Телегония

  • 16 262
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 135

също така, някои неща може да внасят дисхармония от страна на излъчващия, а да не са само вследствие възприемането на четящия.
Ако се прави това съзнателно според мен е вид черна магия, а ако е несъзнателно и все пак се получава, може да се работи върху пречистване, хармонизиране и защо не върху стилистика и изразни средства.

има много по важни проблеми в света от евреите, поне това е моя гледна точка, и промяна може да се очаква по-сериозно когато болшинството от хората променят своя начин на мислене и постъпване, а не да чакаме по-добро правителство или да назначим такова което е от "нашите" и ще уреди нещата.
За това трябва време и има значение с какви методи се работи, защото според мен целта не оправдава средствата.
и не би трябвало да смятаме че като по заповеди на Хитлер са загинали много евреи, че той е благодетел на човечеството -   за него има данни че е бил член на ложа от черното братство!
явно не еврейска!

ако революциите и избиването на враговете решаваха някои въпроси, след толкова революции и масови екзекуции, "оправен" ли е света?
Явно не е това начина - а трябва друг, по вътрешен път. Друг е въпроса, че Разумната Природа може да стимулира процеса с.. някои катаклизми с глобални последствия...

# 61
  • Мнения: 2 761
... Разумната Природа може да стимулира процеса с.. някои катаклизми с глобални последствия...

Понякога ме съмнява,че е разумната природата и все по-често си мисля,че тези катаклизми са си предизвикани изкуствено. Thinking

# 62
  • Мнения: 135
... Разумната Природа може да стимулира процеса с.. някои катаклизми с глобални последствия...

Понякога ме съмнява,че е разумната природата и все по-често си мисля,че тези катаклизми са си предизвикани изкуствено. Thinking

че са правени експерименти за влияние върху метеорологията е факт, но има и Разумна Природа!

# 63
  • Мнения: 2 761
Нямам впредвид предизвикването на дъжд,а големите земетресения,включително и цунамито,дето изподави маса народ.
Говоря за  HAARP.

# 64
  • Мнения: 14


Уважаеми Дийпинсайд,

Аз, за съжаление, не разбирам нищо от тази материя - магиите и взех, че се притесних и трябваше да се свържа със спец. Това отне малко време, но се посъветвах и го помолих да изчете постингите ми и да ги квалифицира. Човека ме успокои, че няма нищо което да застрашава читателите и едва тогава набрах сили и смелост да отговоря.


има много по важни проблеми в света от евреите, поне това е моя гледна точка,


Поне от моя гледна точка, това е проблем, който ако не се ползва с приоритет днес, в едно обозримо бъдеще изобщо може да ни лиши от проблеми.
Какви са основанията ми за това:
Има един обективен и неумолим статистически показател, който е обективен инструмент за оценка на всяко едно национално здравеопазване.
Това е показателят за средна продължителност на живота.
По този показател, въпреки различните методики за изчисляването му, ние сме пред прага на установяване на нов световен рекорд. Няма друга страна в света, която с такива темпове да снижава средната продължителност на живота на народа си. Почти сме достигнали до една година годишен темп на снижение на средната продължителност на живота на българите.

Ако имате съмнения за нечия причастност към това, аз нямам! Защото знам кой отмъкна нанякъде две трети от националното богатство на страната ни, съвсем неотдавна, кой направи същото през 1934 година, когато техните съплеменици от НКВД на СССР дойдоха да ги спасяват и направиха военен преврат, знам кой отмъкна национално богатство през първата и втората Национални катастрофи. А нима не е видно кой ни управлява днес?



... по заповеди на Хитлер са загинали много евреи, че той е благодетел на човечеството -   за него има данни че е бил член на ложа от черното братство!
явно не еврейска!


Уважаеми, вие повдигате един вътрешно еврейски проблем, който си има съответните закони във почти всички "цивилизовани" страни и разясненията по този проблем са свързани с бързо съдопроизводство. Защо ли в Москва и Минск вече има повече от хиляда политически емигранти с влязли в сила присъди в страните им, за повдигане на тази проблематика.

За съжаление, днес, на германския народ, все още не е известен факта кой е бащата и кой дядото на споменатия Фюрер. Кой е плащал издръжката на бъдещето величие до навършване на пълнолетие, и кой финансира налудничавите му идеи за устройство на света.
И споменатия от Вас и неговите помощници - Химлер, Хес, Розенберг, Гьобелс, Борман, Калтенбрунер и Мюлер (Гестапо)... а да, и Айхман, и кой ли още не (само Гьоринг не е) са все ашкеназита.



ако революциите и избиването на враговете решаваха някои въпроси, след толкова революции и масови екзекуции, "оправен" ли е света?


Това би следвало да е мой аргумент, защото етно-религиозния състав на извършилите и трите Велики революции - Английската, Френската и Октомврийската е един и същ. Не бяха ли същите тези ашкеназита
В Англия, не бяха ли ашкеназита онези които извиваха ръцете на Краля да подпише Харта Магна, където имаше специални закони за стопанската дейност на евреите на острава.
Препроверете, драги, етно-религиозния състав на "великите" френски революционери. Та Франция и днес си избира за президент едно унгарско ашкенази и после се чуди как е станало.
В Русия, нима руснаци избиха императорското семейство над което имаше висяща присъда на Синхедрина. Ако не беше грузинеца да ги разгони от Русия щеше да е останал само спомен.

Та талкова за революциите, Уважаеми!




Друг е въпроса, че Разумната Природа може да стимулира процеса с.. някои катаклизми с глобални последствия...


Ако се съгласите, че човечеството е петата цивилизация, без да се налага да целуваме ръка на Блаватская и Рьорих, значи по този въпрос може би сме по-близко отколкото може да се очаква?!







Нямам впредвид предизвикването на дъжд,а големите земетресения,включително и цунамито,дето изподави маса народ.
Говоря за  HAARP.


Многоуважаема Омега,

Ако ми простите предизвиканите отклонения по темата за телегонията и ми позволите, като автор на материала, послужил като повод за възникване на темата да Ви благодаря, бих добавил само няколко неща

Аз нямам никакви съмнения за наличието на Разумна Природа. Но трябва да си призная, че преди 4 200 години тази увереност е записал на книга един друг българин - наш предтеча.


Що се отнася до споменатото от Вас цунами, в което едва на загина и част от "елита" на днешна България, то аз съм на мнение, че Разумната Природа е ни при чем. Още повече, че подобно мнение застъпва Шведския сеизмологичен институт и Далекоизточната сеизмична станция на Русия. Още по-съвсем повече, че веднага след цунамито американците се върнаха в старата си военноморска база, откъдето дълго ги бяха гонили преди това. Някак прекалено готови бяха да се върнат и да окажат помощ ... и да останат. Логистичните им кораби малко предварително бяха написнали пристанищата си, предвидливо натоварени с това и онова.


Има и още един съмнителен факт в Индонезия, но това би било прекалено сериозно отклонение от темата.


С уважение,

HARPH












# 65
  • Мнения: 135
И какво да трябва да се прави според вас? ако положението е толкова "сериозно".
Самия вие ми изглеждате сериозен човек, не е все едно с какви методи работи човек за постигане на целите си. Аз смятам че методите трябва да са отвътре - навън, свобода и осъзнаване, придобиване на познание, а не само информация като факти.
Известно ми е че в България има най-различни общества и групи, работещи включително и с магически методи за постигане на целите си (друг въпрос - правомерност на действията).
Та кои представлявате и за какво се борите, и с какви методи, малко конкретика, иначе си ...говорим/чатим.
оценявам като положителен факта, че след моята малка забележка(която се надявам да не сте приели лично като обидна, нямах това предвид),  има знак за промяна в "спектъра" на вашите постинги, малка, но има, хубаво е да не е само временна, "човек се учи докато е жив", и въпреки вашата възраст, мисля че може да се учи и човек като е възрастен и като е млад.
Пишете ли книги или статии срещу "конспирацията"? Ако не е тайна, какво ви насочи към тази област? С какво промени живота ви, и житота на ваши близки. Съзнавам, че това може да са доста лични въпроси, но би ми било интересно да прочета.

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 10:21 от Deepinside

# 66
  • Мнения: 1 503
Съжалявам,но не съм прочела цялата тема,а по-скоро статията
...Ами аз съм мулатка от бяла майка и баща newsm78.Като казвам на хората ,че родителите ми са бели ,си мислят  ,че ме е срам от родата Simple Smile.И все пак мисля,че е редно да си направя едно ДНК newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 369
ако, някога направиш този тест, моля сподели, защото наистина е много интересно  Peace
макар че решението може да е трудно, знам.
поздрави!

# 68
  • Мнения: 2 641
На тема телегония... какво се получава при изнасилване на девствено момиче, при кръвосмешение? Има племена в които традицията повелява първо бащата на младоженеца да "вземе" девствеността на булката.

Объркано е...

Общи условия

Активация на акаунт