На море в Турция - all inclusive

  • 200 767
  • 657
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 7 605
Olive да ти кажа не знам как е Плиска, но малките хотелчета около него са скъпички  Peace
хотел Експо пак е близо, но не знам цени  Thinking


За Софийския Експо ли става въпрос?  newsm78  (zаЩо в таzи тема?) Хубав е, 2 пъти спахме там  Peace

# 586
  • София, България
  • Мнения: 5 597
ru    Hug

приятен полет и да си изкарате страхотно   grinning039

# 587
  • Мнения: 3 695
Tatjana говорим за хотели близо до летището за да помогнем на *Iman*   Peace

мона лиза   Hug  благодаря ти надявам се всичко да е ок и да ви разказвам само хубави неща после   bouquet

# 588
  • Мнения: 7 605
Tatjana говорим за хотели близо до летището за да помогнем на *Iman*   Peace


Иzвинявам се, не бях в 4ас  Blush  И ние то4но zа таzи цел го полzвахме  Peace Препоръ4вам  Peace

# 589
  • Мнения: 3 695
Tatjana говорим за хотели близо до летището за да помогнем на *Iman*   Peace


Иzвинявам се, не бях в 4ас  Blush  И ние то4но zа таzи цел го полzвахме  Peace Препоръ4вам  Peace
Laughing  а иначе той като цени как е  Peace

# 590
  • Мнения: 7 605
Tatjana говорим за хотели близо до летището за да помогнем на *Iman*   Peace


Иzвинявам се, не бях в 4ас  Blush  И ние то4но zа таzи цел го полzвахме  Peace Препоръ4вам  Peace
Laughing  а иначе той като цени как е  Peace

извинявам се, но явно има някакъв проблем и мненията ми излизат два пъти

Не помн, беШе когато тъкмо го бяха открили, май 2005год  Thinking пък и платихме цените zа 4ужденци  Confused

# 591
  • София
  • Мнения: 6 677
Iman, пробвай х-л Ганеша /виж в гугъл/, двойната стая е 80 лв., чух добри неща за него.
Експото е доста по-скъп, там сме настанявали чужденци, не знам точни цени, но е скъпо.

Galita, препоръчвам хотела, в който бях - Papillon Ayscha, през Он травъл го ползвах, много съм доволно, виж през 1-2 страници съм писала, ако искаш повече инфо, пиши.

# 592
  • София
  • Мнения: 9 477
Някой да е почивал в Sun Maris Hotel - Мармарис ??? Предстои ни да почиваме там съвсем скоро за седмица с жената. Прочетох наличното инфо, което открих из мрежата, ама ми се ще  впечатления от "препатили"... Grinning - за обслужването, за храната и всичко останало!
За малко и ние да станем от "препатилите" Mr. Green, но навреме ни отказаха познати от този хотел. Stop
В началото, агенцията, с която пътувахме до Мармарис, ни предложи този хотел с all inclusive на много изгодна цена, но понеже бяхме компания от 12 човека, и всеки разказвал, разпитвал, та от уста на уста се разбра, че тоя хотел не струва нищо. Нашата фризьорка беше ходила със сестра си педи 2 лета и беше много недоволна. Беше ни казала че хигиената в хотела, обслужването и храната там били под всякаква критика.
Тя каза че храната била оскъдна и ужасна и те всеки ден са давали пари за да се хранят някъде по Бъргерите навън.
Разправяше ми за мръсните чаши, в които сипвали напитките и как сестра и била получила даже херпес от мръсните чаши и пр.  Момчетата в хотела, направо казали, ами като няма условия миели чашите със студена вода как да е.
Беше супер недоволна и разочарована и веднага като чу че сме резервирали за там ни отказа и ни препоръча Емре бийч хотел, от който наистина останахме после супер доволни. Hug
Иначе Мармарис Бийч е на много хубаво и доста по централно място от Емре-то, но имай предвид, че маршрутките са по 1,20 лири/лева т.е. нищо, та това да не ти бъде водещ фактор.
После колеги на мъжа ми бяха казали,ч е са чели отзиви на руснаците по форумите за Мармарис бийч и те се покривали доста с казаното от нашата позната. Wink

# 593
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Иман, аз съм от прованс и мин месец, когато трябваше да летим за Анталия постъпихме по следния начин- понеже полета е около 5 часа сутринта решихме, че ще оставим колата на паркинг направо на летището-на новия терминал ни излезе 60 лв за цяла седмица-това спестява и време и пари, а е и удобно...дано варианта ми влезе в употреба на почиващите и весело изкарване Peace

# 594
  • Мнения: 4 406
Здравейте,
преди малко се връщам от Слънчев бряг и си изкарах страхотно, но не това е въпроса.
Имаше в хотела чужденци, но най-лошо впечатление ми направиха руснаците и германците.
Първо - германците си включваха телевизора  в платения бар на немска програма, окупираха всичко и само това се гледаше.
А за руснаците нямам думи (то и по-назад май беше писано) - ужасно са шумни до 3 часа викат около all inclusive бара, след това продължават с крясъци и чукане по стайте, а и друго как като са пили цяла нощ техните кърпи са на шезлонгите в 7 сутринта !
Е това е ясно как.
Та предполагам, че така ще е и в Турция

# 595
  • Мнения: 1 710
Здравейте,
преди малко се връщам от Слънчев бряг и си изкарах страхотно, но не това е въпроса.
Имаше в хотела чужденци, но най-лошо впечатление ми направиха руснаците и германците.
Първо - германците си включваха телевизора  в платения бар на немска програма, окупираха всичко и само това се гледаше.
А за руснаците нямам думи (то и по-назад май беше писано) - ужасно са шумни до 3 часа викат около all inclusive бара, след това продължават с крясъци и чукане по стайте, а и друго как като са пили цяла нощ техните кърпи са на шезлонгите в 7 сутринта !
Е това е ясно как.
Та предполагам, че така ще е и в Турция

Аз явно имам късмета да не ми се е случвало руснаци или немци да ми пречат. Винаги са присъствали на големи тълпи в хотелите, в които съм почивала, но нямам неприятни впечатления от тях. Отдавна се пише, че в БГ идват само изпаднали, бедни, необразовани и некултурни чужденци, така че може би това е разковничето. В курортите на Испания не съм виждала нито един пиян руснак, същото важи и за Анталия. Сещам се обаче, че екскурзоводката ни в Андалусия се оплакваше, че живее в близост до нощен клуб и редовно бива събуждана в 3-4 часа през нощта със звучни, но вулгарни английски пиянски песни.

# 596
  • Мнения: 927
Благодаря ви, момичета, за информацията относно хотелите  Hug. Olive, точно към " Ганеша ' се бях насочила, но явно няма да ни се наложи да отсядаме в хотел преди полета. Вчера ми звъннаха от тур агенцията, че нямало места в полета за Бодрум чак до20.07.  Confused и ни се наложи да сменим курорта. Сега чакам потвърждение за " Greenwood Resort **** " UAI  в Кемер или " Green Nature Resort & Spa*****" UAI в Мармарис. Някой имали впечатления от тези хотели?
Хубавото е, че полета е на 03. 07 следобед, а мъжа ми пристига в БГ сутринта на същия ден, так че ще си го посрещнем на летището и ще си изчакаме там полета  Grinning. Само дано ни потвърдят резервацията  Rolling Eyes

# 597
  • BG
  • Мнения: 390
Здравейте, тази сутрин се прибрахме от Турция, Анталия(Алания) хотел Арансия. Като цяло изкарахме добре, почивка е все пак, но нашето мнение, а и на другите почиващи, с които говорихме на летището е че пада нивото на хотелите в Турция.
Те лягат на ухото, че имат сигурните руски туристи и занижават критериите относно обслужването. Руснаците не са от претенциозните  Mr. Green
Може би моето семейство имаше най-малко забележки относно обслужването, навярно в този хотел ги стягат повече. Масово хората са на мнение, че и в Турция ще стане като по нашето море.
Питайте, каквото ви интересува.

# 598
  • Мнения: 3 695
ИРА теб чаках да се върнеш и да разкажеш за хотела и всичко друго   bouquet  заминавам в четвъртък в същия хотел  Peace

# 599
  • Мнения: 2 231
Здравейте, тази сутрин се прибрахме от Турция, Анталия(Алания) хотел Арансия. Като цяло изкарахме добре, почивка е все пак, но нашето мнение, а и на другите почиващи, с които говорихме на летището е че пада нивото на хотелите в Турция.
Те лягат на ухото, че имат сигурните руски туристи и занижават критериите относно обслужването. Руснаците не са от претенциозните  Mr. Green
Може би моето семейство имаше най-малко забележки относно обслужването, навярно в този хотел ги стягат повече. Масово хората са на мнение, че и в Турция ще стане като по нашето море.
Питайте, каквото ви интересува.
И аз искам подробности. Още не сме резервирали, щото мислим за кря на август, но към него се насочихме, понеже ми се струваше най-прилична оферта спрямо цена-качество. Кажи за храната, стаята, плажът, водата в морето, басейнът и чистотата. Абе с по 2 думи за всичко. Плийс Praynig
За този говорим нали ARANCIA RESORT

Общи условия

Активация на акаунт