''Разградлийки Зарезан празнуват,с валентинки в кръчмата нахлуват.''

  • 9 162
  • 302
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 398
здравейте и аз благодаря за кафето,но пийвам и изчезвам,че трябва да се борим с хапчетата,че много не ги иска матката и е голяма борба  Peace

Иви, не сте ли малки за хапчета? newsm78 Какви лекарства пиете?
Скоро и бързо да оздравявате Peace и да не повтаряте

# 31
  • Мнения: 292
Миши 06 Как е Миши

# 32
  • Мнения: 441
О,Пуфи,на какво дължим тази чест  Thinking

# 33
  • Мнения: 25
Снощи,докато гледах новините и много се натъжих,отново поредните жертви на пътя.Един български тираджия беше убит на пътя,както и едно невинно малко дете на 3 годинки от Цар Калоян-по пътя Разград-Шумен.Да почиват в мир и дано семействата на тези хора намерят покой.Няма ли най-после да бъдем по-внимателни и отговорни,когато сядаме зад волана,няма ли най-после вечерните новини да започнат с нещо хубаво и весело?!Докога все нещо лошо и неприятно ще се случва с нас в нашата страна,докога?!Страшно много съм тъжна от всичко ставащо и за това исках да споделя с вас.Дано ни се случват по-хубави и весели неща и най-много на децата ни.Бог да ги благослови и да бди над тях. Cry

# 34
  • Мнения: 3 219
Снощи,докато гледах новините и много се натъжих,отново поредните жертви на пътя.Един български тираджия беше убит на пътя,както и едно невинно малко дете на 3 годинки от Цар Калоян-по пътя Разград-Шумен.Да почиват в мир и дано семействата на тези хора намерят покой.Няма ли най-после да бъдем по-внимателни и отговорни,когато сядаме зад волана,няма ли най-после вечерните новини да започнат с нещо хубаво и весело?!Докога все нещо лошо и неприятно ще се случва с нас в нашата страна,докога?!Страшно много съм тъжна от всичко ставащо и за това исках да споделя с вас.Дано ни се случват по-хубави и весели неща и най-много на децата ни.Бог да ги благослови и да бди над тях. Cry

Кате, кажи нещо хубаво де, как е Криско  например Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 398

О,Павлинке завърши ли с ученето? От много време не си писала,залягаше над учебниците......дипломира ли се?
ся да не се изплашиш от толкоз много въпроси и да се секнеш да пишеш Joy
Включвай се и при нас от време на време   bouquet

# 36
  • Мнения: 0
здравейте някой да е чувал дали има грипна епидемия в Разград?

# 37
  • Мнения: 2 774
Еееееххх,аз днес и едно "здрасти" не съм казала....само чета ли чета  ooooh!
Привет мами  Hug
Я по един чай с коняк да праснем  да се посгреем малко ,че зима навън ей,не е шега работа
За грипна епидемия не съм чувала нищо  Naughty

# 38
  • Мнения: 3 219
Поли, много ми харесва аватара ти  Crazy Crazy Crazy

# 39
  • Мнения: 2 774
Ама и ми лепне  Joy,кът на свинче звънче  hahaha

# 40
  • Мнения: 398
Поли, много ми харесва аватара ти  Crazy Crazy Crazy

Божеее,чак сега видях по добре какво е,туй дет скача ooooh!
мислех го за паяк Joy......,а то било   261uu

# 41
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Добър вечер  Hug

яяяяя Пуфи де се затри бе жена? Как са изпитите?

Поли страшен аватар Crazy
 Мирка как е Лъчка? Миши_06 как е малкия?
Иви - Теди вие как сте?

 Бързо да се оправяте  Hug Hug Hug

и да почерпя - днес брат ми има РД за пиене и мезе   и торта

айде това е за сега отивам да украсявам тортата за утре - после пак ще намина  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 227
Добър вечер и от мен.
Ние днес сме малко по добре.Но сноши беше много зле чак в болницата ходихме в 3 сутринта.Целия гореше дигна 40 C и получи гърч но след две системи не е дигал висока t но е много отпаднал.  и на всички болнички бързо излекуване.Лека вечер

# 43
  • Мнения: 25
Да е жив и здрав рожденникът и весел празник-за Аз съм си nbirthday.Мерцедес,Криско е добре благодаря за сега.Дано е здрав,че яслата ни очаква,е има още един месец,ама и той ще мине ей сега.Леле Миши06 дано вече да сте по-добре,че лоша работа.Бързо оздравяване на всички.Абе мацки къде сте,сигурно вечеряте.После ако мога пак ще се включа.За сега чао от мен!

# 44
  • Мнения: 2 774
Аз съм си Честит Рожден на брат ти 
Здраве ,щастие и късмет в живота  Party

Ах Миши 06 много лошо така.....Дано тази вечер да Ви е спокойна   Hug

Общи условия

Активация на акаунт