Примерна схема за захранване 5

  • 56 463
  • 582
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 336
Аз вземам финни овесени ядки - вара ги /стават много бързо/ , прецеждам ги и ги добавям към сиренето
Колко време горе-долу? А не ги ли накисваш предварително?
не ги накисвам, стават за около 5 мин,но слагам 2-3 с.л. овесени ядки а кускус-а който давам е на Плазмон и той става зо толкава време, също го давам със сирета само към варенето добарям 1с.л. зехтин

# 556
  • Мнения: 285
Аз да си призная, нищо не си спомням от захранването на баткото Embarassed.Но сега започнах до чета от първата темичка,и мога да кажа че ми е страшно полезна и ще продължавам да Ви следя  bouquet.

# 557
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Grace m правя овесените ядки като Тед- в 200 мл кипнала вода се добавят 4-5 лъжици фини овесени ядки, варят се 4-5 минути. Добавям малко масло и 1 мерителна лъжица АМ. Относно пармезана и пастата- в нашата отчетна тема имаме мама, която живее в Италия, много отдавна въведе сиренето и пастата- въпрос на национална кухня е, така че не е проблем според мен.

# 558
  • Мнения: 2 336
deni_k, АМ в овесените ядки ли го слагаш newsm78,   аз ги давам вместо попарата в 10-10,30ч, а сутрин рано АМ

# 559
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
deni_k, АМ в овесените ядки ли го слагаш newsm78,   аз ги давам вместо попарата в 10-10,30ч, а сутрин рано АМ
И аз ги давам вместо попара сутрин, слагам само 1 л АМ и масло- без захар, така си реших просто.

# 560
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Аз да питам .. пасирате ли кус-кус-а и овесените ядки ?  newsm78

# 561
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Аз не ги пасирам, сварят ли се добре, стават като каша.

# 562
  • Мнения: 2 336
не ги пасирам, за това време те си сваряват добре

# 563
  • Мнения: 527
Да питам-каква марка овесени ядки предлагате,и какъв кус-кус?Мога ли след като съм въвела овес и пшеница да  предлагам овесения дки и кус кус веднага,след въвеждането?

# 564
  • Мнения: 2 336
Аз давам на малкия - овесени ядки на "Слънчо" и кус-кус на "Плазмон"

# 565
  • Мнения: 2 652
deny_k, мисля, че пастата от пълнозърнеста пшеница е за предпочитане пред кус-кус, например, който е от рафинирано брашно. Та, взех своето решение, благодаря. За пармезана се почудвам, ама ще пробвам. Ние и без това сме на педагогическо захранване с леки забежки към пасирани храни Simple Smile

Иначе, и аз направих овесени ядки с малко зехтин (дали се слага?) и ги хареса диването. Какво друго може да им се добавя за разнообразие? Плод?

natalii, щом си ги въвела, можеш да даваш овесени ядки и кус-кус. Купувам задължително био овесени ядки - италиански са, пастата също е органик. Кус-куса ми е на Плазмон.

# 566
  • Мнения: 1 900
Понеже сигурно другия месец ще пробвам да дам попара и се чудя, след като до сега не съм давала сирене нито съм въвела глутен не е ли по-удачно първо да захраня с тях поотделно и след това да пробвам дали ще яде попара? Защото ако прояви някаква реакция няма да разбера към кое от двете. newsm78

# 567
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Понеже сигурно другия месец ще пробвам да дам попара и се чудя, след като до сега не съм давала сирене нито съм въвела глутен не е ли по-удачно първо да захраня с тях поотделно и след това да пробвам дали ще яде попара? Защото ако прояви някаква реакция няма да разбера към кое от двете. newsm78
аз направих точно така  Peace Глутен въведох с каша на Хумана, в която имаше и сухар, а сиренце дадох няколко дни преди попарата в пюрето на обяд. И по този начин си ги въведох предварително, и попарата давах смело  Peace /е не, че я ядеше де, ама я прояде кажи речи/

# 568
  • Мнения: 6 443
Понеже сигурно другия месец ще пробвам да дам попара и се чудя, след като до сега не съм давала сирене нито съм въвела глутен не е ли по-удачно първо да захраня с тях поотделно и след това да пробвам дали ще яде попара? Защото ако прояви някаква реакция няма да разбера към кое от двете. newsm78
Да,по-удачно е,че да не кажа и задължително  Laughing Hug

# 569
  • Мнения: 527
natalii, щом си ги въвела, можеш да даваш овесени ядки и кус-кус. Купувам задължително био овесени ядки - италиански са, пастата също е органик. Кус-куса ми е на Плазмон.
Тези италиански овесени ядки,каква марка са,а пастата?

Общи условия

Активация на акаунт