм на режим , просто сутринта не се чуствах , като да гладувам .  Tired

Вече съм трети ден и почнах да му свиквам. Канатара показва -2кг и може би затова ми се услади толкова  Laughing Не вярвах че ще ми убие апетита, но въобще не се и сещам за ядене. А за странични ефекти мога да кажа, че само първи ден имах леко главоболие (което може и да не е от сиропа). Иначе се чувствам ок за сега, а принципно съм с много ниско кръвно и очаквах че ще ми прилошава както при повечето диети досега. Само се моля след това да не си ги върна обратно  Praynig

# 386
  • софия
  • Мнения: 25 780
.....
но,аз потърсих и ето  тук направих лоръчка  http://garabitov.bg/index.php?option=com_performs&formid=2&Itemid=12   за 0.500 мл  остава сега да чакам и да видя дали ще я изпълнят newsm78

И аз поръчах от тук (в сряда, 26 март), но до момента никой не ми се е обадил, а там никъде не намирам горе-долу за колко време доставят  newsm78

# 387
Бях на Мадал 20 дена отслабнала съм 18 кг. като качих 3кг само след захранването.Друго обаче искам да споделя с вас за него .Преди 1 година имах страшно си ударих  главата ходих на какви ли не доктори ,беше се образувал хематом страхотни, болки 3м. само на аолин и цяла година спях с 2 възглавници ,че при допир умирах от болка .Това което най не очаквах на 9 ден от пиенето на сиропа през носа ми започнаха да излизат съсиреци за това продължиш сиропа докато се изчистя  което стана на 18 ден. и затова го направих 20 дена .Мога да се похваля ,че и при силен натиск сега вече не ме боли и спадна отока .Мина месец от тогава и пак мисля да съм на сиропа .А що се отнася за поръчка аз го купувам от http://bgfengshui.com/ и ми пристига на следващият ден

# 388
  • Мнения: 916
Това за мен е напълно нереално! Peace

# 389
  • Варна
  • Мнения: 915
 Thinking
how bizarre, how bizarre

Общи условия

Активация на акаунт