ВАЖНО! Въвеждане на нови рангове във форумите!

  • 5 577
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 323
Имайки предвид промяната на настроенията и отношенията във форумите и все по-честото превръщане на темите в бойно поле, от днес въвеждаме нови рангове за потребителите както следва:


над 50 мнения 
Щурмовак



над 500 мнения

Фронтови изтребител — предназначен за завоюване на господство във въздуха над бойното поле. Основно се използва за унищожаване на авиацията на противника в маневрени въздушни боеве на малки и средни дистанции, а в по-редки случаи за наземна поддръжка на войските.



над 2000 мнения

Изтребител-прехващач - предназначен за защита на наземни обекти от средствата за въздушно нападение на противника (самолети и ракети). Основно се използва за унищожаването средствата за въздушно нападение на противника с ракетно оръжие на големи разстояния от защитаваните обекти.



над 4500 мнения

Изтребител-бомбардировач - предназначен за изпълнение на задачи, характерни както за бомбардировач, така и за фронтови изтребител.



над 8000 мнения

Многоцелеви изтребител - предназначен за изпълняване на комплекс от задачи присъщи за бомбардировач, фронтови изтребител и прехващач.



над 12000 мнения

Палубен изтребител - предназначен за разполагане на самолетоносач.

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 04:28 от BG-Mamma

# 1
  • Мнения: 2 674
Честит Ви празник.Здраве желаем гусин и и гусжа главнокомандващи.Вечерната проверка е извършена,всички са налице с изключение на геройски заспалите.

# 2
  • Мнения: 25 620
Здраве желаем, гус'жа Генералисимус! Един форум е излъган, да се готвят другите.  Mr. Green
Рапортува редовата клюкарка, изтребител-прехващач Как' Сийка.
Рапорт даден!   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 783
Фронтови изтребител Имелда Ви поздравява с чудесната идея. Рапортувам, че днес ще остана в хангара под брезента.
Рапорт даден.

# 4
  • Мнения: 1 152
Ха-ха-ха. Нали това е 1-во априлска шега? smile3532

# 5
  • Мнения: 7 914
а ко-питоли не се ли полагат?  newsm78 Mr. Green

# 6
  • Мнения: 152
а тези с по-малко от 50 мнения с делтапланеризъм ли се занимават?  Mr. Green

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Дневната проверка е извършена. Всички са на лице с изключение на геройски баннатите потребители Twisted Evil

# 8
# 9
  • Мнения: 620
Ха,голяма веселба Joy Joy Joy
Имам 2 въпроса:

1.Временни ли са тези рангове...първоаприлска шегичка Rolling Eyes Wink
2.Не се ли казва прихващач ....от прихващам цел Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 3 091
Много гот!!!
аз иначе съм кашик, но щом казвате ще летя  Joy

ама поетичният ми ранг си стои. сигурно е почетна титла.

# 11
  • Мнения: 2 035
Много яко....супер се развеселих  Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 1 485
 Joy Joy Joy
Направо ме шашнахте!

# 13
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Добро утро, и на мен ми харесва да съм Щурмовак, отивам да си летя из форумите newsm52 newsm81

# 14
  • Мнения: 516
Mamma, обидена съм! А къде забравихте сладките блондинки с минимално айкю, които повдигат бойния дух на другарите? Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт