Мами в Италия 79

  • 21 868
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ето от тези бях взимала един Фиат Мареа,но цените им са по_високи,заЩото колите са по_нови4ки.
http://www.veda-rent.com/ceni.htm

# 256
  • Мнения: 750
Ей Макдиро4е супер си  Hug тъкмо и аз търсех кола под наем Wink
  love001  love001

# 257
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ей Макдиро4е супер си  Hug тъкмо и аз търсех кола под наем Wink
  love001  love001

Ей ама да не ме биете после,4е съм ви набутала  Mr. Green Майтапя се.  Wink

# 258
  • Italia
  • Мнения: 4 492
А сега малко по_сериозно.  Понеже пове4ето си возим и децата моят съвет е:отидете на място след като сте се уговорили да наемете дадена кола и я вижте или помолете да ви повозят и ако не е 4итава или не ви вдъхва доверие въобЩе не я взимайте. Naughty Peace

# 259
  • Мнения: 2 617
Mcdirock, благодаря  Hug

# 260
  • Мнения: 1 545
Деска, добре завърнала се! Как пътувахте?
Макдирокич, много подробна информация си дала за рентакарите. Аз не съм наемала кола под наем в София, по едно време се бях навила да пробвам, но..... Сега като бяхме там последния път, нямахме кола на разположение. За 10 дена решихме, че не си заслужава да взимаме. Аз не съм пробвала по-рано да взимам такси с количка и бебе, но от сегашния ми престой съм особено доволна от такситата, и по-точно от фирмата ОК такси. Много са точни, дават ти винаги разписка и пристигат веднага, ако ги поръчаш по телефона. Едно такси от Младост до центъра е около 6-7 лева. Струва ми се най-икономичния вариант, а и не мислиш за паркинг и прочие.

# 261
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Деска, добре завърнала се! Как пътувахте?
Макдирокич, много подробна информация си дала за рентакарите. Аз не съм наемала кола под наем в София, по едно време се бях навила да пробвам, но..... Сега като бяхме там последния път, нямахме кола на разположение. За 10 дена решихме, че не си заслужава да взимаме. Аз не съм пробвала по-рано да взимам такси с количка и бебе, но от сегашния ми престой съм особено доволна от такситата, и по-точно от фирмата ОК такси. Много са точни, дават ти винаги разписка и пристигат веднага, ако ги поръчаш по телефона. Едно такси от Младост до центъра е около 6-7 лева. Струва ми се най-икономичния вариант, а и не мислиш за паркинг и прочие.

Деска и аз винаги гледам да позлвам таксита на ОК супертранс и когато си го поръ4ам от нас нямам проблеми.Кофтито е ,когато се опитаШ да хванеШ някъде из града.Не искаха да ни вземат от НДК до Военна болница,4е било много близко.Не можели да сложат коли4ката ( На Кикко тип 4адър )в багажника,понеже имало газова уредба или някакви туби за бензин.На една стоянка от 4 ри таксита никой не ни ка4и. Накрая хванахме някакъв в движение,ужасно мръсна кола,той пуШеШе вътре,независимо,4е бяхме с дете,караШе като побъркан,едвам изтраях,добре,4е беШе за малко.Паоло беШе бесен. #2gunfire
Оттогава ако мога си взимам кола.Такси в краен слу4ай...

# 262
  • Мнения: 1 100
Бонжур   bouquet

Кала, да идва веднага с капу4ото, моля Wink

Деска, добре заварила! Пътувахме много добре, вси4ко беШе ок...не мога да се стърпя да не споделя с вас: на котрола на ръ4ния багаж и на отиване и на връЩане (и в ит, и в бг) пребъркваха Райа!  #Crazy Без майтап, тия хора съвсем са се побъркали Shocked

Сега са придвижването в София и бг. Аз съЩо съм ползвала услугите на коли под наем, ето това са едните : http://www.rent-bg.net/ Много са то4ни и добри. Автомобилите са съвсем нови.

Другите няма да ви ги давам, 4е ни бяха докарали забележително о4укан и воняЩ таралясник Sick

Ноооо, да си кажа, 4е ние взмеаме кола под наем само за преходи извън София: за пътувания към морето и т.н.  За градски условия никога не ми се е налагало. действам изцяло с такси и съм много доволна. Както каза Деска: ок супер транс са много добри. За повикване от вкъЩи: казвам, 4е съм с коли4ка и с дете. Колата е винаги празна и Шоф. не пуШи.
С повикването от улицата пак вси4ко ок: спирам добре познатите таксите, по4ти винаги, ако Шоф. е пуШа4 хвърля цигарта. ако ли пък не, му казвам аз да я хвърли или просто няма да се ка4а...А, с коли4ката винаги ми помагат съЩо...Кратък пробег съЩо не е проблем: за 5 лв. обикновено те откарват навсякъде и с усмивка, дори да е много близо. Обикновено се спазарявам така, та да си нямам главоболия като съм с детето. Peace

Къде сте дами, заЩо не пиШете?  Rolling Eyes

Хубав ден от мен

  bouquet

# 263
  • Italia
  • Мнения: 4 492
ДЮнски,тук сме  Sunglasses Wink
Интересно ми е да 4уя впе4атления от престоя ти в Бг. Много се радвам,4е акцията успя.
 Wink  bouquet
4акам и обеЩани снимки да гледам  smile3502

# 264
  • Мнения: 402
    smile3547момичета искам да попитам някоя от вас сменила ли си е фамилното име след брака защото на мене ми казаха в общината в Tревизо че вече не го правят и въобще кoe е за предпочитане да го запазя моето или да добавя това на бъдещия ми съпруг  Banghead smile3511 smile3511 smile3511
не си сменяй името!!!!!-само неприятности ще имаш.
омъжена съм за един италианец и живея в италия от 11г. и имам богат опит в това отношение

# 265
  • Мнения: 5 462
    smile3547момичета искам да попитам някоя от вас сменила ли си е фамилното име след брака защото на мене ми казаха в общината в Tревизо че вече не го правят и въобще кoe е за предпочитане да го запазя моето или да добавя това на бъдещия ми съпруг  Banghead smile3511 smile3511 smile3511
не си сменяй името!!!!!-само неприятности ще имаш.
омъжена съм за един италианец и живея в италия от 11г. и имам богат опит в това отношение
Oooo ново попълнение !!!!Браво , добре си дошла при ит/бг мами !!!!  bouquet Hug

# 266
Благодаря ти ffr няма да го сменям не искам главоболия после     smile3538добре дошла Hug

# 267
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен;)

Ффр, добре дошла   bouquet С какво се занимаваш?

Наоколо съм;)

# 268
  • Мнения: 359
Здравейте синьорки,добре завърна ли се и добро изкарване на тези коИто са някъде.Звучи ми като пожелание на бразилска авиокомпания,но ще се постарая правописните грешки да са от сърце.Да ви  кажа в събота през нощта ,циганите минали през нашия квартал и ни пообрали малко.От 12те къщички само от 3 не са взели нищо т.като столовете им били пластмасови.За градинската покъщнина става дума.Ние олекнахме с два стола от вимини със специални възглавници,една дървена масичка и удите,удите една рисувана огромна саксия с декоративна палма и 1пакет цигари.Заради последните мъжа ми беше побеснял направо.Стойността на откраднатото не е голяма към 600-700 евро в сравнение на комшиите,на които предния ден  докараха маси и столове от ковано желязо за окло 1500евро.Тъпа работа,но си казвам,че такива неща се случват за съжаление,че са част от живота и дъра бъра ,но най ме е яд ,че вече не мога да си позволя да сложа нищо по различно от пластмасови столове и маса,т.като утре и тях ще откраднат.Интересното е ,че абсолютно никой не е чул нищо в това число и моят пес,който сега е обект на подигравки  Embarassedи вече е преименуван "заека" LaughingКомшийските кучета са съответно,мишка,канарче и т.н.
 От пет дена си имаме и нов комшия,който успявам да видя само в гръб,но разправял на мъжа ми,че избягал от всички жени newsm78.Какво ли значи това?Досега нямах време да се запозная, но мисля,че другата комшийка вече се е ереванизирала,защото тази сутрин ми правеше някакви знаци (главата и се въртеше пропорционално на очите,краката и така пружинираха,че се притесних за земните пластове и се изнизах набързо).
Така де и аз искам снимки.А момета много ви моля пуснете ми някокои бг-ит.речник.Благодаря.

# 269
здравей ov4eva ето един речник онлайн http://www.eurodict.koralsoft.com/  thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт