ПРОБЛЕМИ С БЪБРЕЦИТЕ И ПИКОЧНИТЕ ПЪТИЩА-10

  • 58 864
  • 304
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 78
Здравейте не съм писала отдавна има развитие по нашия случай с безкръвната операция на рефлукса- пристигна "Дефлукса" който поръчах в началото на месеца и на 10.03 влизаме в болницата (Пирогов) на 12.03 Чаначев ще извърши манипулацията и надявам се скоро след това да ни изпишат .
Като гледам какво са писали denyco и Н а т и изобщо не ми се иска да се задържам много - много там.
Кажете от къде да се сдобия с походно легло, а завивки и възглавница също да си взема нали?

# 76
  • Мнения: 1 802
nikita походно легло или си купи или виж от някой познат да ти услужи... Завивка и възглавница и чаршафи също си носи, за децата ''уж'' не дават да се внасят чаршафи, но има някой майки си бяха внесли и санитарките бяха доволни, че няма да се занимават със смяна на чаршафи и прочее Rolling Eyes Пък и тамошното бельо не е от най-чудесното
От сърце ти желая успех във Пирогов!  Hug

ПП Имай предвид, че походните легла се прибират сутрин в 6 часа, преди да е дошла дневната смяна...

# 77
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
nikita, аз те съветвам да си вземеш от тези надуваеми дюшеци които стават на фотьоил. Сещаш ли се? Така ще можеш да го надуеш на място (най-добре с помпичка а не с уста:)) и ще е по-лесно за носене а и през деня можеш да го сгъваш и да сядаш на него.

# 78
  • Мнения: 1 802
Жади това няма как да стане, тъй като там дори няма столове за майките да си поседнат. Във стаята ако има 5 майки и 5 деца във същата стая има примерно 3 детски столчета... и сяда който свари. Големи столове няма... там не може да се седи колкото и гадно да звучи всичко това...
Така че със такъв дюшек най вероятно да я овикват постоянно nikita по най простата причина, че като влязат във стаята ще им се набива във очите че тя седи, а те работят...  Rolling Eyes
Не знам дали така седят нещата и във боксовете.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 217

За сравнение доц. Минков оправи Марти с една операция и сега живот и здраве само следим как върви възстановяването.

Жади, ми да идем и ние при него.....кво да правя вече незнам Sad
Иначе писах - ние сме при Лилова - само с нея ли да си останем..... Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 107

За сравнение доц. Минков оправи Марти с една операция и сега живот и здраве само следим как върви възстановяването.

Жади, ми да идем и ние при него.....кво да правя вече незнам Sad
Иначе писах - ние сме при Лилова - само с нея ли да си останем..... Rolling Eyes
   Alexa, за съжаление доц.Минков почина...Наистина беше много добър специалист и човек преди всичко.Надявам се да има последователи, които да са взели пример от него.

# 81
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ох, Ели, така беше и във втора градска като лежах с Марти за бронхита. Походни легла които сгъваме през деня и един стол на 4 майки. затова й предлагам този вариант да може да седи. Но пък ако попадне на кофти "съквартирантки" вместо дая ползват всички стола няма да може и тя да седне.
Иначе с персонала само грубо. Така съм се научила от втора градска - викам по-силно от санитарките и заплашвам с външна намеса.
Алекса, иди при д-р Гайдаров в правителствена болница. Той беше асистент на доц. Минков и работи по неговата методика.

# 82
  • Мнения: 64
ПОЖЕЛАВАМ  ВИ УСПЕХ В ПИРОГОВ. С ПЕРСОНАЛА ТРЯБВА ДА СЕ ДЪРЖИТЕ ГРУБО. ТОВА Е ЕДИНСТВЕНИЯ НАЧИН. И ВНИМАВАЙТЕ С ВЪТРЕБОЛНИЧНИТЕ ИМ ИНФЕКЦИИ.

# 83
  • Мнения: 64
И НЕ МОГА ДА НЕ ОБОБЩЯ , ЧЕ ТОВА НЕ МОЖЕ ДА Е МЕДИЦИНА. ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НИ СЕ СЛУЧВА И ТО СРЕЩУ ЗАПЛАЩАНЕ!

# 84
  • Благоевград
  • Мнения: 333
Здравейте не съм писала отдавна има развитие по нашия случай с безкръвната операция на рефлукса- пристигна "Дефлукса" който поръчах в началото на месеца и на 10.03 влизаме в болницата (Пирогов) на 12.03 Чаначев ще извърши манипулацията и надявам се скоро след това да ни изпишат .
Като гледам какво са писали denyco и Н а т и изобщо не ми се иска да се задържам много - много там.
Кажете от къде да се сдобия с походно легло, а завивки и възглавница също да си взема нали?
Скъпа, като гледам детенцето ти още може да го пишат в боксовете за бебета. Непременно настоявай за там. Условията са много по-добри и е значително по-тихо. А относно столовете, дори да няма такива парапетите на прозорците са широки и стават за сядане.

# 85
  • Благоевград
  • Мнения: 333
ПОЖЕЛАВАМ  ВИ УСПЕХ В ПИРОГОВ. С ПЕРСОНАЛА ТРЯБВА ДА СЕ ДЪРЖИТЕ ГРУБО. ТОВА Е ЕДИНСТВЕНИЯ НАЧИН. И ВНИМАВАЙТЕ С ВЪТРЕБОЛНИЧНИТЕ ИМ ИНФЕКЦИИ.

Неее, не мисля, че грубото отношение ще помогне. Ще започнат да я разиграват. По-скоро студената дистанция май въздейства повече.

# 86
  • София
  • Мнения: 7 097
ПОЖЕЛАВАМ  ВИ УСПЕХ В ПИРОГОВ. С ПЕРСОНАЛА ТРЯБВА ДА СЕ ДЪРЖИТЕ ГРУБО. ТОВА Е ЕДИНСТВЕНИЯ НАЧИН.
Неее, не мисля, че грубото отношение ще помогне. Ще започнат да я разиграват. По-скоро студената дистанция май въздейства повече.

Баш грубо, мене ако питаш. Аз, нали съм си любезна и търпелива по природа и старшата сестра реши да прекали по този повод. Какво ли безумия не измисли, за да ме тормози. Пример: "Не внасяйте кафе в отделението, на децата може да им се припие кафе, като видят..."  Shocked И куп подобни глупости. В нашата стая имаше едно свободно легло, но тя бдеше зорко и в момента, в който имах неблагоразумието да поседна, идваше и правеше страшни скандали.
Не издържах обаче, когато Калина излизаше от упойка и искаше да става от леглото, но не можеше, а залиташе и си удряше главата в плочките на стената. В този момент сестрата пак ме навикваше за нещо, но аз побеснях направо и вдигнах такъв грандиозен скандал, че от този момент нататък дори не ме приближи.
Това за мен са хора с увредена психика, не знам как по друг начина да го възприема и нарека  ooooh!

# 87
  • Мнения: 5 531
,, Темерути,,

# 88
  • Мнения: 2 837
Цитат
За тези , които вече са лежали в тази клиника наречена Детска урология . Споделете мнението си. Лично за мен 20-те дена които прекарах там са най-кошмарния момент в живота ми. И оопределено не смятам , че Сарафов е най-големия проблем на това отделение. Там всичко е някак страшно и объркано. Лекари те плашат,особенно Кюра, сестри ти крещят, санитарки те слагат под общото име Майче. И накрая си плащаш . За всички тези екстри ,включително походните легла, мръсотията, хлебарките и задължителната инфекция с която ти изписват детето. След изписването ни установих , че най-после имам бели коси  и то в доволно количество.  На всички от това отделение съм пожелала да ги полекуват така както ни лекуват децата.
Здравейте и от мен. Аз стоях със сина си там малко повече от седмица. За малък проблем - хидроцеле, който се оказа комбиниран с херния. Циничната мутра д-р Сарафов от нас взе 50 лв., но особено ме ужаси искането на 80 лв. от майка на дете, което освен урологични проблеми имаше и епилепсия, и други придружаващи заболявания...Баш от тая мъка ли иска да вземе...
Румен беше на 6м. Не ми беше добре там, но условията и отношението в Родилното в Благоевград не са по-добри. Така че...не се учудих. И за разлика от повечето майки тук, аз съм много доволна от д-р Пандаров. Не говори много и не е от най-приветливите физиономии, но си разбира от работата.
Когато лежахме в урологията, Кюркчиева беше в чужбина, та не съм имала досег с нея, ама легендите за нея се носят. Но срещнох много майки, които говореха с възхищение за  Пандаров. Може и да ме опровергаете, но аз съм му много благодарна, интересуваше се от състоянието на малкия и за нищо не ми е искал пари...

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 10:32 от Ana2

# 89
  • Мнения: 93
 Karol&Erik ние ще се оперираме на 04.03 в Пирогов при д-р Момчилов. Каот се приберем вкъщи ще кажакак е било всичко.

Общи условия

Активация на акаунт