Пей с мен!

  • 23 934
  • 583
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 153
Да бяха заложили на други водещи щеше да е добре, че тоя Камен е пълен провал.........не знам колко предавания трябва да провали, за да спре да се явява в ефир.

# 211
  • София
  • Мнения: 6 011
До тук никой не ме накара да настръхна от кеф. Да видим нататък.

# 212
  • София
  • Мнения: 6 743
Няма тръпка, няма хъс - може би още се опознават, хората се притесняват (завездите не) ...на повечето им треперят гласовете  Hug 

# 213
  • Мнения: 1
Марги Хранова & Co. избиха рибата.  Laughing Laughing Laughing

# 214
  • София
  • Мнения: 6 011
Брей, Севинч е много добра! Браво!

# 215
  • Мнения: 2 550
Да бяха заложили на други водещи щеше да е добре, че тоя Камен е пълен провал.........не знам колко предавания трябва да провали, за да спре да се явява в ефир.

ужасни са
и шегите хич не им се получават
блях

# 216
  • София
  • Мнения: 6 743
МАрги и Савинч са ми ФАВОРИТИ за сега  Hug
Камелия и македонеца ми харесаха също  Heart Eyes   bouquet  Hug

# 217
  • Мнения: 11 607
МАрги и Савинч са ми ФАВОРИТИ за сега  Hug
Камелия и македонеца ми харесаха също  Heart Eyes   bouquet  Hug

Моето мнение е същото....Само да питам...По-късно включихме на Нова..Деси Слава пя ли?

# 218
# 219
  • Мнения: 1
Кака Деска пя първа, лапето е много добре, макар да фалшивееше на моменти, но и Деска не изоставаше по-назад  Grinning Grinning Grinning. Но като цяло добре бяха, малката има страшен глас.

Най-слабо изпълнение на вечерта Миро и другото лапе.

Забравих Наско и актрисата, тя изобщо не пя.

# 220
  • Мнения: 1 475
На мен освен Марги Хранова и Савинч ми допадна много и Ивайло Гюров с девойката  bouquet

# 221
  • Мнения: 11 747
Озвучаването беше отвратитетлно, много глухо се чуваха, проблеми с микрофоните, по едно време и някакъв сватбарски ефект вкараха... Sick

Що не вземат да пуснат някой сериал  Tired

# 222
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Хареса ли ви старта на шоуто? 
Велико, ще гледам с интерес!    - 17 (10.7%)
Добре е, ще го следя    - 55 (34.6%)
Не ме впечатли особено, ще видим по-нататък.    - 61 (38.4%)
Поредна боза на Слав и ко. /Нищъ да го гледам/    - 26 (16.4%)
   
Общ брой гласове: 159

Записвам резултата и сменям анкетата Simple Smile

# 223
  • Мнения: 4 435
Превъзходна сцена.Браво на Слави.
Иначе ми харесаха Маргарита и Севинч.Любо и момичето.Софи пя супер,Орхан Мурад също,жалко,че на момичето с него му трепереше гласчето.Миро не ми хареса.Аааа и Каролина ми хареса как пя с половинката си.Още не им знам имената.Деси я харесвам,вярно обаче че фалшивееше на няколко места.
Определено ще го следя,въпреки,че доста от участващите се притесняваха и имаше проблеми с озвучаването.Предполагам,че ще се изчисти всичко,все пак първи концерт,прощавам им.

# 224
  • Мнения: 11 747
Нищо не им прощавам аз, тоя екип има 20 години стаж зад гърба си!

Едните са Биг Брадър, другите са боза..., няма какво да се гледа по таз телевизия вече, няма.

Общи условия

Активация на акаунт