Как изневерявате?

  • 49 060
  • 375
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 0
По темата дали имам да споделя нещо за аналния секс- не , не правя аналогия с изневярата. Най- малкото защото съм адвокат и имам достатъчно бракоразводни дела- било заради изневяра, било заради домашно насилие или заради "несходство в характерите".
Просто ми омръзна от идеални личности, които пишат във форумите.
Та по темата за изневярата- повече би ме подразнило , ако съпругът ми сключи договор за лизинг за автомобил  и за пет години
обвърже  семейния бюджет със сериозна сума от 750 лв месечно например.  Все пак трябва да се яде.
Нагледала съм се на по- сериозни семейни проблеми от изневяра.

# 226
  • Мнения: 593
Просто ми омръзна от идеални личности, които пишат във форумите.
Та по темата за изневярата- повече би ме подразнило , ако съпругът ми сключи договор за лизинг за автомобил  и за пет години
обвърже  семейния бюджет със сериозна сума от 750 лв месечно например.  Все пак трябва да се яде.
Нагледала съм се на по- сериозни семейни проблеми от изневяра.

1. Тук не виждам някой да се прави на идеален или да се изкарва светец. Мненията във форума са толкова различни, колкото са и потребителите в него. Ами свят широк - хора разни. Толкова ли ти е трудно да приемеш факта, че някои жени и мъже наистина не изневеряват?

2. Автомобил на лизинг за 5 години ще ти натовари бюджета? Направо ми разби фантазиите! Явно приказката, че адвокатите изкарват добри пари е мит.

3.
По темата дали имам да споделя нещо за аналния секс- не , не правя аналогия с изневярата.

Дано не е проблем с хемороидите.  Peace

# 227
  • Мнения: 242
без да ме хванат- много ясно!!! Peace

# 228
  • Мнения: 1
Като мен не можете да ги забъркате, бас ловя ....
Е сподели де, сподели, кво се стисняваш..................ние ще те разберем, най-вероятно

# 229
  • Мнения: 202
С акъл,има една поговорка много подходяща за случая: и вълкът сит и агнето цяло:

# 230
  • Мнения: 237
Скоро омъжена съм и не съм изневерявала а и нямам нуждата от изневярата...
Но преди имах дълга връзка,та изневерявала съм хич да не е ,ами как? Simple Smile с мерак уговорки с приятелки за прикритие,терен (до тва да стигнемм :П) приятелят ми като е извън градът или като съм "на женско събиране", или просто казвах че съм на гости някъде където знам предварително че ако го поканя няма да дойде(имам пр-ки които предишният ми неможеше   да понася) Та така и за пътите в които съм изневерила знаят само най близките ми пр-ки и до ден днешен Wink т.е. умно съм изневерявала.Вече не съм с този мъж и до ден днешен не знам той да е разбирал Wink

# 231
  • Мнения: 20
Аз пък нямам време да изневрявам .  Party Joy

# 232
  • Мнения: 2 478
Ами как-никак.Ама и да изневерявах,никога,ама никога нямаше да го напиша тук.

# 233
  • Мнения: 1 569
Аз по принцип съм лоялна. ИЗневерявала съм на гадже като тийнейджър, но не знам това дали се брои. От скоро съм щастливо омъжена жена, чакаме детенце и мисля, че за мен семейството винаги ще бъде най-ваьното нещо. Сексът ... си е секс! Слава богу до преди да се омъжа съм имала достатъчно опит, че сега да се чудя 'какво ли би било с такъв и такъв мъж...?' А и мъжът ми си го бива!  Laughing ПРОТИВ изневарата съм накратко!  Sunglasses

# 234
  • Мнения: 99
никога не сам изневерила на никого (много е долно), мисля 4е така ще си изневеря на самата себеси...

# 235
  • Мнения: 4 195
В тези форуми пишат само идеални личности- не изневеряват, не бият децата си, не правят анален секс. По темата- имам стабилен брак , сигурно мъжът  ми ми е изневерявял, но не се замислям за това, при положение , че не си е променил отношението към мен или не дай си боже към детето. Държи на мен, подкрепя ме и и прекрасен баща. Защо дълбаете излишно?
от страх - а ако се разпадне иделания свят с "милото"
по темата  - не изневерявам в момента, изневерявали са ми и съм изневерявала - хващала съм, не са ме хващали, добра статистика си водя Wink

# 236
На бившата си поливинка изневерявах, не я обичах, не ми допадаше в секса и се ожених заради кофти стечение на обстоятелствата.Не се оправдавам, правех го често и накрая ме хванаха, начини за това бол.Със втория си партньор се ожених по любов и се разделяме само, когато съм на работа, а изневярата дори не ми минава през ума

# 237
  • Мнения: 4 150
На мен ведньж един поп ми каза,че ако един мьж изневерява, то той мьрси тялото си само,но не и духа си. Shocked

# 238
  • Мнения: 372
Хареса ми поста на гъба отровна. разбира се че има много по-неприятни неща, със също толкова лоши последствия за семейството.
И действително във форума са все лоялни и морални хора, което не е реално на практика.

# 239
  • Мнения: 299
На мен ведньж един поп ми каза,че ако един мьж изневерява, то той мьрси тялото си само,но не и духа си. Shocked
   А за жена  същото ли е ?  newsm78    Joy

Общи условия

Активация на акаунт