Пей с мен!

  • 23 939
  • 583
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 185
каква е следващата им задача?
Задачата ще е Балкански ритми. Ще има 2 гръцки песни-тези от Евровизия, 2 турски- преработените от Каризма, мисля също и 2 румънски, само това успях да разбера  Wink . Малко ме е яд на тази задача, защото това май ще е единствения път, в който ще мога да ида да ги гледам на живо и да извадя такъв карък с темата на концерта  Sad

# 481
  • Мнения: 1 006
мисля, че ще е интерестно в понеделник  Simple Smile

# 482
  • Мнения: 184
Едно симпатично интервю с Дивна:
http://www.mp3.bg/news/2203.html

# 483
  • Мнения: 4 111
След малко започва Пей с мен, предаването е посветено на Ивайло Гюров и Яница, който ги харесва да не пропусне   Hands Clap

# 484
  • Мнения: 93
От както започна "Пей с мен", гледам само него, МА не го поглеждам, отвратих се от кастинга. Екипа на МА не ми допада.
Hug

# 485
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
След малко започва Пей с мен, предаването е посветено на Ивайло Гюров и Яница, който ги харесва да не пропусне   Hands Clap
Адски добре стояха, страхотна двойка/дует .... харесаха ми как пееха  Hug Peace

# 486
  • Мнения: 2 897
След малко започва Пей с мен, предаването е посветено на Ивайло Гюров и Яница, който ги харесва да не пропусне   Hands Clap
Адски добре стояха, страхотна двойка/дует .... харесаха ми как пееха  Hug Peace

Те са ми един от любимите дуети  bouquet

# 487
  • Мнения: 1 006
Шоуто с Иво и Яница беше много интерестно, харесаха ми Георги Христов и Кристина Димитрова, а Иво изпълни Карузо блестящо.

# 488
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Не можах да го гледам в петък, 'щото учих за изпит,
но изпълнението на Ивайло Гюров, което са публикували на сайта,
ме накара да настръхна.
Евала  smile3501
Обаче не можах да намеря изпълнение на Яница.
Тя не пя ли самостоятелно?

# 489
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Кралете на диското    Laughing Laughing
Десислава и Мелинда            - 16 (11.8%)
Тони и Анджело                - 15 (11%)
Наско и Ива                          - 14 (10.3%)
Орхан Мурад и Мариета           - 4 (2.9%)
Миро и Дивна                         - 17 (12.5%)
Ивайло Гюров и Яница           - 14 (10.3%)
Софи и Стефани                     - 2 (1.5%)
Любо и Надежда                   - 5 (3.7%)
Маргарита Хранова и Севинч  - 24 (17.6%)
Кали и Любен                          - 3 (2.2%)
Каролина и Пламен             - 11 (8.1%)
Камелия Тодорова и Даниел   - 11 (8.1%)
   
Общ брой гласове: 60

Гледам да съм едни гърди напред, че заминавам в командировка
и няма да имам нет, та трия анкетата и зареждам новата.


# 490
  • Мнения: 1 006
Яница пя Даньова мама, сигурно още не са го качили в сайта

# 491
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
не можах да се запиша за диското, ама да кажа, че най-много май ми харесаха орхан и мариета или поне това беше най-доброто им изпълнение досега!

# 492
  • Мнения: 14
ПЕЙ С МЕН": ГОРЕЩИ РИТМИ ОТ БАЛКАНИТЕ
Понеделник, 14 Април, 2008
Тази вечер 12-те дуета ще изпълнят някои от най-големите хитове на певци от Балканите. Петият концерт в „Пей с мен” ще събере на една сцена ритми от България, Сърбия, Гърция, Румъния и Турция. Всички дуети са избрали песен от съседна държава.
Единственото българско парче – „Жестока”, ще бъде в изпълнение на Каролина Гочева и Павел Михов, дуетът-победител след последния концерт.
Повечето изпълнители в „Пей с мен” поискаха сценичните им изяви тази вечер да имат танцов съпровод. Камелия Тодорова и Даниел Каймакоски решиха, че няколко роми биха подхождали най-добре на избраното от тях парче – „Месечина” (Горан Брегович).
Хит на Горан Брегович ще изпълни и дуетът Софи Маринова-Стефани Спасова, който тази седмица е трети според зрителския вот. Това е значителен напредък за Софи, тъй като дуетът с предишния й партньор Лъчо обикновено заемаше последни места в класирането по седмици.
Гости в публиката на петия концерт ще бъдат музикантите на един от най-големите духови оркестри в България – „Берковска духова музика”.
Дуетът на Ивайло Гюров и Яница, който води временното генерално класиране, ще изпълни сръбско парче на Бобан Здравкович. Тази вечер зрителите на „Пей с мен” ще чуят и хитове на Елена Папаризу, Шабан Шаулич, Моранди, Мустафа Сандал, Ставрос Ливикос.

# 493
  • Мнения: 1 101
макар 4е ги харесвам ...май  не се представиха както трябва Ивайло Гюров и Яница...разминаваха се и объркаха и текста ooooh!

# 494
  • Мнения: 4 435
И Орхан трябваше да смени Мариета.Изобщо не ми харесва това момиче как пее.

Общи условия

Активация на акаунт