Лечение на стрии с витамин А - 2

  • 55 934
  • 390
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 068
Svetoslava блгодаря   bouquet а за валутата в картата от банката ми казаха че единствения проблем е че картата ми е  в лева и затова не мога да поръчам а си я направих в лева защото ти си беше поръчала  Sad моята е от ЦКБ и това може да е от значение .....знам ли  newsm78

стриичо от това което разбрах за колагена е че трябва да е морски за да подейства   Wink
вече незнам кое е истина и кое не  http://www.fema-bg.com/index.php?m=1170&lang=1   newsm78
но на тази терапия вече ставам досадна с нея на която ходя ме мажат с морски колаген и има ефект  Wink аз лично не бих си го взела и мисля да не хвърлям вече пари за кремове и прехвалени продукти от непознати за мен лица  Wink продължавам с Маслото на Икаров и хвойната пък като дойде гелчето ще започна да мажа с него само корема. Реших проблема със слънцето, ще съм с цял банаски това лято  Mr. Green есента продължавам с краката  Peace

# 196
  • Мнения: 1 165
Момичета ще се прави ли обща поръка?Искам и аз да ес включа.

# 197
  • Мнения: 1 258
за сега се мажа с контра тубекс!ама не виждам ефект за сега!казаха ми че що премахвал белзи може и досадните стрий да махне!ще видим! Thinking

# 198
  • Мнения: 2 068
Аталанта обща поръчка няма да се прави
poison mother   Вчера купих една тубичка защото махнах една бенка и ми казаха че е нужно да се мажа поне 2 месеца за да има ефект а за стриите не намерих да  има доволни от него.

# 199
  • Мнения: 111
Контратубекса действа бавно, трябва да се мажеш поне 2 месеца, всъщност колкото по- дълго време мажеш- толкова по- добре.

# 200
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Svetoslava блгодаря   bouquet а за валутата в картата от банката ми казаха че единствения проблем е че картата ми е  в лева и затова не мога да поръчам а си я направих в лева защото ти си беше поръчала  Sad моята е от ЦКБ и това може да е от значение .....знам ли  newsm78
Доста пазарувам он-лайн и до сега не съм имала проблем с плащане в лева, тя банката си ги трансформира по курса за деня за това няма значение валутата, до колкото знам само картите (дебитните) на ОББ имат забрана за плащане през интернет. А имаш ли парички в картата. А дали е била активирана, казваш че е нова може и това да е проблема. newsm78

# 201
  • Мнения: 113
 Искам да попитам момичетата, които ходят на IPL процедури, колко излиза курса на лечение.

# 202
  • Мнения: 1 258
poison mother   Вчера купих една тубичка защото махнах една бенка и ми казаха че е нужно да се мажа поне 2 месеца за да има ефект а за стриите не намерих да  има доволни от него.



то хубаво ама нали трябва да зпочна от някъде! newsm78аптекарката ми каза за някакво мазило което помагало за заличаване на стрийте.но вече не се внасяло.френско е.сега усилено се опитвам да се докопам до една мадама която живее във франция.тя ще ми го изпрати ама я нама в скайпа!направо съм вече манячка на тема стрий!ако не ги махна ще полудея! #Crazy

# 203
От всичко което чета във форума,Третиноина си остава номер едно за заличаване на стриите!Да не губим време,давайте да направим колективна поръчка!Какво ще кажете.

# 204
  • Мнения: 2 068
Svetoslava парички имаше в картата  Peace и беше активна
новата карта ми е готова но трябва да изчакам 8 раб. дни за да ми отблокират парите от старата карта и да ги прехвърлят в новата........то стана една дълга и широкааа   ooooh!

От всичко което чета във форума,Третиноина си остава номер едно за заличаване на стриите!Да не губим време,давайте да направим колективна поръчка!Какво ще кажете.
има много желаещи за колективна поръчка / аз не съм от тези / но никой не се наема да организира нещата  Thinking

# 205
  • Мнения: 1 179
Четох, че какаовото масло е хубаво при стрии, но от къде мога да намеря? (сори ако вече сте писали)

# 206
  • Мнения: 2 068
Четох, че какаовото масло е хубаво при стрии, но от къде мога да намеря? (сори ако вече сте писали)
има едно масажно масло с какао и витамин Е продава се в аптеките и много хубаво мирише  Peace

# 207
Аз съм си купувала какаово масло от аптека и съм го ползвала,но при вече появили се стрии-няма ефект,категорично!!!Мисля,че единственно излющване на кожата,ще заличи донякаде стриите.А в домашни условия за сега Третиноина си остава номер едно.Ако някой знае друг излющващ крем,нека сподели.За такъв се счита Скинорен крем-за лечение на акне.Съдържа К-на,има избелващ и лющещ ефект.,но не съм го пробвала......Повече съм навита за Третиноина.Ако някой прави заявка,моля да ме вкючи.Не мога да се справя с тези карти.Ужасссссссс

# 208
  • Мнения: 2 068
magnoliaa чудех се дали PURE SKIN EXFOLIATING TONIC с азелаинова киселина 10%
 
ще подества на стриите  newsm78

# 209
magnoliaa чудех се дали PURE SKIN EXFOLIATING TONIC с азелаинова киселина 10%
  ще подества на стриите   
 100%-не!Ползвах го,но без ефект,слаб е за стрии!
 



Общи условия

Активация на акаунт