Телегония

  • 16 301
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
добре де, няма ли начин тоз печат да се "избледни"  newsm78
не искам децата ми да са като първият ми партньор  Whistling
не беше лош човек, но много в облаците летеше  Rolling Eyes

Омега, кажи кои са книгите за енергиите. може и на немски.
имаме голяма езотерична книжарница в града  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 2 761
asyalein,
Цитат
Существуют практики, очищающие сексуальность женщины от мусора прошлых связей. Самая простая - это массаж (бедра, ягодицы, поясница, спина, живот, грудь). Лучше всего - тайский массаж, в котором массаж производится в основном раскрытыми ладонями или большими пальцами, с прямыми руками, по которым безпрепятственно проходит очищающая энергия массажёра (лучше мужчины). Массаж - это приятно, для женщин - в особенности. Через некоторое время массажа женщина "раскрывается" в сексуальном смысле, и смотря на низ её живота, можно почувствовать, какие миры "берёт" её сексуальный центр.

Ако за масажа това важи,зна4и има хиляди други на4ини-търси ги примерно в "Дао на про4истването".

 Ина4е kнигите които съм из4ела за енергиите са много и от много години, и продължавам да ги 4ета,за6тото са ми интересни,но имам да си отговарям на о6те много въпроси.Не знам какво да ти препоръ4ам наистина.Вместо да си дава6 парите,по-добре си изтегли не6то от спиралата-там има доста за това.Даже ако 6те6 и Дънов пи6е за енергията,който кой знае за6то малко хора от форума се интересуват от у4ението му.

Освен това не се вкоп4вай здраво в темата и не вярвай на вси4ко.Не вярвай и на мен.Проверявай.За мен самата тази дума бе6е непозната доскоро.Задълбах се,не за да мисля кой на кого прили4а,ами поради съвсем друга при4ина.
Поразрови руски теми,за6тото ми се струва,4е при тях има пове4е истинско инфо.
Някои казват,4е това било лъженаука,но в съ6тото време казват,4е са достигнали до този извод 4рез техните опити.Зна4и първо укриват едно знание,а после провеждат експерименти.Естествено е,4е науката няма как да го докаже(за първия мъж) и това мен ме радва.
Но за това пък е доказала,4е няма ни6то изли6но в 4овека-в резултат на дълги години  премахвани апендикси по принуда са направили някакво заклю4ение и ве4е не ги махат с раждането.Следват сливиците,ами принудителните аборти и насилствено раждане с операция заради стволовите клетки?Опити,опити...
Сега са ре6или ДНК-то да изследват...Мисля,4е няма да им мине номера.

# 32
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
руският ми не е на ниво, че да чета литература.
от спиралата сам чела някои неща, уви част от книгите са написани / преведени на ужасен стил. Confused

на Данов имам в Бг около 10 книги... чела сам го.

ще погледна в спиралата, отдавна не съм поглеждала какво има.
по принцип гледам да не се задълбавам само в такава литература, че бързо губя връзка с реалността.  Whistling

това за масажите е много интересно. аз съм от хората, които не обичат да ги докосват непознати хора.
масаж давам само определени хора да ми правят.
баща ми се е опитвал няколко пъти и на 10тата секунда изпадам в истерия.
скоро бях болна и през цялото време карах приятеля ми да ми масажира ходилата...даже му казвах къде точно да масажира, макар да не съм запозната с точките и чакрите...

# 33
  • Мнения: 2 761
Цитат
душа влияет на тело. "Гены" - это эмоции, впечатления души

Amarena,това не ти ли напомня НГМ?Или как емоцията влияе на тялото?

# 34
  • Мнения: 4 392
Цитат
душа влияет на тело.

Amarena,това не ти ли напомня НГМ?Или как емоцията влияе на тялото?
Той Хамер не е откривател на този факт. Много преди него са писали за тази връзка. Но е открил строги закономерности, закони, които са си наистина негово откритие. 

# 35
  • Мнения: 2 761
Цитат
Но е открил строги закономерности, закони, които са си наистина негово откритие

А не ги ли е открил на базата на това?

# 36
  • Мнения: 14

е, какво точно се случва ако е с презерватив?  newsm78


Уважаема Фастъче,

Доколкото имам пряко отношение към материала който е послужил за възникване на тази тема, без да съм специалист по генетика или физиология, мога да ви предложа една хипотеза - отговор на този въпрос. Само хипотеза, чудя се как не ви е хрумнала.

обърнете внимание, на факта, че сексуалния контакт, като правило се съпровожда и с ... целуване.

Има основание, да се счите, че при дефлорацията, химена се разкъсва и остава извесно време на място - тези остатъци са основанията за съдебния медик да обвърже сексуалния контакт с определен период от време и т.н. Специалистите считат че семенната течност, именно чрез остатъците от химена преминава като генетична инфо.

За съжаление, има основание да се счита, че рекомбинацията на генетичната матрица на жената след първия път е бърза и окончателна.

Дали има междуклетъчна комуникация? Да има!
На този адрес можете да намерите инфо за случай, когато един наш приятел излекува чрез подобен метод половината деца н инфекциозна клиника в Пловдив
http://www.data-bg.com/silvio.htm

Дали чрез междуклетъчната комуникация продължава генетичната рекомбинация на генетичната матрица на жената е въпрос, който предстои да бъде изледван в бъдеще
Доколкото, като правило, тези които се опитаха да закрият това древно знание, са онези които разпределят световните пари ...  едва ли скоро.



# 37
  • Мнения: 2 761
На този адрес можете да намерите инфо за случай, когато един наш приятел излекува чрез подобен метод половината деца н инфекциозна клиника в Пловдив
http://www.data-bg.com/silvio.htm

Може ли малко подробности,в какво точно се състои метода на вашия приятел.От това,което прочетох в дата-т виждам,че са взети проби-какви?Кръвни ли?
Това ми се струва и малко опасно...АКо може да се влияе положително,то със сигурност може и в обратната посока.

# 38
  • Мнения: 14

Може ли малко подробности,в какво точно се състои метода на вашия приятел.От това,което прочетох в дата-т виждам,че са взети проби-какви?Кръвни ли?
Това ми се струва и малко опасно...АКо може да се влияе положително,то със сигурност може и в обратната посока.


На Силво му поставили условие да не прилага медикаменти и да не се прави на лекар.

Не, не е кръв! Наистина е опасно!
Става въпрос за нещо от епархията на вас, мамчетата -  а к и т а.

Той ги надписал и по съответния начин отнесъл (май в Центъра по Хигиена, София) обработил ги е и ги е паставил в стъклени колби, запечатани. Тези колби с лейкопласт били поставени на една от ръчичките на децата ... и това е!


Е, не е както при д-р Райф, който "трепел" избирателно, всякакви увредени клетки в организма и поставил началото на немедикаментозната медицина (заради което му били по "погрешка" валиум с алкохол - сори, грешка, чао), но пак е 100% ефективно. Общото е, че и двамата използват физически подход и д-р Райф е специалист по оптика, а Силво свари да завърши само техникум и каза, че образователната институция за него е изчерпана, като място където може да получи ново знание.








# 39
  • Мнения: 135
че има нещо, има, но и в телегонията мисля че не е подходящо да се стига до крайности, още повече ако се използват за манипулация!
при сексуален контакт се получава сливане на аурите и може да се получи и кармичен обмен. общо взето май в някои отношения мъжа и мъжката енергия може да влияят по-силно на енергийно/духовно ниво и дори да се повдигне нивото на съзнание на жената, ако има високо ниво партньора и, а за жената се смята че може да влияе на живота на мъжа - като условия, възможности (външна реализация)
презерватива не е нещо естествено, както и сексуалния контакт с него, но спиралата мисля че е по-вредна - потенциални възможности за множество микроаборти(неосъществен живот)
що се отнася до тантра - чел съм че се е практикувала в смисъл по-специално веднага след спиране на меструацията, тогава може да се прави секс без предпазни средства, поне в повечето случаи, а и енергията на жената тогава е вече пречистена. към тантра също има и допълнителни практики - янтра, мантра и мудра!

# 40
  • Мнения: 793
веднага след спиране на меструацията, тогава може да се прави секс без предпазни средства, поне в повечето случаи
Това е толкова далече от истината  Peace То по време на менструацията може да се забременее какво остава да разчитаме на дните след края и. Много е интересно това със телегонията, но алтернатива за секс без предпазни средства не виждам - освен ако не искаме пълна къща с деца  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 793
Сега се сетих за една алтернатива - чувала съм,че астрологията предлага някакви изчисления, според които можеш да разбереш кога реално е възможно да има зачеване. Аз за съжаление не съм особено запозната.

# 42
  • Мнения: 135
веднага след спиране на меструацията, тогава може да се прави секс без предпазни средства, поне в повечето случаи
Това е толкова далече от истината  Peace То по време на менструацията може да се забременее какво остава да разчитаме на дните след края и. Много е интересно това със телегонията, но алтернатива за секс без предпазни средства не виждам - освен ако не искаме пълна къща с деца  Simple Smile

определено може да има по-запознати от мен по въпроса за предпазните средства, но споделих какво съм чел от тантра (и то от сериозен изследовател)
http://helikon.bg/?act=books&do=detailed&id=25508&PH … 07471f9d1be381157
ставаше дума за осъществяване на тантричен съюз на 5 ден след началото на менструацията , за забременяване в случая не се пишеше, друг е въпроса, че истинския тантрист трябва да може да контролира... кога да се случат някои неща или въобще дали да се случат, дори след часове тантрична практика. Има методи, спомагащи развитието на това умение. Heart Eyes
Както и да е, дори една двойка да практикува тантра, въпроса за предпазване от бременност е актуален.

# 43
  • Мнения: 4 392
Аз съм чела, че практикуващите тантра осъществяват сексуален контакт без физически контакт, което въобще не е толкова странно, като се има предвид, колко невероятни неща умеят йогите. Grinning

# 44
  • Мнения: 4 392
На Силво му поставили условие да не прилага медикаменти и да не се прави на лекар.

Не, не е кръв! Наистина е опасно!
Става въпрос за нещо от епархията на вас, мамчетата -  а к и т а.

Той ги надписал и по съответния начин отнесъл (май в Центъра по Хигиена, София) обработил ги е и ги е паставил в стъклени колби, запечатани. Тези колби с лейкопласт били поставени на една от ръчичките на децата ... и това е!

В какво се състои обработката?   Извлича ли се нещо?

Може ли малко по- подробно? ..Не ми стана много ясно..

Всяко дете е имало на ръчичката си в колба собствен материал, така ли?

А как е цялото име на Силво?

  bouquet






Общи условия

Активация на акаунт