За вечните хемороиди

  • 82 019
  • 112
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 416
аз разглеждах и тук http://www.hemoroidi.bg/hemoroidi.php,ясно е,че с мазане само няма да изчезнат,въпросът е кога ще ида newsm78 Confused

# 91
  • Мнения: 707
Преди 2 седмици такава криза полу4их, 4е ... smile3511. Беше просто УЖАС !!! Цяла нощ не спах, а на зазоряване ... smile3518...плаках от болка (това не ми се беше слу4вало, при условие, 4е имам 2 операции, едната от които доста сериозна ). Аз ве4е не вярвам на мазила, но операция не искам, така 4е отидох и си купих поредното , с което да експериментирам smile3506- .Междувременно докато пазарувах, мярнах в супера някакви билкови смеси за хемороиди- едното беше за пиене, а другото - за бани. Купих си това за седящите бани и на другата сутрин бях  newsm44  !!! Нищо друго не ми е действало така добре!!! Бяха се свили  и по4ти из4езнаха( а ги имам от 1 год. ), болка няма newsm10

# 92
  • Мнения: 73
Моля те да пишеш името на тези билки Praynig Praynig Praynig

# 93
  • Мнения: 2 069
аз разглеждах и тук http://www.hemoroidi.bg/hemoroidi.php,ясно е,че с мазане само няма да изчезнат,въпросът е кога ще ида newsm78 Confused

За здравно осигурени пациенти болничното лечение е по клинична пътека и се
заплаща от НЗОК


това означава ли че ЗК не поема самото премахвана на хемороидите  newsm78

# 94
  • Варна
  • Мнения: 691
След като се лекувах почти 2 мес от хемороиди и най накрая имах 2 сед без болки и кървене те отново се появиха. Този път кървенето беше доста и веднага "излетях" на хирург. Оказа се че нямам хемороиди!!!!! а "фисура ани" и сега се лекувам вече 3 ден с Дефламол. Мога да ви каьа че ефекта беше моментален=-нито болка нито кървене а и моье да се използва от кърмачки. Прегледа не е нищо особенно и докторката беше изключително внимателна. По безболезнено е от гинекологичен преглед-определено

# 95
  • София
  • Мнения: 2 348
Е, и аз не знам със сигурност дали са хемороиди. Силна болка и кървене, понякога обилно. Успокоявам с мазила, но ме е страх да спра. Значи имало и други подобни "задни" проблеми  Thinking

# 96
  • София
  • Мнения: 39 770
Аз утре ще бягам до аптеката за мазило, че хемероидите ми се върнаха с пълна сила. Замислям се за операция.
На чуждо място не мога да ходя до 00. В родилното се "преебах" с рициновото масло, ама д-ра рече "пий". Едва не умрях след посещението на 00. На следващият ден желаех да бях умряла вчера. Simple Smile

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 09:20 от T3-M4

# 97
  • Мнения: 36
Моите ги махнах с едно евтино кремче от 2 лв - Пайлекс май се казваше. Супер бързо стана! Успех!

# 98
  • Мнения: 707
Моля те да пишеш името на тези билки Praynig Praynig Praynig
   Още като се прибрах, изсипах съдържанието в една кутия и изхвърлих оригиналната опаковка. ooooh! Но твърдо съм решила да си купя пак, защото 1 опаковка е достатъ4на само за 3 пъти. А аз сега съм в застой ( мес. цикъл). До петък ще си купя и даже ще се презапася и ще напиша то4ното име. Намерих ги в ''Пикадили'' при 4айовете, ако това ти е в помощ засега...
Ина4е се мажа с Doxiproct.

# 99
  • Мнения: 920
Моля те да пишеш името на тези билки Praynig Praynig Praynig
   Още като се прибрах, изсипах съдържанието в една кутия и изхвърлих оригиналната опаковка. ooooh! Но твърдо съм решила да си купя пак, защото 1 опаковка е достатъ4на само за 3 пъти. А аз сега съм в застой ( мес. цикъл). До петък ще си купя и даже ще се презапася и ще напиша то4ното име. Намерих ги в ''Пикадили'' при 4айовете, ако това ти е в помощ засега...
Ина4е се мажа с Doxiproct.
mery 79 моля те кажи какви са тези билки. И на мен ми се появи таква гадост, малко ме сърби, бременна съм и предполагам е от това, а и работата ми е седяща Rolling Eyes
Благодаря предварително Hug

# 100
  • Мнения: 3 416
Аз посетих Юнион клиник http://www.hemoroidi.com/,съветвам и вие да пробвате Praynig За щастие аз имам два външни хемороида,които ще ги изрежа,а вътрешните са ми три,но са малки за рязане и ще ги третирам с Детралекс и мазила. А външните се режат за 15 мин с местна упойка инжектирана в самия хемороид,това само трябвало да се изтърпи за секунди,после нищо не се усещало Peace Почти вярвам,че е така,защото прегледа въобще не ме боля,нищо не усетих,д-р Пенева е страхотна Hug Peace Моите мисля да ги режа октомври,защото ми казаха,че сега не е подходящо като е топло.

# 101
  • Мнения: 2 069
sladurka колко ще ти струва това "удоволствие"
и аз съм решила да ги махам моите през есента

# 102
  • Мнения: 707
Моля те да пишеш името на тези билки Praynig Praynig Praynig
Моля те да пишеш името на тези билки Praynig Praynig Praynig
   Още като се прибрах, изсипах съдържанието в една кутия и изхвърлих оригиналната опаковка. ooooh! Но твърдо съм решила да си купя пак, защото 1 опаковка е достатъ4на само за 3 пъти. А аз сега съм в застой ( мес. цикъл). До петък ще си купя и даже ще се презапася и ще напиша то4ното име. Намерих ги в ''Пикадили'' при 4айовете, ако това ти е в помощ засега...
Ина4е се мажа с Doxiproct.
mery 79 моля те кажи какви са тези билки. И на мен ми се появи таква гадост, малко ме сърби, бременна съм и предполагам е от това, а и работата ми е седяща Rolling Eyes
Благодаря предварително Hug


  Зна4и, това е билкова смес на " народен ле4ител Илия Димитров" , така пише на кутията. Имам перфектна снимка, но съм голям индианец и току-що претърпях поредния провал да я ка4а.Не мога и това е  ooooh! !!!ако някой по-грамотен прояви желание да я ка4и, ще му я пратя на e-mail (това поне го мога)  Embarassed  Wink Ина4е съм страшно доволна от треви4ките. Засега съм ги виждала само в "Пикадили " при 4айовете.

# 103
  • Мнения: 3 416
sladurka колко ще ти струва това "удоволствие"
и аз съм решила да ги махам моите през есента
Ами скъпичко е честно казано,но според мен си струва да се отървеш от тия гадини и то безболезнено-100лв на хемороид,ако са с връзване-150лв(това важи за вътрешните) Peace

# 104
  • Мнения: 920
Мери благодаря ти за инфото, ще ги потърся непременно  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт