комбинацията везни-телец

  • 8 662
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 70
Какво ще кажете за това съчетание  newsm78 на зодиите?
Аз съм везни, а мъжа ми телец. Разбираме се добре, но понякога имаме и разногласия Tired
Я кажете вие как сте? И моля без напатки от сорта на "пак ли тази астрология" Rolling Eyes
Благодаря Hug  bouquet

# 1
  • Мнения: 641
Мога да кажа само : Горката ти !  Laughing
Баща ми и сестра ми са "телета" и много е трудно с тези "чапати рогати".
Мъжът ми е "Везни" и е много толерантен спрямо тях, за да има мир.

# 2
  • софия
  • Мнения: 2 140
Разногласия винаги има,независимо от зодиите.Аз съм рак,мъжът ми-везни,но се разбираме перфектно.Въпреки,че според астрологията сме много несъвместими.

# 3
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Аз съм везни, мъж ми телец. Веднъж като се напаснете, после няма проблем. Много са добрички телците, въпреки рогата.

# 4
  • Мнения: 2 019
Аз съм везни, мъж ми телец. Веднъж като се напаснете, после няма проблем. Много са добрички телците, въпреки рогата.
подкрепям,аз съм везни,а мъжът ми телец,в началото ни беше трудно,докато се опознаем,но сега нямаме проблеми,а физическото привличане за 10 годдини не е намаляло и много се привличаме,изобщо мисля,че това е идеалният човек за мен Heart Eyes

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз съм везни, мъж ми телец. Веднъж като се напаснете, после няма проблем. Много са добрички телците, въпреки рогата.

това за телците много ми харесва,що не го мислеше и мъж ми  Blush

Иначе разногласия има във всяко семейство понякога!

Ние сме овен-телец. Mr. Green много е трудна борбата  Joy Joy

# 6
  • Мнения: 1 103
Ние сме две риби  Joy.Много се разбираме е аз отстъпвам  малко повече  Blush.

# 7
  • Мнения: 780
Двама близнака сме.Не се допълваме, но се разбираме.

# 8
  • Мнения: 2 196
Чудничка комбинация.
Аз съм телец, мъжа ми е везни.
Като се обичаме - огън гори.
Като се караме - земята трепери. Това за щастие рядко се случва и май обикновено аз подемам първа.
Всичко им е на място на мъжете везни, ама много трудно взимат решения. Едно чудене пада, не е истина.
Иначе са щедри, обичливи, умерено ревниви, обичат скъпите удоволствия и нощния живот. Grinning

# 9
  • Мнения: 81
Ех тези везни .,,,,,,аз съм везна  мъжо дева ,направо сме две различни планети ,коренно различни сме .

# 10
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Чудничка комбинация.
Аз съм телец, мъжа ми е везни.
Като се обичаме - огън гори.
Като се караме - земята трепери. Това за щастие рядко се случва и май обикновено аз подемам първа.
Всичко им е на място на мъжете везни, ама много трудно взимат решения. Едно чудене пада, не е истина.
Иначе са щедри, обичливи, умерено ревниви, обичат скъпите удоволствия и нощния живот. Grinning

И при нас е така.Много е точно и така вече 23 години.Според мен добра комбинация. ГГорката ми везна,как ли живее с мен ? Grinning

# 11
  • Видин
  • Мнения: 168
Познавам две двойки в тази комбинация ,разбират се прекрасно.Везните са опасни обаче,никога за нищо не са виновни те Crossing Armsот 100 кладенеца вода ще ти донесат
Аз съм скорпион и съм обречена всичките ми приятели да са скорпиони,незнам как успявам да попадам все на тях. Mr. Green

# 12
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Чудничка комбинация.
Аз съм телец, мъжа ми е везни.
Като се обичаме - огън гори.
Като се караме - земята трепери. Това за щастие рядко се случва и май обикновено аз подемам първа.
Всичко им е на място на мъжете везни, ама много трудно взимат решения. Едно чудене пада, не е истина.
Иначе са щедри, обичливи, умерено ревниви, обичат скъпите удоволствия и нощния живот. Grinning


Леле,това все едно съм го писала аз tooth
Аз съм телец и той е везни и всичко написано  горе се
отнася 100% за нас двамата

Както и това:

Познавам две двойки в тази комбинация ,разбират се прекрасно.Везните са опасни обаче,никога за нищо не са виновни те Crossing Armsот 100 кладенеца вода ще ти донесат
 :

# 13
  • Мнения: 2 196
Везните са опасни обаче,никога за нищо не са виновни те Crossing Armsот 100 кладенеца вода ще ти донесат
Моят мъж -везна казва абсолютно същото, ама по мой адрес. Grinning

# 14
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Aз съм везни,а мъжа ми телец.Прекрасно си вървят нещата,само телеца дето трябва да го подканяш за едно нещо 100 пъти.Как не му омръзна да си прави оглушки.

# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Чудничка комбинация.
Аз съм телец, мъжа ми е везни.
Като се обичаме - огън гори.
Като се караме - земята трепери. Това за щастие рядко се случва и май обикновено аз подемам първа.
Всичко им е на място на мъжете везни, ама много трудно взимат решения. Едно чудене пада, не е истина.
Иначе са щедри, обичливи, умерено ревниви, обичат скъпите удоволствия и нощния живот. Grinning
Леле,това все едно съм го писала аз tooth
Аз съм телец и той е везни и всичко написано  горе се
отнася 100% за нас двамата
Супер точно е казаното от Бианка  Peace
И при нас комбинацията е такава. И да си призная обикновено проблемите създавам аз.....
Embarassed

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Хм, аз съм телец, баща ми е везни и се разбираме чудесно. Даже много приличам на него  Mr. Green Мъжът ми е стрелец, какво се оплаквате от везните не разбирам.  Laughing Половината от казаното дотук важи за моя стрелец вкъщи  Laughing

# 17
  • Мнения: 641
Везните са си супер.
Идеално се комбинират с "рогати" защото много отстъпват и са добрички. Имат силно развито чувство за справедливост .Поради това всяка НЕспаведливост може да ги разгневи.
Докато "телеца" си мърмори профилактично и за спорта. Да не губи форма  Laughing

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 628

Докато "телеца" си мърмори профилактично и за спорта. Да не губи форма  Laughing
Ам тей де, да не свиква на хубаво, ще ми се разлигави  hahaha

# 19
  • Мнения: 17 546
Везните са опасни обаче,никога за нищо не са виновни те Crossing Armsот 100 кладенеца вода ще ти донесат
Може би това важи за твоите везни! Не сме всичките такива, да знаеш! Везна съм и не харесвам телците. Ама как пък един телец не можах да харесам!?

# 20
  • Мнения: 5 401
Аз съм телец, а мъжа ми е везни. Живеем в любов и разбирателство вече 6 години.  Peace

... Ама как пък един телец не можах да харесам!?

Е, хайде сега, де не обобщаваме така! Аз пък не си падам по скорпионите, но никога не съдя хората по тази им "квалификация".  Peace

# 21
  • Мнения: 2 196
Везна съм и не харесвам телците. Ама как пък един телец не можах да харесам!?
Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 17 546
Аз съм телец, а мъжа ми е везни. Живеем в любов и разбирателство вече 6 години.  Peace

... Ама как пък един телец не можах да харесам!?

Е, хайде сега, де не обобщаваме така! Аз пък не си падам по скорпионите, но никога не съдя хората по тази им "квалификация".  Peace
Чудесно е и се радвам за вас! Обобщавам само и единствено за себе си!


Везна съм и не харесвам телците. Ама как пък един телец не можах да харесам!?
Crossing Arms
Какво?

# 23
  • Мнения: 1 030
Аз съм Везни, голям инат съм. Дъщеря ми е телец и отсега не мога да изляза на глава с нея, луди ни прави всички!
Не знам как ще е занапред...

# 24
  • Мнения: 5 539
Майка ми и баща ми са Телец и Везни. Чудесна двойка са вече 34 години, да са ми живи и здрави още поне толкова Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 200
Нищо хубаво не мога да кажа за тази комбинация!

# 26
  • Мнения: 1 715
Свекърва ми е телец,а свекъра везни и се разбират страхотно.А по принцип везни и телци се разбират добре поне от личен опит казвам.У нас сме 4 везни и 2 телци.За капак и две овнета.

# 27
  • Мнения: 274
Аз съм зодия Везни,а мъжът ми е Телец.Разбираме се прекрасно,рядко имаме разногласия,но това е нещо нормално.    Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 553
Мисля, че в телците и везните има много общи черти помежду им, макар, че има разлика от жената телец и мъжа телец и обратно. Моите наблюдения обаче са, че везните трудно вземат решения - ту накланят везните на едната страна, ту на другата  Grinning
Аз съм телец, а мъжа ми стрелец и в общи линии си се разбираме. Въобще незнам какво е официалното становище на астрологията по въпроса.

# 29
  • Мнения: 116
Чудничка комбинация.
Аз съм телец, мъжа ми е везни.
Като се обичаме - огън гори.
Като се караме - земята трепери. Това за щастие рядко се случва и май обикновено аз подемам първа.
Всичко им е на място на мъжете везни, ама много трудно взимат решения. Едно чудене пада, не е истина.
Иначе са щедри, обичливи, умерено ревниви, обичат скъпите удоволствия и нощния живот. Grinning
Леле,това все едно съм го писала аз tooth
Аз съм телец и той е везни и всичко написано  горе се
отнася 100% за нас двамата
Супер точно е казаното от Бианка  Peace
И при нас комбинацията е такава. И да си призная обикновено проблемите създавам аз.....
Embarassed

Едно към едно е написаното със ситуацията в къщи  Peace Пусти му Телци, ама и аз съм едно рогатооооооо  ooooh! Добре, че мъжа ми е добричък та ми прощава  Blush

# 30
  • Мнения: 474
Миличка, а я си представи комбинацията везни-везни /няма да обяснявам кой-кой е Joy/ ние с мъжо...
Иначе по темата имам първи братовчед телец - ами разбираме си се перфектно, никога не сме си казвали една дума на въпреки....

# 31
С бившето ми гадже бяхме в тази комбинация- аз везни,той телец! Изкарахме заедно 5 години , той ми търпеше нервните изблици и команди, а аз трябваше постоянно да го побутвам - да направи нещо, да започне да учи нещо, да започне да работи....не издържах накрая:) Но като цяло се разбирахме добре! Simple Smile

# 32
И ние с мъжа ми влизаме тук. Аз съм Телец - 10.05, а той Везни - 25.09. Женени сме от 4 години, а сме заедно от 7. Ще ви излъжа ако кажа, че не се караме, но никога не правим скандали и не сме се били. Общо взето се караме за дреболии и моето типично за Телците командване, което гледам да притъпявам и да се съобразявам с другите, както той се съобразява с мен. Иначе наистина Везните все незнаят какво искат и все трябва да ги побутваш. Но е добър баща и добър съпруг, угажда ни за почти всичко и се съобразява с моето мнение, това е което искам, естествено и любовта, която гори вече 7 години между нас.

Общи условия

Активация на акаунт