КИПЪРСКИ МАМИ......и не само (3)

  • 18 402
  • 303
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 903
Блонди Маматая работа да имаш шеф на главата хич не е работа да знаеш #Cussing out
......тъй че който е станал полицай да му е мислил навреме.... Banghead

Абе той полицай си беше и като се запознахме, ами по-скоро аз е трябвало да се замисля навреме, че като се хващам с него, всъщност се захващам с цялата кипърска полиция! Crazy Laughing Да, но кой да си даде сметка тогава, че той хубаво иска да се жени за мен, ама вече е женен за работата си #Crazy  Едва сега си давам реален отговор на въпроса "Защо млад, свободен и привлекателен мъж като него ще предпочете да се обвърже с жена като мен /с един провален брак зад гърба си и с дете, при това със специфичен проблем/" -  Еми струва ми се, че никое младо и необвързано момиче, жадно за вълнуващи изживявания, не би издържало дълго на връзка с човек с толкова обсебваща работа. Rolling Eyes  Та взе да ми се прояснява картинката вече... hahaha ама уви, дето има един лаф: "Късно е чадо, мандалото лопна!" Mr. Green - демек и да съм се светнала вече по въпроса, нищо не мога да направя - така съм се набълбукала в чувства, че няма измъкване! Heart Eyes Laughing   Мммдам!

Благодаря ви на всички за моралната подкрепа, която ми оказвате!  Hug   bouquet
Абе кво става newsm78 - не свършва ли тая 15-та страница? Laughing

# 301
  • Мнения: 431
lusien4eto, като дойдеш тук и започнеш работа, отиваш в емигрейшън офис и се регистрираш. Кола няма абсолютно никакъв проблем да си купиш, дори от частно лице. Прехвърлянето и застраховката се правят точно за половин час при застрахователя. Само трябва да си смениш бг книжката с кипърска до 6месеца, без да караш курсове отново Peace.

# 302
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Абе момичета какво става....... newsm78
Минахме петнайста страница пък нищо не ни казват.... newsm78
Трябва ли да отварям новата тема..... newsm78
Блондизнаеш ли че напоследък изключително много от кипърците се ориентират към брак със чужденки......Отговора е прост.....Ние сме много по от кипърките..... Heart EyesИ по умни и по красиви....общата ни култура е на изключително голямо ниво... Hug
Как мила искаш да се обвърже с една вечно мърмореща кипърска крава hahaha hahahaкато може да има една българсска Барби  bouquet
Мечоя обясни ти по подробно на Шанкулова че явно си по наясно с тия документи..... Peace

# 303
  • София
  • Мнения: 1 456
Здрайвете момичета,

с малко закъснение искам да ви честитя празника и да ви пожелая прекрасни моменти с любимите хора, да сте живи и здрави, ценени и обичани.

Katy6, никой нищо няма да каже, ако прескочим "лимита", а просто ще заключат тази.

Blondy, ако ми позволиш, без да всявам смут в редицте newsm78, ама що не го проверят твоя човек мамите в Кипър.
Все ще измислите предтекст!Това ще дойда, пък няма да дойда.... нещо не ми се връзва!Иначе ти си се успокой и ако всичко е наред , а то ще е така, съвсем скоро ще си пиете кафенцето в кипърско. Mr. Green

Хайде да се пренасяме в новата тема. Позволих си да я отворя, че да не стане късно след малко....и понеделнишки да ни скастрят крилцата. Heart Eyes

Заповядайте!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=274390.msg6775392#msg6775392





Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 10:15 от muzka

Общи условия

Активация на акаунт