Отговори
# 120
  • Мнения: 2 331
Присъединявам се към пожеланията на Анту!Здраве на всички ви!
Момичета, вчера се зарових из форума и темите за болни дечица.Ами, страшно е!За пореден път си давам ясна сметка как сме погалени от съдбата...Тежък ден ми беше!

# 121
  • Варна
  • Мнения: 1 040
И аз от време на време се ровя в темите за болните дечица.Мъжа ми все ми се кара ,че се товаря емоционално и психически.После с дни не мога да дойда на себе си. Sad

Благодаря ви момичета за съчуствието.Много сте мили.Ама наистина тази болест е много гадна.За съжаление пише ,че този вирус човек си го носи в себе си и се проявява от време на време.Преди е имало и ваксина против херпеси.Но сега май не се прилага.А и във вестника четох тези дни,че върлувал такъв вирус в момента и засягал деца до 3 годинки.

Иви
  Hug

Катя
стискам палци да се справиш на изпита.А после да се насладите спокойно на пътуването. Peace
Юл4е,преди няколко месеца и ние бухахме така .Да не казвам що сиропи против кашлица ,Суметролин пихме ,чайове и бабешки илачи еми повече от 2 месеца се влачихме.Накрая се отказах да и давам каквото и да е и мина от самосебе си.

Изчезвам,че мрънкат. Heart Eyes

# 122
  • Мнения: 3 205
Сузи, аз спрях капките и сиропа на Иво на петия ден, защото спред указанията им, има или няма ефект, не е добре да се пият повече от 5-7 дни. Той е почти здрав, само малко още ми се сополиви. Ама като реве за щяло и нещяло, никой не му е виновен  Crossing Arms
На Дани му спирам капките за нос утре, щото е 5 ден, а днес му изписаха Вентолин - сироп, който успя да го отхрачи. Гърдите му били чисти, та пак няма антибиотик, това е мнооого добре. Ще видим с Вентолина дали вече ще се оправи тая кашлица.
Искам на разходкааааа!

# 123
  • Мнения: 440
Здравейте от мен!
Не намирам време отдавна да пиша и ви чета, ама пак ще пробвам да отделям по малко, че сте ми много интересни!

# 124
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Само да пиша, че изпита мина добре, останаха доволни. Но дали ще ме вземат още не е ясно. Благодаря за подкрепата.Hug Бягам, че ще ме бият вече. Mr. Green

# 125
  • Мнения: 332
здр,маи4ета.Приемате ли нови 4ленове?Да ви се представя-казвам се Елеонора и съм маика на две мом4ета.Баткото се казва Максим и е роден на 07.04.05г,а малкия се казва НЕО,и с него сме родени на един и същи ден-09.08,и сега е на 7мес.
Нео е с атопи4ен дерматит и съмнения за алергия към белтъка,която се проявява с кожни обриви.С баткото не сме имали такива проблеми,а сега сме на предела на силите си.Диети,мазила,постоянно размотаване по доктори и наи-ве4е страхът от развиване на астма на един по-късен етап. Cry
Това накратко за нас. Hug

# 126
  • Мнения: 5 391
Добро утро!

Днес е наш ред да черпим, Дарена има имен ден Grinning


Честит празник на всички празнуващи!  bouquet

А, още една русенка Grinning
maxxi007, добре дошла!  bouquet

# 127
  • София
  • Мнения: 4 578
Филипа, честито ти именичка! Да ви е жива и здрава, много усмихнато дете!
Макси, добре дошла! Лошо това със заболяванията, но ....живот. Дано се подобрите.

# 128
  • Мнения: 440
Честита именничка, Филип@!
Да е жива и здрава, красива и обичана и много щастливо дете!

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравейте момичета!Отдавна не съм писала във вашата темичка,откакто бях бременна.  bouquet

Искам да ви попитам как се справяте/хте/, когато по-голямото детенце постоянно вдига шум около бебето?Няма как да отделя бебето в друга стая,опитвала съм ама то е ревливо и често се налага да се носим съответно и батко му е там,защото върви след мен и не иска да си играе и за 5 мин в другата стая щом мене ме няма там? newsm78 newsm78Бебето тъкмо реши да заспи и баткото или започва да стреля с пистолета или с нещо друго да вдига шум,не ме разбира когато му обеснявам,че трябва да бъде малко по-тих . newsm78  #Crazy

# 130
  • Мнения: 378
ами просто приспивам бебето на ръце докато занимавам баткото.в началото не го ограничавах да пази тихо - постепенно го направих - но той е дете и не става просто - като се разиграе и почва да търчи и вика....просто бебето привикна на шум и това е.дано съм била полезна. за вечерното приспиване - таткото ги занимава в еднатА стая , а аз приспивам в другата

# 131
  • Мнения: 196
Здравейте момичета и от нас !Честит празник на празнуващите  smile3525 и  welcomeдобре дошли на навите майчета .Скокоро не бях се вкючвала но нямам мн. време напоследък малкия вече тича с проходилката из къщи и прави бели а аз newsm78 като че ли съм поотвикнала- или забравила какво беше и само ходя след него... Whistling дано поне сваля някой друг килограм че съм ужасно #Cussing outдебела и сега за пролетта немога да си намеря  Crossing ArmsОДЕЖДИ Joy

# 132
  • София
  • Мнения: 2 437
Честит празник на всички празнуващи   bouquet

С приспиването, проблем имам с баткото. Че се тревожи за бебето, когато мрънка. И само ми напомня, че бебето плаче Simple Smile

Иначе, баткото си знае, че не трябва да вдига силен шум, когато бебето спи. Не, че пази тишина, но да не хвърля, да не стреля, да не свири със триолата, да не бие по барабаните...такива стряскащи неща.
И бебето е човек и има нужда от мааалко спокойствие.
Но пък не му пазя абсолютна тишина и то е свикнало с говоренето на високо, шумовете от количките на баткото и с т.н. подобни. Бебока, ако не заспива, значи просто не му се спи, а аз решавам, че му се спи....затова, не гоня режими. Ако му се спи заспива независимо от шумовете Laughing
Истината е по средата- нито да вдига шум, нито да спре да си играе, нито да го оставя да си прави каквото си иска без да се съобразява.
По същият начин гледам бебето да не смущава батко си по време на сън.

# 133
  • Мнения: 3 595
Филипа честита именничка  Heart Eyes Да ти е здрава и щастлива!


Като беше малък шума не му пречеше, но сега реве много Sad Татко и я държи в другата стая, докато го приспивам и след това, но пак се буди... Така и не свикна на шум...

Макси дано не се стигне до астма  Praynig

Боян избрахме да го следим и да не го оперираме. Всички казват, че в момента е добре и неврологично е напълно отговарящ на възрастта си. След като повечето препоръчват да изчакваме, ще чакаме. Не искам да му правим операция, ако наистина не се налага. В интерес на истината от многото лекари, с които се консултирахме (наистина много) само 2ма казаха операция и то тези, които биха оперирали и имат пряк интерес. Дано е само лошо впечатление и препоръката им не е била за пари  Rolling Eyes

# 134
  • София
  • Мнения: 6 258
Филип@, честита именичка!  bouquet Hug

Иви, от сърце ти пожелавам всички притеснения да отминат с времето и Боби да расте напълно здраво детенце! Hug Hug

Мами, ще се копирам (че не ми се пише наново) от отчетната какво ми се случи, поради което сигурно цяла нощ ще трия снимки, и ще съм вече много внимателна какво публикувам, че не знаем кой къде и за какво гледа.

Абе мами да ви кажа какво ми се случи тази вечер. Пише ми на мейла, после и в скайпа, непознат човек (момче моя възраст някъде, съдейки по снимката му). Видял ми профила в снимка.бг и то не профила, ами като написал "кърмене" в търсачката там, излизат няколко снимки с това заглавие, една от които с мен и Дани. То почти нищо не се вижда, но ми звучи доста странно, да не кажа извратено. Естествено той това ми го каза в последствие, след като се заговорихме и аз го питах. Заключих албума с въпросната снимка, но сега се чудя как да си заключа снимките в другия сайт. Дали има нещо гнило, или човекът може случайно да е попаднал? Thinking Rolling Eyes Rolling Eyes Уф, май не е много добре дето така си постваме и публикуваме снимките на децата... Но за мен това си е и вид архив, че на 2 пъти ни се срива компютъра и особено първия път, ако не бях качвала редовно снимки, сега щяха да липсват всички снимки от първата годинка на Емко. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт