Силиконов сутиен-доволни ли сте?

  • 30 228
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 175
И аз използвам такъв от около 2 години и съм страшно доволна. Kупувам си на New silhouette, размер В и се чувствам много комфортно. Имам подобни сутиени, купувани от Англия, които отвътре са със силикон, а отвън са дантелени и честно казано не мисля скоро да се затормозявам с презрамки.  Flutter

# 46
  • Мнения: 125
За удобството и.. дългата, свободнопадаща коса съм. Mr. Green

Как ги закрепвате тези неща?

Много точно си го написала и аз съм ЗА свободнопадаща коса Laughing,не понасям сутиени дразнят ме закопчалките им точно и заради това си купих силиконов,но все пак без него си е по-добре Peace

# 47
  • Мнения: 475
Бях скоро на една сватба с рокля с гол гръб и се чудих какво да сложа. Силиконовите подплънки като показаните горе ги отхвърлих, представих си с ужас да ми изпадне бюста по някое време.

Ето тези лепенки си взех, доволна съм. Уж се носели до 10 пъти, ще видим:





http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … ZZ&rfnbr=3353

Иначе и аз съм за голота, но на официална сватба някак не върви...



Нищо няма на тоя линк Thinking Sad

# 48
  • Мнения: 3 641
И мен ми се отваря заглавната страница, пък м ие интересно Crazy

# 49
  • Варна
  • Мнения: 563
И мен ми се отваря заглавната страница, пък м ие интересно Crazy

да и аз нищо не мога да видя, пък също ми е любопитно Simple Smile

# 50
Аз също съм много доволна от този сутиен.От доста време използвам и нямам оплаквания,освен,че спарва  Flushed

# 51
  • Мнения: 354
Този дали ще става  newsm78 http://marquise-group.com/shop/product_info.php?cPath=60_83&products_id=403 Или е по-добре да си потърся от някой магазин... Mr. Green

# 52
Този дали ще става  newsm78 http://marquise-group.com/shop/product_info.php?cPath=60_83&products_id=403 Или е по-добре да си потърся от някой магазин... Mr. Green

Става,да,аз съм използвала на тази фирма,но можеш да си намериш и по-евтин,мисля....Защо първо не разгледаш магазините за бельо,виж как вървят цените и сравни... Hug

# 53
  • Мнения: 226
Боже каква е тая подигравка с хората  #Crazy Абсолютно същия сутиен, в същата кутия 1:1 съм си взимала по 10лв. И то единия лятото на 2006 а другия лятото на 2007 сега ги гледам по магазините пак са 10лв.Цената не се е променила.Какви са тея 30лв дето им искат.Ужас  #2gunfire  #Cussing out

# 54
  • София
  • Мнения: 175
Боже каква е тая подигравка с хората  #Crazy Абсолютно същия сутиен, в същата кутия 1:1 съм си взимала по 10лв. И то единия лятото на 2006 а другия лятото на 2007 сега ги гледам по магазините пак са 10лв.Цената не се е променила.Какви са тея 30лв дето им искат.Ужас  #2gunfire  #Cussing out
И аз видях същия сутиен в магазин за 1 лев. Цената му беше 11.00 лева. Тези са се уляли.  Shocked

# 55
  • Мнения: 354
Мъчат се да изкопчат пари  #Cussing out  Кажи от къде го взе твоя...някой има ли от Хасково да ме напъти към магазин, в който продават такъв сутиен?Ще ходя другиден, да не се мотая излишно    Praynig   bouquet

# 56
Боже каква е тая подигравка с хората  #Crazy Абсолютно същия сутиен, в същата кутия 1:1 съм си взимала по 10лв. И то единия лятото на 2006 а другия лятото на 2007 сега ги гледам по магазините пак са 10лв.Цената не се е променила.Какви са тея 30лв дето им искат.Ужас  #2gunfire  #Cussing out
И аз видях същия сутиен в магазин за 1 лев. Цената му беше 11.00 лева. Тези са се уляли.  Shocked

Petmil,можеш ли да ми кажеш,къде точно си ги видяла,моляяяя Praynig Цената е страхотна.... Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 175
Магазинът за който говорех, се намира на пазара в Слатина. Ако ти е познато, ще ти напиша подробности. Виждала съм ги и на Илиенци, в хамбарите при китайците, цената беше под 10 лева.

# 58
  • Мнения: 475
хахаха аз си взех същия за 6 лв

# 59
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
За един месец ВС са сменили нещо по сайта им. Ето ги лепенките:

http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … ZZ&rfnbr=3353

Общи условия

Активация на акаунт