Chipolino или Cangaroo-каква количка ще ми препоръчате?

  • 62 236
  • 362
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 946
Засега съм се спряла на Cangaroo Виктория или на Chipolino Baby Max Vittoria...
Ta относно Cangaroo Victoria, гледах това и не ми стана ясно, ако си купя само основното 261лв без зимен кош (още 109лв) и столче за кола (още 66лв), количката има ли пълно легнало и може ли да се ползва от новородено?  newsm78

# 121
  • Плевен
  • Мнения: 724
Да,има!Най-горната розова картинка е комбинираният вариант.

# 122
  • Мнения: 127
http://www.kasidabg.com/giordani-cinque-gray-2008.html
Някой ползва ли подобна количка и какво е мнението ви?
в момента имам чиполино венеция и много ми харесва  , но е трета употреба и разбира се много счупена / от по-старите модели/. Иска ми се нова количка , която да прилича на венецията, открита и проветрива  , с незапарваща материя, но по-евтина , и затова се спрях на тази.Ако някой я има ,  нека ми покаже и реални снимки , че на живо няма къде да я видя !!! Peace

# 123
  • Мнения: 351
Засега съм се спряла на Cangaroo Виктория или на Chipolino Baby Max Vittoria...
Ta относно Cangaroo Victoria, гледах това и не ми стана ясно, ако си купя само основното 261лв без зимен кош (още 109лв) и столче за кола (още 66лв), количката има ли пълно легнало и може ли да се ползва от новородено?  newsm78
Я виж тук..http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=228884&cat=3
Количката има пълно легнало положение,може да се ползва от новородено и не ти трябва зимен кош.Има покривало.Аз имам същата и съм много доволна.Страшно маневрена е.А коша побира страшно мн. неща! Peace

# 124
  • София
  • Мнения: 66
Съвет: незвисимо на коя марка се спрете, гледайте коша да е достатъчно широк: аз гледах всичко друго, но не и това, в резултат на което бебо се чувства като в менгеме, притиснат от двете страни, та се чудя дали да не купувам нова количка

# 125
  • Мнения: 207
Здрасти,мамчета,ако някой има време още да чака за количка,говорих със вносителите на Кенгуру и казаха към края на май,че чакат новите дизайни на количките,може и да са различни цветова (на което се надявам),че искам нещо по свежарско,а Викторията си ми хареса !

# 126
  • София
  • Мнения: 2 381
Здрасти,мамчета,ако някой има време още да чака за количка,говорих със вносителите на Кенгуру и казаха към края на май,че чакат новите дизайни на количките,може и да са различни цветова (на което се надявам),че искам нещо по свежарско,а Викторията си ми хареса !
Къде е техният магазин в София? Ако знаех, че ще имат нови дизайни сигурно щях да изчакам.  Rolling Eyes
Купихме вече Даяна - синя. Единият от двата цвята не ми харесва особено, но нали казвате, че са по-качествени от Чиполино. Иначе в магазина, от който купихме количката, Даяната и Пукито бяха една до друга. Напълно еднакви са като конструкция, само цветовете са по-различни. На мен лично Пукито ми се видя съвсем малко по-маневрено. За Даяна - 10.5 кг. пише на кашона. Има пълно легнало положение, но нещо не ми се вижда съвсем равно.  newsm78 Ще сложа някаква пелена отдолу, за да му е по-удобно на бебчо.
Вчера видях друг модел на Кангару - със специалния кош, и да ви кажа честно -  много ми хареса. Още 100 и кусур лв. за кош не съм сигурна, че ще дадем... Просто споделям с вас. Дано информацията ви е от полза.
Вероятно ще си купим и кошче за кола пак на Кангару Даяна, защото количката може да се ползва и само с него. Така е показано на упътването. Освен това може да се закача и над комбинирания  вариант на количката.
Виктория по-широка ли е от Даяна? Аз на Виктория хич не й обърнах внимание, защото не пия кафе и поставките за чашите няма да ми трябват... 

# 127
  • София
  • Мнения: 2 381
Моля, модераторите да изтрият този постинг. Компютърът нещо заби и постингът ми се повтори...  Rolling Eyes

# 128
  • София
  • Мнения: 749
Кошовете и аксесоарите за Виктория и Даяна са абсолщтно еднакви. Разликата между двата модела колички е в колелата и в дръжките (Даяната е с 2 отделни, а Викторията с една цяла). Това определя и начина на сгъване - Викторията на сандвич, а Даяна като чадър.

Столчетата за кола на Чиполино Пуки също стават за тези 2 модела на Кенгуру. Казвам го защото вносителя все обещава доставка, а такава няма и аз накрая си взех кошче на Чиполино  Peace

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 675
И какво като копират модели на други марки? Коя съм аз да им се меся в търговските взаимоотношения - да се съдят помежду си, ако има нещо нередно.
Гледала съм и колички от по 1000лв и нагоре, ами все нещо им липсва - я коша не може да се обръща или е много тесен и детето седи като прищипано, я гърба не се сваля и няма пълно легнало положение, я коша за багаж малък, я колелата малки, я нещо друго. Единственото предимство е, че май са с около 2-3 кг по-леки, но пък на мен не ми се налага да я нося на ръце.
Не страдам от скрупули, че бутайки количка Кенгуру или Чиполино, се излагам пред другите майки. По-важното е да ми е удобна.
Затова и питах какви други недостатъци, освен че са китайски и на неизвестна марка, има Викторията?

Не мисля, че предимството на по-скъпите колички е само това, че са по-леки. Наистина е удоволствие да буташ количка, която е не просто скъпа, а многоооо удобна. Например, Конкорд Фюжън. Това не означава, че майките, бутащи Cangaroo или Chipolino трябва да се чувстват сякаш се излагат. Самочувствието на човек не трябва да се гради на основата на марката количка/ това важи и за колите Laughing/. Още повече, самочувствието на една майка.
Аз лично от всичко, което съм слушала чела и знам за количките, бих те посъветвала да избереш  Cangaroo.  Peace

# 130
  • София
  • Мнения: 2 381
О, не мисля, че бих се излагала с количката си. Само се моля да съм доволна от избора си накрая. Това е най-важното. От 1.5 месеца само оглеждам коя мама каква количка бута, даже 1 път се извърнах назад, защото никъде не видях написана марка.  Embarassed Майката се обърна и ме изгледа учудено. В квартала масово са с Чиполино. 

# 131
  • Мнения: 132
мамчета помагайте и дайде съвети че ще лудна с тия колички още немога да си избера а времето лети...
по възможност искам количката да е само с един кош който да става за новородено, няма смисъл поне според мен зимен кош за юлско бебе, и кошът да се мести с лице и гръб към майката или самата дръжка
значи чудя се м/у Чиполино Дакота, Палома, Раш,Тамика и Кангаро Вижън, Ексес,Круйсер
моля дайте свойте мнения
мерси

# 132
  • Мнения: 161
Абе и аз много се чудих за марката и от два месеца кой какво прави аз гледам колички, като седна да пия кафе само количките оглеждам, мине ли някоя мама с количка аз веднага съм заковала поглед там. И масово гледам си бутат чиполино, ходих на гости в Ст. Загора и там пак се заглеждам Simple Smile и там масово с чиполино. Тук не се изказват много ласкаво за тях но пък масово се използват като марка newsm78. Аз също си взех чиполино джема 3в1, но още не мога да си дам мнението за нея, здраве и живот юли месец мога да коментирам кое добро и кое не сега просто гледам по улиците какво бутат мамите и хубаво или не най висок процент е чиполино.

# 133
  • Мнения: 326
Вчера разбрах, че има нови модели на Cangaroo -  Passenger i Freestyle. Тези двата модела са с кош за новородено, а като се махне модела е доста по-разчупен. Цената била 494лв и съответно 431. Защо ли са толкова скъпи???? Но още ги няма по магазините. А дали да маневрени и удобни, кой знае?!?!?  newsm78

# 134
  • Мнения: 1
Здравейте!Имам модел даяна на cangaroo и съм много доволна,но незнам как да я сгъна някой може ли да ми каже натиска ли се нещо или какво се прави?

Общи условия

Активация на акаунт