Къде в Бургас (9)...

  • 60 465
  • 585
  •   1
Отговори
# 570
  • DE
  • Мнения: 967
 Boncuk, препоръчвам ти Nadejdica - мама от форума.
Салона е близо до Свободния, срещу Унакс. Казва се Beauty Sun
Пиши и на ЛС.

# 571
  • Мнения: 354
Ако някой е ходил на цирк, може ли да каже цените на билетите  Praynig

# 572
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Boncuk - за кутийки може да провериш в малък склад за опаковки на ул.Гладстон, в отчечката между Фердинандова и Сливница. Склада "се пада" донякъде от другата страна на училището  Peace


Относно цирка, ето донякъде отговор от Бургаската отчетна:

...............................
Вчера ходихме на цирка да видим от колко са представленията и по колко са билетите. Ми то страшна скъпотия - примерно да отиде едно четиричленно семейство с деца над 10 год ти трябва 72 лв, за места не в ложа, а в централния сектор.  ooooh! Ами вътре няма ли да се вземе нещо пуканки или нещо от този род. Абе, една стотарка не ти мърда.  Hug То верно, че цирка е Балкански и има предполагам богата програма, ама цените са бая европейски. Дано само да е добре построен и да не падне шапитото като миналата година.  Peace
Иначе по радиото чух, че представленията са всеки ден от 17 ч. и от 20 ч.  Peace

# 573
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Къде има голям избор на шапки, капелки и други подобни за плаж?

# 574
  • Мнения: 201
Къде има голям избор на шапки, капелки и други подобни за плаж?
Магазин за шапки има па Богориди до хотел "Плаза". Друг,за който се сещам е до  кафе Ултра  Hug

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 13:44 от Peti_n

# 575
# 576
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Ако някой е ходил на цирк, може ли да каже цените на билетите  Praynig

да допълня за цирка, освен това дето е копнала Люси, дето съм писала. Цената на билетите в ложата е една и също за всички, независимо дали са деца или възрастни - 20 лв. Иначе в зеления сектор, тоест зад гърба на артистите за деца до 3 г- - 3 лв, без право на място, за деца 3-10 години - 6 лв. Не запомних всички цени, че са различни в различните сектори.
Представленията са две по един час и 20 минутна почивка посредата. През това време може да се посети пътуващия зоопарк - има терариум и всички животни, които участват в номерата + щрауси+понита. Това струва 2 лв на човек.
Лично на мен много ми хареса,заслужава си да се види това представление. И особено, което ми направи голямо впечатление, че точно на секундата почна цирка. Еми, това си е, хората гастролират в цяла Европа и това се цени навсякъде.  Peace

# 577
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Да добавя за цирка - в най-скъпия централен сектор билетите за възрастен бяха 18 лева, а за деца от 3-10 г. - 6 лв.
Цялата програма е нова и няма нито един номер, който да се повтаря от предишното им представление преди 2 години, което гледах.

# 578
  • България
  • Мнения: 3 621
Синара, а този пътуващ зоопарк само за зрителите на цирка ( т.е. с билети) ли е или можеш да отидеш само  в почивката и да разгледаш животните.

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 13:48 от Reny27

# 579
# 580
  • Мнения: 354
И аз благодаря за отговорите за цирка   bouquet
Ще трябва да приготвя едно трийсетина лева  ooooh!

# 581
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Синара, а този пътуващ зоопарк само за зрителите на цирка ( т.е. с билети) ли е или можеш да отидеш само  в почивката и да разгледаш животните.

само за зрителите на цирка е, защото като свърши първата част се излиза от задния вход на цирка и  те се намират вътре в загражденията. Но отвън  през оградата може да се видят щраусите, камилите, конете, макар и от подалечко, бикове или волове, незнам точно какво беше, понитата.  Peace

# 582
  • София
  • Мнения: 135
бихте ли ме упътили към шивачка за ушиване на слинг с халки. знам 4е не е голяма философия но бих искала да отида при жена която е шила такова нещо а не тепърва да обяснявам кое как. а също и от къде мога да си взема халки - предполагам от шивашките зад Кирил и Методий Thinking

 

# 583
  • Мнения: 1 813
Момичета, темата достигна 30 страници и трябва да се преместим.  Hug
НОВАТА ТЕМА

# 584
  • Мнения: 3
Знаете ли къде се намира бебешкия оказион в Бургас? казаха ми, че около Мак Доналдс драйв, но нещо не го намерих.

Общи условия

Активация на акаунт