"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 9

  • 15 392
  • 300
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 649
nandi Миличка за второ ли се борите. То тия неща не се прехващат така от въздуха. А може би се надяваш тъй като дойде пролетта , stork-boy stork-girl да намине през вас, а  ?

Момичета аз също трябва да ходя по някакви изследвания в най-скоро време. Преди няколко години ми откриха, че имам токсоплазмоза, но не ме лекуваха. Казаха, че била латентна. Сега не знам дали съм я преболедувала и дали в момента имам имунитет към тази болест.
Но ме посъветваха след известно време пак да се изследвам.
Трябва да понаобиколя и генеколога си, че май е време за цитонамазка.
Оф все гадни неща, ама да стиксаме палци всичко да е ок тоз път.

# 121
  • Мнения: 1 218
nandi, макар на този етап да не разбирам, защо жените се подлагат на този ад, да бременят за 2-ро  Crazy , ама това е щото съм си диване , не за друго ... та ще завлека крак и ще се поотъркам  в темата, всички мацки, които искат да бременеят да ги споходи така желаната бременност.
Аз откога чакам, още някоя да се похвали, та да си имам още едно другарче в бременеенето - засега си имам само Миренчето  Hug
Та да знаете , че ритуала е извършен, чакайте скоро щъркелови вести  Hug

desika , и мене сигурно ще трябва да ме изследват за тази токсоплазмоза, щот си имам котаче в къщи. И толкова много го обичам, че си го искам при мене да си бъде. Не се притеснявай, таз токсо ... няма да те увреди нещо, просто е пагубна при евентуална бремнност за плода. Та и аз си се шубелисвам тука и се  Praynig дано всичко да ни е наред и ако съм я имала таз гадост да си е отминала и заминала. Четох някъде, че организма я преборва сам и изгражда съответните антитела срещу й, и после няма опасност.
Четох също , че и на мене ще ми правят таз цитонамазка  Sick Не ща  #Crazy , по -добре да си умра без цитонамазка  hahaha  Joy

# 122
  • Мнения: 572
абе Джиндж, я се осъзнай!
първо не е толкоз гадно и второ е добре за теб.
ииии спри да четеш !  #2gunfire  Laughing

# 123
  • Мнения: 649
Djindj наиситна спри да четеш щот само ще се панираш така. Аз също доста се ровя из такива теми щот ще ставам леля, живот и здраве Ноември и Декември. Трябва да имаме две бебчета в края на годината. На сестра ми и на братовчедка ми.  1stroller
 Та относно ровенето в тия теми като чета кой какви изследвания , резултати, проблеми направо ми настръхва перушината. Аз от там се присетих за тази токсоплазмоза, че ни се знае кога ще долети щъркела и при нас.

# 124
  • Мнения: 1 218
Спирам - няма вече  Weary да чета страшни неща  Hug и да ви пълня главите с моите глупости.
Та живот и здраве, да се помоля на Бог всичко да е наред  Praynig
иииииииииии вие всичките ще ставате лели към то ноември месец  Party на моя бебок  ... живи здрави  Hug

# 125
  • Мнения: 86
Да се включа и аз, ако има конкурс се включвам... много съм стриктна ама днес отивам да полвам първо бебе на най доброто ми другарче и не се знае как ще завърши вечерта..Но както каза Оги да наблегна на вино и мизилъци или по скоро на виното миналия път добре ми подейства на братчедката на сватбата не помня много ама следвах съвета стриктно...На печелившите в конкурса честито и само така, че иде сезона на голата истина и тогава трябва до сми готови за подвизи newsm51 newsm08

# 126
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
nandi Миличка за второ ли се борите. То тия неща не се прехващат така от въздуха. А може би се надяваш тъй като дойде пролетта , stork-boy stork-girl да намине през вас, а  ?
^desika^ ,  само аз се боря, мъжо каза че може би когато щерката стане на десетина години, евентуално е възможно да се съгласи за още едно бебе, о аз отсега мрънкам и се надявам да го убедя .
Джиндж, ако завлечеш крак и ме прихване да знаеш мноооого щъ тъ обичкам, макар че ми се ще преди второ бременеене да разкарам тия килца
Джинджи, аз бий казала да четеш избирателно, тоест да се разровиш хубаво и да видиш какви изследвания да си направиш за да си спокойна че всичко с бебун е наред,Най вече да разпиташ и да намериш готин гинеколог с ехо граф, които при всяко посещение през бременността да наблюдава Човечето и да те съветва в кои етап какви изследвания да си правиш.Много е важно да попаднеш на лекар дето си разбира от работата и не претупва прегледите.
За котанчо  сигурна съм че ще намериш начин да си го оставиш при теб, щом го обичкаш и ти е другарче.

# 127
  • Мнения: 10 758
Спирам - няма вече  Weary да чета страшни неща  Hug и да ви пълня главите с моите глупости.
Та живот и здраве, да се помоля на Бог всичко да е наред  Praynig
иииииииииии вие всичките ще ставате лели към то ноември месец  Party на моя бебок  ... живи здрави  Hug
кога ти е термина?

# 128
  • Мнения: 1 218
                                                           

Ето и награждаването във втората дисциплина от турнира за купата ИЛВГО  

В категория ДУПЕ :

1-во място печелиииииииии nandi, която е успяла да намали дупето с цели 5 см    newsm44 
Наградата ще връчи председателката на журитооооо Ла БОМБАААААА
   и купата

ЧЕСТИТООООООООООООО  


2-ро място отново ще бъде поделено между liony и hayasy , които са намалили дупетата с по цели 3см

 за liony


 за hayasy

ЧЕСТИТООООООООООООО  


3-тото място е зааааааааа pitt_76 иииииии michel7, които са намалили Д-тата си с по цели 2см

 за pitt_76

 за michel7

ЧЕСТИТООООООООООООО  


В категория ТАЛИЯ:

1-во място - тук имаме две победителки и това са nandi и liony, които са станали по-фини с по 3,5 см  newsm44
Получават своите награди и това са :

 за nandi
 за liony

ЧЕСТИТООООООООООООО  

2-ро място ще  си поделят три участнички и това саааааааааааа :michel7 , pitt_76 иииииииии hayasy , които са станали по-фини с по  цели 3см

 за michel7
 за pitt_76
 за  hayasy

ЧЕСТИТООООООООООООО  

3-тото място остава свободно на този етап от надпреварата и очакваме да бъде заето в следващия турнир, който ще сепроведе през месец април  Peace

В категория  БЕДЪР:

1-во място  печелииииииии liony  newsm44, която е намалила обиколката на бедрата с цеееееееели 4 см

 и купата

ЧЕСТИТООООООООООООО  


2-ро място печели hayasy , която е намалила бедъра с цели 3см

 

ЧЕСТИТООООООООООООО  

3-то място  печели nandi, която е успяла да втали бедъра с цели 2 см


ЧЕСТИТООООООООООООО  


# 129
  • Мнения: 1 218
Бомб калкулатора на БГ мама казва 15-ти ноември  Crazy

# 130
  • Мнения: 367
Здравейте и от мене
от два дни съм на диета от Оги Симеонов Simple Smile
Тъкмо гледам от4итате резултатите Wink На ре4елив6ите 4естито  smile3501
Да взема да се включа в априлската гонка newsm39л
Може така да упла6а сланините и да вземат да се стопят по- бързо.
Мисля да си направя снимка - преди и след по бански ... воже дано да издаржа 6 седмици 4е като 4ета какво пи6ете май не е много лесно...

# 131
  • Мнения: 699
Малиииииииииииииии пак имам награди, че кво ще ги правя тия пари толкоз много. Ама ми хареса, искам и в следващия турнир награди, тъй че се стягам още повече.
Felina Добре дошла в отбора на слабеещите. Включвай се в турнира смело.
Хайде момичета ставайте вече, кафенце закуска и по-малко килограми тази сутрин.
Усмихнат и спокоен петък ви желая.

# 132
  • Мнения: 699
Е нема такава патка като мен, ма жужето ме спеши че гладно и забравих да напиша поздравление на победителите, все така да продължават и в следващия турнир.

# 133
  • София
  • Мнения: 161
Здравейте момичета  Hug Hug Hug какво става ще има ли пак турнир? Аз да се похваля, че от началото на седмицата съм супер стриктна и направо се гордея със себе си  Crazy Flutter

# 134
  • Мнения: 649
Ха Честито и от мен на победителите  Hug

Новия турнир започна, аз също съм стриктна, няма сладкории вече  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт