Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 6 268
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ВЧЕРАШНИ И ДНЕШНИ РОЖДЕНИЦИ!  newsm59

Све, за подаръците - пумпал, разни дървени играчки (хем екологични, хем полезни), кубчета. Бобо получи страхотен дървен пъзел с животни, вечер двамата сядаме и го уча на животните. Е, той сега е по заинтригуван да ги маха и хвърля, но се надявам, че ще започне и да ги поставя на мястото. Получи също и камиончета и колички - вече е цял автопарк в нас  ooooh!

За дървото - ще се комбинирам с Мелодия и ще пратим.

И отчета от консултацията - 10 500 гр. на 76,5 см. От днес ще вземам детска кухня, дано я хареса, че ще ми е голямо облекчение.

# 271
  • Чехия
  • Мнения: 1 071

ЧРД мили дечица, весел празник, много подаръчета и щастливо детство.



# 272
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ ДНЕС   bouquet

Моята Тедунка-Медунка май е най-малка тук. Онзи ден са я мерили 8.400 кг., а за ръста не са я удържали. Ние много се забавихме с консултациите и ваксините и педиатъра ни нищо не е казал за изследването на кръв и урина след годинка.

Поръчала съм на мъжът ми днес да преведе пари за дървото и в платежното да пише ника ми и името на Теди

# 273
  • Мнения: 1 983
Све, че съм Ирина, Ирина съм, но още не съм ти превела пари, защото не сме се прибрали в БГ! Ще го направя в първия работен ден след празниците, т.е.7.5. Слънцето 80 също е Ирина, предполагам, че е тя!

# 274
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Честит рожден ден на Александър, Ангел, Цветан и Елиза!

Sve dim още една идея за подарък - нашия батко като беше малък му бяхме купили къщичка. Нашата беше мушамяна /продаваха ги в метро/, но има вече и по-хубави от плат. Бях му сложила вътре кашона с играчките и той си влизаше вътре и си играеше доста време. А бе към 2 години си стоя опъната къщичката, докато накрая съвсем се скъса и я изхвърлихме, въпреки, че той хич не искаше да си я дава.  Бих взела сега и на малката такава, но за съжеление вече нямам място къде да я сложа.

За срещатата - там сме, стига да е хубаво времето. Peace

# 275
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Честит рожден ден на Александър, Ангел, Цветан и Елиза!!
Капарирах още една люлка,която ми харесва повече и и се вижда доста по-надеждна.Ето я:
http://911.bg/a2/offers.asp?p=2124958
надявам се да се видим в четвъртък Hug Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 354
Честит рожден ден на Александър, Ангел, Цветан и Елиза!! ЧРД със закъснение на всички сладки пораснали априлчета от последните дни !!!

Све Знам, че си имате море(за което мноооого ви завиждам Grinning), но ако си нямате басейн ето добра идея за подарък!
Нашите неволи с пишлето тъкмо приключиха и сега пък цялото дупи и доста отстрани е алено червено и на пъпки, като изгорено с коприва и ще стане на ранички . Одеве го намазах с крем здраве Thinkingдано има ефект. Според вас възможно ли е да е от спанак?

Сега от слънцето как ще го пазя не знам, шапка категорично отказва, а чадърчето го дърпа постоянно. Май ще му взема някакво слънцезащитно и ще се пече. Вече има тен даже.

# 277
  • Мнения: 228
Честит рожден ден на сладката ни Александра и кавалерите й!

Подаръци: много полезни идейки насъбрах от споделеното от Вас  Hug! Страчи, голяма колекция се събрали; замисляла ли си се да отвориш магазин? Пате, нашия батко имаше същата люлка и много й се радваше. Тези дни ще пратя таткото да я извади от мазата. Хриси, защо са му на детето тези колани на люлката? Тази люлка, която е показала Патето, е много дълбока и детето няма как да падне от нея. За качеството гарантирам. Ние я закачахме на кукички на касата на холовата врата. Лина, много е идейна като подарък къщичката! Много ми допада! Само дето ми трябват още 50 кв.м чиста жилищна площ... До тук сме си поръчали конструктор с големи части и пособия за плажа....

Консултация: и Боян не лъже! Вървейки към лекарския кабинет дне сутринта, майка ми ме "успокоява": да не се притесниш сега, като ти каже лекарката, че детето не е наддало и пораснало този месец! Нормално е за тази възраст, а пък и нали му виждам крачетата колко са омекнали! И е като фъстък в сравнение с другите деца! И не се храни тези дни! И, и... и все такива разни работи... 5 минути по - късно се оказа, че Боян не е изневерил на ежемесечния си прираст и е наддал 1 кг. за три седмици; пораснал е с три см. Сега е 12 500 гр. и 79 см.
Браво на Кико; заслужава медал за най - голямо годиняче Heart Eyes

# 278
  • Варна
  • Мнения: 966
Лина, много е идейна като подарък къщичката! Много ми допада! Само дето ми трябват още 50 кв.м чиста жилищна площ...

Е в това е най-големия проблем. Нашата беше с размери 1м./2м., на височина обаче не си спомням, може би някъде към метър и нещо. Ама си заема място де, иначе за децата е много готино, забавляват се.

# 279
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТО НА ДНЕШНИТЕ СЛАДКИ РОЖДЕННИЧЕТА!ЖИВИ, ЗДРАВИ И РАДОСТНИ БЪДЕТЕ!!! ГУШКИ ОТ НАС С ТОМИ!

Светле, това е най-радостния ни подарък /така да се каже/:

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/popup_image.php/pID/1728

За мен много оригинален беше и един от твоите подаръци: комплект прибори за хранене за по-голямо дете. За раждането си Томи получи сребърна мини лъжичка за захранване, а вече имаме с какво да се храним до 18г.

Казвай да събираме всички поканени парички и да му купуваме на Бобко нещо по-голямо, явно той всичко друго си има.

# 280
  • Мнения: 350
Срещата остава за четвъртък -11.00 ч.,ФК. Ако вали ще влезем в Коста кафе, отсреща. Не мисля, че ще е задимено там. Не можем да не се видим с Пепена!

# 281
  • Мнения: 228
За срещата: аз ще съм там Peace! Само се чудя с Бобчето как ще се организираме, защото по това време той спи... може да дойда сама и да Ви гледам сеира, докато си пийвам спокойно кафе лате с много канела Heart Eyes!

# 282
  • Мнения: 3 091
Честит празник на априлчетата, които днес стават на 1 годинка!
Момичета, споделете кои са най - сполучливите подаръци, които получиха дечицата Ви за рождените им дни? Всички роднини и приятели ме питат какво да вземат за Боби, а аз не се сещам newsm78... Имаме триколка, камионче за бутане, топки, дрешки...направо съм в пълен шах. Моля, помагайте!
Све, всички подаръци са ми супер полезни - и дрешките, и чинийките за хранене, и куклите. Освен триколката, Мия получи невероятна къща - която издава няколко десетки звуци - отваря й се вратата, натискат се най-различни вещи, които издават звук, можеш да звъннеш на звънеца, да запалиш лампата... голяма игра пада. другият страхотен подарък е едно пияно на Чико с много хубави мелодии и микрофон. има две играчки, които развиват координацията - една къщичка с ключета и различни форми за мушкане на чико, една страхотна според мен костенурка - също за координация. Всички играчки, свързани с прохождането на бебето са ми от полза - разни патета, които се бутат; един много сладък паяк, който издава различни звуци, като го дръпнеш за въженцето...
някои от приятелите ме попитаха какво искам. Поръчах сандалки и обувчици.
Дано не забравя - ще снимам играчките, за които писах...

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 15:25 от Ламята Спаскa

# 283
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКСАНДРА, ЕЛИЗА, АНГЕЛ И ЦВЕТАН !  newsm59 Да растат здрави и весели и много да радват мама и тати.

И ние се сдобихме с конструктор с големи части, камионче пълно с части от конструктор, плажни играчки, сложени в ръчна количка, барабанчета на които в момента им се лапат палките предимно, подариха ни и много сладурска раничка (че мама и тати все не му харесваха на детенцето раничка да му купят). Иначе си имаме две люлки като тази на Патето (едната тук, другата при баба му и дядо му във Велинград) и Валентин се забавлява много като се люлее.

Ще направя всичко възможно да дойда на срещата, въпреки че ми е малко рано. Ако не успея за часа ще звънна на някоя от вас да питам къде сте. И дано времето е хубаво, поне да не вали. Praynig

# 284
  • Попово
  • Мнения: 687
За срещата: аз ще съм там Peace! Само се чудя с Бобчето как ще се организираме, защото по това време той спи... може да дойда сама и да Ви гледам сеира, докато си пийвам спокойно кафе лате с много канела Heart Eyes!
ще сме двенки самостоятелни  Crossing Arms а може и тринки Wink с малко повече късмет  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт