ОБИЧАТЕ ли да се гримирате? Пролетта е тук! - 22

  • 20 808
  • 530
  •   1
Отговори
# 60
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Дано са същите, защото тук са доста евтини, например по-евтини от Лореал и Ревлон, а има много голямо разнообразие на цветове, които са наситени, а и са трайни.

Дано  Simple Smile

На seventeen съм ползвала само лакове ...

# 61
  • Мнения: 957
Проверих ..не са същите тези за Буутс 17 а другите са си seventeen

# 62
  • Мнения: 2 897
Boots е вeрига магазини, просто 17 са.
Както и да е де, не са същите явно..
За съжаление.

# 63
  • Мнения: 1 263
Ан_Ma, благодаря за съвета за ружа във предната тема!   bouquet
Конструктивната критика изразена по подходящ уважителен начин може да помогне не само на потребителката, към която е отправена, а и на много други пишещи или четящи в темата.
Марката Seventeen за мен има добри продукти отговарящи като качество на цената, на която се предлагат.  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 08:45 от mummy

# 64
# 65
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
bp78 харесва ми Hug
Много хубаво е станало Heart Eyes  bouquet

# 66
  • Мнения: 777
Благодаря Доби!
Ще чакам есенния конкурс  Grinning Цветовете са есенни, но така реших - не съм искала пролетни цветове в момента.

# 67
  • Мнения: 3 782
bp78, това око е страхотно  Heart Eyes http://www.snimka.bg/album.php?album_id=224855&photo=43
Ти имаш ли вежди, аз почти не виждам Rolling Eyes /казвам го с много добри чувства/ [/color] Аз все се боря с моите, толкова са гъсти, а и непослушни. ooooh!

# 68
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И моите вежди са като на бп78 и предимно молив има, но тя по-хубаво си ги е оскубала, а аз нещо не умея да им придавам вид на моите и накрая ще си направя един перманентен грим да реша проблема Flutter

# 69
  • Мнения: 777
bp78, това око е страхотно  Heart Eyes http://www.snimka.bg/album.php?album_id=224855&photo=43
Ти имаш ли вежди, аз почти не виждам Rolling Eyes /казвам го с много добри чувства/ [/color] Аз все се боря с моите, толкова са гъсти, а и непослушни. ooooh!
ани4ка, не се сърдя - в някоя от предните теми беше станало въпрос за веждите ми, но явно не си прочела.  Laughing Момичетата казаха, че много им харесва формата им и тогава си признах, че за да я постигна трайно (или поне за година - две) си направих перманентен грим на вежди. Моите вежди нямат почти никаква извивка и за да постигнем тази форма с перманента поизлязохме от моята действителна... Поради тази причина сега имам по някой косъм тук-там, а повечето никнат където въобще не ми трябват  Blush Въпреки, че веждите ми доста пооплешивяха - аз съм доволна, тъй като винаги съм искала такава форма, а й сега не се налага да ги рисувам постоянно. Между другото - те и преди перманента - пак си бяха редички...  Sick

# 70
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
И аз си спретвам едно гримче сега докато си пия кафето Grinning
Да ми мине малко времето Laughing
След малко ще пусна снимки да видите Wink

# 71
  • Мнения: 3 782
bp78, явно съм пропуснала. Wink Верно,че перманентния грим наистина върши работа, уф ама все ме е страх да се подложа.

# 72
  • Мнения: 777
bp78, явно съм пропуснала. Wink Верно,че перманентния грим наистина върши работа, уф ама все ме е страх да се подложа.
Ани, резултата си заслужава - определено  Peace Наистина е неприятно докато го правят, но се търпи - аз все стиска зъби и си повтарях "трай бабо за хубост, трай бабо за хубост, трай бабо за хубост...."  Laughing

# 73
  • Мнения: 777
bp78, явно съм пропуснала. Wink Верно,че перманентния грим наистина върши работа, уф ама все ме е страх да се подложа.
Ани, резултата си заслужава - определено  Peace Наистина е неприятно докато го правят, но се търпи - аз все стиска зъби и си повтарях "трай бабо за хубост, трай бабо за хубост, трай бабо за хубост...."  Laughing

# 74
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
bp78, явно съм пропуснала. Wink Верно,че перманентния грим наистина върши работа, уф ама все ме е страх да се подложа.

Има една тема във форума специално за перманентен грим на вежди. В нея има доста мнения по въпроса, ама като я четох имаше и разни "поражения" и не всички бяха особено доволни.

Общи условия

Активация на акаунт