как отслабнах с 10кг. за 10 дни(2-ра част)

  • 85 647
  • 671
  •   1
Отговори
# 510
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Здравейте момичета, на мен ми 7-ми ден, кантара показва -3.5кг. но се надявам до 10 ден да съм свалила 5кг. CrazyИначе се чувствам много добре- всичките ми дънки са ми широки и коремчето взе да спада, което е по важно......Исках само да питам захранването само със супички ли става или може и нещо друго. Аз ходя на работа и там ми е малко трудно да си нося супата , та си мислех не може ли да си вземам картофено пюре например....понеже много обичам картофи, а пък и знам че варени са полезни за организма.Кажете ми моля.......

Преди да забременея за сина си на два пъти съм гладувала по 10 дена.Захранването ми е протичало по схема на др Емилова.Та,захранването започва с един средно голям сварен картоф и един настърган морков.Това за обяд,през другото време се гладува.Следващият ден пак така,но и за вечеря може един картоф+морков.Аз така бях три дни,после постепенно си включвах и други зеленчуци и плодове.Супи не съм си правила изобщо.И сега все още я карам на салати,от другото само опитвам.
Аз сега гладувах три дни(нямам много за сваляне),махнах 3 кг.Сега,след месец,не съм си възтановила кг.

# 511
здравейте и от мен  Grinning Grinning Peace  искам да Ви попитам... след 10те дни... може ли да се продължава-или е опасно...и друго нещо-добре ли е да се ползва това сиропче мадал бал в комбинация с ел карнитин-4ист.

# 512
Можеш да продължиш ,аз преди месец бях 20 дена а сега ми е десети и трябва да ти кажа ,че и физически се чувствам много добре пък и съм свалила доста

# 513
Много ти благодаря lusylusy...нека си призная че вече...4 часа се ровя из форумите ,умувам и умувам...но като чета колко резултати има в цялата тема..нямаше как да не ме грабнете..преди 10 мин. си го поръчах.цял ден си мисля,че най-доброто за менсега е ел-карнитина,но като се замисля живея сама,а кучето ми(боксер) ще роди скоро и ще бъда заета с малки бебета,а пък съм 11 клас-няма да имам време за тренировки-предсоят ми практика както и изпити по специялни предмети.явно това сиропче е мн по добра идая!!!
 
Благодаря на всички ,които се подкрепят и отбелязват резултати...така помагате и на други хора да се замислят...голямото дупе на мода ли е или не.. и как се чувства всеки сам в тялото си...както и предполагам на майките след раждане.

айде,слънца,ще пиша когато ми го доставят и започна програмата.

# 514
Опа,грешчица-12 клас съм.  Joy

# 515
а и друго да Ви питам... това че не пия алкохол ,не пуша и не пия кафе дори..плус или минус е.аз лично..не съм пушила дълго.поне за мен 4/5 години не са много.не съм пушила от приблизително 1 година и ДА! качила съм от тогава няколко кг.

# 516
  • у нас
  • Мнения: 660
Добро утро момичета  Hug
Днес съм -1кг и вече съм 50 кг,но да си призная снощи не устисках и изядох 1 ябълка  Embarassed направо умирах от глад.Срам не срам едва ли ще изкарам повече от 3 дни на този сироп,но ако днешния ден ме докара до 49,ще е супер и спирам до тук.
Пожелавам на всички повече минусчета и плоски коремчета  Hug

# 517
  • Мнения: 3 698
При мен днес кантарчето почти не отчете разлика  Sad
Иначе не ми е много тежко да не ям, поне със стомаха си глад и неудобство не чувствам, другото си е инат.Не ме е яд, че не ям, яд ме е, че не отслабвам  Mr. Green Явно ще наблегна на пречистващия и здравословен ефект Laughing.Засега продължавам стриктно, само днес мисля и малко упражнения да си включа, ще наблегна на стягащите и ще намаля кардиото, нещо такова Thinking. Купих си и грепфрути, мисля сока от три на ден да пийвам.
Иначе много бодра се чувствам, но предполагам най-трудно ще ми е събота и неделя.То кантара ако тръгне надолу, ще се амбицирам повече...

# 518
  • Мнения: 101
Аз приключих с захранването и съвсем се разочаровах .......... 3 килограма нагоре   Cryтъкмо ми станаха някой любими дрешки и сега отново ги прибрах .Не мога да повярвам  ,но е факт !
От понеделник 14. 04 .започвам диетата на Пиер Дюкан .  Моя приятелка я започна препоръчах й я защото не и се гладуваше а сиропа и беше скъп . Започнахме заедно от 20. 01 .08. До сега е свалила 11 кг.  а аз  9 кг. общо  за същият период . Тя ги запазва и продължава да сваля  а аз ги качвам не всички ,но определено   сантиметара отчита разлики ако кантара нищо се  е бъгнал Wink
Възможно е да съм задържала  вода  търся  отговори  и не мога да повярвам че толкова бързо възтановявам  че, не можах и да се порадвам малко .Талията ми в края на 7 мият ден сега беше 83 см. а днес е 90 см.  Дали някой  е имал подобен проблем? Определено не се отказвам  и силно вярвам че  ще стана 63 килограма въпрос на време ,мотивация и воля нали?
И споко не означава че, аз като имам проблим и Вие ще имате може метаболизма ми  още да се чуди да вклучи или да си стои задрямал Joy Joy Joy

# 519
  • Мнения: 3 698
Ох, много гадно, толкова лишения... spoko
Аз вярвам обаче, че просто всеки трябва да си открие начина на хранене и тогава тялото ще му се отблагодари подобаващо.Желая ти Дюкан да е твоя режим  bouquet.
Аз продължавам, въпреки, че бавничко се развиват нещата и очаквах повече, но засега съм тук.

# 520
  • Мнения: 487
Престраших се да пиша и аз от срам Embarassed,че издържах само 4дни,свалени 2кг.,и сега пак лутане към диетите Sad

svetul4e  с Дюкан наистина се сваля,но на мен ми е много дълга тази диета това си е кажи речи цяла година,но всеки решава за себе си.Желая успех на момичетата,които продължават,и да не се предават  bouquet

# 521
  • Мнения: 737
Светулче,това си е направо разбиваща новина.Толкова време глад,защото със сиропчето си е чист глад,и на края кила нагоре.Давай на Дюкан и това е.Аз лично издържах точно 3 дена на сиропа/днес ми е третия/и виждам,че ми е много трудно и не мога повече.Утре ще хапна малко и ще реша как ще продължа.Между другото за тия три дена съм -3кг,но при мен има доста за сваляне.Може би ще мина на зелевата супа. newsm78

# 522
  • у нас
  • Мнения: 660
Аз мисля да мина на монодиетата,като започна със зеленчуци,картофи,кис мляко,месото и яйцата може би за накрая.Ще реша как да ги редувам в движение,но това сиропче направо ме умори от глад.На моменти ми идва да надигна шишенцето и да си го изпия концентрирано,толкова ми е гладно  hahaha

# 523
Хей ,на мен ми минаха 10 дни и сега мисля да мина на плодова диета  Лидия Ковачева и след месец най- много да потретя. Пак да кажа за глада -важна е вътрешната нагласа не го почвайте с идеята за повече дни а само ден за ден .Като изкарате днешният и станете на следващата сутрин тогава преценете. НА ВСИЧКИ -МНОГО КЪСМЕТ С ИСКУШЕНИЯТА ,че никак не са малко ,но мислете за постигнатите резултати.  bouquet

# 524
За обривите не се притеснявайте ,даже се радвайте защото през кожата също се изхвърлят много токсини и това е част от прочистването -те бързо отшумяват

Общи условия

Активация на акаунт