Препоръчайте детски велосипед...

  • 245 327
  • 1 406
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 178
Цоп, пляс и аз тука
Малкото е на 2г и 6м, всяка вечер ходим в двора на училището и детето гледа децата на 3г  как карат колело и постоянно повтаря "Тати купи кульо"
Мерихме оня ден на едни приятели пчеличката на Чиполино.. много са далеко педалите и не ги стига, не знам само за този модел ли е така.// или още сме недорасли за "кульо"
Гледахме и триколките на Кетлер, стига педалите, но  за 1 лято ще е  Thinking

Та въпроса ми е от каква възраст започнаха вашите деца да карат колело..и какво

# 106
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Коте, тя и нашата щерка се затруднява с тея триколко, много са им изнесени педалите напред и хич не са удобни.Дъщеря ни кара колело с помощни  от миналата година, тогава купихме Дино 12 цола.Тази годин от един мрсец вече е с Драг 16 цола и се справя доста добре.И двете колелета са без контра и и е лесно да ги подкара.
Моят съвет е да купите колело с помощни колелета, но с детето и ако имате възможност да е по качествено, евтините са тежки и по трудно се подкарват.

# 107
  • Мнения: 937
Да ви благодаря за темата защото и аз съм в чудене и информацията тук ми беше супер полезна.
Малката прави 3 г. след месец и по стечение на обстоятелствата си счупи вчера триколката и сега бабите са мобилизирани да купуват ново и мисля че е време за такова с помощни.
Ще ходя днес до Летоструй че ми е най-близо да видя на Дино какво имат, по телефона ми казаха че имат и от 12 и от 14 инчовите. После мисля да отскоча до Джъмбо и там наблизо има още един магазин и ще ви кажа ако ви предстои купуване на такова нещо. Може и да съм полезна.

# 108
  • Мнения: 1 608
Та въпроса ми е от каква възраст започнаха вашите деца да карат колело..и какво
Много са различни децата, но за статистиката - големият на две годинки караше пластмасова триколка, а на 3г 9м 16" колело без помощни, а малкия на 3г 3м 12'' с помощни/чак сега му се появи интереса, а и му беше трудно с неговия робифир, малко е тежък/.

# 109
  • Мнения: 7 947
И аз търся, на 23ти имаме РД и до тогава трябва да съм се ориентирала  Laughing

# 110
  • Мнения: 7 640
моите едва на 3,5г. подкараха колело с помощни колела- преди това нямаха въобще интерес. Купили сме Драг 14''.

# 111
  • Мнения: 1 881
Не е по темата, но да кажа, вчера "Украсихме" нашето Дино с една тромба /розова гумена топка с фунийка/, колко се радва детето няма да ви казвам Mr. Green Само идейка подхвърлям:)

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 10:50 от Небесна

# 112
  • Мнения: 1 000
Каката получи на 3 години колело 16" спринт грасхопър... много тежко...подкара го чак на 6 ..и то трудно доста тежко...и неудобно предполагам, въпреки че мерак не и липсваше ..освен това помощните изобщо не стават за нищо....ламарината им е калпава....изкривява се и в крайна сметка дали с тях или без.... е без значение...тръгне ли да пада...помощните не подпират изобщо

Малкия получи колело  Дино Шрек 12" ...за втория си рожден ден....подкара го с качването...
суперлеко ...много стабилно...цяло лято миналата година не слезе от него....кара го и по чакъл и камъни ...нито гумите са мръднали...нито помощните ....голям смях покрай него, защото го караше по памперс и джапанки ( за това мога да приложа и видеоматериал hahaha ) и бабите на село  Shocked

Препоръчвам Диното определено ....заслужава си всяка стотинка
Aко искате на детето да му доставя удоволствие да кара колело...вземете му хубаво макар и по-скъпо
и не забравяйте да му купите и качествена каска ....

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 16:23 от BgViki

# 113
  • Мнения: 5 178
а сега кажете във Варна къде мога да намеря велосипеди Дино
търсят се :
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_228&products_id=4952
http://zadeteto.com/produkt_353.htm

# 114
  • София
  • Мнения: 2 530
Във Варна магазина, който продава Дино се намира на ул. "Княз Батенберг" №22, почивен ден- неделя.
 http://www.djiro-bikes.com/
 

# 115
  • Мнения: 15
Според мен е важно кое ще му е удобно на детето. Аз харесах Дино Шрек, но на моя син му е по-удобно Крос. Синът на моя приятелка, отново на 2г хареса и купи робифир. Много съм доволна от избора, отношението и цените на магазиан на Костенски водопад (до Южен парк). Имат почти всички марки. Дълго избирах, но те имаха избор и детето си избра само, освен компетентната помощ от страна на собствениците, които са там постоянно. Осигуряват и сервиз. Ще погледна точния адрес от гаранционната карта, ако ви интересува. Имат и тромби, калници, седалки, компютри. каски и т.н.

# 116
  • София
  • Мнения: 626
Определено предпочитам Драг пред Дино. Имам впечатления и от двете марки. Дино са ги нашарили с любими за децата липинки, но бързо започват да скърцат и тракат. Моя син кара колелото си на Драг вече трета година и не е мръднало.

# 117
  • София
  • Мнения: 747
Хм,моите и двамата карат Дино,на големия му купихме миналата година Драг,защото не можахме да намерим голямо Дино,ми,определено не съм доволна от Драг

# 118
  • София
  • Мнения: 626
KOTE, триколките не са много удобни на децата да ги карат. Ние на 2г му взехме колело на драг 12 (мисля, че е най-малкия размер) и на 3г му махнахме помощните колела по негово желание.  Мисля, че на тази възраст няма смисъл да му купувате триколка Hug

# 119
  • Мнения: 5 178
Финално взехме ето това http://www.sportdepot.bg/products/bicycles-rollers-skateboards/b … -detski-velosiped
но от магазина  на приятел, който е бивш колоездач и определено разбира от колелета..
За това каза, че е с лагери, докато Дино са с втулки и се въртели по-трудно и лесно се износвали.. Blush каквото и да значи това
Колелото е ниско и малкия лесно се качва, сега остава да го убедя да натиска по-силно педалите  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт