С Фотошоп-а сме на ти, учим се сериозно ний.....(14)!

  • 20 943
  • 308
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 447
Как да не те изпревари човек като детенце е такава кукла. Снощия я почнах една, пък сутринта друга стана. Рачето ще се радва и на две Heart Eyes

# 226
  • Мнения: 2 336
много млад пустият му Ричард бре  hahaha hahaha hahaha ама е пич

# 227
  • Мнения: 451
Чудесни работи момичета  bouquet

Аз да покажа по урока какво направих ,нещо перлите обаче не станаха много добре  newsm78

Ани благодаря за урока  Hug

# 228
  • София
  • Мнения: 7 242
Тюх, Mama Pisana ме е изпреварила  Laughing Не можах да се натегна Wink
Ани, много, много благодаря за урока  bouquet. Много ми е интересно да правя такива неща. Сега отивам да си нижа перличките, че те нещо ми се опънаха. Да не би за следващото контролно да ни готвиш направа на собствен скраб  Mr. Green



Румка, ted_ , mle4ko, мерси   bouquet Знаех си аз, че ще ме сядете за шевовете  Mr. Green Махах ги, слагах ги, завирах ги под дечко...обаче композиционно, така най-много ми харесва.. Толкова ли е недопустимо понякога да има по нещо забито или пришито Rolling Eyes /това си ми е патент от край време/

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 17:17 от Лекси

# 229
  • София
  • Мнения: 4 025
МОМИЧЕТА, МОЛЯ ВИ ПОГЛЕДНЕТЕ БИБЛИОТЕКАТА!!!СЛУЧИ СЕ ТОВА, КОЕТО СИ ГОВОРЕХМЕ ПРЕДИ ВРЕМЕ!(в другата тема).МАХНЕТЕ МОЛЯ ВИ ДИРЕКТНИТЕ ЛИНКОВЕ ИЛИ ПОМОЛЕТЕ МАМА И ТАТИ ДА ГО НАПРАВЯТ, ЗА ДА НЕ ИМ НАПРАВЯТ ПРОБЛЕМИ ЗА САЙТА, И КОСВЕНО ЗА НАШАТА ТЕМА!

И ДА ДОПЪЛНЯ , НЕ Е ДОБРЕ И ТОВА ДЕТО КАЧВАМЕ КАРТИНКИ В ОБЩИЯ САЙТ, НАЙ-ДОБРЕ Е ДА ГИ МАХНЕМ, ВСЕКИ АД СИ ИЗТЕГЛИ КАКВОТО МУ ХАРЕСВА И ДА ОСТАНЕ ПАПКАТА ДЕТО СЕ КАЧВАТ НЕЩА ПРАВЕНИ ОТ НАС.


Извинявайте че го написах с главни болднати букви, но ми се иска всички да го прочетат.

# 230
  • Мнения: 156
Момичета, за съжаление ще ви напусна за известно време, отиваме с малката на село, после на гости и на другата баба в Търново, така че няма да ме има около месец. Малко ме е яд, че тъкмо ми дойде музата, ама няма начин. Simple SmileНе се съмнявам, че ще има много за наваксване, вие спирка нямате Wink GrinningСпорен фотошоп! Hug

# 231
  • София
  • Мнения: 4 025
Ето превод за не говорящите англиски:

"Аз съм истинския създател на този кит- и той е публикуван нелегално, както и много други файлове на този сайт.Тъй като не говоря руски, ми е трудно да разбера за какво точно е този сайт, но е грешка някой да публикува моя кит и линка за директно сваляне от 4shares , което е неспазване на моите Срокове за Употреба(ТОU) , и много дуги дизайнерски китове, публикувани в този форум.

Начинът по който са публикувани тези файлове се счита за пиратство и не се толерира.Ако дизайнерските неща не се махнат , тъй като са споделени нелегално, сайта ще бъде обявен за сайт с нелегално споделени материали."

# 232
  • Мнения: 2 270
я да ви покоментирам малко
Лекси -мама писана-Браво.Виждате ли колко е просто.Като ми остане време ще допродължа урока.
Можете да експерементирате при копчетата особено,като дублирате готовото копче намалите малко размера му и обърнете бевъла навътре
Зеленика-тъкмо твоята рамка гледах-много ми харесва.Приятно прекарване на село
Лекси-мен шевовете не ме дразнят,даже напротив,по скоро махни цветето от главичката,че привлича вниманието,а не трябва .И тези брокатени птички newsm78.Какво им харесвате на тези брокатените елементи #Crazy Rolling Eyes
Рамката ти е супер иначе.Добре позиционирана и контрастна
Барабана-интересна рамка.Харесва ми
jujavka -приказна рамка си направила
Мамо Цоци-харесва ми и твоята рамка.Различна е.Твоите винаги ги познавам  bouquet

# 233
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Хайде да пусна още една:


http://rumiimiri.multiply.com/photos/album/2#158

# 234
  • София
  • Мнения: 7 242
Румка, много сладка  Hug

 Joy Ани, съвсем навреме пусна урока за направата на елементи! Наистина, който може да трие - да трие, а другото предполагам ще го свършат модовете...

Ани, не харесвам брокат, но все пак как се прави  Mr. Green

# 235
  • Мнения: 2 270
Лекси-ето един прост начин за направа на брокат.Може да се прилага върху всичко.Обърнете внимание на различните стойности на inner glow

# 236
  • София
  • Мнения: 7 242
Ани, мерси много   bouquet Hug Пробвах съвсем набързо и горе-долу се получи http://lexi1974.multiply.com/photos/hi-res/324/17?xurl=http%3A%2 … Falbum%2F324%2317

Ако ти е възможно и когато имаш време, би ли дала и урок за направа на канапчета, конци, връзки.... Никога не намирам такива, каквито ми трябват.

# 237
  • Мнения: 451
Лекси и твоите са станали чудесни  Hug и то как не с такава учителка като Ани  bouquet
Румка много готина рамка и малките  са големи сладури Peace

# 238
  • София
  • Мнения: 6 743
Чета ви, радвам ви се и аз искам да правя скрапчета  Hug Ани, неуморима си - евала   bouquet
Много хубави рамки видях, виждам, че нови неща учите - това е чудесно  Hug

Аз започнах инцидентно работа - работа на парче към една фирма.Ако одобрят проекта ми за Великденска картичка, ще ви го покажа като го пуснат за печат  Blush  Hug
И пак ще кажа на всички ви - следвайте мечтите си  Hug  bouquet

# 239
  • София
  • Мнения: 7 242
Ех, ДамаянтиGrinning честито! Звучи много добре! Сигурна съм, че ще харесат картичката  Grinning Пожелавам ти успехи на новата работа и дано да намираш време и за форума  Grinning
Обаче, Румка, научила си се страхотно да слагаш сенки. Рамката ти има много реалистичен и красив обем
Забравих да пиша и на Жужавка - много свежа и красива рамка  Grinning... Ама то напоследък всичко ми харесва май Rolling Eyes
Zelenika, приятно изкарване Grinning . Да се върнеш с много снимки  Grinning

Тази много не стана както си я представях, но понеже аз си правих рамката и връвчиците? я пускам. Тъй де, в светлината на новите събития, реших да наблегна на направата на собствени елементи  Mr. Green

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 00:20 от Лекси

Общи условия

Активация на акаунт