Телегония

  • 16 279
  • 68
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 12 254
  Много интересна статия. Противоречи ми на всички затвърдени представи за размножаването досега обаче...

# 2
  • Мнения: 2 761
Ами това не е ли не6то като допълнение?
В този храм се осъществявала кулминацията на орфическите вярвания. Според древните автори именно в такъв орфически храм на о-в Самотраки посветените неженени мъже (а-бии) извършвали своите сексуални обреди с тракийските момичета. Същите ритуали се извършвали в ранното орфическо светилище на Делфи.

http://www.malkiobyavi.com/pro/pic-news/news.php?newsid=1689

# 3
  • Мнения: 2 761
Преди дни, беше открита ролята на друг един подобен орган - апендикса. Оказа се, че неговата задача в организма е да запазва, съхранява и възпроизвежда образци от бактериални култури в стомашно-чревния тракт, когато тай е подложен на масирана атака от антибиотици. Изкуствено синтезираните антибиотици датират от средата на миналото столетие, но природните антибиотици са с нас още от зората на човечеството.

http://data-bg.com/telegonia.htm



Според групата американски учени функцията на апендикса е свързана с множеството полезни бактерии, живеещи в човешкия организъм, по-точно тези от стомашно-чревния тракт. При определени обстоятелства бактериалната флора в тялото умира или е с нарушени функции. Заболявания като холера и дизентерия могат да предизвикат такова състояние. Мястото, на което е разположен апендиксът - точно под пътя на храната, показва, че той може да включи отново храносмилателната система в случай на заплаха.
 
Специалистите смятат, че този човешки орган е своеобразно убежище за добрите бактерии, а едновременно с това и "фабрика" за възпроизводството им.
http://www.fenomenibg.com/modules/news/article.php?storyid=162

# 4
  • Мнения: 4 392
Това май обяснява, защо църквата осъжда сексуалните връзки преди брака.

# 5
  • Мнения: 2 761
Тя църквта по принцип си ги осъжда.
На мен ми се въртят мисли оба4е за Орфи4еските вярвания,тези обреди,които се извър6вали от просветени и най-ве4е здрави мъже...Естествено е,4е не може да забременеят вси4ки по време на този ритуал веднъж в годината...Пък и мисля са били просветени в тантризма.Той е имал някакъв смисъл.
Въртят ми се мисли и от ДАО-то,което  има съвсем български корени според новия про4ит на историята, и там съм 4ела подобни работи.
Като погледне6 животните,за които няма църква и те имат много партньори...Има не6то.

# 6
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Като погледне6 животните,за които няма църква и те имат много партньори...Има не6то.


има много животни , които са моногамни: пингвини, щъркели... за бозайници май не се сещам толкова, делфините...?  newsm78

има ли литература по темата? или е само горният линк?

# 7
  • Мнения: 2 761
Потърси с google.Излиза,но не е много май.Ако намери6 не6то интересно пусни,bitte.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 133
В "Анастасия" на Мегре има писано за това, ако не си я чела, де.

# 9
  • Мнения: 2 761
Не съм.Те май са няколко книги,не знам кога 6те стигна дотам.Може6 ли да каже6 не6то с няколко думи, или е дълго за обяснение.Или да постне6 не6то?

# 10
  • Мнения: 4 392
Скептична съм към 'Анастасия", но ми е любопитно какво казва по въпроса.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Като напишеш "Телегония Анастасия" в google излизат много връзки. С две думи, детето може да притежава черти на предходен партньор на родителя и това се обяснява на ментално ниво.

# 12
  • Мнения: 2 761
ЗАКОНЫ РИТА
Небесные Законы о чистоте Рода и Крови

Законы РИТА - это Небесные Законы о чистоте Рода и Крови. О Законах РИТА, по которым жили с древних времён все Славянские и Арийские народы, в современном мире узнали в середине XIX века.

Сейчас для обозначения Законов РИТА используется греческое название – Телегония. В медицине называется явлением первого самца». Телегония является образным и единственным параметром передачи наследственности из поколения в поколение.

Явление Телегонии вновь обнаружил в XIX веке в Англии, приятель Чарльза Дарвина, лорд Мартон, который под влиянием идеи своего друга тоже решил заняться биологией. Он скрестил чистокровную английскую кобылу с жеребцом – зеброй. Потомства не получилось, через некоторое время, когда он её же скрестил с английским жеребцом, кобыла принесла жеребёночка «англичанина», с явными следами полос на крупе, как у зебры. Лорд Мартон назвал это явление – Телегонией.

До 1960 – х годов, учёными разных стран проведено множество исследований, в которых было установлено, что явление Телегонии распространяется и на людей. Оказалось, что наследуются не только внешние признаки первого полового партнёрства, но, и его болезни: венерические, психические, заболевания крови и т.д.
С этим явлением постоянно сталкиваются те, кто держит и разводит чистопородных голубей. Если сизарь «потоптал» чистопородную голубку, её сразу убивают. Потому, что в дальнейшем, даже при самом элитном «супружестве» у неё будут одни «чигражи», т.е. нечистоплотные птенцы.

Любой собаковод знает, что если он не уследит за своей породистой сучкой и она первый раз погуляет с дворнягой, то породистых цинков от этой суки не дождётся никогда. Такая **** считается испорченной.

В Славяно – Арийских Ведах, и в любом религиозном учении мира, будь то Тора, Библия, Коран и др. есть упоминание о явлении Телегонии, разве что само слово Телегония в Священных текстах не используется. У евреев Закон гласит: «Еврей должен жениться только на еврейке».

Вот, что гласят Славяно-Арийские Веды: «Не допускайте Чужеземцев к дочерям вашим, ибо совратят они дочерей ваших, и растлят Души их Чистые, и Кровь Расы Великой погубят, ибо первый мужчина у дщери оставляет Образы Духа и Крови…Чужеземные образы Крови из детей Человеческих Светлый Дух изгоняет, а смешение Крови приводит к погибели…, и сей Род, вырождаясь, погибает, не имея потомства здорового, ибо не будет той внутренней силы, что убивает все хвори-болезни…» (Саньтии Веды Перуна).

Согласно данному Священному тексту, первый мужчина в жизни девственницы, оставляет свой Образ Духа и Крови – это психический и физический портрет детей, которых она родит. И только от этого мужчины зависит здоровье и полноценность будущего ребёнка.
Все последующие мужчины дают женщине лишь семя, но рожает она детей первого мужчины, давшего ей Образ Духа и Крови. Помимо семени, от последующих мужчин, женщина берёт и передаёт детям различные болезни. Полученная от разных мужчин энергия сжигает её изнутри, предварительно старя и убивая.


Первый мужчина, который нарушил девственность у девушки, является единственным отцом всех детей, которых она родит в своей жизни, независимо от того, скольких мужчин она будет иметь за всю свою жизнь.

Доказательством «явления первого самца» служит показ телепередачи «Моя Семья», которую, с нежным сочувствием смотрела вся Россия. Нам показали, как Славянская женщина первоначально жила с негром, а затем вышла замуж за Славянина и родила ему негритёночка. Они обратились на телевидение, и это преподнесли как чудо.

Законы РИТА запрещают межрасовые браки Славянских народов с негроидными, монголоидными, еврееидными. Смешение Крови выше перечисленный народов между собой приводит к деградации, заболеванию крови (СПИД), вырождению всей ветви данного Рода.

Здоровая наследственность нашими Предками сохранялась благодаря девственной чистоте невесты, от гулящей девушки хорошего потомства не получишь. Нравственно падшую девушку считали испорченной, не достойной замужества. Когда юноша брал в жёны «порченую» девушку, такое воссоединение называли «браком», а не Семейным Союзом.


Люди Родов Расы Великой должны знать, что Мужчина, во время полового контакта, отдаёт женщине энергию одного года своей Жизни: энергия трёх месяцев идёт на закрепление Образа Духа и Крови, а энергия девяти месяцев на вынашивание плода. И если мужчина ведёт беспорядочную половую жизнь, то он растрачивает понапрасну свою Энергию Жизни, что приводит к преждевременному старению, облысению. Академик Павлов отмечал, что смерть человека до 150 лет следует считать насильственной. Норма жизни нашего биологического тела 300-400 лет.

Когда мужчина живёт с любимой и единственной супругой, потери энергии Жизни не происходит. Эго супруги не только получает энергию Жизни от своего мужа, но и открывает в нём связи с Космосом, откуда и он получает энергию Жизни, восстанавливая то, что передал жене. Каждый мужчина должен знать только свою жену, кроме периодов лихолетья (войны, эпидемии…). Если Родам Расы Великой грозит вымирание, жена не может отказать мужу дать семя другой женщине, по её просьбе, для продления Рода её мужа, погибшего, защищая Отечество.

Ведущая беспорядочный образ жизни женщина, получает болезни сердца, крови, душевные болезни, а, накапливая различные Образы своих партнёров, она губит первоначальный Образ будущего ребёнка, ибо при наслоении различных Образов, изначальный образ первого мужчины размывается. Это приводит к рождению детей непохожих на своих родителей. Дети должны нести явные черты своих родителей.

В советские времена выпускали презервативы с надписями на пакетах: «Проверенно электроникой». Для чего резинку проверять электроникой? Учёные знали, что передаётся энергия Образа Духа и Крови и, делали всё, чтобы этого не было. Всё это привело к рождению большого количества неполноценных детей (уроды и дебилы, косоглазые, рыжие, немые, косые, задержка психического развития).

На образ и психику будущего ребёнка, в значительной степени, влияют используемые женщиной различные приспособления, заменяющие мужские половые органы. Вся вина лежит на тех, кто всё это выпускает и распространяет, прикрываясь благими намерениями.

«Самое Великое Зло – это незнание и невежество»

С Пращурных лет на Руси говорилось: «Береги Честь смолоду». На Славянских землях, понятие девственница было понятием Образа Чистоты и Непорочности. Когда родители жениха искали невесту для своего сына и приходили к Родителям девушки, первый вопрос был: «Чиста ли девка ваша?». Родителей жениха интересовало, не была ли девица замужем, несёт она или нет Образ другого мужчины, болел ли кто в их роду серьёзными заболеваниями? Всё это они узнавали для того, чтобы их Род продлевало полноценное потомство.


Наши Предки знают, что в первую супружескую ночь мужчина передаёт супруге:

1.Образы Духа и Крови.

2.Энергию одного Лета (года) своей жизни (для вынашивания потомства).

3.Дар Материнства (дар заботы о ребёнке).

4.Женскую Долю (родовая генетическая память девушки).


Наполнив супругу своим образом Духа и Крови, супруг отдаёт ей энергию одного Лета (года) своей жизни. Наделяет супругу Даром Материнства, ибо их главная цель в жизни – иметь детей. Мужчина воспринимает свою супругу как мать своих детей. Если же Образы Матери супруг в жене своей не увидел, то у них детей может и не быть.

Муж раскрывает в супруге Женскую Долю - Родовую генетическую память, побуждая в ней Мудрость её Матери, её Бабушки, её Прабабушки. Она подсознательно начинает понимать, что и как лучше и правильнее сделать. Женщина должна воспринимать своего супруга, как единственного мужчину отведённого Богами Небесными для неё. Она заботиться о муже, как о своём ребёнке.

Новые семейные союзы создавались только между представителями различных Родов Расы Великой. Семейные Союзы между родичами запрещены и противоестественны, т.к. это приводит к вырождению Рода.


Плод Любви - Чадо - слияние Земного и Небесного. Женщина, как Мать Сыра Земля, даёт ребёнку Тело, Отец - Образ Духа и Крови, Жива Богородица – Душу, Бог-Покровитель Рода – Совесть. У славян считалась семья полной, когда в ней было 16 детей (потомственный Круг). Долг перед Родом- 9 детей, по 16 детей это преуспевающая семья, хотя и это не предел. Воспитанием детей всегда занимается Отец. Закон РИТА гласит:

«Не используйте в воспитании детей отрицательные
формы и образы. Не запрещать, а разъяснять!»

Любой Славянский ребёнок, на подсознательном уровне, подражает и хочет подражать взрослым. Только на собственных примерах воспитываются дети Родов Расы Великой. Они с детских лет умеют различать Любовь и Влюблённость, Влюбчивость. Они знают, что влюблённость приходит и уходит, а любовь остаётся, и её человек несёт в своём сердце, проходя через Миры Яви, Слави, Прави.



4естно 6те падна ве4е:Арииски Веди!!!!
БългАРИЯ ,арийци

 Свещените индийски книги на санскрит се наричат Веди. В тях са описани слънчеви култове, подобни на зороастрийските и тракийските мистерии, създадени все от протобългарски духовни учители. Те не се превеждат у нас, защото ще се види българският им произход. Веди (виждане, знание) е третата буква от българската азбука.
Аюрведа (най-древното лекуване с билки) е българска народна медицина.

http://www.wmyst.hit.bg/Civilization-HiddenHistory3-main-s.htm

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 11:46 от Omega

# 13
  • Мнения: 2 761
Темата е изклю4ително важна,ето за6то е укрита.И ето за6то всяка майка трява да нау4и дъ6теря си.

# 14
  • Мнения: 5 602
Това го учихме по биология като недоказан пренос на генетична информация от белтъци към ДНК

# 15
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
аз съм чувала за теорията за памет на клетъчно ниво.


обаче се чудя: ако първият полов контакт е с пре3ерватив, но не се обменя никаква генетична информация.

или се бъркам  newsm78

# 16
  • Мнения: 2 761
Цитат
обаче се чудя: ако първият полов контакт е с пре3ерватив, но не се обменя никаква генетична информация
Ло6о ако е с презерватив

Цитат
В советские времена выпускали презервативы с надписями на пакетах: «Проверенно электроникой». Для чего резинку проверять электроникой? Учёные знали, что передаётся энергия Образа Духа и Крови и, делали всё, чтобы этого не было. Всё это привело к рождению большого количества неполноценных детей (уроды и дебилы, косоглазые, рыжие, немые, косые, задержка психического развития).

Сега 4ак си ояснявам Орфи4еските мистерии и времето на провеждането им.Както и за6то някой изто4ници посо4ват като дата на раждането на Христос времето,когато са се извър6вали ритуалите в "Утробата" примерно.Това се е провеждало напълно в синхрон с природата.

Налага се оба4е и друг извод.Ако тази работа е вярна,се оказва,4е вси4ки за4еваме непоро4но,съ6то както в девата  се вселява светия дух.И това ако не е конспирация.О6те едно доказателство за намесата на църквата в укриването на истината и това,4е божият син си е съвсем земен,или ние сме неземни. Laughing
Църквата не може да допусне такова приравняване.

# 17
  • у дома
  • Мнения: 708
е, какво точно се случва ако е с презерватив?  newsm78


# 18
  • Мнения: 2 761
Не може да се предаде енергията,за6тото се блокира от преградата(презерватива).А така или иначе химена се разкъсва и запазва "празна информация".И това води до заболявания-изброени са в карето по-горе цитирани.Не е задължително да стане,но явно има данни.

Древните са го знаели и това е смисълът на ритуалите от орфическите вярвания.Просветените са запазвали и съхранявали енергията,но не чрез пълно полово въздържане(както проповядва Библията),а чрез тантристки техники.За ползата от тях има писано доста.Когато мъжът се въздържа от изпразване, съхранява сексуалната си енергия,като я издига и преразпределя нагоре.По този на4ин съхранява здравето си и дълголетието си.Затова предава тази мо6т на партньорката си.От тук следват и друг работи.
Прекалено дълго е да го описвам.За това говори и ДАО.

"Бабите" ,както са ги нари4али по на6ите места със сигурност са го знаели.За това се се6там и за една от поговорките от народния фолклор,4е не е важно кой е овенът,важно е агнето д блее в ко6арата.Т.е. важно е кой 6те бъде първият(може и мъжа ти разбира се),нo ако настоя6тият ти партньор не е в състояние да те дари с дете,няма ло6о да иде6 при друг,без той да разбра.За6тото така или ина4е Образа на духа и кръвта се предават от първия.За това се казва,4е жената е пазителка на тайните и мъжът ти може да те познава от кръста надулу,но не и оттам нагоре. Simple SmileЗа това навремето не е било нужно ин-витро и разни терапии за деца,който сега са доста пе4алив6и.
За това и по време на войни и епидемии,когато има нужда за запазване на рода,мъжете са ходели по "4уждо",а жените не са имали ни6то против.Затова и сега китайците,който са съхранили на6ето знание не разбират някои западни виждания.
Не ме разбирайте,че трявба да се ходи безразборно.В никакъв слу4ай не говоря за разпуснатост.Просто трябва да се знаят някои работи.

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 12:49 от Omega

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Omega, явно това те занимава и имаш някакво по-специално отношение. За мен има много неясноти, поне на пръв поглед. Как една гумичка ще е преграда за енергията (говорим за нива, различни от грубата материя, нали? по-скоро психологическата нагласа би имала някакво значение), защо мъжът "оставя" печата си, а за жените, с които е бил мъжът не се казва нищо особено - поне аз не намерих. Къде точно е ролята на волята и стремежа на жената и мъжа да създадат поколение точно те, двамата? Как точно кармата на детето ще се моделира. И т.н.

# 20
  • Мнения: 2 761
Как една гумичка ще е преграда за енергията (говорим за нива, различни от грубата материя, нали? по-скоро психологическата нагласа би имала някакво значение), защо мъжът "оставя" печата си, а за жените, с които е бил мъжът не се казва нищо особено - поне аз не намерих. Къде точно е ролята на волята и стремежа на жената и мъжа да създадат поколение точно те, двамата? Как точно кармата на детето ще се моделира. И т.н.

В интерес на истината тук дават пример с електронно тествани презервативи.В миналото са използвали такива направени от 4ерва на животни,доколкото знам-интересно за6то ли?Но пък българите пазят и без тях така или ина4е. Simple Smile
За6то мъжа оставя пе4ата си?Няма как да го разбере6-про4ети  за тантрата.
За6то воля и стремеж са създаване на потомство?Мислите играят роля,но това за което става дума според мен е инстинкт за самосъхранение  или там някаква биологи4на програма за съхранение на вида според други.

# 21
  • у дома
  • Мнения: 708
Омега, имаш ли под ръка линкове с ДАОистки по-подробни разяснения по въпроса за сексуалната енергия при мъжа и жената. Заинтригувана съм, а търсенето ми не е много успешно до момента Embarassed

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Как една гумичка ще е преграда за енергията (говорим за нива, различни от грубата материя, нали? по-скоро психологическата нагласа би имала някакво значение), защо мъжът "оставя" печата си, а за жените, с които е бил мъжът не се казва нищо особено - поне аз не намерих. Къде точно е ролята на волята и стремежа на жената и мъжа да създадат поколение точно те, двамата? Как точно кармата на детето ще се моделира. И т.н.

В интерес на истината тук дават пример с електронно тествани презервативи.В миналото са използвали такива направени от 4ерва на животни,доколкото знам-интересно за6то ли?Но пък българите пазят и без тях така или ина4е. Simple Smile
За6то мъжа оставя пе4ата си?Няма как да го разбере6-про4ети  за тантрата.
За6то воля и стремеж са създаване на потомство?Мислите играят роля,но това за което става дума според мен е инстинкт за самосъхранение  или там някаква биологи4на програма за съхранение на вида според други.


Интересно защо в миналото не са ползвали електронно тествани презервативи ли? И какво пазят българите?

За тантрата не знам, но относно волята и стремежа - какво друго, на практика, материализира нещата? Инстинктът за самосъхранение изисква поколението да се определя от първия мъж в живота на жената?

И защо славянската раса да не се смесва с негроидната, например? Има много примери на израждане при спазване чистотата на рода или тук имат предвид нещо друго?

# 23
  • Мнения: 2 761
Има6е някъде линкове,но на мен не ми харесаха- има само глупости и изоб6то не мисля,4е се доближават до истината.В интерес на истината не съм търсила много,6тото 4ета от книги.
Тази ми е любима(все я натрапвам по всякакви поводи Grinning),но ми е в библиотеката Simple Smile:
http://www.pe-bg.com/?cid=9&pid=19992

Който я 4ете да обърне внимание на имената на някой даоисти,както и рода им-Хан.Или примерно за6то първата създадена в хирургията упойка съдържа татул,алпийска роза и самакитка.Подозрително ми зву4и в Китай да са го имали.И много други работи,де.Само се присетих за това.

Видях о6те една сега,но нямам впе4атлнения:
http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=15050

Ошо съ6то пи6е много в разли4ните си книги.Неговите книги могат да се теглят от спиралата-примерно ДАО-трите съкрови6та и вси4ките му други,които съм 4ела досега.

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 16:43 от Omega

# 24
  • Мнения: 2 761
malina_m, ти 4ете6 ли изоб6то материaлите?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Чета  Grinning А ти отговаряш ли си на тези въпроси?

# 26
  • Мнения: 2 761
Да,на базата на моите знания.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Не ти се обяснява май Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 761
Обясних каквото можах,но понеже никой не е 4ел тантра и не може да сване.Пове4е не мога да направя.Между другото сверявам си изводите в момента с руските сайтове и мисля,4е съм на прав път.

Ето малко и спирам:
В человеке есть три энергетических центра, защищённых костным остовом: Аджна (защищена черепом), Анахата (защищена грудной клеткой), Свадхистана (защищена тазовыми костями).

У женщин сексуальный центр (Свадхистана) имеет особую роль. В интимных отношениях между мужчиной и женщиной создаётся энергетический всплеск, на который ждущая воплощения Душа реагирует как на возможность воплотиться, и присоединяется своим сознанием к матке женщины. Через три месяца Душа входит из духовного мира в матку, в физический мир (не поймите это как оправдание аборта на ранних сроках).

Природой заложено так, что через сексуальный центр женщины есть прямая связь с тонкими духовными уровнями (из которых воплощаются Души). Даже лицезрение "чистой" (с незагрязнённым сексуальным центром) женщины способно поднять сознание мужчины на высокий духовный уровень. Это прорабатывается в Тантре.

Каждый сексуальный контакт оставляет отпечаток в сексуальном центре женщины. Если этот контакт имеет сильную эмоциональную составляющую, то этот след получается очень глубоким (в психологическом и энергетическом смысле). Первый сексуальный опыт женщины - несомненно очень яркое эмоциональное событие, поэтому он оставляет очень глубокий след. Таким образом, мужчины оставляют в женщине свои следы, которые как пыль на лампе, накладывают своеобразный фильтр на энергетический диапазон сексуального центра жещнины. Этот фильтр влияет на диапазон духовных миров, в которых виден сексуальный всплеск в интимной связи, из которых происходит "зацепление" за матку женщины, а потом и воплощение. Это "телегония" (эффект влияния первого мужчины на потомство).

Существуют практики, очищающие сексуальность женщины от мусора прошлых связей. Самая простая - это массаж (бедра, ягодицы, поясница, спина, живот, грудь). Лучше всего - тайский массаж, в котором массаж производится в основном раскрытыми ладонями или большими пальцами, с прямыми руками, по которым безпрепятственно проходит очищающая энергия массажёра (лучше мужчины). Массаж - это приятно, для женщин - в особенности. Через некоторое время массажа женщина "раскрывается" в сексуальном смысле, и смотря на низ её живота, можно почувствовать, какие миры "берёт" её сексуальный центр.




С духовной точки зрения телегония объясняется очень просто: душа влияет на тело. "Гены" - это эмоции, впечатления души матери к зачатому в ней ребенку: если мать о чем-то думает - это обязательно отразится на детях, и обязательно родятся похожими на того, кого она полюбила первый раз, - потому что чувство это очень сильное, практически незабываемое. Святой Амвросий Медиоланский назвал его "даром первого брака" от Бога.

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 17:49 от Omega

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Добре, в случай, че този, в когото жената се влюбила за пръв път, е този, с когото е имала полов к-т за пръв път. А ако следващото влюбване е много по-силно като чувство?

# 30
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
добре де, няма ли начин тоз печат да се "избледни"  newsm78
не искам децата ми да са като първият ми партньор  Whistling
не беше лош човек, но много в облаците летеше  Rolling Eyes

Омега, кажи кои са книгите за енергиите. може и на немски.
имаме голяма езотерична книжарница в града  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 2 761
asyalein,
Цитат
Существуют практики, очищающие сексуальность женщины от мусора прошлых связей. Самая простая - это массаж (бедра, ягодицы, поясница, спина, живот, грудь). Лучше всего - тайский массаж, в котором массаж производится в основном раскрытыми ладонями или большими пальцами, с прямыми руками, по которым безпрепятственно проходит очищающая энергия массажёра (лучше мужчины). Массаж - это приятно, для женщин - в особенности. Через некоторое время массажа женщина "раскрывается" в сексуальном смысле, и смотря на низ её живота, можно почувствовать, какие миры "берёт" её сексуальный центр.

Ако за масажа това важи,зна4и има хиляди други на4ини-търси ги примерно в "Дао на про4истването".

 Ина4е kнигите които съм из4ела за енергиите са много и от много години, и продължавам да ги 4ета,за6тото са ми интересни,но имам да си отговарям на о6те много въпроси.Не знам какво да ти препоръ4ам наистина.Вместо да си дава6 парите,по-добре си изтегли не6то от спиралата-там има доста за това.Даже ако 6те6 и Дънов пи6е за енергията,който кой знае за6то малко хора от форума се интересуват от у4ението му.

Освен това не се вкоп4вай здраво в темата и не вярвай на вси4ко.Не вярвай и на мен.Проверявай.За мен самата тази дума бе6е непозната доскоро.Задълбах се,не за да мисля кой на кого прили4а,ами поради съвсем друга при4ина.
Поразрови руски теми,за6тото ми се струва,4е при тях има пове4е истинско инфо.
Някои казват,4е това било лъженаука,но в съ6тото време казват,4е са достигнали до този извод 4рез техните опити.Зна4и първо укриват едно знание,а после провеждат експерименти.Естествено е,4е науката няма как да го докаже(за първия мъж) и това мен ме радва.
Но за това пък е доказала,4е няма ни6то изли6но в 4овека-в резултат на дълги години  премахвани апендикси по принуда са направили някакво заклю4ение и ве4е не ги махат с раждането.Следват сливиците,ами принудителните аборти и насилствено раждане с операция заради стволовите клетки?Опити,опити...
Сега са ре6или ДНК-то да изследват...Мисля,4е няма да им мине номера.

# 32
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
руският ми не е на ниво, че да чета литература.
от спиралата сам чела някои неща, уви част от книгите са написани / преведени на ужасен стил. Confused

на Данов имам в Бг около 10 книги... чела сам го.

ще погледна в спиралата, отдавна не съм поглеждала какво има.
по принцип гледам да не се задълбавам само в такава литература, че бързо губя връзка с реалността.  Whistling

това за масажите е много интересно. аз съм от хората, които не обичат да ги докосват непознати хора.
масаж давам само определени хора да ми правят.
баща ми се е опитвал няколко пъти и на 10тата секунда изпадам в истерия.
скоро бях болна и през цялото време карах приятеля ми да ми масажира ходилата...даже му казвах къде точно да масажира, макар да не съм запозната с точките и чакрите...

# 33
  • Мнения: 2 761
Цитат
душа влияет на тело. "Гены" - это эмоции, впечатления души

Amarena,това не ти ли напомня НГМ?Или как емоцията влияе на тялото?

# 34
  • Мнения: 4 392
Цитат
душа влияет на тело.

Amarena,това не ти ли напомня НГМ?Или как емоцията влияе на тялото?
Той Хамер не е откривател на този факт. Много преди него са писали за тази връзка. Но е открил строги закономерности, закони, които са си наистина негово откритие. 

# 35
  • Мнения: 2 761
Цитат
Но е открил строги закономерности, закони, които са си наистина негово откритие

А не ги ли е открил на базата на това?

# 36
  • Мнения: 14

е, какво точно се случва ако е с презерватив?  newsm78


Уважаема Фастъче,

Доколкото имам пряко отношение към материала който е послужил за възникване на тази тема, без да съм специалист по генетика или физиология, мога да ви предложа една хипотеза - отговор на този въпрос. Само хипотеза, чудя се как не ви е хрумнала.

обърнете внимание, на факта, че сексуалния контакт, като правило се съпровожда и с ... целуване.

Има основание, да се счите, че при дефлорацията, химена се разкъсва и остава извесно време на място - тези остатъци са основанията за съдебния медик да обвърже сексуалния контакт с определен период от време и т.н. Специалистите считат че семенната течност, именно чрез остатъците от химена преминава като генетична инфо.

За съжаление, има основание да се счита, че рекомбинацията на генетичната матрица на жената след първия път е бърза и окончателна.

Дали има междуклетъчна комуникация? Да има!
На този адрес можете да намерите инфо за случай, когато един наш приятел излекува чрез подобен метод половината деца н инфекциозна клиника в Пловдив
http://www.data-bg.com/silvio.htm

Дали чрез междуклетъчната комуникация продължава генетичната рекомбинация на генетичната матрица на жената е въпрос, който предстои да бъде изледван в бъдеще
Доколкото, като правило, тези които се опитаха да закрият това древно знание, са онези които разпределят световните пари ...  едва ли скоро.



# 37
  • Мнения: 2 761
На този адрес можете да намерите инфо за случай, когато един наш приятел излекува чрез подобен метод половината деца н инфекциозна клиника в Пловдив
http://www.data-bg.com/silvio.htm

Може ли малко подробности,в какво точно се състои метода на вашия приятел.От това,което прочетох в дата-т виждам,че са взети проби-какви?Кръвни ли?
Това ми се струва и малко опасно...АКо може да се влияе положително,то със сигурност може и в обратната посока.

# 38
  • Мнения: 14

Може ли малко подробности,в какво точно се състои метода на вашия приятел.От това,което прочетох в дата-т виждам,че са взети проби-какви?Кръвни ли?
Това ми се струва и малко опасно...АКо може да се влияе положително,то със сигурност може и в обратната посока.


На Силво му поставили условие да не прилага медикаменти и да не се прави на лекар.

Не, не е кръв! Наистина е опасно!
Става въпрос за нещо от епархията на вас, мамчетата -  а к и т а.

Той ги надписал и по съответния начин отнесъл (май в Центъра по Хигиена, София) обработил ги е и ги е паставил в стъклени колби, запечатани. Тези колби с лейкопласт били поставени на една от ръчичките на децата ... и това е!


Е, не е както при д-р Райф, който "трепел" избирателно, всякакви увредени клетки в организма и поставил началото на немедикаментозната медицина (заради което му били по "погрешка" валиум с алкохол - сори, грешка, чао), но пак е 100% ефективно. Общото е, че и двамата използват физически подход и д-р Райф е специалист по оптика, а Силво свари да завърши само техникум и каза, че образователната институция за него е изчерпана, като място където може да получи ново знание.








# 39
  • Мнения: 135
че има нещо, има, но и в телегонията мисля че не е подходящо да се стига до крайности, още повече ако се използват за манипулация!
при сексуален контакт се получава сливане на аурите и може да се получи и кармичен обмен. общо взето май в някои отношения мъжа и мъжката енергия може да влияят по-силно на енергийно/духовно ниво и дори да се повдигне нивото на съзнание на жената, ако има високо ниво партньора и, а за жената се смята че може да влияе на живота на мъжа - като условия, възможности (външна реализация)
презерватива не е нещо естествено, както и сексуалния контакт с него, но спиралата мисля че е по-вредна - потенциални възможности за множество микроаборти(неосъществен живот)
що се отнася до тантра - чел съм че се е практикувала в смисъл по-специално веднага след спиране на меструацията, тогава може да се прави секс без предпазни средства, поне в повечето случаи, а и енергията на жената тогава е вече пречистена. към тантра също има и допълнителни практики - янтра, мантра и мудра!

# 40
  • Мнения: 793
веднага след спиране на меструацията, тогава може да се прави секс без предпазни средства, поне в повечето случаи
Това е толкова далече от истината  Peace То по време на менструацията може да се забременее какво остава да разчитаме на дните след края и. Много е интересно това със телегонията, но алтернатива за секс без предпазни средства не виждам - освен ако не искаме пълна къща с деца  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 793
Сега се сетих за една алтернатива - чувала съм,че астрологията предлага някакви изчисления, според които можеш да разбереш кога реално е възможно да има зачеване. Аз за съжаление не съм особено запозната.

# 42
  • Мнения: 135
веднага след спиране на меструацията, тогава може да се прави секс без предпазни средства, поне в повечето случаи
Това е толкова далече от истината  Peace То по време на менструацията може да се забременее какво остава да разчитаме на дните след края и. Много е интересно това със телегонията, но алтернатива за секс без предпазни средства не виждам - освен ако не искаме пълна къща с деца  Simple Smile

определено може да има по-запознати от мен по въпроса за предпазните средства, но споделих какво съм чел от тантра (и то от сериозен изследовател)
http://helikon.bg/?act=books&do=detailed&id=25508&PH … 07471f9d1be381157
ставаше дума за осъществяване на тантричен съюз на 5 ден след началото на менструацията , за забременяване в случая не се пишеше, друг е въпроса, че истинския тантрист трябва да може да контролира... кога да се случат някои неща или въобще дали да се случат, дори след часове тантрична практика. Има методи, спомагащи развитието на това умение. Heart Eyes
Както и да е, дори една двойка да практикува тантра, въпроса за предпазване от бременност е актуален.

# 43
  • Мнения: 4 392
Аз съм чела, че практикуващите тантра осъществяват сексуален контакт без физически контакт, което въобще не е толкова странно, като се има предвид, колко невероятни неща умеят йогите. Grinning

# 44
  • Мнения: 4 392
На Силво му поставили условие да не прилага медикаменти и да не се прави на лекар.

Не, не е кръв! Наистина е опасно!
Става въпрос за нещо от епархията на вас, мамчетата -  а к и т а.

Той ги надписал и по съответния начин отнесъл (май в Центъра по Хигиена, София) обработил ги е и ги е паставил в стъклени колби, запечатани. Тези колби с лейкопласт били поставени на една от ръчичките на децата ... и това е!

В какво се състои обработката?   Извлича ли се нещо?

Може ли малко по- подробно? ..Не ми стана много ясно..

Всяко дете е имало на ръчичката си в колба собствен материал, така ли?

А как е цялото име на Силво?

  bouquet






# 45
  • Мнения: 135
Аз съм чела, че практикуващите тантра осъществяват сексуален контакт без физически контакт, което въобще не е толкова странно, като се има предвид, колко невероятни неща умеят йогите. Grinning

да, това е възможно... Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 793
друг е въпроса, че истинския тантрист трябва да може да контролира... кога да се случат някои неща или въобще дали да се случат, дори след часове тантрична практика.

И въпреки перфектния контрол на истинския тантрист бебета стават и без да се случат онези неща за които говориш  Simple Smile По-трудно и все пак...

# 47
  • Мнения: 14

В какво се състои обработката?   Извлича ли се нещо?

Може ли малко по- подробно? ..Не ми стана много ясно..

Всяко дете е имало на ръчичката си в колба собствен материал, така ли?

А как е цялото име на Силво?

  bouquet








Уважаема Амарена,

Струва ми се, че днес, тук в България, живеем във време на перфидно поощряван непрофесионализъм. Това в което съм професионалист, ми дава основание да считам подобна тенденция за много опасна. Сигурно си спомняте, че един серсемин, иначе - достоен човек, защото съзнаваше своя непрофесионализъм, преди време възкликна - "Ега ти държавата щом и аз станах министър!"
В същото време, професионализмът понякога силно се нуждае от подръчкванията на непрофесионализма. Твърде упорядъчените социални системи стават също така и уязвими, нали?!

Защо ги разправям тези?

Ами за да си отворя малко място, та когато се опитам да отговоря на въпросите Ви, да не изглеждам прекалено смешен.
Не зная в какво се състои обработката на образците.
Няма информация какво е третирал - принадлежащите на човешкия организъм обекти или чуждите агенти. Имаше някакъв намек, че това са чуждите агенти, но не е сигурно.
Не съм сигурен дали комуникацията е протичала между чуждите на организма агенти или между принадлежащи на ортанизма  обекти.
Наличието на твърдение за междуклетъчен обмен на информация не е уточнение кой е субекта на "полезната" информация в обмена
Нямам информация за посоката на командния сигнал
Не съм сигурен, че не става въпрос за сравнителен, верификационен информационен обмен.

Да, всяко дете е имало контакт със собствен материал.
Тук сигурно има отношение и режима на сепариране на пациентите по стаи и може би по отделения (не съм сигурен за вътрешната организация в клиниката) - изолирането на децата според инфекциозния агент?

Разделянето на малките пациенти в клиниката на две - експериментална и контролна групи, сигурно е било съобразено с обхващането на всиччки инфекциозни агенти, представени за момента.

Сигурен съм, че на много от присъстващите на този форум, вече им е хрумнала аналогията с всевъзможните амулети за здраве, муски, магии и прочие мистика. Ако приемем за факт, направеното от Силвио, а аз нямам основание да се съмнявам, дали това не са ваксините на нашите древни предци или немедикаментозното лечение чрез "колбите на Силвио"в древноста?


В Пловдив, в Музея на Тракия, има един мраморен фриз. Аз имам обективни основания да го считам за много древен. На него са изобразени лечителите - Асклепий (преименуван и като тъй известен като Ескулап) Великата лечителка и помощничките й, двамата военни лекари ... и едно малко същество, отковорно за повдигане на това и онова... Едно наше предположение е, че Великата лечителка е по-скоро Великата Баба - същата онази която честваме и до днес, ако не се смята нахалната и перфидна намеса, да се чества като ден на родилната помощ (Великата Баба е по ранг ако не наравно то веднага след Владетела от Бога и се е занимавала с въпросите за оцеляването на родовете (кой с коя, кога, колко и кога именно, установяване и пресичане на малформации, протичане на бременноста) и още отглеждане и възпитание на децата и още какво ли не, включително секса като бит.

Защо споменавам всичко това?

Ами защото, оцеляването на родовете ими една много важна страна - чистотата на кръвната линия. А в основата на чистотата на кръвната линия стоят знания по телегония. В този смисъл, телегонията няма непосредствено отношение към секса като бит, а само към запазването на чистотата на кръвните линии - тук влизат и проблемите по пресичане на естествената генетична деградация на родовете и народите.



Съжалявам, Уважаема, но поради съображение за сигурност, не мога да Ви кажа цялото име на нашия приятел. Съгласете се, че за него това е свързано с повишен риск.






# 48
  • Мнения: 135
та ако може малко по-конкретно - какви са доказано установените факти по въпроса и как се тълкуват (за технологията Силвио, така да се каже)

# 49
  • Мнения: 4 392
harph , благодаря за разясненията.

Принципно съм съгласна с казаното от теб. Даже и от встъплението няма нужда, защото нещата, които казваш там, се виждат даже с невъоръжено око от много хора тук. Wink
Питах за второто име, за да потърся по- подробна информация в интернет, не за друго..За да видя, описан ли е този метод някъде, за да служи на хората, пък ако ще и анонимно..Защото много хора така правят..

Като се замисля, доста потребители, пишещи в този форум имат повод да се страхуват за сигурността си, предвид нещата които пишем, пък и правим, така, че саркастичното ти обръщение към мен беше напълно ненужно.

Да се признае ролята на Великата лечителка означава и да се признае  ролята на жената, което обществото на власт и насилие, в което живеем, няма интерес да прави.
Този образ присъства в  матриархалните култури, а те са изтребени почти до крак, но Истината никой не може да убие. Всичко ще излезе наяве един ден.  Peace

# 50
  • Мнения: 2 761
Както и да е, дори една двойка да практикува тантра, въпроса за предпазване от бременност е актуален.
Ами само по себе си въпросната тантра е вид сигурно предпазно средство,щото не се стига до края.Това е и целта,да не се пилee енергията напразно.

друг е въпроса, че истинския тантрист трябва да може да контролира... кога да се случат някои неща или въобще дали да се случат, дори след часове тантрична практика.

И въпреки перфектния контрол на истинския тантрист бебета стават и без да се случат онези неща за които говориш  Simple Smile По-трудно и все пак...

Когато трябва да стават бебетата истинския тантрист постъпва като обикновения простосмъртен LaughingИдеята е,че е съхранил жизнената си сила и когато реши да я предаде,то тя е доста по-силна.

Аз съм чела, че практикуващите тантра осъществяват сексуален контакт без физически контакт, което въобще не е толкова странно, като се има предвид, колко невероятни неща умеят йогите. Grinning
При този случай не е необходимо да има втори човек.Тази техника е описана в една от книгите на Ошо...Коя беше обаче не помня вече.При всички такива техники,дори не е нужно човек да е йога.

Цитат
В Пловдив, в Музея на Тракия, има един мраморен фриз. Аз имам обективни основания да го считам за много древен. На него са изобразени лечителите - Асклепий (преименуван и като тъй известен като Ескулап) Великата лечителка и помощничките й, двамата военни лекари ... и едно малко същество, отковорно за повдигане на това и онова...
Това ли е фриза?


Според някои учени (Dimitrova, 1996) Асклепий, гръцкият бог на медицината, чиито жреци са били лекари, е с тракийски произход, т. като често е изобразяван заедно с Бендида, тракийската богиня на лова, покровителка на живота в природата и плодовитостта на жените Посочва се освен това, че произходът на името на Асклепий, както и на неговата дъщеря Панацея, е тракийски. Факт е, че култът към Асклепий е разпространен най-вече по земите, населявани от древните траки. Най-много негови светилища са открити в земите на съвременна България, населявани в древността от траките – Девня, Стара Загора, София и др. Плочки с изображения на Асклепий били принасяни в светилищата му – асклепиони, като дар от хората, излекувани с негова помощ. Много често до лявата страна на Асклепий е била поставяна другата му дъщеря, Хигия, като символ на болната душа на човека, (подхранвана с целебни сокове), а от дясната му страна е стоял келтският бог Телесфор, богът на детското здраве, или "оня, който докарва приповдигането на болния" (Апостолов, 1994). Една от най-големите запазени по нашите земи находки с изображения на всеки един един от членовете на семейството на Асклепий (Язо - богиня на здравето, Панацея - дъщеря на Асклепий, покровителка на терапията, Телесфор - бог на оздравителния процес, Асклепий - бог на Медицината, Хигия - дъщеря на Асклепий и богиня на хигиената, Епионе - съпруга на Асклепий и техните синове - Махаон и Подалирий) - познати ни от гръцката митология, е мраморният фриз (2 век от н.е.), открит през 1921 г. в гр. Пловдив. Великолепното изображение най-вероятно е част от римски valertudinarium - болница, обслужваща денонощно както градското население, така и преминаващите войскови части и свидетелства за тясната връзка между тракийската, гръцката и римска култура, медицина и митология.
http://www.pravoslavieto.com/books/medicine_religion.htm

# 51
  • Мнения: 2 761
Започва да ми стаа доста интересно покрай тези плочки и божества.Въпросната Бендида се отъждествява също с Артемида.В същото време Артемида е отъждествявана с Бастет!!!Тайни и загадки!

Артемида (на старогръцки: Ἄρτεμις) — е древногръцката богиня на лова, плодородието, богиня на женското целомъдрие, покровителка на всичко живо на земята. Тя дава щастие в брака. Самата тя е девственица.
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%B4%D0%B0

Етимологията на теонима има индоевропейски корен bhendh, - „свързвам”, „съединявам”, което дава представа за полисемантичния образ на богинята и като покровителка на брака от типа на Хера. Може би затова едно основно нейно качество е виргиналността ѝ. За архаичния човек виргиналността няма толкова физически, колкото соционален смисъл. Затова богинята-девственица се представя като обитателка на дивото пространство – мястото на жената в социума е в дома, „вътре”, и само бракът може да опитоми Бендида и да я върне в обществото. Тя може да бъде „майка”, но това понятие няма биологичен, а социален смисъл. Ролята на Бендида в тракийския пантеон е да осъществи пълноправното интегриране на младите в обществото. В един архаичен керамичен фрагмент от Лемнос е представена ловна сцена, където богинята поразява пантера с копие, разделящо се накрая на две остриета, а във вдигнатата си лява ръка държи малкото на звяра. Това символично откъсване на малкото е чисто социално действие, в което етапът на инициация настъпва след сепарация. Като обучава младите в изкуството на лова, богинята ги подготвя за живота им в статуса на зрели членове на социума. В резултат на нейната медиативна и възпитателна функция обществото циклично се попълва с мъже-войни и жени-съпруги.
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%B4%D0%B0

# 52
  • Мнения: 14

Цитат
В Пловдив, в Музея на Тракия, има един мраморен фриз. Аз имам обективни основания да го считам за много древен. На него са изобразени лечителите - Асклепий (преименуван и като тъй известен като Ескулап) Великата лечителка и помощничките й, двамата военни лекари ... и едно малко същество, отковорно за повдигане на това и онова...
Това ли е фриза?



Не съм сигурен. Тук има публикуван само фрагмент от фриз.
Фриза за който говоря е поне два пъти по-дълът.
Първи от лява на дясно е Асклепий.   
Може би в дясно трябва да са двамата военни лекари и там е малкия "повдигач" за който писах.

Извинявам се на онези от вас които се нуждаят само от положителни емоции, но не бива да се отминава факта за неправилното атрибутиране на този артефакт.
Първото несъответствие е датировката - фризът е поне два пъти по-стар
Отнасянето му към римската култура е следване на инструкциите идващи от същата онази "етно"-религиозна паплач, която се опита да закрие знанията за телегонията - иззадхалието в София.
Дали само за удобство на уебдизайнера е станало орязването на персонажи от фриза - посочените имена на фигурите са просто нов принос в грабежа на българската култура и история. Музейчето от години е затворено за ремонт и края на безпаричието, въпреки, че притежава едни от най-ценните съкровища в света, не се вижда. Така е по-удобно - човек и да иска нищо не може да види и всичко си е скрито-покрито както в хранилищата на Рокфелеровата фондация, където е унищожена огромна част от нашата история.

Отказвам се да коментирам каквото и да било, поместено на страниците на уикипедия, който си е инструмент за циониска перфидна пропаганда. Публикуваното за телегонията от същия този източник си е повече от показателно и е доказателство за обратното.

Ако някой би си помислил, че политизирам проблема, смея да твърдя, че не става въпрос за политика, а за нещо което засяга условията при които си мислим, че правим политика. Как може да се квалифицира посегателството срещу общочовешко знание, опит за прикриването на това общочовешко достояние? Противоборството срещу човечеството, което си има религиозни основания (ние и те гоите) не е политика, а нещо друго.














# 53
  • Мнения: 2 761
Да,това е част от фриза,а по-нагоре са описани липсващите във фриза фигури.Интрепретацията може да не се приема буквално,това са вижданията на някого.А може и да не е това,не съм го виждала в музея,порових само малко в нета.
Що се отнася за датировката,възможно е да има и други дати,аз просто постнах едва ли не първото,което ми излезе.
Чакай сега,като не ти харесва уикпедиата(на мен също не ми допада особено),то потърси други сравнения между Артемида,Бендида и Бастет.Има ги.
Що се отнася до това,че унищожават историята ни, съм съгласна.Все пак не губя надежда,че има неща,които още грижливо се пазят и чакат времето си.

# 54
  • Мнения: 135
Според мен антисемитизма е отрова, в която смятам за слабовероятно да израсте нещо възвишено.
Тъжното е, че повечето хора така смятат щото са прочели една-две книги за "световната конспирация" и "световно правителство", които май дали не се пишат именно за тази цел, а не за да направят хората по малко подложени на конспирация!
Ако чете човек такива книги, касаещи примерно даже прословутите "протоколи на  Crazyсионските мъдреци Crazy", дали няма да си изгради образа, че това е някаква тройна кръстоска между Император Палпатин, Чуждия и Хищника  ooooh! Crazy...
РУдолф Щайнер е давал информация за въпросните "протоколи на сионските мъдреци" че са йезуитски фалшификат, а той е бил... един много информиран човек, а и можел самостоятелно да прави изследвания по въпроси, които са го интересували - имал е способности за свръхсетивно изследване.
Някои анти конспиратори може да бъдат доста учудени че въпроса със заговорите и конспирациите не касае само масони и евреи, а е имало и май още има 5 ПЕТ! вида течения можещи да имат неблагоприятно влияние за развитието на някои процеси (това го е дал преди 1926 година, но май още са актуални)
1. масони
2. ционисти
3. йезуити
4. фашисти/нацисти
5. комунисти
и между отделните "групировки" може да има съперничество, което още повече да влияе ...

шовинизма, расизма и национализма, както и омразата и ненависта може да са гибелни, пък било то насочени и срещу евреи или цигани!

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 01:21 от Deepinside

# 55
  • Мнения: 2 761
Предлагам да прекратим с политиката.

# 56
  • Мнения: 14
Предлагам да прекратим с политиката.

Съгласен съм, че политиката в тази тема е излишна! Тя няма място точно тук.

Има една линия на противоборство - първата линия на противоборство - която започва в домовете и семействата ни, преминава през различни социални противостояния и свършва при междудържавните и регионалните противоречия и противоборство.
Политиката е категория от същата тази област на отношения.

Знанията за телегонията и опита да бъдат езотерирани, да се закрият и унищожат като достояние на човешкото знание е от друга епархия.- това е втората линия на противоборство - една перфидна религиозна доктрина (юдаизма) срещу човечеството. Те срещу нас.

Аз не съм антисемит! Между хората към които се отнасям с доверие, приятелски чуства, уважение и респект има и араби и евреи. А именно те са семитите.
Антисемитизма е измишльотина, имаща за цел да ни прехвърли от втората на първата линия на потивоборство, където ни чакат закони, благовременно и перфидно насадени като кукувичи яйца в националните законодателства на страни зависими и лишени от сувернитет чрез външни дългове или подставени, послушни управляващи.

Опитът да се закрият и унищожат знанията за телегонията не е нещо от хипотетична теория на конспирацията.
Това си е конспирация. Казано направо - престъпление срещу човечеството.

Опитът да се унищожат чистите кръвни линии на цели народи (бълвочът на Холивуд и прокламирания промискуитет) и превръщането им в един международен компаунд, имат непосредствена връзка с Оруеловите кошмари за бъдещето.
Вярно е, че в бъдещето чистотата на кръвните линии ще престане да играе ролята в човешките отношения, която играе днес - народите ще се смесят и ще се върви към човечеството на тази планета, но тогава междучовешките отношения ще са други, както и степента на овладяване и ползване на природните ресурси. А днес, превръщането ни в безродна тълпа е не само много предварително, но е и престъпление.

Ако някои си мисли, че само знанията по телегония са били предмет на конспирация (престъпление), то той дълбоко се заблуждава.
Вече 103 години физиката е натикана в задънена улица и на човечеството се пречи да се добере до ефира - вихри и безкрайна енергия от които е изградено всичко около нас, а и ние самите - вихри и енергия. Преди 103 години в най-авторитетното издание за физика - вестник "Ню-Йорк Таймс" е публикуван един нестроен компилат наречен Специална теория на относителноста, изпратен по телеграфа от Европа. Скоро за да стане картинката още по-мътна същият серсемин, бъдещият "всепризнат" гений, ашкеназито Айнщайн ще публикува и Общата теория за относителноста. Така се създава днешната Релативистка физика, която не допуска дори споменаването на ефира и вече толкова години очаква дори  едно реално експериментално потвърждение за своята вярност. Гласовете, че "царят е гол!" на такива заслужили учени дали много реални неща на нашето съвремие, като Тесла,  Ръдърфорд и други, не се чуват във възхваляващите овации.
При едно от посещенията си в Европа, "великият" гений Айнщайн е запитан от сина си, защо е дошъл на ционистки конгрес, а не на конгрес по физика - ашкеназито, съвсем сериозно отговаря - Та аз съм Циониски светец!









# 57
  • Мнения: 135
Омразата  създава карма и вътрешни проблеми и може да привлече тъмни духове към този който я допуска, и с това надали ще помогне най-добре на човечеството или на народа си.
Вие можете да си отговорите дали нарочно пишете неща съдържащи отрицателна енергия или просто така ви е стила.
И в двата случая е хубаво да има корекция - дори самото четене на ваши постове създава доста неприятно усещане!
Под ционизъм се е разбирало движение за създаване на еврейска държава - в 19 век такава още е нямало. Сега има, и прехвърлянето на всички човешки беди и проблеми върху някакво "тайно правителство", според мен е... не много подходящо!
Кармата на човечеството  касае жителите на Земята, а е дадено в Библията да възлюбиш Господа и ближния като себе си.
Идването на Христос на Земята и събитието на Голгота са неща от изключително значение за земната еволюция - от слизане надолу - към ново еволюционно ниво, това НИКОЙ от другите "богове" не е направил!
Що се отнася до енергията от етера - за това е говорил и Рудолф Шайнер - и преди да стане това трябват сериозни промени в обществото, а не че само щото някой иска да продава нефт затова нямаме безплатен ток!
Как ти се струва танк с вечен двигател, въоръжен с лазерно оръдие, зареждано с енергия от етера - въобще не ми липсва и мисля че по добре без него!
Що се отнася до "телегонията" - не е подходящо създаване на потомство между различни раси (примерно бяла и черна) - по окултни причини, и дежата в този случай може да не са много здрави. Учителят Беинса Дуно(Петър Дънов)
 е говорил и по въпроси, касаещи зачатие, пренатално възпитание и бременност -
http://mailrun.mail333.com/maika.pdf
Но за да има пренатално възпитание трябва да има съзнателни майки, които да знаят за него и да го прилагат, майки можещи да научат децата си на положително мислене и правилни отношения.
Човек може да предаде само това което има в себе си - и според мен е хубаво всеки обективно да има някаква представа какво носи, какво излъчва и какво му е нужно да бъде хармонично и цялостно същество - това е дълбоко индивидуален въпрос - и когато повечето хора са положителни и носещи светлина - тогава ще има и промяна в обществото - отвътре навън!

# 58
  • Мнения: 14


Уважаеми Дийлинсайд,

С първите редове от последния Ви постинг, Вие навлизате в областа на петата линия на противоборство - борбата между Доброто и Злото. Шестата, последната линия на противоборство се отнася до фундаменталното противоборство във вселената - ентропията и негентропията (Хаоса и Порядъка).

Омразата е едно от най-опасните Неща за Човека. "Изпитване на омраза" и "личност овладяна от омразата" са две различни Неща, в които не само Мярата има последната дума.
Ако приемем, че Човек е съставен от две основни начала - рационалното и духовното, намиращи се във фин и деликатен баланс, то омразата овладяла личноста е вече състояние на дисбаланс - Човекът престава да бъде Личност пълноцинна, творческа и продуктивна, но преди всичко Достойна и Отговорна.

Омразата не е чуство или емоция - тя е състояние, болестно състояние на деликатния баланс между рационалното и духовното.

Емоциите могат да бъдат с един или друг знак и като правило зависят от пътя ни към Истината, за която Бог (не Господ - той е от друга епархия) ни обещава, че ще ни направи свободни.

Състоянието на блаженство в положителни емоции е вредно. Нещо повече, то може да е резултат от безхаберие и отдалечаване от Истината.

Животът (а и състоянието на бременност в частност) е също баланс от позитивни и негативни емоции и чуства и това е напълно естествено. Едното без другото винаги води до загуба на смисъл.


Не се учудвам, че четенето на моите постинги предизвиква у някои неприятни чуства. Истината винаги има и аспекти, които предизвикват кога горчивина, кога гняв. При някои горчивината и гнева приумножават силите за борба, при други предизвикват чуство като от загубена позиция - кому как - както казват русите. Намаляването на Безхаберието понякога струва скъпо. Кой беше казал, че животът е борба.
Но всичко това зависи в нюансите си от позицията, която волно или неволно сме заели - от тази или онази страна на втората линия на противоборство, за случаите които привеждам.

Вие споменахте за "танка с вечен двигател и лазерно оръдие".
Е, имахме възможност в наше време, да видим какво стана когато ашкеназитата си направиха атомна бомба и как я използваха. Същите онези, които се опитаха да ни отдалечат от елементарните знания за телегонията.


Вие споменавате Учителя Дънов. Според нас това е последната и най-здрава, непрекъната позиция от нашата (на Човечеството) страна на втората линия на противоборство. В исторически план тя тръгва от върховете на Хималаите и Тибет, минава през Ладак и склоновете на Арарат, Тракия, Южните склонове на Алпите и стига до Монсегюр.















# 59
  • Мнения: 135
Цитат
Според нас това е...

ако не е тайна, кои нас?

# 60
  • Мнения: 135

също така, някои неща може да внасят дисхармония от страна на излъчващия, а да не са само вследствие възприемането на четящия.
Ако се прави това съзнателно според мен е вид черна магия, а ако е несъзнателно и все пак се получава, може да се работи върху пречистване, хармонизиране и защо не върху стилистика и изразни средства.

има много по важни проблеми в света от евреите, поне това е моя гледна точка, и промяна може да се очаква по-сериозно когато болшинството от хората променят своя начин на мислене и постъпване, а не да чакаме по-добро правителство или да назначим такова което е от "нашите" и ще уреди нещата.
За това трябва време и има значение с какви методи се работи, защото според мен целта не оправдава средствата.
и не би трябвало да смятаме че като по заповеди на Хитлер са загинали много евреи, че той е благодетел на човечеството -   за него има данни че е бил член на ложа от черното братство!
явно не еврейска!

ако революциите и избиването на враговете решаваха някои въпроси, след толкова революции и масови екзекуции, "оправен" ли е света?
Явно не е това начина - а трябва друг, по вътрешен път. Друг е въпроса, че Разумната Природа може да стимулира процеса с.. някои катаклизми с глобални последствия...

# 61
  • Мнения: 2 761
... Разумната Природа може да стимулира процеса с.. някои катаклизми с глобални последствия...

Понякога ме съмнява,че е разумната природата и все по-често си мисля,че тези катаклизми са си предизвикани изкуствено. Thinking

# 62
  • Мнения: 135
... Разумната Природа може да стимулира процеса с.. някои катаклизми с глобални последствия...

Понякога ме съмнява,че е разумната природата и все по-често си мисля,че тези катаклизми са си предизвикани изкуствено. Thinking

че са правени експерименти за влияние върху метеорологията е факт, но има и Разумна Природа!

# 63
  • Мнения: 2 761
Нямам впредвид предизвикването на дъжд,а големите земетресения,включително и цунамито,дето изподави маса народ.
Говоря за  HAARP.

# 64
  • Мнения: 14


Уважаеми Дийпинсайд,

Аз, за съжаление, не разбирам нищо от тази материя - магиите и взех, че се притесних и трябваше да се свържа със спец. Това отне малко време, но се посъветвах и го помолих да изчете постингите ми и да ги квалифицира. Човека ме успокои, че няма нищо което да застрашава читателите и едва тогава набрах сили и смелост да отговоря.


има много по важни проблеми в света от евреите, поне това е моя гледна точка,


Поне от моя гледна точка, това е проблем, който ако не се ползва с приоритет днес, в едно обозримо бъдеще изобщо може да ни лиши от проблеми.
Какви са основанията ми за това:
Има един обективен и неумолим статистически показател, който е обективен инструмент за оценка на всяко едно национално здравеопазване.
Това е показателят за средна продължителност на живота.
По този показател, въпреки различните методики за изчисляването му, ние сме пред прага на установяване на нов световен рекорд. Няма друга страна в света, която с такива темпове да снижава средната продължителност на живота на народа си. Почти сме достигнали до една година годишен темп на снижение на средната продължителност на живота на българите.

Ако имате съмнения за нечия причастност към това, аз нямам! Защото знам кой отмъкна нанякъде две трети от националното богатство на страната ни, съвсем неотдавна, кой направи същото през 1934 година, когато техните съплеменици от НКВД на СССР дойдоха да ги спасяват и направиха военен преврат, знам кой отмъкна национално богатство през първата и втората Национални катастрофи. А нима не е видно кой ни управлява днес?



... по заповеди на Хитлер са загинали много евреи, че той е благодетел на човечеството -   за него има данни че е бил член на ложа от черното братство!
явно не еврейска!


Уважаеми, вие повдигате един вътрешно еврейски проблем, който си има съответните закони във почти всички "цивилизовани" страни и разясненията по този проблем са свързани с бързо съдопроизводство. Защо ли в Москва и Минск вече има повече от хиляда политически емигранти с влязли в сила присъди в страните им, за повдигане на тази проблематика.

За съжаление, днес, на германския народ, все още не е известен факта кой е бащата и кой дядото на споменатия Фюрер. Кой е плащал издръжката на бъдещето величие до навършване на пълнолетие, и кой финансира налудничавите му идеи за устройство на света.
И споменатия от Вас и неговите помощници - Химлер, Хес, Розенберг, Гьобелс, Борман, Калтенбрунер и Мюлер (Гестапо)... а да, и Айхман, и кой ли още не (само Гьоринг не е) са все ашкеназита.



ако революциите и избиването на враговете решаваха някои въпроси, след толкова революции и масови екзекуции, "оправен" ли е света?


Това би следвало да е мой аргумент, защото етно-религиозния състав на извършилите и трите Велики революции - Английската, Френската и Октомврийската е един и същ. Не бяха ли същите тези ашкеназита
В Англия, не бяха ли ашкеназита онези които извиваха ръцете на Краля да подпише Харта Магна, където имаше специални закони за стопанската дейност на евреите на острава.
Препроверете, драги, етно-религиозния състав на "великите" френски революционери. Та Франция и днес си избира за президент едно унгарско ашкенази и после се чуди как е станало.
В Русия, нима руснаци избиха императорското семейство над което имаше висяща присъда на Синхедрина. Ако не беше грузинеца да ги разгони от Русия щеше да е останал само спомен.

Та талкова за революциите, Уважаеми!




Друг е въпроса, че Разумната Природа може да стимулира процеса с.. някои катаклизми с глобални последствия...


Ако се съгласите, че човечеството е петата цивилизация, без да се налага да целуваме ръка на Блаватская и Рьорих, значи по този въпрос може би сме по-близко отколкото може да се очаква?!







Нямам впредвид предизвикването на дъжд,а големите земетресения,включително и цунамито,дето изподави маса народ.
Говоря за  HAARP.


Многоуважаема Омега,

Ако ми простите предизвиканите отклонения по темата за телегонията и ми позволите, като автор на материала, послужил като повод за възникване на темата да Ви благодаря, бих добавил само няколко неща

Аз нямам никакви съмнения за наличието на Разумна Природа. Но трябва да си призная, че преди 4 200 години тази увереност е записал на книга един друг българин - наш предтеча.


Що се отнася до споменатото от Вас цунами, в което едва на загина и част от "елита" на днешна България, то аз съм на мнение, че Разумната Природа е ни при чем. Още повече, че подобно мнение застъпва Шведския сеизмологичен институт и Далекоизточната сеизмична станция на Русия. Още по-съвсем повече, че веднага след цунамито американците се върнаха в старата си военноморска база, откъдето дълго ги бяха гонили преди това. Някак прекалено готови бяха да се върнат и да окажат помощ ... и да останат. Логистичните им кораби малко предварително бяха написнали пристанищата си, предвидливо натоварени с това и онова.


Има и още един съмнителен факт в Индонезия, но това би било прекалено сериозно отклонение от темата.


С уважение,

HARPH












# 65
  • Мнения: 135
И какво да трябва да се прави според вас? ако положението е толкова "сериозно".
Самия вие ми изглеждате сериозен човек, не е все едно с какви методи работи човек за постигане на целите си. Аз смятам че методите трябва да са отвътре - навън, свобода и осъзнаване, придобиване на познание, а не само информация като факти.
Известно ми е че в България има най-различни общества и групи, работещи включително и с магически методи за постигане на целите си (друг въпрос - правомерност на действията).
Та кои представлявате и за какво се борите, и с какви методи, малко конкретика, иначе си ...говорим/чатим.
оценявам като положителен факта, че след моята малка забележка(която се надявам да не сте приели лично като обидна, нямах това предвид),  има знак за промяна в "спектъра" на вашите постинги, малка, но има, хубаво е да не е само временна, "човек се учи докато е жив", и въпреки вашата възраст, мисля че може да се учи и човек като е възрастен и като е млад.
Пишете ли книги или статии срещу "конспирацията"? Ако не е тайна, какво ви насочи към тази област? С какво промени живота ви, и житота на ваши близки. Съзнавам, че това може да са доста лични въпроси, но би ми било интересно да прочета.

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 10:21 от Deepinside

# 66
  • Мнения: 1 503
Съжалявам,но не съм прочела цялата тема,а по-скоро статията
...Ами аз съм мулатка от бяла майка и баща newsm78.Като казвам на хората ,че родителите ми са бели ,си мислят  ,че ме е срам от родата Simple Smile.И все пак мисля,че е редно да си направя едно ДНК newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 369
ако, някога направиш този тест, моля сподели, защото наистина е много интересно  Peace
макар че решението може да е трудно, знам.
поздрави!

# 68
  • Мнения: 2 642
На тема телегония... какво се получава при изнасилване на девствено момиче, при кръвосмешение? Има племена в които традицията повелява първо бащата на младоженеца да "вземе" девствеността на булката.

Объркано е...

Общи условия

Активация на акаунт