На море в Турция - all inclusive

  • 200 789
  • 657
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 6 559
http://dolphinariumkemer.com/ eто сайта на делфинариума, можеш да ги запиташ. има и плуване и гмуркане
http://www.youtube.com/watch?v=Siy7I5DXhss - клипче  Grinning

# 331
  • Мнения: 2 730
Ние на 21-ви юни заминаваме за Мармарис Simple Smile
Ние бяхме там, сега, в началото на май.  Grinning
Изкарахме страхотно!!  Hug
Бяхме в Емре бийч хотел-3***.
Хубаво изкарване и на вас!! Peace
Ние пътуваме за Мармарис на 20 юни ,точно в този хотел,доволни ли сте от Емре бийч?

# 332
  • Мнения: 138
Ние на 21-ви юни заминаваме за Мармарис Simple Smile
Ние бяхме там, сега, в началото на май.  Grinning
Изкарахме страхотно!!  Hug
Бяхме в Емре бийч хотел-3***.
Хубаво изкарване и на вас!! Peace
Страхотен хотел ! И аз изкарах супер там !!!

# 333
  • София
  • Мнения: 9 478
Ние пътуваме за Мармарис на 20 юни ,точно в този хотел,доволни ли сте от Емре бийч?
E, super!  Simple Smile
Много се радвам за вас!  Peace
Дано ви хареса, толкова, колкото и на нас!  Hug
За стаите в хотела, суперлативи няма да пиша- няма нужда. Малки са стаите, но чистички и добре поддържани.
Има си тв, климатик и тераски.
Отидете непременно на турска баня. Ще ви агитира рускинята- ще идва при вас на плажа. 20 $ е цената, пазарете си. Ще ви кажат много по-висока. Ако сте повече хора се получава тази цена с отстъпката.  Wink
Много бяхме доволни от храната в ресторанта. Поне аз.
Аниматорите са много забавни-бяха трима- станахме приятели с тях накрая. Единият е турчин- Джино, грузинката- ще ви говори на англ и руски-Мая и немецът Филип.
Много хубави вечери изкарахме там.
Предлагат безплатно водене и прибиране с бусче до дискотеките-  Crazy daisy и Green Haus или нещо такова. Входа е безплатен, но цените са дебели навсякъде по дискотеките. Нормално.  Wink

Организирайте си от пристанището пътуване с катамаран до о. Родос. Там пак се пазарете- цената с пазарене за повече хора стига до 45 евро- отиването и връщането.
Ами хубаво изкарване ви желая!  Simple Smile Peace

# 334
  • София
  • Мнения: 9 478
*Маги* ние с моят сме от 20.06 до 6.07 в хотел Festival 4*
И приятен ден
В Кушадъсъ, нали?
Непременно давай отзиви после, защото точно за този хотел ще резервираме за 19/09.  Grinning
Хубаво изкарване!  Peace

# 335
  • Мнения: 3 695
момичета, може ли някой да каже нещо за допълните екскурзии при почивката в Турция  Peace
не знам какво да си избера като отида

# 336
  • София, България
  • Мнения: 5 597
момичета, може ли някой да каже нещо за допълните екскурзии при почивката в Турция  Peace
не знам какво да си избера като отида
ти последно накъде реши?
защото има разлика, дали ще е Кушадасъ например или Анталия  Peace

# 337
  • Мнения: 142
момичета, може ли някой да каже нещо за допълните екскурзии при почивката в Турция  Peace
не знам какво да си избера като отида
ти последно накъде реши?
защото има разлика, дали ще е Кушадасъ например или Анталия  Peace

Я кажи за Анталия Grinning

# 338
  • София, България
  • Мнения: 5 597
момичета, може ли някой да каже нещо за допълните екскурзии при почивката в Турция  Peace
не знам какво да си избера като отида
ти последно накъде реши?
защото има разлика, дали ще е Кушадасъ например или Анталия  Peace

Я кажи за Анталия Grinning
по моето скромно мнение от Анталия единственото, което си заслужава на 100% е
Демре-Мира–Кекова 

За Памуккале ми се вижда далече.
Иначе турски вечери, сафарита ала бала - това са напълно туристически обирачници.
Ето линк към описание на екскурзиите
http://astralholidays.bg/2005/main.php?pkt=3070&htlm=3

И не се лъжете за идиотската екскурзия с корабче  Sick  100 пъти се проклех, че вместо да си пия коктейли в Делфина, аз деля накаква мърлява палуба с 3 пияни шведски семейства  ooooh!

За Кушадасъ - непременно ама непременно Ефес! + къщата на Дева Мария
 

# 339
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Ние записахме екскурзия до Демре-Мира и о-в Кекова с корабче-цена на възрастен- 50 долара, 40 за дете.Взеха ни от х-ла в 7.15 сутринта, пътувахме около 2 часа-150 км, но има серпентини.пътят е около морето и ми пареса много.Екскурзоводът не спря през цялото време да разказва, както си му е редът-вярно - на руски, ама ние нали знаем езици... после се оказа, че си е натурален хасковлия човекът.Екскурзията е целодневна.Единствено не ми хареса обядът в ресторанта в градчето, ама като свикнахме на глезотийките в х-ла...това не е най-важното.Първо се разходихме с корабче до потъналия о-в Кекова и се спира в някое заливче за гмуркане-при нас времето беше супер, ама водата -още студена та се престрашиха само 3-4 ма руснаци, които бяха "подложили" по време на пътя малко ром и "още нещо4, та не им беше студено.По едно време в движение се хвърли на палубата папарак, който ни изпозаснима в разни пози и като се върнахме на брега ни предложи снимките в/у едни тъпи пластмасови чинийки, но си взехме-нали са спомени...Цената вкл пътя до там и обратно, обяда, корабчето, входните билети за църквата с мощите на св Никола и входа за амфитеатъра и древните гробници.Върнаха ни в х-ла за вечеря-около 19 часа-много ми хареса.Предлагат се и други екскурзии, но всеки се съобразява с цената и времето.До Памуккале от Анталия е двудневна, защото пътят е повече.Предлагат и до Ефес, Бергама, троя, Израел дори.Това за мен беше излишно, защото съм ходила.Без Израел, но там сигурно трябва да се отиде отделно, а не за 2 дена.В х-ла има кът с инфо на всеки туроператор и всеки ден слагат разни предложения, та оттам се гледа, а и представителя на фирмата идва задължително-може да се вземе под внимание това, което бях писала в предишен пост, че е добре да се отдели време за екскурзията да речем в последния ден, защото около обяд изнесохме от стаите багажа, а до 22 часка трябваше да останем в х-ла, после да ни вземат за обратния път към Б-я и денят е някак си по-дълъг с очакването за отпътуване

# 340
  • Мнения: 2 495
Ние на 21-ви юни заминаваме за Мармарис Simple Smile
Ние бяхме там, сега, в началото на май.  Grinning
Изкарахме страхотно!!  Hug
Бяхме в Емре бийч хотел-3***.
Хубаво изкарване и на вас!! Peace
И ние ще сме там на 20 юни!!!Как изкара, какви са ти впечатленията от хотела? Hug
Аз честно казано много се вълнувам, за първи път ще излизам извън Б-я и се надявам да си изкарам добре! Hug
Denito2, сега видях че и ти ще си в този хотел на 20 юни!!!Какъв кеф! CrazyМоожеш да свирнеш насам, да се видим... Wink
Четох някъде че препоръчвате турската баня, обаче се заплащало...а а на мен в офертата пише "хотела предлага безплатно"сауна, турска баня,фитнес, тенис на маса"На кое да вярвам незнам... newsm78

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 01:01 от Белла

# 341
  • Мнения: 3 695
момичета, може ли някой да каже нещо за допълните екскурзии при почивката в Турция  Peace
не знам какво да си избера като отида
ти последно накъде реши?
защото има разлика, дали ще е Кушадасъ например или Анталия  Peace

за Анталия - Алания  Peace
обаче аз искам много да видя Памукале -  Thinking много ли ще се пътува

# 342
  • София
  • Мнения: 9 478
Четох някъде че препоръчвате турската баня, обаче се заплащало...а а на мен в офертата пише "хотела предлага безплатно"сауна, турска баня,фитнес, тенис на маса"На кое да вярвам незнам... newsm78
Моите впечатления дадох по-нагоре в темата.  Wink
Иначе за турксата баня по- правилно е да се каже: хотелът предлага, а не че е бзплатно. Wink
Безплатно няма никъде. Naughty

Сещам се още нещо.
На 10-15 метра по улицата надолу в посока центъра, от страната на Емре бийч хотела, има един магазин-аутлет, казва се MGM-големи червни букви. Непременно го посетете!  Peace
Това е аутлет и продават разни неща от фабриктите на H&M, Bershka и пр. Като цените започват от 3 лв. нагоре. Съответно 3 лири нагоре Mr. Green. Етикетите са рязани на повечето неща, защото, както ми обясни една българска туркиня, която ни светна за този магазин  Laughing, е, че се прави с цел да не се препродават после тези дрехи на по-високи цени. Има и доста боклуци, но с  добро търсене  се намират големи находки. Hug
Аз се обзаведох от там с 4 блузенца. На сина ми взех, на малката и всички са доволни.
Малко е извън темата, но защо пък да не ви просветля предварително!!  Laughing

# 343
  • София, България
  • Мнения: 5 597
момичета, може ли някой да каже нещо за допълните екскурзии при почивката в Турция  Peace
не знам какво да си избера като отида
ти последно накъде реши?
защото има разлика, дали ще е Кушадасъ например или Анталия  Peace

за Анталия - Алания  Peace
обаче аз искам много да видя Памукале -  Thinking много ли ще се пътува
много ще пътувате, ще се разбиете направо  Tired

А и ако помня добре, ти си запазила места в страхотен хотел, така че няма много много да ти се мърда оттам  Flutter

# 344
  • Мнения: 3 695
да така е / дано да е страхотен  thumbsup /

Памукале ми е мечта от много отдавна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт