vsqka vecher sled banq bebeto mi se skasva ot plach....vsqka vecher..zashto..?

  • 2 074
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 728
И моя хулиган реве та се къса, много рядко ще се случи да е доволен. Давам му цица и млъква Mr. Green. Вече се примирих.

# 16
  • Мнения: 999
Един нормален период е това. Ще отмине. И ние сме го преживели.
И аз веднъж го преживях, и сега го преживявам пак. Ще премине, това е само период.

# 17
  • Мнения: 450
Може просто да е гладно и нетърпеливо за храната, мойте също реват докато ги обличам като са изгладнели, щом след това се успокоява като папка Hug

# 18
  • Мнения: 64
 И моето бебе плаче след баня,докато я обличам.Когато дам шишето с млякото всичко е наред.

# 19
  • Мнения: 22 436
о, съвсем нормално, изобщо не се притеснявай. )))
при нас е същото, само че големият рев започва когато и обличам блузката и трябва да и пъхна ръцете в ръкавите. за това вече първо обувам ританките с чорапите, за да съкратя времето за рев. Започне ли да реве се дере така и около 5мин след като е напълно облечена.

# 20
  • Мнения: 3 456
Един нормален период е това. Ще отмине. И ние сме го преживели.
Да, и ние имахме такъв проблем с щерката. Доста дълго продължи.

# 21
  • София
  • Мнения: 627
При нас рева започва като почнем да я обличаме. Единствено шишето с мляко е в състояние да я успокои  Simple Smile

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ами май всички бебета са така  Mr. Green . И при нас положението е същото. Докато е във ваната добре, но после ........  ooooh! . Но като я взема в мен и си я гушна бурята отминава  Mr. Green .

# 23
  • Мнения: 65
Здравей, и ние имахме такъв период и тогава започнах за известно време да къпя малката през деня. Нищо че бях сама вкъщи, подготвях всичко и хоп баня и започна да е много по-спокойна. Опитай така и да ти е всичко под ръка за да можеш да обличаш по-бързо, но не нервно а спокойно но бързо и после гуш. При нас вечер се събираха коликите, папането и това че не искаше да я обличам. Опитай да смениш полека нещата и не се притеснявай. Ако искаш за да не се бавиш много дълго можеш да не я мажеш с олио или каквата козметика ползваш всеки път.

# 24
  • Мнения: 232
И при дъщеря ми имаще такъв период.Веднъж даже се бях затичала за лекар,защото остана без дъх.На моята пък й се доспивало, но аз докато загрея.. newsm78

# 25
  • Мнения: 5 401
Калоян беше абсолютно същия - рев до скъсване от първия си ден.  Cry Не можахме да разберем дали го е страх от водата или е нещо друго, но пък миналото лято не искаше да излиза от хотелския басейн. След като се отървахме от коритото (някъде около годинка) и започнахме да къпем под душа, отново плачеше неистово. Принудихме се да го къпем само 2 пъти в седмицата, за да му спестим стреса. И един ден, както вършеехме нещо в банята, му дадох душа да го погали и от тогава в банята настава голяма игра.

Надявам се, че при твоето бебе ще отмине скоро, съвет не зная какъв да ти дам.  Embarassed   bouquet

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Ако е новородено-нормално,те се страхуват,когато са голички.А и ако е гладно....рева се усилва.Ще премине Peace

# 27
  • Мнения: 4 621
И при дъщеря ми имаше такъв период, но отмина Peace

# 28
  • Мнения: 229
после се оказа че се е превъзбуждала вечер и затова плаче,един вид снемане на напрежението Rolling Eyes

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт