Хайде да поговорим и за дънки :)

  • 27 778
  • 231
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 505
Това са ми новите данки 7/8-ми от вчера.Светло черни са(незнем как да го обясня цвета,защото от тел са снимките и не се вижда добре,за което се извинявам).

# 181
  • Мнения: 1 224
Интересно ми е как седят , ще покажеш ли Simple Smile  Flutter

# 182
  • Мнения: 1 505
Интересно ми е как седят , ще покажеш ли Simple Smile  Flutter
Обещавам утре да се снимам и да кача снимки как са на мен,но са страшно удобни и на мен разбира се ми хареса как ми стоят.По междо другото това са първите данки,които не са по мен и се харесвам с тях.

# 183
  • Мнения: 2 152
Кръци , от такова обуване , моите накрая на дънки на приличаха  Joy
Е,значи не съм само аз  Joy

# 184
  • Варна
  • Мнения: 692
tanito81 благодаря  bouquet

# 185
  • Мнения: 2 211
Това са ми новите данки 7/8-ми от вчера.Светло черни са(незнем как да го обясня цвета,защото от тел са снимките и не се вижда добре,за което се извинявам).

Много са хубави, направо се влюбих...

# 186
  • Мнения: 751
И скоро да се похвалиш с нови дънки. Wink Hug

# 187
  • Мнения: X
Ето най-новата мода - бикини дънки  Laughing която тръгва от Бразилия.



# 188
  • Мнения: 337
Ето най-новата мода - бикини дънки  Laughing която тръгва от Бразилия.





А бе тва с бикините е ок , ама дънчиците много плитички нещо , или идеята е да ги загубиш , че да изпъкнат бикините Laughing

# 189
  • Варна
  • Мнения: 692
Ето най-новата мода - бикини дънки  Laughing която тръгва от Бразилия.

Joy Joy Joy  ОК, само си мисля като се наложи да седнеш или да се наведеш какво става тогава....

Последна редакция: сб, 26 апр 2008, 10:30 от Cherry*

# 190
  • Мнения: 4 171
Тези ми харесват:

# 191
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Тези ми харесват:
http://www.victoriassecret.com/images/prodpri/V273876_CROP1.jpg[/img][img]http://www.victoriassecret.com/images/prodpri/V272690_EDIT_6H.jpg

И на мен

# 192
  • Мнения: X
На мен никак не са ми удобни плитки дънки,структурата ми е такава,че като пробвам такъв модел имам чувството,че всеки момент,особено ако се наведа или седна,и ще ми се смъкнат от дупето,като тръгна да си търся дънки виждам голям зор,докато си намеря нещо дето да не е плитко,но да е модерно и ефектно,да е интересно като материя,цвят и модел,но не е мисия-невъзможна,даже днес си взех 2 чифта от възможни 4,което си е направо богат избор според моите критерии.

# 193
Здравейте
готина темичка,обожавам дънки
фенка съм на марката Little Big ,правят много готини неща,
а са и качествени..

# 194

Общи условия

Активация на акаунт