Телегония

  • 16 320
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
аз съм чувала за теорията за памет на клетъчно ниво.


обаче се чудя: ако първият полов контакт е с пре3ерватив, но не се обменя никаква генетична информация.

или се бъркам  newsm78

# 16
  • Мнения: 2 761
Цитат
обаче се чудя: ако първият полов контакт е с пре3ерватив, но не се обменя никаква генетична информация
Ло6о ако е с презерватив

Цитат
В советские времена выпускали презервативы с надписями на пакетах: «Проверенно электроникой». Для чего резинку проверять электроникой? Учёные знали, что передаётся энергия Образа Духа и Крови и, делали всё, чтобы этого не было. Всё это привело к рождению большого количества неполноценных детей (уроды и дебилы, косоглазые, рыжие, немые, косые, задержка психического развития).

Сега 4ак си ояснявам Орфи4еските мистерии и времето на провеждането им.Както и за6то някой изто4ници посо4ват като дата на раждането на Христос времето,когато са се извър6вали ритуалите в "Утробата" примерно.Това се е провеждало напълно в синхрон с природата.

Налага се оба4е и друг извод.Ако тази работа е вярна,се оказва,4е вси4ки за4еваме непоро4но,съ6то както в девата  се вселява светия дух.И това ако не е конспирация.О6те едно доказателство за намесата на църквата в укриването на истината и това,4е божият син си е съвсем земен,или ние сме неземни. Laughing
Църквата не може да допусне такова приравняване.

# 17
  • у дома
  • Мнения: 708
е, какво точно се случва ако е с презерватив?  newsm78


# 18
  • Мнения: 2 761
Не може да се предаде енергията,за6тото се блокира от преградата(презерватива).А така или иначе химена се разкъсва и запазва "празна информация".И това води до заболявания-изброени са в карето по-горе цитирани.Не е задължително да стане,но явно има данни.

Древните са го знаели и това е смисълът на ритуалите от орфическите вярвания.Просветените са запазвали и съхранявали енергията,но не чрез пълно полово въздържане(както проповядва Библията),а чрез тантристки техники.За ползата от тях има писано доста.Когато мъжът се въздържа от изпразване, съхранява сексуалната си енергия,като я издига и преразпределя нагоре.По този на4ин съхранява здравето си и дълголетието си.Затова предава тази мо6т на партньорката си.От тук следват и друг работи.
Прекалено дълго е да го описвам.За това говори и ДАО.

"Бабите" ,както са ги нари4али по на6ите места със сигурност са го знаели.За това се се6там и за една от поговорките от народния фолклор,4е не е важно кой е овенът,важно е агнето д блее в ко6арата.Т.е. важно е кой 6те бъде първият(може и мъжа ти разбира се),нo ако настоя6тият ти партньор не е в състояние да те дари с дете,няма ло6о да иде6 при друг,без той да разбра.За6тото така или ина4е Образа на духа и кръвта се предават от първия.За това се казва,4е жената е пазителка на тайните и мъжът ти може да те познава от кръста надулу,но не и оттам нагоре. Simple SmileЗа това навремето не е било нужно ин-витро и разни терапии за деца,който сега са доста пе4алив6и.
За това и по време на войни и епидемии,когато има нужда за запазване на рода,мъжете са ходели по "4уждо",а жените не са имали ни6то против.Затова и сега китайците,който са съхранили на6ето знание не разбират някои западни виждания.
Не ме разбирайте,че трявба да се ходи безразборно.В никакъв слу4ай не говоря за разпуснатост.Просто трябва да се знаят някои работи.

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 12:49 от Omega

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Omega, явно това те занимава и имаш някакво по-специално отношение. За мен има много неясноти, поне на пръв поглед. Как една гумичка ще е преграда за енергията (говорим за нива, различни от грубата материя, нали? по-скоро психологическата нагласа би имала някакво значение), защо мъжът "оставя" печата си, а за жените, с които е бил мъжът не се казва нищо особено - поне аз не намерих. Къде точно е ролята на волята и стремежа на жената и мъжа да създадат поколение точно те, двамата? Как точно кармата на детето ще се моделира. И т.н.

# 20
  • Мнения: 2 761
Как една гумичка ще е преграда за енергията (говорим за нива, различни от грубата материя, нали? по-скоро психологическата нагласа би имала някакво значение), защо мъжът "оставя" печата си, а за жените, с които е бил мъжът не се казва нищо особено - поне аз не намерих. Къде точно е ролята на волята и стремежа на жената и мъжа да създадат поколение точно те, двамата? Как точно кармата на детето ще се моделира. И т.н.

В интерес на истината тук дават пример с електронно тествани презервативи.В миналото са използвали такива направени от 4ерва на животни,доколкото знам-интересно за6то ли?Но пък българите пазят и без тях така или ина4е. Simple Smile
За6то мъжа оставя пе4ата си?Няма как да го разбере6-про4ети  за тантрата.
За6то воля и стремеж са създаване на потомство?Мислите играят роля,но това за което става дума според мен е инстинкт за самосъхранение  или там някаква биологи4на програма за съхранение на вида според други.

# 21
  • у дома
  • Мнения: 708
Омега, имаш ли под ръка линкове с ДАОистки по-подробни разяснения по въпроса за сексуалната енергия при мъжа и жената. Заинтригувана съм, а търсенето ми не е много успешно до момента Embarassed

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Как една гумичка ще е преграда за енергията (говорим за нива, различни от грубата материя, нали? по-скоро психологическата нагласа би имала някакво значение), защо мъжът "оставя" печата си, а за жените, с които е бил мъжът не се казва нищо особено - поне аз не намерих. Къде точно е ролята на волята и стремежа на жената и мъжа да създадат поколение точно те, двамата? Как точно кармата на детето ще се моделира. И т.н.

В интерес на истината тук дават пример с електронно тествани презервативи.В миналото са използвали такива направени от 4ерва на животни,доколкото знам-интересно за6то ли?Но пък българите пазят и без тях така или ина4е. Simple Smile
За6то мъжа оставя пе4ата си?Няма как да го разбере6-про4ети  за тантрата.
За6то воля и стремеж са създаване на потомство?Мислите играят роля,но това за което става дума според мен е инстинкт за самосъхранение  или там някаква биологи4на програма за съхранение на вида според други.


Интересно защо в миналото не са ползвали електронно тествани презервативи ли? И какво пазят българите?

За тантрата не знам, но относно волята и стремежа - какво друго, на практика, материализира нещата? Инстинктът за самосъхранение изисква поколението да се определя от първия мъж в живота на жената?

И защо славянската раса да не се смесва с негроидната, например? Има много примери на израждане при спазване чистотата на рода или тук имат предвид нещо друго?

# 23
  • Мнения: 2 761
Има6е някъде линкове,но на мен не ми харесаха- има само глупости и изоб6то не мисля,4е се доближават до истината.В интерес на истината не съм търсила много,6тото 4ета от книги.
Тази ми е любима(все я натрапвам по всякакви поводи Grinning),но ми е в библиотеката Simple Smile:
http://www.pe-bg.com/?cid=9&pid=19992

Който я 4ете да обърне внимание на имената на някой даоисти,както и рода им-Хан.Или примерно за6то първата създадена в хирургията упойка съдържа татул,алпийска роза и самакитка.Подозрително ми зву4и в Китай да са го имали.И много други работи,де.Само се присетих за това.

Видях о6те една сега,но нямам впе4атлнения:
http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=15050

Ошо съ6то пи6е много в разли4ните си книги.Неговите книги могат да се теглят от спиралата-примерно ДАО-трите съкрови6та и вси4ките му други,които съм 4ела досега.

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 16:43 от Omega

# 24
  • Мнения: 2 761
malina_m, ти 4ете6 ли изоб6то материaлите?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Чета  Grinning А ти отговаряш ли си на тези въпроси?

# 26
  • Мнения: 2 761
Да,на базата на моите знания.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Не ти се обяснява май Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 761
Обясних каквото можах,но понеже никой не е 4ел тантра и не може да сване.Пове4е не мога да направя.Между другото сверявам си изводите в момента с руските сайтове и мисля,4е съм на прав път.

Ето малко и спирам:
В человеке есть три энергетических центра, защищённых костным остовом: Аджна (защищена черепом), Анахата (защищена грудной клеткой), Свадхистана (защищена тазовыми костями).

У женщин сексуальный центр (Свадхистана) имеет особую роль. В интимных отношениях между мужчиной и женщиной создаётся энергетический всплеск, на который ждущая воплощения Душа реагирует как на возможность воплотиться, и присоединяется своим сознанием к матке женщины. Через три месяца Душа входит из духовного мира в матку, в физический мир (не поймите это как оправдание аборта на ранних сроках).

Природой заложено так, что через сексуальный центр женщины есть прямая связь с тонкими духовными уровнями (из которых воплощаются Души). Даже лицезрение "чистой" (с незагрязнённым сексуальным центром) женщины способно поднять сознание мужчины на высокий духовный уровень. Это прорабатывается в Тантре.

Каждый сексуальный контакт оставляет отпечаток в сексуальном центре женщины. Если этот контакт имеет сильную эмоциональную составляющую, то этот след получается очень глубоким (в психологическом и энергетическом смысле). Первый сексуальный опыт женщины - несомненно очень яркое эмоциональное событие, поэтому он оставляет очень глубокий след. Таким образом, мужчины оставляют в женщине свои следы, которые как пыль на лампе, накладывают своеобразный фильтр на энергетический диапазон сексуального центра жещнины. Этот фильтр влияет на диапазон духовных миров, в которых виден сексуальный всплеск в интимной связи, из которых происходит "зацепление" за матку женщины, а потом и воплощение. Это "телегония" (эффект влияния первого мужчины на потомство).

Существуют практики, очищающие сексуальность женщины от мусора прошлых связей. Самая простая - это массаж (бедра, ягодицы, поясница, спина, живот, грудь). Лучше всего - тайский массаж, в котором массаж производится в основном раскрытыми ладонями или большими пальцами, с прямыми руками, по которым безпрепятственно проходит очищающая энергия массажёра (лучше мужчины). Массаж - это приятно, для женщин - в особенности. Через некоторое время массажа женщина "раскрывается" в сексуальном смысле, и смотря на низ её живота, можно почувствовать, какие миры "берёт" её сексуальный центр.




С духовной точки зрения телегония объясняется очень просто: душа влияет на тело. "Гены" - это эмоции, впечатления души матери к зачатому в ней ребенку: если мать о чем-то думает - это обязательно отразится на детях, и обязательно родятся похожими на того, кого она полюбила первый раз, - потому что чувство это очень сильное, практически незабываемое. Святой Амвросий Медиоланский назвал его "даром первого брака" от Бога.

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 17:49 от Omega

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Добре, в случай, че този, в когото жената се влюбила за пръв път, е този, с когото е имала полов к-т за пръв път. А ако следващото влюбване е много по-силно като чувство?

Общи условия

Активация на акаунт