Иска юлче да играе, мама пък за бира си мечта

  • 10 849
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 329
на Кюстендил сме,оттам е родом мъжа ми  WinkИначе и аз съм "мома"  вече 4 дена,той е камандировка и затова реших да не си седя сама в София и да дойда тук поне вечерите не съм сама  Simple Smile

# 271
  • Мнения: 984
Добро утро  Hug Хубави новини от Стефи и Етко  Mr. Green Малкия е все по-добре с всеки изминат ден  Laughing Вчера е ял с апетит  Laughing
Очакват понеделник да ги изпишат и после ще летят за австрийско.
Хубав ден на всички и бързо оздравяване на всички мъници  Hug

# 272
  • Мнения: 521
 PraynigВсичко да е наред и Етко и Стефи да трагнат за Астрия.  PraynigЗА хубави новини от там

# 273
  • Мнения: 98
Много хубави новини от Стефи.  Hug
Ками, а ти от София ли си? Така е, с малките просто извън София е супер.
Неймлез, браво на Деската  Heart Eyes Ние с гърнето сме доникъде. Сашко след първоначалния ентусиазъм сега се сърди, като го слагам там, а аз се притеснявам, че ако го насилвам да седи, ще вземе да го намрази и после да не мога изобщо да го накарам да ходи на гърне  newsm78 Приемам всякакви съвети  Hug
Ние вчера ходихме в Южния парк и Сашко полудя от радост. Такова търчане беше напред-назад, че по едно време аз се уморих, а той - не Simple Smile Почти цял ден не е спал Simple Smile Купихме си и лятна количка - след много чудене, отидохме в "Хиполанд". Там тази на Чико, която бях харесала, я нямаше и в крайна сметка купихме Бертони - 3 пъти по-евтина, но доста удобна  Grinning Ще видим колко ще издържи, но поне няма да ме е яд, ако се счупи, като се има предвид колко пари сме дали.
Днес май пак се очертава хубавичко време, затова тичам да изчистя, докато спят моите двама мъже, а после ще ги измъкна навън. Хубав ден!  Hug

# 274
  • Мнения: 1 835
добро утро  Hug
много се радвам на новините от Стефи, дано все по-хубави вести да ни праща  Hug  Praynig
Ние пък вчера бяхме до Пловдив, разхождахме се по главната улица, честно казано София ми се видя провинциален град в сравнение с това, което беше там - имам чувството, че цял Пловдив и селата в околността се бяха събрали на едно място  Grinning на мен си ми е добре в София, независимо че вече е съвсем различна от това, което беше преди 20 години (като пренаселеност), но и да ми харесва и да не ми харесва това, нищо не мога да направя...
Елче, виждала ли си/чувала ли си какво представляват стаите на този хотел Здравец, който ми препоръча?

# 275
  • Мнения: 766
 Shocked къде сте хора  newsm78
Аз набързо минавам да почерпя за 8 - та месечинка на Ина  Laughing Порасна и моето магаренце  Heart Eyes

Яна Честита месечинка на Никола  Hug  bouquet
И ние взехме вчера лятна количка и гърне Simple Smile От утре започваме да се учим Wink
хубав и слънчев ден  Hug

# 276
  • Варна
  • Мнения: 204
И аз минавам набързо да почерпя за 9-те месеца на Нелия  newsm38.
Да са ни живи и здрави дечицата!Честито и на останалите месечинки   bouquet.Как бързо лети времето  Heart Eyes
Стискам палци и аз за Ефтим  Hug

# 277
  • Мнения: 476
Браво на Етко!  Hug
Честито на месечинковците- Нели, Ина, Никола   bouquet
Да се похваля и аз- днес Вики пие за последно антибиотик, а след 2-3 дни спираме и останалите лекарства. Снощи го водихме на контролен. Все още кашля и има хрема, но му се вижда края на тоя упорит бронхит!  Praynig
Айде лек ден и приятни разходки на всички, че времето изглежда страхотно!  Hug

# 278
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Много се радвам за хубавите новини от Стефи и Етко. Дано няма повече проблеми и спокойно да заминат за Австрия.  Praynig  Hug
Зорето аз не че съм много опитна ама мога да дам съвет за това което ми е направило впечатление. Първо купихме едно гърне от Джъмбо за 4лв като за проба. За момиченца знам трябва дупката да е продълговата че пишкали напред (и си е така). Само че Деси при слагане хленчеше и изобщо беше й некомфортно. После реших и купих на Чиполино ергономичното дето свири за 15лв. Изкарахме му свирещата джаджа и вече около 2 месеца сме с него. Направи ми впечатление следното. Малко по-високо е от предното и бебка не се свива на 5 ката. Формата е много заоблена и няма какво да й убива. Облегалката е малко по-висока също. И общо взето Деси и 1 час да седи не казва гък. Давам и някаква играчка и си се занимава и прави каквото трябва. Съвета ми е купете си Чиполиновското ако в момента сте с някакво друго и бебчо не му харесва на него. Проба грешка дето се вика. Аз с предното почти се бях отказала и мислех че й е рано. Ама се оказа че просто не му е удобно на детето. Айде стига че стана цял ферман. Успех с гърнето на вас и Инка.  Hug
Честити колички на сдобилите се. И аз съм набелязала една ама ще показвам като купя че да не ми мине котка път.  Mr. Green

# 279
  • Мнения: 329
честити месечинки на Инка,Нелия и Никола   bouquet
Зори - от София съм  Peace,иначе за гърнето - мисля че не трябва да се настоява ако на дечко не му е комфортно.При нас положението е следното- слагам я на гърнето когато видя че започва да се напъва ,свърши си работата и започвам да я ръкопляскам ,ако не се напъва  ,но все пак предстои акане пак я слагам и я оставям колкото тя пожелае- някой път се изака,друг път стои 2 минути и започва да се надига,скимти ,махам я веднага и слагам пампата.Нейното гърне е на Бертони ,едно с конче (в албума ми май съм качила снимка  Peace) Иначе за пишкането -сутрин често пишка в гърнето и вечер също,ама през деня рядко я слагам  Blush
Дай снимка на количката и колко струва??Аз харесах една на Чико за 100-на лева и мисля нея да я взема
Сандакъсъл- чудесно че се оправя Вики,че това е голям тормоза за вас и най вече за него  Hug
Стискам силно палци за Етко и за много добри новини от Австрия  Praynig Hug

# 280
  • София
  • Мнения: 1 179
Радвам се,че има хубави новини за оздравяване на болните бебчета  Hug
На Стефи и Етко леко пътуване и успех в Австрия fingerscrossed Praynig
Честито на месечинките!
Мими,браво на Деси,виж как знае,че е свършила добра работа. Wink
Стилиян от два дни е със страшен запек,измъчи се,давам все разхлабващи и нищо.Когато е така не ще да седи на гърнето,изнервя се и реве.Нашето е анатомичното на Чико и му е удобно.Засега обаче проходилката му е по-присърце за тая работа.

# 281
  • София
  • Мнения: 254
Честити месечинки на Ина, Нели и Никола!

Някой от вас ползвал ли е тези пюрета на Хип, които са само с месо (май и с ориз, де) - предназначението им е да си ги смесваш сам с каквото искаш зеленчуково. Обаче ми е чудно по колко трябва да се сложи от месното, защото пише, че съдържа 40% месо, а съм забелязала, че на готовите зеленчуци с месо месното съдържание е около 8%. От друга страна на месното пише, че може да се използва в рамките на един ден, т.е. за мен излиза, че по-голямата част трябва да се изхвърли, защото месо се дава през ден  newsm78

Аз пък не съм от София, но ми се струва, че няма да издържим на това пренаселване,задръствания и т.н. Много ми харесва да живея тук, по много причини, но може би след години ще предпочетем да сме някъде другаде.

# 282
  • Мнения: 384
И аз да почерпя за 8-м месечието!  Simple Smile Днес яде даже телешко варено готвено от баба му.А вчера изгоря милия по бузите и на врата.  Laughing
Честито на Ина,Нели и всички месечинковци!  Hug

# 283

Общи условия

Активация на акаунт