Педиатрите във Варна 2

  • 284 649
  • 1 348
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Моля, препоръчайте ми добър педиатър джи пи във Варна кв. Аспарухово. Предстои ни преместване там и събирам информация за лекарите в квартала. Търся такъв, който да си разбира от работата, да не изписва АБ за щяло и нещяло, да е внимателен, да се отнася добре със пациентити си. И най-вече да мога да се свържа с него по телефона за консултация по всяко време, е разбира се не в два през ноща, но знаете децата винаги се разболяват в най-неподходящото време - по празниците или събото и неделя.
Ще съм благодарна да споделите от кои лекари сте доволни!
  Аз съм от квартала и не бих ти препоръчала никой,Мога да ти посоча с две ръце при кого да не се записваш,Д-р Кирчева ,Братоева,Русев,А аз миналия месец се преместих от д-р Начева,
Да сложа в списъка с д-рите при които да НЕ записваш детето -  Лазаров .

# 1 156
  • Варна
  • Мнения: 391
Трябва ми педиатър за спешни нужди. В смисъл - алтернатива на спешния кабинет, както и когато искам второ мнение за състоянието на детето. Да работи в събота и неделя, по празници. До сега бяхме в МЦ Аврора, но имам някои притеснения, и ми се иска да сменя. Какво ще кажете за Р.Панчева и Соколова? На тях може ли да се рзчита за прегледи по всяко време?

# 1 157
  • Мнения: 2 096
На Соколова не бих се доверила за диагностика.. не мисля че е добър диагностик..

# 1 158
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Трябва ми педиатър за спешни нужди. В смисъл - алтернатива на спешния кабинет, както и когато искам второ мнение за състоянието на детето. Да работи в събота и неделя, по празници. До сега бяхме в МЦ Аврора, но имам някои притеснения, и ми се иска да сменя. Какво ще кажете за Р.Панчева и Соколова? На тях може ли да се рзчита за прегледи по всяко време?

Предполагам не питаш за личен лекар на детето, защото трудно ща намериш такъв, отговарящ на тези изисквания. Повечето събота и неделя казват, че има дежурен кабинет или ако дойдат си взимат таксата за частен прием.

Имам телефон на лекар, който се отзовава и идва на място-платено. Ако искаш-пиши ми на лични.

# 1 159
  • Мнения: X
Трябва ми педиатър за спешни нужди. В смисъл - алтернатива на спешния кабинет, както и когато искам второ мнение за състоянието на детето. Да работи в събота и неделя, по празници. До сега бяхме в МЦ Аврора, но имам някои притеснения, и ми се иска да сменя. Какво ще кажете за Р.Панчева и Соколова? На тях може ли да се рзчита за прегледи по всяко време?
Сещам се за два варианта, но трябва да си ги плащаш  Peace-първо в болницата на д-р Лисичкова в Младост винаги има дежурен лекар, педиатър-денем, нощем и през уикендите. Също в детския център на Гурко работят и събота и неделя, но зависи какъв специалист ти трябва, там д-р Христов май е белодробни болести (предполагам за това нй-често ти се налага) но не знам дали работи всяка неделя.....

# 1 160
  • Варна
  • Мнения: 391
Да, момичета правилно сте ме разбрали - не става дума за джипи, а за частен прием. В Лисичкова бях питала и ми казаха че нямат услуга за прегледи а само болнична помощ...Може да са се променили нещата.

# 1 161
  • Мнения: 41
Трябва ми педиатър за спешни нужди. В смисъл - алтернатива на спешния кабинет, както и когато искам второ мнение за състоянието на детето. Да работи в събота и неделя, по празници. До сега бяхме в МЦ Аврора, но имам някои притеснения, и ми се иска да сменя. Какво ще кажете за Р.Панчева и Соколова? На тях може ли да се рзчита за прегледи по всяко време?

А за д-р Мария Василева някакви отзиви?
До сега ми казахте при кого да Не се записваме, а дали има някой доктор, от който сте доволни. Все трябва да има някой добър в квартала, или сте се насочили другаде в града.

# 1 162
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Да, момичета правилно сте ме разбрали - не става дума за джипи, а за частен прием. В Лисичкова бях питала и ми казаха че нямат услуга за прегледи а само болнична помощ...Може да са се променили нещата.

При Лисичкова бяхме този уикенда на преглед. Дежурни педиатри имат по 24 часа, ама ценово малко ми дойде множко, а и не останах особено очарована. Прегледът е 25 лева, на сутринта отидохме на изследвания - кръв и урина 14 лева, от там разчитане на резултатите и вторичен преглед 20 лева, за да кажат, ми нищо му няма на детето, не се знае от какво вдига Т - за 60 лева толкова. Почти на око казаха, че й е възпалено едното ушенце леко, без да го погледне със стетоскоп, без нищо. Наистина за тези пари ми се струва не особено добър вариант.
От друга страна хубавото е, че работят със ЗК и ако има човек направление... Може да се отиде на спешния кабинет в Марешки и от там евентуално да решат да изпратят детето при Лисичкова, ама става мътна и кървава...

Аз се убедих, че във Варна много куцат педиатрите, като я няма нашата и изпадам в паника къде да водя децата, защото всеки път е различно и никой не ми вдъхва доверие. Аз също бих искала да имам добър вариант за спешни случаи, но до сега удрям на камък.

# 1 163
  • Мнения: 4 335
Трябва ми педиатър за спешни нужди. В смисъл - алтернатива на спешния кабинет, както и когато искам второ мнение за състоянието на детето. Да работи в събота и неделя, по празници. До сега бяхме в МЦ Аврора, но имам някои притеснения, и ми се иска да сменя. Какво ще кажете за Р.Панчева и Соколова? На тях може ли да се рзчита за прегледи по всяко време?
Разчитам само и единствено на др.Соколова за диагностика и лечение на детето си,докато практикува не бих я заменила(това си е мое мнение,не реклама).Кабинетьт и попринцип си работи в сьбота,в неделя сьм и звьняла по телефона и пак го е преглеждала.За мен единственият недостатьк е,че няма мобилен,а само в кабинета и домашен телефон за спешни случей,но винаги ме е притеснявало това да не би да не я намеря на тях.

# 1 164
  • Мнения: 24
Какво ви е мнението за д-р Г.Харитонов? Ако някой е ходил при него или е чувал нещо?

# 1 165
  • Варна
  • Мнения: 691
интересувам се някой има ли наблюдения от Силвия Балтиева в поликлиниката на Владиславово-разбрах че  е добра от приятелка но тя не е ходила от 2 г при нея. Лекувала и с хомеопатия

# 1 166
  • Мнения: 2 096
Балтиева е класически лекар.. старае се да не изписва АБ, ама то само със старание не става.. да изписва хомеопатични, но колко резултатно тя си знае.. ако искате да се лекувате с хомеопатия, запишете се при касически хомеопат, на частно, а джипито ползвайте за направления и бележки... всякакви други опити на стандартни медици да лекуват с хомеопатични, застрашават здравето на детето ви и реалната преценка за състоянието му.. а също всяват у вас заблуда, че ви помагат.. ако не можете да се лекувате при хомеопат, просто се доверете на стандартната медицина.. по добре от колкото докато си мислите, че помагата на детенце, да изтървете момента.. Единствения + на Балтиева пред Апостолова е че не изписва толкова често АБ.
Както и др път съм казвала - пишете какво очаквате от вашия лекар, за да знаем какви са ви критериите за "добър джипи"

# 1 167
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Аз пък не съм съгласна с предния пост, но всеки си има мнение и наблюдения.
Доктор Балтиева е личен лекар на цялото ми семейство. Преди две години записах дъщеря си при нея без да я познавам без нищо, благодарение на тази жена детето ми е живо, страшно много ми помогна и страшно много внимание обръща. След това и аз се прехвърлих при нея, мъжът ми се дърпаше но и той се записа там, януари родих сина си и него го записах при Балтиева, изключително съм доволна. И за хомеопатията аз пък съм доволна моите деца АБ не пият. Много се чака при нея, но ми харесва това че преди всичко е човек и разбира проблема, а не да те претупа. Всеки има мнение, моето е че това е нашия лекар и не бих я сменила.

# 1 168
  • Мнения: 2 096
а сега де Милагрос.. хвърлихме те в оркестъра.. подкрепям мнението че много внимание обръща и е човечна.. спор няма.. но пак казвам и Апостолова обръща внимание и е много мила и отзивчива. но не бих си записала детето при нито една от двете. въпрос на приоритети и очаквания.. за това казах че най добре е всеки преди да пита за лекар да спомене какво очаква от своя..

# 1 169
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Е да, аз живея точно входа до кабинета на Апостолова, но също не бих се записала при нея. За всички има противоречиви мнения вече който както си прецени.

Общи условия

Активация на акаунт